کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام
آیا برای ثبت نام پاسپورت هم نیاز است؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-29 ساعت 22:10)moghanboy نوشته:  سلام

نه
تشکر کنندگان:
(2011-10-29 ساعت 22:10)moghanboy نوشته:  سلام

واسه ثبتنام نیازی نیست اما اگه برنده شدید برای مصاحبه و ... لازمه
تشکر کنندگان:
درود بر شما
در موقع پركردن ماه تولد همسرم در فرم خودم بعنوان همراه اشتباهي بجاي ماه 5 ماه 6 ميلادي را تايپ كردم ممنون مي شوم مرا راهنمايي بفرماييد كه براي اصلاح اين اشتباه چكار بايد كرد.
تشکر کنندگان:
(2011-11-01 ساعت 19:22)aminghshiraz نوشته:  درود بر شما
در موقع پركردن ماه تولد همسرم در فرم خودم بعنوان همراه اشتباهي بجاي ماه 5 ماه 6 ميلادي را تايپ كردم ممنون مي شوم مرا راهنمايي بفرماييد كه براي اصلاح اين اشتباه چكار بايد كرد.

فعلا ديگه هيچ کاري نميتونيد بکنيد.
انشاءالله اگر قبول شديد با KCC مکاتبه ميکنيد و مشکلتونا حل مي کنيد.
موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: aminghshiraz
(2011-11-01 ساعت 19:22)aminghshiraz نوشته:  درود بر شما

سلام دوست عزیز
فعلا نباید کاری بکنید.اگه انشاالله تو قرعه کشی قبول شدین تو فرم های جدید مشخصات صحیح رو می نویسین و براشون توضیح میدین.
البته فکر کنم بعد از قبولی بشه با ایمیل هم به KCC اطلاع داد.
به امید فردا...
تشکر کنندگان: aminghshiraz
يه اشتباه فاحش شده براي كسي كه ثبت نام كرده 2 تا بچه داشته كه در فرم نياورده حالا اگه قبول بشه چي ميشه؟ يعني به كل بيخيال شه؟ يا دوباره ثبت نام كنه؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ببخشيد آبجيم و شوهرشو بخوام ثبت نام كنم بايد مشخصات بچه هاشونم وارد كنم؟ آخه ٢تا بچه ٢٠ روزه دارن عكس چطورى بگيرم ازشون ؟
تشکر کنندگان:
(2011-11-02 ساعت 14:33)SAEED_BARCELONA نوشته:  سلام دوستان ببخشيد آبجيم و شوهرشو بخوام ثبت نام كنم بايد مشخصات بچه هاشونم وارد كنم؟ آخه ٢تا بچه ٢٠ روزه دارن عكس چطورى بگيرم ازشون ؟

مشخصات تمام فرزندان زیر 21 سال باید قید شود

در مورد عکس هم خود عکاس بهتر میدونه چه جوری از نوزاد عکس بگیره بهتره از عکاس بپرسید

البته فکر نمی کنم در صورت برنده شدن به عکس بچه ها تو این سن حساسیت داشته باشند ولی باز هم شما از خود عکاس راهنمایی بگیرید
تشکر کنندگان: SAEED_BARCELONA
(2011-11-02 ساعت 10:29)nahid.t نوشته:  يه اشتباه فاحش شده براي كسي كه ثبت نام كرده 2 تا بچه داشته كه در فرم نياورده حالا اگه قبول بشه چي ميشه؟ يعني به كل بيخيال شه؟ يا دوباره ثبت نام كنه؟
متاسفانه باید امسال رو بیخیال بشه ، در هر صورت برنده هم بشه کیسش رد می شه ، اگر از طریق همسرش ثبت نام نکرده می تونه از طریق اون اقدام کنه
(2011-11-02 ساعت 14:33)SAEED_BARCELONA نوشته:  سلام دوستان ببخشيد آبجيم و شوهرشو بخوام ثبت نام كنم بايد مشخصات بچه هاشونم وارد كنم؟ آخه ٢تا بچه ٢٠ روزه دارن عكس چطورى بگيرم ازشون ؟
وارد کردن مشخصات کلیه افراد خانواده الزامی است ، بالاخره یک مدلی باید عکشون رو بگیرید ، من هم سال گذشته بچه ام شش ماهش بود اشکم رو درآورد تا تونستم عکسش رو بگیرم شاید باور تون نشه بیش از 50 عکس ازش گرفتم تا یکیش رو تونستم انتخاب کنم

2012AS00019XXX
تشکر کنندگان: SAEED_BARCELONA
بچه های بالای 20 سال یچ مشخصاتی نوشته نشه ؟اصلا توی تعداد فرزند ننویسم یا بنویسم ولی مشخصات ندم ؟مرسی
انتظار.....
تشکر کنندگان:
(2011-11-03 ساعت 23:20)gt3333 نوشته:  بچه های بالای 20 سال یچ مشخصاتی نوشته نشه ؟اصلا توی تعداد فرزند ننویسم یا بنویسم ولی مشخصات ندم ؟مرسی

سوال خوبیه ...
در قسمت مشخصات وقتی که تعداد فرزند نوشته شود به همان تعداد هم در صفحه بعد باید مشخصات فرزندان را پر کرد ...
اما برای فرزندان بالای 21 سال دقیقا نمیدونم که باید تعدادشون قید بشه یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
سلام
من دو دختر بیست و چند روزه دارم . آیا عکس از آنها نیاز است یا نه ؟
تشکر کنندگان:
(2011-11-05 ساعت 14:01)mgh62_almas نوشته:  سلام

با سلام به دوست عزيز

به اميد خدا براي سال ديگه وقتي يك سال و بیست و چند روزه شدن عكسشونو بگير WinkShy چون براي امسال وقت تمام شد.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
(2011-11-05 ساعت 14:10)kamranjon نوشته:  
(2011-11-05 ساعت 14:01)mgh62_almas نوشته:  سلام

با سلام به دوست عزيز

به اميد خدا براي سال ديگه وقتي يك سال و بیست و چند روزه شدن عكسشونو بگير WinkShy چون براي امسال وقت تمام شد.

دوست گرامی هنوز که سایت لاتاری باز هست و فرم ثبت نام هم باز میشه
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: Blaze

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان