کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
سلام دوستان. یه قسمتی تو فرم ‎I-130‎ هست به این ترتیب:
‎14.If you are a lawful permanent resident alien, complete the following:‎
Date ‎and place of admission for or adjustment to lawful permanent residence and class of admission.‎

حالا دقیقا جواب این عبارت باید چی باشه. کدوم تاریخ رو باید نوشت؟ روزی که ویزای مادرم ایشود شده یا روزی که وارد شدن؟ بعد کلاس هم منظورش همون نوع ویزا هست؟ ‎DV?‎

بعد یه سوال دیگه اینکه مثلا هر جای فرم که جای جوابش خالیه، باید عبارت ‎none‎ رو نوشت.
مثلا تعداد بچه و یا محل کار و یا ‎middle name‎ و ازدواج و اینا
چون من مجردم 22 سال و مادرم گرین کارت گرفته و میخواد برام اقدام کنه

خیلی خیلی ممنون میشم اگه کسی اطلاع داره کمک کنه.
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام، کسی میدونه بعد از کارنت شدن، چقدر باید طول بکشه که نامه مصاحبه بیاد؟ کسی هست که از ابوظبی نامه مصاحبه دریافت کرده باشه تو چند روز اخیر، و PِD بعد از june 8 2010 باشه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='hes94' pid='735678' dateline='1482483206']
Date ‎and place of admission for or adjustment to lawful permanent residence and class of admission.‎

حالا دقیقا جواب این عبارت باید چی باشه. کدوم تاریخ رو باید نوشت؟ روزی که ویزای مادرم ایشود شده یا روزی که وارد شدن؟ بعد کلاس هم منظورش همون نوع ویزا هست؟ ‎DV?‎

درود

باید یه چیزی مثل این رو بنویسی
2016AS#### DV 05/24/2016 Abu Dhabi
جای #### شماره کیس و البته تاریخش

موفق باشید و صبور Big Grin
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-25 ساعت 01:21)Kami R نوشته:  [quote='hes94' pid='735678' dateline='1482483206']

درود

باید یه چیزی مثل این رو بنویسی

موفق باشید و صبور Big Grin

خیلی ممنونم Smile فقط این تاریخ دقیقا تاریخ چیه؟ ایشود شدن ویزا ؟ ورود به آمریکا؟ دریافت گرین کارت؟
شماره کیس: 2016AS71XX
مصاحبه: هفته اول June
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد کیس: 4 (برنده اصلی مادرم هستن)-->3 نفر(من بخاطر سنم از پرونده حذف شدم، موقع ثبت نام تازه ٢٠ سالم شده بود و موقع مصاحبه سنمو محاسبه كردن و١٤ روز زياد داشتم )
نتیجه: AP
آپدیت ها: 19, 21 June کل کیس. 16 June نفر سوم. 22 June نفر اول و دوم. 26 June نفر اول(بخاطر ایمیل جهت شناسایی کیس در سایت سفارت). 26 July نفر اول(دو خطی). 27 July(آپدیت کل کیس و or نفر اول). 29 July نامه کلیری نفر اول و سوم. 10 August(نفر دوم or).  نامه کلیری نفر دوم 15 August.
صدور ويزاى نفر اول و سوم: 8 August
صدور ویزای نفر دوم(با اعمال شاقه بعد از یک ماااه و 5 روز): 20 September
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-29 ساعت 21:14)hes94 نوشته:  باید یه چیزی مثل این رو بنویسی

موفق باشید و صبور    Big Grin

خیلی ممنونم Smile فقط این تاریخ دقیقا تاریخ چیه؟ ایشود شدن ویزا ؟ ورود به آمریکا؟ دریافت گرین کارت؟
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
issue
Smile
F2A
جامانده2015
ارسال
پانزدهم Feb2016
تایید دریافت
هجدهم Feb2016
آپروو بعد از 895 روز
Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: hes94
سلام دوستان
من به دليل اينكه مادرم tax نميدن و درامدي ندارن برادرم sponsor هست.از سفارت برام ايميل اومده كه Form I-864 Affidavit of Support is missing
يه سري اطلاعات tax خواسته ، اين اطلاعات مربوط به petitioner هست يا sponsor؟؟
و اينكه توي اين فرم برادرم بايد joint sponsor باشه؟
سوال بعديم اينه كه غير از I-864 آيا فرم ديگه اي هم بايد بفرستم؟(مثلا I-864w و..)
خيلي كمك مي كنيد اگر جواب بديد
مرسي
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-31 ساعت 12:48)Survivor نوشته:  سلام

دوستانى كه رفتن براى مصاحبه يا اطلاع دارن: ايا براى مصاحبه F2B سفارت اصل شناسنامه petitioner رو از كسى خواسته؟

در نامه ای که برای مصاحبه برای من اومده اشاره شده که تمامی مدارکی رو که به nvc دادید اصلش رو به سفارت ببرید و بعد از مصاحبه پس میگیرید.شناسنامه هم جزو همون مدارکه.پس حتما ببرید
پاسخ
تشکر کنندگان: Survivor
F1 22FEB10 22FEB10 22FEB10 08MAY95 01DEC05
F2A 15APR15 15APR15 15APR15 01APR15 15APR15
F2B 08JUL10 08JUL10 08JUL10 08NOV95 08APR06
F3 22MAR05 22MAR05 22MAR05 15DEC94 08SEP94
F4 08FEB04 22JAN04 15JUN03 22MAY97 22JUN93اینم از بولتین
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، marmolak007
F1 ‎01JUN10‎
F2A ‎08MAY15‎
F2B ‎15AUG10‎
F3 ‎22APR05‎
F4 ‎22FEB04
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، zohreh36
جدیدترین خبرررررر سه قاضی دادگاه تجدید نظر فدروال درسانفرانسیسکو به اتفاق ارا علیه دولت پرامپ رای داد وریاست جمهوری ایالت متخده کامکان اجازه ندارد که فرمان محدودسازی صدور ویزا وپناهنده پذیری یرای هفت کشور مسلمان نشین رو اجرای کند اولین شکست ترامپ خدایا شکرت مردیکه بی سواد هیچ نفهمه به افتخار روزهای خوب بزن کلید تشکر رو
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، ایلیانا ، zall
سلام دوستان، من چند تا سوال از خدمتتان دارم؟ من جدیدا مصاحبه ام را انجام دادم و به من AP خورد و از من خواستند که ‎proof of Domicile‎ مادرم را بفرستم. مادرم در ایران اقامت دارد. من به راحتی می تونم اجاره خانه برای مادرم جور کنم بیمه بگیرم.....
ولی مادرم سالی فقط چند ماه ‎(3-4)‎ در آمریکا هستند.
سوالاتی که من دارم؟
آیا لزومی دارد که ایشان در آمریکا ‎2-3‎ ماه باشند یا اجاره خانه به تنهایی کافی است؟
آیا در زمان فرستادن دامسیال به سفارت ایشان باید در خاک آمریکا باشند؟
چقدر بعد ار کلیر شدن ‎(AP)‎ من وقت دارم این مدارک را تحویل سفارت بدهم؟
من اگر ویزا بگیرم تا 3 ماه دیگه و مدیکالم ‎expire‎ بشه یعنی 6 ماه بگذره چی میشه؟ چون من سربازم و تا سپتامبر امسال دیگه نمی تونم خارج بشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام بچه ها يه خبر خيلي خوب دارم امروز از طرف سايت uscis بهم ايميل زدن كه دستور صدور گرين كارت من داده شده است و گرين كارت من ظرف 30 روز اينده به ادرسي كه دادم ارسال ميشود هورا هورا خيلي خوشحالم گفتم شما رو هم در اين شادي سهيم كنم:-)
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: amir_khoramian ، battosai ، omid311 ، bsbali ، AsemanAbee ، mohamadrezaaa
(2017-03-13 ساعت 12:01)arminpaye نوشته:  سلام بچه ها يه خبر خيلي خوب دارم امروز از طرف سايت uscis بهم ايميل زدن كه دستور صدور گرين كارت من داده شده است و گرين كارت من ظرف 30 روز اينده به ادرسي كه دادم ارسال ميشود هورا هورا خيلي خوشحالم گفتم شما رو هم در اين شادي سهيم كنم:-)

سلام دوست عزیز تبریک میگم بهت Big Grin
کدوم سفارت بودی ؟
امکانش هست به من یک ایمیل بزنی ؟

angelmamalionly@yahoo.com
من هفته دیگه وقت سفارت دارم(ارمنستان) و شنبه هم دارم میرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-31 ساعت 02:47)mohamadrezaaa نوشته:  
(2017-03-13 ساعت 12:01)arminpaye نوشته:  سلام بچه ها يه خبر خيلي خوب دارم امروز از طرف سايت uscis بهم ايميل زدن كه دستور صدور گرين كارت من داده شده است و گرين كارت من ظرف 30 روز اينده به ادرسي كه دادم ارسال ميشود هورا هورا خيلي خوشحالم گفتم شما رو هم در اين شادي سهيم كنم:-)

سلام دوست عزیز تبریک میگم بهت  Big Grin
کدوم سفارت بودی ؟
امکانش هست به من یک ایمیل بزنی ؟

angelmamalionly@yahoo.com
من هفته دیگه وقت سفارت دارم(ارمنستان) و شنبه هم دارم میرم.

من سفارت ابوظبي بودم در دسامبر حدود 5 ماه پيش من يك ضرب قبول شدم Smile الان هم جاتون خالي سنديگو هستم Wink
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: arashakbari ، امیر007 ، amir_khoramian
After being in F2b and then F1 for six years and 10 months, I ultimately landed in the USA. My immigration journey finally came to a pleasant end. Bye this forum forever
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، AsemanAbee

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان