کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
درود
تغییرات مدت زمان انتظار همه گروه های F براي کارنت شدن پس از فايل کردن(PD) رو توي 24 ماه گذشته، تو شکل پيوست گذاشتم که، شماي کلي اون رو نشان بدم.
باشد تا مفید افتد
Big Grin

http://ge.tt/4oAt5lh2
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
Wink 
(2016-12-07 ساعت 11:19)Kami R نوشته:  درود
تغییرات مدت زمان انتظار همه گروه های F براي کارنت شدن پس از فايل کردن(PD) رو توي 24 ماه گذشته، تو شکل پيوست گذاشتم که، شماي کلي اون رو نشان بدم.
باشد تا مفید افتد
Big Grin

کامی جان خیلی عالی بود.یعنی ظرف یک دقیقه کل پروسه ی f رو میشه دید.خیلی خوب بود پسر.من ازت خیلی تشکر میکنم.شماره کارتتو بفرست Wink Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: Kami R
(2016-12-07 ساعت 11:35)saeednia نوشته:  

کامی جان خیلی عالی بود.یعنی ظرف یک دقیقه کل پروسه ی f رو میشه دید.خیلی خوب بود پسر.من ازت خیلی تشکر میکنم.شماره کارتتو بفرست Wink  Tongue

درود
یه گزارش تو بولتن دیدم، 1992 تا 2016، کلش رو نمودار کردم و با خودم گفتم قدیمی هاش دیگه شاید کاربردی نداشته باشه. واسه همین فقط 24 ماه آخر رو واسه منتظران(مثل خودم)، به اشتراک گذاشتم

شماره کارت رو هم خصوصی به خودت می دم که ریا نشده باشه  
 Big Grin
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام . ممنون ولی من نمی تونم بازش کنم ممکنه لینک رو اصلاح کنید.
باشد تا مفید افتد
Big Grin

Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: marmolak007
سلام، کسی میدونه زمان مصاحبه معمولا چند وقت بعد از نامه مصاحبه هست؟ وقتی نامه مصاحبه میاد، چند روز بعدش وقت مصاحبه داده میشه.. ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-12 ساعت 13:02)shirin1362 نوشته:  سلام، کسی میدونه زمان مصاحبه معمولا چند وقت بعد از نامه مصاحبه هست؟ وقتی نامه مصاحبه میاد، چند روز بعدش وقت مصاحبه داده میشه.. ؟

تقریبا یه ماه بعد.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
درود
بروزرسانی

F1   ---> 37 Days
Big Grin
F2A ---> 30 Days
Rolleyes
F2B ---> 30 Days
Rolleyes
F3   ---> 16 Days
Sad
F4   ---> 30 Days
Rolleyes
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: hmashayekh ، battosai
سلام دوستان
دوتا سوال داشتم
1) اگر بعد از مصاحبه (کیس ‎F2B‎) و در مدت انتظار کلیرنس و قبل از گرفتن گرین کارت پتیشنر سیتیزن بشه، چه اتفاقی برای کیس می افته؟
2)در چه حالتهایی امکان داره مصاحبه دوباره تکرار بشه؟
ممنون از کمکتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان..امیدورم خوب باشین.قدر این سایت رو بدونین ...اون موقع که من تو شرایط شما بودم کلی‌ سوال داشتم واسه مصاحبه که همرو با مشقت از اینترنت پیدا می‌کردم و هنوز این سایت رو نمیشناختم . ولی‌ الان همه این سوالات تو این سایت هست...امیدوارم که همگی‌ بزودی به چیزی که میخواین برسین..

CAT : F1
Interview Date : Jun 2016
Result : Still Waiting for Clearance
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا ، hamid87
(2016-12-13 ساعت 18:20)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
دوتا سوال داشتم
1) اگر بعد از مصاحبه (کیس ‎F2B‎) و در مدت انتظار کلیرنس و قبل از گرفتن گرین کارت پتیشنر سیتیزن بشه، چه اتفاقی برای کیس می افته؟
ممنون از کمکتون

اتفاق خاصی نمی افته وقتی پیتیشنر سیتیزن بشه تا زمانی که اعلام نکرده برای کیس شما، کیس شما همینطور در کاتگوری F2B میمونه. در صورتی تغییر می کنه که پیتیشنر اعلام کنه سیتیزن شده و می خواد که وضعیت شما از F2B به کاتگوریF1 انتقال پیدا کنه.

مصاحبه هم بعد از یک سال که از AP بگذره معمولا تکرار میشه یا زمانی که به هر دلیلی که خودشون میدونن بهتون بگن بیاین واسه مصاحبه مجدد
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87
(2016-12-13 ساعت 21:07)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-13 ساعت 18:20)hamid87 نوشته:  سلام دوستان
دوتا سوال داشتم
ممنون از کمکتون

اتفاق خاصی نمی افته وقتی پیتیشنر سیتیزن بشه تا زمانی که اعلام نکرده برای کیس شما، کیس شما همینطور در کاتگوری F2B میمونه. در صورتی تغییر می کنه که پیتیشنر اعلام کنه سیتیزن شده و می خواد که وضعیت شما از F2B به کاتگوریF1 انتقال پیدا کنه.

مصاحبه هم بعد از یک سال که از AP بگذره معمولا تکرار میشه یا زمانی که به هر دلیلی که خودشون میدونن بهتون بگن بیاین واسه مصاحبه مجدد

در صورتی گه پتیشنر سیتیزن بشه شما میتونین از پروسه ی opt out استفاده کنید و کماکان در صف f2b بمونید.نامه نگاری هایی داره که باید انجا بدید و بعد از تایید (که گمونم با uscis باشه)نامه ی تایید رو روز مصاحبه همراه خودتون میبرید سفارت.پس شما میتونید از opt out استفاده کنید مثل دیگران که کردند و یا الان میکنند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hamid87 ، battosai
هورا هورا زندگی بهتر از این نمیشه دوستان من الان با petitioner درهتل ritz carlton هستیم مصاحبه رو یک ضرب قبول شدم افیسر بهم گفت چند روز منتظر باش برای دریافت پاسپورتت بهت ایمیل میزنیم الان ساعت3/55 صبحه منم از خوشحالی خوابم نمیبره خلاصه چه هوایی اینجا داره و چه استخری خیلی خیلی خوش میگذره.
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: saeednia ، Sasa-t
(2016-12-20 ساعت 04:03)arminpaye نوشته:  هورا هورا زندگی بهتر از این نمیشه دوستان من الان با petitioner درهتل ritz carlton هستیم مصاحبه رو یک ضرب قبول شدم افیسر بهم گفت چند روز منتظر باش برای دریافت پاسپورتت بهت ایمیل میزنیم الان ساعت3/55 صبحه منم از خوشحالی خوابم نمیبره خلاصه چه هوایی اینجا داره و چه استخری خیلی  خیلی خوش میگذره.

خیلی خیلی خیلی مبارکه.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-20 ساعت 09:19)saeednia نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 04:03)arminpaye نوشته:  هورا هورا زندگی بهتر از این نمیشه دوستان من الان با petitioner درهتل ritz carlton هستیم مصاحبه رو یک ضرب قبول شدم افیسر بهم گفت چند روز منتظر باش برای دریافت پاسپورتت بهت ایمیل میزنیم الان ساعت3/55 صبحه منم از خوشحالی خوابم نمیبره خلاصه چه هوایی اینجا داره و چه استخری خیلی  خیلی خوش میگذره.

خیلی خیلی خیلی مبارکه.

کدوم سفارت رفتی؟یکم راجع به سوالها بگو.بیشتر از کجاها سوال اومد؟ Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:

تبریک می گم بهتون. یه کم از شرایطتون می گید لطفا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: amir_khoramian

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان