کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت گروه F2B
(2016-12-20 ساعت 09:21)saeednia نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 09:19)saeednia نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 04:03)arminpaye نوشته:  هورا هورا زندگی بهتر از این نمیشه دوستان من الان با petitioner درهتل ritz carlton هستیم مصاحبه رو یک ضرب قبول شدم افیسر بهم گفت چند روز منتظر باش برای دریافت پاسپورتت بهت ایمیل میزنیم الان ساعت3/55 صبحه منم از خوشحالی خوابم نمیبره خلاصه چه هوایی اینجا داره و چه استخری خیلی  خیلی خوش میگذره.

خیلی خیلی خیلی مبارکه.

کدوم سفارت رفتی؟یکم راجع به سوالها بگو.بیشتر از کجاها سوال اومد؟ Big Grin

سلام مرسي طولانيه سه مرحله بود مرحله اول يه خانوم فارسي زبان بود كه تااومدم انگليسي صحبت كنم فارسي حرف زد و اون همه ايرانيها رو تو همون مرحله رد كرد  Big Grin و فرستاد براي چند ماه بعد و گفت نقص مدرك دارين هر چي خواست به پرونده من گير بده نتوانست ايرادي بگيره Big Grin بعد انگشت نگاري خيلي خوب بود ودر اخر هم مصاحبه اصلي كه طرف امريكايي بود و گفت چقدر انگليسي خوبه راجع به كارم و تحصيلاتم و اينا پرسيد گفتم مدير عامل شركت  هستم و كمپاني خودم رو دارم مدرك خواست ترجمه مدارك و درامد حقوقي شركت رو نشون دادم گفت perfect بعد راجع به اقامت پتيشنرپرسيد و گفت الان كجاست گفتم با من در ابوظبي گفت congratulatios تمام Smile  Cool  Big Grin
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
تاريخ مصاحبه December 2016
دريافت ويزا يك ضرب هوووورا Big Grin
زندگي San Diego California
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali ، Sasa-t
(2016-12-20 ساعت 19:18)arminpaye نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 09:21)saeednia نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 09:19)saeednia نوشته:  خیلی خیلی خیلی مبارکه.

کدوم سفارت رفتی؟یکم راجع به سوالها بگو.بیشتر از کجاها سوال اومد؟ Big Grin

سلام مرسي طولانيه سه مرحله بود مرحله اول يه خانوم فارسي زبان بود كه تااومدم اينگليسي صحبت كنم فارسي حرف زد و اون همه ايرانيها رو تو همون مرحله رد كرد  Big Grin و فرستاد براي چند ماه بعد و گفت نقص مدرك دارين هر چي خواست به پرونده من گير بده نتوانست ايرادي بگيره Big Grin بعد انگشت نگاري خيلي خوب بود ودر اخر هم مصاحبه اصلي كه طرف امريكايي بود و گفت چقدر انگليسي خوبه راجع به كارم و تحصيلاتم و اينا پرسيد گفتم مدير عامل شركت  هستم و كمپاني خودم رو دارم مدرك خواست ترجمه مدارك و درامد حقوقي شركت رو نشون دادم گفت perfect بعد راجع به اقامت پتيشنرپرسيد و گفت الان كجاست گفتم با من در ابوظبي گفت congratulatios تمام Smile  Cool  Big Grin

سلام دوست عزیز
ضمن تبریک به خاطر ویزا
جالبه ایراد نگرفتند که چرا همراه شما است و چرا الان در آمریکا نیست ... !!! کیس شما F2b بود؟ در ضمن چطور از همه بخاطر کسر مدارک ایراد میگرفت ؟ چون الان دیگه اینترنتی شده و مدارکتو میفرستی زمانی که مدارک به دست برسه بررسی میکنند و اگر کسری داشته باشه اطلاع می دهند در غیر این صورت اعلام میکنند که تمام مدارکی که لازمه بوده به دست ما رسیده و منتظر مصاحبه باشید ، بلکه کسری مدارک مربوط به مدارکی باشه باید با خودشون میبردند به سفارت ... البته انها رو همون باجه ای که با شما مصاحبه می کند معمولا چک میکند.
شما دقیق فهمیدید که کسر مدارکشون چی بوده ؟
Category : F2B
Receipt Number : WAC1190XXXXXX
Priority Date : 2011 January
Approve Date : 2013 September
Welcome Letter Date : 2016 August
Document Complete Letter : 2016 December
Case Number : ANK2013XXXXXX
Interview Date : 2018 February
Visa Issue : 2019 December         
تا زمانی که امید وجود دارد زندگی هم ادامه خواهد داشت
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
(2016-12-20 ساعت 19:29)bsbali نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 09:21)saeednia نوشته:  کدوم سفارت رفتی؟یکم راجع به سوالها بگو.بیشتر از کجاها سوال اومد؟ Big Grin

سلام مرسي طولانيه سه مرحله بود مرحله اول يه خانوم فارسي زبان بود كه تااومدم اينگليسي صحبت كنم فارسي حرف زد و اون همه ايرانيها رو تو همون مرحله رد كرد  Big Grin و فرستاد براي چند ماه بعد و گفت نقص مدرك دارين هر چي خواست به پرونده من گير بده نتوانست ايرادي بگيره Big Grin بعد انگشت نگاري خيلي خوب بود ودر اخر هم مصاحبه اصلي كه طرف امريكايي بود و گفت چقدر انگليسي خوبه راجع به كارم و تحصيلاتم و اينا پرسيد گفتم مدير عامل شركت  هستم و كمپاني خودم رو دارم مدرك خواست ترجمه مدارك و درامد حقوقي شركت رو نشون دادم گفت perfect بعد راجع به اقامت پتيشنرپرسيد و گفت الان كجاست گفتم با من در ابوظبي گفت congratulatios تمام Smile  Cool  Big Grin

سلام دوست عزیز
ضمن تبریک به خاطر ویزا
جالبه ایراد نگرفتند که چرا همراه شما است و چرا الان در آمریکا نیست ... !!! کیس شما F2b بود؟ در ضمن چطور از همه بخاطر کسر مدارک ایراد میگرفت ؟ چون الان دیگه اینترنتی شده و مدارکتو میفرستی زمانی که مدارک به دست برسه بررسی میکنند و اگر کسری داشته باشه اطلاع می دهند در غیر این صورت اعلام میکنند که تمام مدارکی که لازمه بوده به دست ما رسیده و منتظر مصاحبه باشید ، بلکه کسری مدارک مربوط به مدارکی باشه باید با خودشون میبردند به سفارت ... البته انها رو همون باجه ای که با شما مصاحبه می کند معمولا چک میکند.

مرسي نه متوجه نشدم چون هر شماره اي رو كه تابلو مينوشت جلوي باجه ميرفت و همه ناراحت و دمق از سفارت بيرون ميرفتن من كه در زمان انگشت نگاري و مصاحبه نهايي هيچ ايراني كنارم نبود.
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
(2016-12-20 ساعت 19:29)bsbali نوشته:  
(2016-12-20 ساعت 09:21)saeednia نوشته:  کدوم سفارت رفتی؟یکم راجع به سوالها بگو.بیشتر از کجاها سوال اومد؟ Big Grin

سلام دوست عزیز
ضمن تبریک به خاطر ویزا

انشاالله یه روز خودت بری دوست قدیمی خودت به ما بگی چه جوری قابل استناد تر هم هست Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: bsbali
L[quote='Survivor' pid='735474' dateline='1482255777']
لزومى نداره petitioner زمان مصاحبه در خاك امريكا باشه. مهم اينه كه مقيم امريكا باشه. يعنى محل زندگى اصليش امريكا باشه. حالا اگه چند ماه بيرون باشه يا حتى زمان مصاحبه بيرون باشه فكر نميكنم مشكلى باشه.

افرين به شما معلومه شما روي قوانين مطالعه دارين دقيقا قانون اينه كه فرد گرين كارتي نميتواند بيش از شش ماه خارج از خاك امريكا باشه من نميدونم كي يه همچين حرف من در اوردي رو در اورده كه پتيشنر حتما بايد زمان مصاحبه در خاك امريكا باشه قوانين امريكا واضح و مشخصه دوستان با احترام لطفا يه كم مطالعه كنيد خوب مثلا وقتي من تو قسمت f2b پست ميزارم يعني كيس من f2b هست Cool موقع مصاحبه افيسر از من پرسيد پتيشنر كجا زندگي ميكند گفتم امريكا پرسيد كدوم ايالت گفتم جورجيا اتلانتا گفت الان كجاست گفتم با من در ابوظبي تبريك گفت كيس من approved شد به همين سادگي Smile
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
بچه ها شنیدم سفارت آمریکا در آنکارا بسته شده ... به نظرتون توی روند پرونده های ما تاثیر داره؟
Catagory :F2B
Priority Date : 26APR2012
Case No : Yrv2013......

پس کی روزای خوب میاد؟ اصلا میاد عایا؟!!!Sad
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-20 ساعت 22:56)arminpaye نوشته:  L
(2016-12-20 ساعت 22:12)Survivor نوشته:  لزومى نداره petitioner زمان مصاحبه در خاك امريكا باشه. مهم اينه كه مقيم امريكا باشه. يعنى محل زندگى اصليش امريكا باشه. حالا اگه چند ماه بيرون باشه يا حتى زمان مصاحبه بيرون باشه فكر نميكنم مشكلى باشه.

افرين به شما  معلومه شما روي قوانين مطالعه دارين دقيقا قانون اينه كه فرد گرين كارتي نميتواند بيش از شش ماه خارج از خاك امريكا باشه من نميدونم كي يه همچين حرف من در اوردي رو در اورده كه پتيشنر حتما بايد زمان مصاحبه  در خاك امريكا باشه قوانين امريكا واضح و مشخصه دوستان با احترام لطفا يه كم مطالعه كنيد خوب مثلا وقتي من تو قسمت f2b پست ميزارم يعني كيس من f2b هست Cool موقع مصاحبه افيسر از من پرسيد پتيشنر كجا زندگي ميكند گفتم امريكا پرسيد كدوم ايالت گفتم جورجيا اتلانتا گفت الان كجاست گفتم با من در ابوظبي تبريك گفت كيس من approved شد به همين سادگي Smile
من بسیار تبریک عرض می کنم امیدوارم تک تک بچه های گروه به همین منوال یک ضرب قبول بشن Big Grin

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-21 ساعت 15:35)ایلیانا نوشته:  بچه ها شنیدم سفارت آمریکا در آنکارا بسته شده ... به نظرتون توی روند پرونده های ما تاثیر داره؟

مگه باز نشد؟ آنکارا رفتن هم الان دیگه خطرناک شده.... تو روند پرونده ها تاثیر نمیزاره اگه به سفارت مربوط نباشه مثلا به واشنگتن یا نیویورک ربط داشته باشه، ولی اگه کارتون گیر خود سفارت باشه خب طبیعیه که تاثیر می زاره هر تعطیلی که داشته باشن بالاخره یه سری از کاراشون عقب می یوفته...
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
تشکر کنندگان: ایلیانا
(2016-12-21 ساعت 17:35)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 15:35)ایلیانا نوشته:  بچه ها شنیدم سفارت آمریکا در آنکارا بسته شده ... به نظرتون توی روند پرونده های ما تاثیر داره؟

مگه باز نشد؟ آنکارا رفتن هم الان دیگه خطرناک شده.... تو روند پرونده ها تاثیر نمیزاره اگه به سفارت مربوط نباشه مثلا به واشنگتن یا نیویورک ربط داشته باشه، ولی اگه کارتون گیر خود سفارت باشه خب طبیعیه که تاثیر می زاره هر تعطیلی که داشته باشن بالاخره یه سری از کاراشون عقب می یوفته...
راستش من تازه دیروز خوندم که بعد از جریان کشته شدن سفیر روسیه بسته شده ... ازین جهت می گم روی پرونده های ما تاثیر داره که بالاخره مجبور می شن بچه هایی که آنکارا مصاحبه دارند رو به یه سفارت دیگه منتقل کنن که باعث ازدحام و عقب افتادن بقیه پرونده ها می شه

پاسخ
تشکر کنندگان:
تشكر از همگي دوستان دوستان يه خبر خيلي خيلي خوب همين الان يه ايميل از طرف empost برام اومد ويزام صادر شده فردا بايد برم مداركم رو بگيرم هورا من كه ديگه امريكايي شدم و نوروز امسال رو در اتلانتا جشن ميگيرم بعد كه گرين كارتم اومد ميرم نيويورك منهتن هفت ماه ميمونم بعد ميام تهران دوباره نيويورك تهران تا سيتيزن شم يعني زندگي بهتر از اين نميشه?✌️??
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t ، amir_khoramian
(2016-12-21 ساعت 19:50)arminpaye نوشته:  تشكر از همگي دوستان دوستان يه خبر خيلي خيلي خوب همين الان يه ايميل از طرف empost برام اومد ويزام صادر شده فردا بايد برم مداركم رو بگيرم هورا من كه ديگه امريكايي شدم و نوروز امسال رو در اتلانتا جشن ميگيرم بعد كه گرين كارتم اومد ميرم نيويورك منهتن هفت ماه ميمونم بعد ميام تهران دوباره نيويورك تهران تا سيتيزن شم يعني زندگي بهتر از اين نميشه?✌️??

تبريك ميگم. چقدر كلر شدنتون زمان برد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-22 ساعت 01:27)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-21 ساعت 19:50)arminpaye نوشته:  تشكر از همگي دوستان دوستان يه خبر خيلي خيلي خوب همين الان يه ايميل از طرف empost برام اومد ويزام صادر شده فردا بايد برم مداركم رو بگيرم هورا من كه ديگه امريكايي شدم و نوروز امسال رو در اتلانتا جشن ميگيرم بعد كه گرين كارتم اومد ميرم نيويورك منهتن هفت ماه ميمونم بعد ميام تهران دوباره نيويورك تهران تا سيتيزن شم يعني زندگي بهتر از اين نميشه?✌️??

متشكرم من در جا approve شدم Big Grin كلا تا ايميل empost سه روز بيشتر زمان نبرد امروز هم پاسپورت عزيزم و پاكت گرين كارتم رو گرفتم Big Grin Smile واقعا hip hip hooray Cool
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: Sasa-t
(2016-12-22 ساعت 16:09)arminpaye نوشته:  
(2016-12-22 ساعت 01:27)Sasa-t نوشته:  

متشكرم من در جا approve شدم  Big Grin كلا تا ايميل empost سه روز بيشتر زمان نبرد امروز هم پاسپورت عزيزم و پاكت گرين كارتم رو گرفتم Big Grin  Smile واقعا hip hip hooray  Cool

عجب... خوش شانس هستین. از قرار این اخر سالیشون هر کی مصاحبه داره ابوظبی داره ویزا سریع میگیره. موفق باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: arminpaye
(2016-12-22 ساعت 19:38)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-22 ساعت 16:09)arminpaye نوشته:  
(2016-12-22 ساعت 01:27)Sasa-t نوشته:  تبريك ميگم. چقدر كلر شدنتون زمان برد؟

متشكرم من در جا approve شدم  Big Grin كلا تا ايميل empost سه روز بيشتر زمان نبرد امروز هم پاسپورت عزيزم و پاكت گرين كارتم رو گرفتم Big Grin  Smile واقعا hip hip hooray  Cool

عجب... خوش شانس هستین. از قرار این اخر سالیشون هر کی مصاحبه داره ابوظبی داره ویزا سریع میگیره. موفق باشین
خيلي متشكرم البته تنها ايراني كه به مرحله انگشت نگاري و مصاحبه نهايي رسيد من بودم همه رو تو مرحله اول كه بررسي مدارك بود و دو باجه بود كه دو خانوم فارسي زبان بودن رد كردن.
كيس نامبر abd2014
كتگوري f2b
تشكيل پرونده April 2010
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-22 ساعت 20:41)arminpaye نوشته:  
(2016-12-22 ساعت 19:38)Sasa-t نوشته:  
(2016-12-22 ساعت 16:09)arminpaye نوشته:  متشكرم من در جا approve شدم  Big Grin كلا تا ايميل empost سه روز بيشتر زمان نبرد امروز هم پاسپورت عزيزم و پاكت گرين كارتم رو گرفتم Big Grin  Smile واقعا hip hip hooray  Cool

خيلي متشكرم البته تنها ايراني كه به مرحله انگشت نگاري و مصاحبه نهايي رسيد من بودم همه رو تو مرحله اول كه بررسي مدارك بود و دو باجه بود كه دو خانوم فارسي زبان بودن رد كردن.

متوجه شدم. می شناسم اون خانوم ها رو... پس واقعا خوش شانسین بین اون همه... زمان مصاحبه من که هیچ کس یه ضرب نگرفت... همه از دم اف بی ای چک خوردن
پاسخ
تشکر کنندگان: arminpaye

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان