کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
(2012-04-06 ساعت 17:42)Ehsan2013 نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 16:28)metaarash نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 15:17)Ehsan2013 نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 13:25)mdaastani نوشته:  دوستان دو سوال برام پیش اومده و قبل از هر چیز بگم که قصد ایجاد تشنج ندارم
1- با راه اندازی اینترانت ملی چگونه می شه توی لاتاری شرکت کرد و یا کسانی که برنده می شن می تونن فرایند قبولیشون رو پیگیری کنن؟(از اول خرداد راه اندازی می شه)
2- این تمکن مالی برای قبول شدکان چقدر اهمیت داره؟ خوب اونی که داره از طریق همون سرمایه گذاری می ره خوب دیگه به لاتاری هم نیازی نیست! آخه من یه جوون اول راه چه سرمایه ای جز توانایی های ذاتی یا علمی و عملی می تونم داشته باشم؟پولم کجا بوده؟
بازم مرسی

1-الان شما با ماهی سه هزار تومن اضافه تر میتونید به همه سایتها دسترسی داشته باشید. هر چند خیلی بعیده اینکارو بکنند ولی فوقش اونموقع با ده هزار تومن هرسایتی خواستید باز میکنید!
2-تمکن مالی یعنی انقدر که کنار خیابون نمونید. ضمن اینکه اگه کسی در آمریکا داشته باشید که اسپانسرتون بشه از گواهی حساب بانکی خیلی کار راه بنداز تره!

موقعی که اینترنت ملی جایگزین بشه، با 10 میلیون تومان هم نمیشه کار رو راه انداخت مگر اینکه با یک آشنا خارج از کشور تماس بگیرید و کاراتونو بهش بگین انتجام بده.
قصد نگران کردن دوستان رو ندارم ولی اینترنت ملی یعنی یک روزنه کوچک برای ارتباط با اینترنت جهانی که اونم فکر کنم سرویس های ایمیل جهانی مثل جیمیل و ... که باز اونهم تحت نظارت خواهد بود و سرعت پایین.
بهار 92 انتخابات ریاست جمهوری داریم و 6 ماه قبل انتخابات ازین کارهای تنش زا نمیکنند! (تاریخ صحیح شایع شده شهریور ماه است نه خرداد ماه) این شایعات بخاطر اینه که شما ازین سرعت و قیمت اینترنت راضی باشید و روزی صد هزار بار خدارو شکر کنید و...
من موندم شما احتمال جنگ بین ایران و آمریکارو رها کردین و از اینکه شاید نتونید ثبت نام کنید میترسید؟ اگه شانس برنده شدن الان حدود یک درصد باشه موقع جنگ شانس ویزا گرفتن برای برنده های ایرانی دقیقا صفر میشه
شما فکر میکنید الان جیمیل شما تحت نظارت نیست؟
درست می گید شما دوست عزیز
حالا چرا منو می زنی!!!Wink
به قول شما برنده شدیم حالا یه کاریش می کنیم
خوش باشی
از بقیه دوستان هم ممنون
تشکر کنندگان: Ehsan2013 ، metaarash
(2012-04-06 ساعت 17:57)mdaastani نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 13:25)mdaastani نوشته:  دوستان دو سوال برام پیش اومده و قبل از هر چیز بگم که قصد ایجاد تشنج ندارم
1- با راه اندازی اینترانت ملی چگونه می شه توی لاتاری شرکت کرد و یا کسانی که برنده می شن می تونن فرایند قبولیشون رو پیگیری کنن؟(از اول خرداد راه اندازی می شه)
2- این تمکن مالی برای قبول شدکان چقدر اهمیت داره؟ خوب اونی که داره از طریق همون سرمایه گذاری می ره خوب دیگه به لاتاری هم نیازی نیست! آخه من یه جوون اول راه چه سرمایه ای جز توانایی های ذاتی یا علمی و عملی می تونم داشته باشم؟پولم کجا بوده؟
بازم مرسی

1-الان شما با ماهی سه هزار تومن اضافه تر میتونید به همه سایتها دسترسی داشته باشید. هر چند خیلی بعیده اینکارو بکنند ولی فوقش اونموقع با ده هزار تومن هرسایتی خواستید باز میکنید!
2-تمکن مالی یعنی انقدر که کنار خیابون نمونید. ضمن اینکه اگه کسی در آمریکا داشته باشید که اسپانسرتون بشه از گواهی حساب بانکی خیلی کار راه بنداز تره!

موقعی که اینترنت ملی جایگزین بشه، با 10 میلیون تومان هم نمیشه کار رو راه انداخت مگر اینکه با یک آشنا خارج از کشور تماس بگیرید و کاراتونو بهش بگین انتجام بده.
قصد نگران کردن دوستان رو ندارم ولی اینترنت ملی یعنی یک روزنه کوچک برای ارتباط با اینترنت جهانی که اونم فکر کنم سرویس های ایمیل جهانی مثل جیمیل و ... که باز اونهم تحت نظارت خواهد بود و سرعت پایین.
بهار 92 انتخابات ریاست جمهوری داریم و 6 ماه قبل انتخابات ازین کارهای تنش زا نمیکنند! (تاریخ صحیح شایع شده شهریور ماه است نه خرداد ماه) این شایعات بخاطر اینه که شما ازین سرعت و قیمت اینترنت راضی باشید و روزی صد هزار بار خدارو شکر کنید و...
من موندم شما احتمال جنگ بین ایران و آمریکارو رها کردین و از اینکه شاید نتونید ثبت نام کنید میترسید؟ اگه شانس برنده شدن الان حدود یک درصد باشه موقع جنگ شانس ویزا گرفتن برای برنده های ایرانی دقیقا صفر میشه
درست می گید شما دوست عزیز
حالا چرا منو می زنی!!!Wink
به قول شما برنده شدیم حالا یه کاریش می کنیم
خوش باشی
از بقیه دوستان هم ممنون

ها ها ها...
ما غلط بکنیم... Wink
امیدوارم شما و همه اگه به نفعشون هست بتونن برن
تشکر کنندگان: metaarash ، batis2010
بازم مرسی

واقعا داستانی شده این مسائل. همیشه باید نگران باشید تا زمانی که پا توی گور میگذاریم.
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-04-06 ساعت 18:38)metaarash نوشته:  
بازم مرسی

واقعا داستانی شده این مسائل. همیشه باید نگران باشید تا زمانی که پا توی گور میگذاریم.

خدا نکنه دوست عزیز
همه برای داشتن زندگی بهتر توی این فروم ها میایم
مرگ معنا نداره همیشه زندگی هست
زندگانیت خوش باشه
راستی عیدت هم مبارک باشهBig Grin
تشکر کنندگان: metaarash ، Ehsan2013 ، smith ، batis2010
سلام 1سوال برام پیش اومد خانوم و آقایی که باهم در لاتاری ثبت نام کردن تو آبان ماه مثلا یکی شون در لاتاری 2013 برنده بشه بعد تواین فاصله که جواب لاتاری تو اردیبهشت بیاد از هم جداشن تکلیفشون چیه بازم گیرین کارت به جفتشون تعلق میگیره یا به زوجی که برنده شده
دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی لطف میکنید اگه راهنمایی کنید.
من باتوجه به اینکه بالای 21 سال دارم اگه پدر یا مادرم برنده بشن و موفق به گرفتن ویزا و گرین کارت؛ به هیچ عنوان امکان این نیست که من هم بهشون بپیوندم؟! اگه آره چقدر زمان میبره و مراحلش چجوریه؟
(من خواهر و برادری ندارم)
ممنون میشم جواب بدید.
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: giantboy94 ، batis2010 ، barooni_sho
(2012-04-08 ساعت 21:12)reyhaneh_h نوشته:  دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی لطف میکنید اگه راهنمایی کنید.
من باتوجه به اینکه بالای 21 سال دارم اگه پدر یا مادرم برنده بشن و موفق به گرفتن ویزا و گرین کارت؛ به هیچ عنوان امکان این نیست که من هم بهشون بپیوندم؟! اگه آره چقدر زمان میبره و مراحلش چجوریه؟
ممنون میشم جواب بدید.

سلام به همه
سوال من هم تقریبا شبیه به این سواله با این تفاوت که اگر پدر یا مادر من بتونن گرین کارت بگیرن من از طریق اونها میتونم اقدام کنم یا اینکه نمیشه ؟ اگر میشه چقدر زمان میبره ؟
دوستانی که اطلاعات کافی دارن لطفا کمک کنن
خدایا من خودم را رها کرده ام تو رهایم مکن
تشکر کنندگان: pey ، Ehsan2013 ، batis2010
(2012-04-09 ساعت 10:56)giantboy94 نوشته:  
(2012-04-08 ساعت 21:12)reyhaneh_h نوشته:  دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست ولی لطف میکنید اگه راهنمایی کنید.
ممنون میشم جواب بدید.

سلام به همه
سوال من هم تقریبا شبیه به این سواله با این تفاوت که اگر پدر یا مادر من بتونن گرین کارت بگیرن من از طریق اونها میتونم اقدام کنم یا اینکه نمیشه ؟ اگر میشه چقدر زمان میبره ؟
دوستانی که اطلاعات کافی دارن لطفا کمک کنن

پرونده شما جدا بررسی می شه و کیس مهاجرت شما محسوب می شه و لاتری برنده شدن و یا اقامت والدین هیچ پو َ نی برای شما ندارد (بعد از 21) ،، ولی شرایط برعکس فرزند برای والدین و همسر و ... امتیاز خاص دارد.
تشکر کنندگان: Ehsan2013 ، giantboy94 ، batis2010 ، reyhaneh_h
با سلام خدمت دوستان عزیز؛ می‌خواستم تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری رو بدونم... ببخشید که تو تاپیک نامناسب سوال کردم، جای بهتری پیدا نکردم!
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
(2012-04-10 ساعت 14:10)iSalar نوشته:  با سلام خدمت دوستان عزیز؛ می‌خواستم تاریخ دقیق اعلام نتایج لاتاری رو بدونم... ببخشید که تو تاپیک نامناسب سوال کردم، جای بهتری پیدا نکردم!

سه شنبه 12 اردیبهشت .
ساعتش احتمالا حدود 7 یا 8 شب به وقت ایران
شماره کیس : 2013AS00000
تاریخ رویت قبولی در سایت :
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
کنسولگری :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
هزینه ها :
تشکر کنندگان: iSalar ، batis2010
سلام دوستان.
میخواستم بدونم که در صورتی که کسی لاتاری برنده بشه و بلافاصله بعد برنده شدن بخواد ازدواج کنه، وضعیت همسرش چی میشه؟ آیا میپذیرن که به عنوان همسر با کسی که برنده شده بره یا اینکه باید صبر کنه تا طرف بره آمریکا و بعد اقدام کنن واسه ویزا نامزدی؟
با درود
دوستان من پسوند نام خانوادگیم رو حذف کردم از شناسنامه‌ام، ولی هنوز پاسم رو عوض نکردم، گفتم شاید بعد از قبولی در لاتاری گیر بخورم.
ولی آیا به نظر شما، اگر هم عوض کنم به این دلیل که پاس قبلیم رو دارم و متعلق به همون زمان ثبت نام هست مشکلی نخواهم داشت؟
یا اینکه احتیاط کنم و بعد از معلوم شدن نتایج و در صورت عدم قبولی بدون دغدغه درخواست گذرنامه مجدد کنم یا اگر قبول شدم در مکاتبات سوالم رو بپرسم و ببینم چی می‌شه و چی می‌گن... البته مطمئنم بعد از مشخص شدن قبولی و بعدش عوض کردن مشکلی نخواهد بود.
ممنون می‌شم کسی جواب بده.
من اگر زودتر عوض کنم برای پورنده‌ی مهاجرتی کانادم و همچنین امتحان دانشگاهی‌ای که می‌خوام بدم بهتره برام.
بدرود

(چون جوابی نگرفتم دوباره اینجا می پرسم).
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من امسال لاتاری 2013 شرکت کردم ولی در آذرماه فرزندم به دنیا آمد الان اگر برنده بشم قبول میکنند فرزندم را یا اینکه رد میشم

کسی تا حالا این تجربه را داشته؟
من نگران هستم که قبول بشم ولی بهم ویزا ندهند و پروندم را رد کنند
کانفرمیشن 2013
تاریخ رویت نتایج: May 1 2012
کیس نامبر:2013ASXXXXXXXX
کونسولگری:
تاریخ ارسال فرمها:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود:
آمریکا آمریکا ما داریم می یاییمSmile
تشکر کنندگان:
سلام خسته نباشید
من موقعی که ثبت نام کردم متاهل بودم. ولی الان از همسرم جدا شدم. میخام بدونم اگه قبول بشم شرایط چه جوریه؟ باید دوباره عقد کنم یا دیگه نمیتونم ؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-04-20 ساعت 23:29)mohajerusa2011 نوشته:  سلام دوستان

من امسال لاتاری 2013 شرکت کردم ولی در آذرماه فرزندم به دنیا آمد الان اگر برنده بشم قبول میکنند فرزندم را یا اینکه رد میشم

کسی تا حالا این تجربه را داشته؟
من نگران هستم که قبول بشم ولی بهم ویزا ندهند و پروندم را رد کنند

نه مشکلی نیست. ما هم بچمون بعد از قبولی به دنیا اومد و اونها ایرادی نگرفتند و ویزا دادند
شماره کیس:2012AS10XXX
ارسال فرمهای سری اول:Sep. 2011
کنسولگری:ANKARA
تاریخ مصاحبهBig Grinec. 2011
کلیرنس: بعد از 28 روز
تاریخ دریافت ویزا:2012 .Feb
نفرات این کیس:3
تاریخ ورود: 2012 May
تشکر کنندگان: mohajerusa2011

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان