کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
(2011-11-05 ساعت 15:43)ابی22 نوشته:  
(2011-11-05 ساعت 14:10)kamranjon نوشته:  
(2011-11-05 ساعت 14:01)mgh62_almas نوشته:  سلام
من دو دختر بیست و چند روزه دارم . آیا عکس از آنها نیاز است یا نه ؟

با سلام به دوست عزيز

به اميد خدا براي سال ديگه وقتي يك سال و بیست و چند روزه شدن عكسشونو بگير WinkShy چون براي امسال وقت تمام شد.

دوست گرامی هنوز که سایت لاتاری باز هست و فرم ثبت نام هم باز میشه

با سلام به دوست عزيز

درسته سايت بازه .

امروز آخرين روزه, به اميد موفقيت همه
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان:
یه سوال داشتم اینکه کسی که گرین کارت داره میتونه والدينشو هم بیاره آمریکا
تشکر کنندگان:

با سلام به دوست عزيز

درسته سايت بازه .

[/quote]

ببخشید می دونم به تایپک مربوط نیست اما تایپک نتونستم بزنم اینجا پرسیدم
این زمان ثبت نام تمدید نمی شه دیگه ؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-11-07 ساعت 19:23)Mo_hammad نوشته:  با سلام به دوست عزيز

درسته سايت بازه .

ببخشید می دونم به تایپک مربوط نیست اما تایپک نتونستم بزنم اینجا پرسیدم
این زمان ثبت نام تمدید نمی شه دیگه ؟؟؟
[/quote]

به هيچ وجه.
انشاءالله 2014
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: 3rip
من یک نقطه ابهامی دارم نسبت به لاتاری! آیا تا بحال شما با برنده ایی که موفق به گرفتن ویزا هم شده باشه مواجه شده اید که 1- فرد یا افراد مسنی باشن؟ 2- بالای 25 سال و فقط دارای مدرک تحصیلی دیپلم بوده باشه/باشند؟

نمیدونم چرا این حس را دارم که این لاتاری گرین کارت 100% هم روی "بخت و افبال" پایه هاش بنا نشده و درنهایت افراد سلکت میشوند!

خوشحال میشم دیگران تجربه یا اطلاعاتشون رو که به گونه ایی با دیدگاه من نسبت به لاتاری گرین کارت داره تقسیم بکنند

سپاس
سعدیا حب وطن گر چه حدیثی است نکو
نتوان زیست به ذلت که من اینجا زادم
تشکر کنندگان:
یک سوال دارم :

اردیبهشت برنده ها اعلام میشن، بعدش 4 الی 6 ماه یا بیشتر طول میکشه تا وقت مصاحبه رو مشخص کنند، تا چند ماه میشه مصاحبه رو عقب انداخت دوستان ؟
تشکر کنندگان:
(2012-04-04 ساعت 12:14)metaarash نوشته:  یک سوال دارم :

اردیبهشت برنده ها اعلام میشن، بعدش 4 الی 6 ماه یا بیشتر طول میکشه تا وقت مصاحبه رو مشخص کنند، تا چند ماه میشه مصاحبه رو عقب انداخت دوستان ؟

مدتش برای اونا تفاوتی نداره . شمایید که فرصتتون کمتر میشه

وقتی دارید درخواستتون رو بهشون اعلام میکنید یه بازه زمانی براشون مشخص میکنید و اونا توی اون بازه زمانی براتون مصاحبه میزارند. مثلا میگید از ماه ژانویه به بعد میتونید بیاید. البته باید دلیل موجهی برای تغییر زمان داشته باشید . مثل عذر پزشکی.

یه نکته دیگه هم اینکه شما مصاحبه رو فقط میتونید به تاریخ دیرتر بندازید و نه زودتر
تشکر کنندگان: metaarash
(2012-04-04 ساعت 13:26)3rip نوشته:  

وقتی دارید درخواستتون رو بهشون اعلام میکنید یه بازه زمانی براشون مشخص میکنید و اونا توی اون بازه زمانی براتون مصاحبه میزارند. مثلا میگید از ماه ژانویه به بعد میتونید بیاید. البته باید دلیل موجهی برای تغییر زمان داشته باشید . مثل عذر پزشکی.

یه نکته دیگه هم اینکه شما مصاحبه رو فقط میتونید به تاریخ دیرتر بندازید و نه زودتر

من آبان امسال سرباز میشم، 18 ماه بعد میشه خرداد 93 که سربازیم تموم میشه، اگه تیر 93 کارتم بیاد، قرار مصاحبه رو میشه به مرداد ماه 93 انداخت ؟ به فرض اینکه من اردیبهشت 92 جزء برندگان قرار بگیرم.
تشکر کنندگان:
(2012-04-04 ساعت 17:31)metaarash نوشته:  

من آبان امسال سرباز میشم، 18 ماه بعد میشه خرداد 93 که سربازیم تموم میشه، اگه تیر 93 کارتم بیاد، قرار مصاحبه رو میشه به مرداد ماه 93 انداخت ؟ به فرض اینکه من اردیبهشت 92 جزء برندگان قرار بگیرم.

پروسه لاتاری هر سال از زمان اعلام نتایج شروع و تا سمپتامبر همان سال لاتاری ادامه داره. خب اردیبهشت 91 اگه شما برنده شی تا 10 مهر 92 مهلت داری که مصاحبتو رفته باشی و ویزاتو گرفته باشی. یعنی لاتاری 2013 تا پایان 30 سپتامبر 2013 اعتبار داره (همون 10 مهر 92)
(2012-04-05 ساعت 08:23)3rip نوشته:  
(2012-04-04 ساعت 17:31)metaarash نوشته:  

پروسه لاتاری هر سال از زمان اعلام نتایج شروع و تا سمپتامبر همان سال لاتاری ادامه داره. خب اردیبهشت 91 اگه شما برنده شی تا 10 مهر 92 مهلت داری که مصاحبتو رفته باشی و ویزاتو گرفته باشی. یعنی لاتاری 2013 تا پایان 30 سپتامبر 2013 اعتبار داره (همون 10 مهر 92)
اگه اردیبهشت 92 جزو برندگان باشید یعنی لاتاری 2014 شرکت کرده اید و تا 10 مهر 93 پروسه لاتاری 2014 ادامه داره احتمالا... اما مشکل اینجاست که لزوما شما آبان امسال اعزام نمیشید و زمان لازم برای صدور گذرنامه را هم باید در نظر بگیرید. البته اگه با شماره کیس بالا برنده باشید شاید مصاحبتون اردیبهشت و خرداد 93 باشه که احتمال زیاد بتونید یکی دو ماه عقب بندازید.
شماره کیس : 2013AS00000
تاریخ رویت قبولی در سایت :
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :
کنسولگری :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
هزینه ها :
تشکر کنندگان: metaarash ، shahyad
دوستان دو سوال برام پیش اومده و قبل از هر چیز بگم که قصد ایجاد تشنج ندارم
1- با راه اندازی اینترانت ملی چگونه می شه توی لاتاری شرکت کرد و یا کسانی که برنده می شن می تونن فرایند قبولیشون رو پیگیری کنن؟(از اول خرداد راه اندازی می شه)
2- این تمکن مالی برای قبول شدکان چقدر اهمیت داره؟ خوب اونی که داره از طریق همون سرمایه گذاری می ره خوب دیگه به لاتاری هم نیازی نیست! آخه من یه جوون اول راه چه سرمایه ای جز توانایی های ذاتی یا علمی و عملی می تونم داشته باشم؟پولم کجا بوده؟
بازم مرسی
تشکر کنندگان:
(2012-04-06 ساعت 13:25)mdaastani نوشته:  دوستان دو سوال برام پیش اومده و قبل از هر چیز بگم که قصد ایجاد تشنج ندارم
1- با راه اندازی اینترانت ملی چگونه می شه توی لاتاری شرکت کرد و یا کسانی که برنده می شن می تونن فرایند قبولیشون رو پیگیری کنن؟(از اول خرداد راه اندازی می شه)
2- این تمکن مالی برای قبول شدکان چقدر اهمیت داره؟ خوب اونی که داره از طریق همون سرمایه گذاری می ره خوب دیگه به لاتاری هم نیازی نیست! آخه من یه جوون اول راه چه سرمایه ای جز توانایی های ذاتی یا علمی و عملی می تونم داشته باشم؟پولم کجا بوده؟
بازم مرسی

سلام

1. این خبر دروغ 13 بوده و خیلی آدمها رو سرکار گذاشته، حتی یه سری خبرگزاری های مستقل رو. در حالی که امکانش دور از انتظار نیست، ولی فعلا فکرتونو بهش مشغول نکنین.

2. تمکن مالی برای اینه که شمای جوونی که داری میری اونجا سربار دولت نشی و به اندازه خرج خودت داشته باشی تا درمونده نشی و مهاجرت، فقط به لاتاری و یا مهاجرت خانوادگی که از طریق بستگان درجه 1 انجام میشه، احتیاج داره.

تشکر کنندگان: Ehsan2013 ، mdaastani
(2012-04-06 ساعت 13:25)mdaastani نوشته:  دوستان دو سوال برام پیش اومده و قبل از هر چیز بگم که قصد ایجاد تشنج ندارم
بازم مرسی

1-الان شما با ماهی سه هزار تومن اضافه تر میتونید به همه سایتها دسترسی داشته باشید. هر چند خیلی بعیده اینکارو بکنند ولی فوقش اونموقع با ده هزار تومن هرسایتی خواستید باز میکنید!
2-تمکن مالی یعنی انقدر که کنار خیابون نمونید. ضمن اینکه اگه کسی در آمریکا داشته باشید که اسپانسرتون بشه از گواهی حساب بانکی خیلی کار راه بنداز تره!
کنسولگری :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
هزینه ها :
تشکر کنندگان:
(2012-04-06 ساعت 15:17)Ehsan2013 نوشته:  
بازم مرسی

1-الان شما با ماهی سه هزار تومن اضافه تر میتونید به همه سایتها دسترسی داشته باشید. هر چند خیلی بعیده اینکارو بکنند ولی فوقش اونموقع با ده هزار تومن هرسایتی خواستید باز میکنید!
2-تمکن مالی یعنی انقدر که کنار خیابون نمونید. ضمن اینکه اگه کسی در آمریکا داشته باشید که اسپانسرتون بشه از گواهی حساب بانکی خیلی کار راه بنداز تره!

موقعی که اینترنت ملی جایگزین بشه، با 10 میلیون تومان هم نمیشه کار رو راه انداخت مگر اینکه با یک آشنا خارج از کشور تماس بگیرید و کاراتونو بهش بگین انتجام بده.
قصد نگران کردن دوستان رو ندارم ولی اینترنت ملی یعنی یک روزنه کوچک برای ارتباط با اینترنت جهانی که اونم فکر کنم سرویس های ایمیل جهانی مثل جیمیل و ... که باز اونهم تحت نظارت خواهد بود و سرعت پایین.
تشکر کنندگان: batis2010
(2012-04-06 ساعت 16:28)metaarash نوشته:  
(2012-04-06 ساعت 15:17)Ehsan2013 نوشته:  
بازم مرسی

موقعی که اینترنت ملی جایگزین بشه، با 10 میلیون تومان هم نمیشه کار رو راه انداخت مگر اینکه با یک آشنا خارج از کشور تماس بگیرید و کاراتونو بهش بگین انتجام بده.
قصد نگران کردن دوستان رو ندارم ولی اینترنت ملی یعنی یک روزنه کوچک برای ارتباط با اینترنت جهانی که اونم فکر کنم سرویس های ایمیل جهانی مثل جیمیل و ... که باز اونهم تحت نظارت خواهد بود و سرعت پایین.
بهار 92 انتخابات ریاست جمهوری داریم و 6 ماه قبل انتخابات ازین کارهای تنش زا نمیکنند! (تاریخ صحیح شایع شده شهریور ماه است نه خرداد ماه) این شایعات بخاطر اینه که شما ازین سرعت و قیمت اینترنت راضی باشید و روزی صد هزار بار خدارو شکر کنید و...
من موندم شما احتمال جنگ بین ایران و آمریکارو رها کردین و از اینکه شاید نتونید ثبت نام کنید میترسید؟ اگه شانس برنده شدن الان حدود یک درصد باشه موقع جنگ شانس ویزا گرفتن برای برنده های ایرانی دقیقا صفر میشه
شما فکر میکنید الان جیمیل شما تحت نظارت نیست؟
کنسولگری :
تاریخ کارنت شدن کیس :
تاریخ دریافت نامه دوم :
تاریخ مصاحبه :
تاریخ دریافت ویزا :
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
هزینه ها :