کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
(2012-04-21 ساعت 03:02)alireza.mozayani نوشته:  سلام خسته نباشید
من موقعی که ثبت نام کردم متاهل بودم. ولی الان از همسرم جدا شدم. میخام بدونم اگه قبول بشم شرایط چه جوریه؟ باید دوباره عقد کنم یا دیگه نمیتونم ؟؟؟؟
نه هیچ الزامی نداره.
شما فقط شرایطتون تغییر کرده.
در ضمن شاید شما مجبور بشید منت بکشید و دوباره عقد کنیدBig Grin منظورم اینه که فکرش را بکنید که خانم سابقتون برنده بشه (البته اگر برای هر دو نفر ثبت نام کرده باشید)
ولی اگر خودتون برنده بشید فقط ترجمه طلاقنامه را جزو مدارک میفرستید و در ضمن میتونید در صورت برنده شدن قبل از هر اقدامی به کی سی سی اطلاع بدین.

در مورد فرزند بعد از قبولی هم که دوستان پاسخ مناسب داده اند ولی کلا عرض کنم فقط ازدواج بعد از قبولی یکم مشکل داره اونهم خب من هم جای آفیسر بودم یکم مشکوک میشدم به این ازدواج. Tongue

تشکر کنندگان: mohajerusa2011
با سلام و ادب به همه دوستان
من در قرعه کشی امسال به اتفاق خانواده ام شرکت کرده ام . از دوستانی که در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا و مصاحبه در آنکارا دارای تجربه هستند یک سئوال دارم :
دختر 4 ساله من متاسفانه به بیماری لوسمی ( سرطان خون ) مبتلاست و هم اکنون تحت شیمی درمانیه . آیا این قضیه در معاینات پزشکی و مصاحیه و اخذ ویزا تاثیر گذار هست یا نه ؟ یعنی ممکنه باعث بشه به ما ویزا ندن ؟
کلا برخورد سفارت با اینگونه موارد چطوریه ؟ لطفا راهنمایی بفرمایید . با سپاس
تشکر کنندگان: smith
(2012-04-24 ساعت 22:19)interbank نوشته:  با سلام و ادب به همه دوستان
من در قرعه کشی امسال به اتفاق خانواده ام شرکت کرده ام . از دوستانی که در زمینه مهاجرت و اخذ ویزا و مصاحبه در آنکارا دارای تجربه هستند یک سئوال دارم :
دختر 4 ساله من متاسفانه به بیماری لوسمی ( سرطان خون ) مبتلاست و هم اکنون تحت شیمی درمانیه . آیا این قضیه در معاینات پزشکی و مصاحیه و اخذ ویزا تاثیر گذار هست یا نه ؟ یعنی ممکنه باعث بشه به ما ویزا ندن ؟

جالبه که بدونی در سفارت آمریکا در ابوظبی قسمتی رو برای بچه ها گذاشتند با وسایل بازی ، که بچه ها میتونند بازی کنند تا والدین آنها کارهای مخصوص ویزاشون رو انجام بدهند یعنی اینا اینقدر انسانهای خوبی هستند که به چه چیزایی فکر میکنند

اینقدر دلسوز هستند که نگو در کلامشون در مصاحبه میفهمی ضمن اینکه بگید که بچه ام رو میخوام درمان کنم زیر نظر دکترهای خوب در امریکا به همین خاطر هم شده صد در صد بهتون ویزا میدن اینو از من به شما نصیحت ضمن اینکه اگر میتونی سفارتت رو عوض کن چون سفارت آمریکا در انکارا خیلی بی خود است
تشکر کنندگان: delir
(2012-04-24 ساعت 22:19)interbank نوشته:  با سلام و ادب به همه دوستان

فقط گیرشون رو بیماری های مسری .
به سلامتی اونایی که این روزا زندگیشون شده
یه پنجره نیمه بازه بارون زده بهاری
یه پیک مشروب و یه نخ سیگار
یه موزیک ویرانگر و یه صفحه در حال لود مهاجر سرا
تشکر کنندگان: delir ، frozen mind ، smith
با سلام و ادب حضور همه دوستان خوبم
از اینکه توجه نشون دادید و جواب سوال بنده رو دادید بسیار سپاسگزارم . در پناه خدای بزرگ سالم و تندرست باشید . interbank
تشکر کنندگان: smith
سلام
من تازه با سايتتون اشنا شدم يك سؤال دارم اينكه زمان ثبت نام لاتاري 2013 به پايان رسيده؟؟
اگر جواب بله است براي سال 2014 كي ميتونيم ثبت نام كنيم؟؟ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-05-01 ساعت 22:19)اليس نوشته:  سلام
من تازه با سايتتون اشنا شدم يك سؤال دارم اينكه زمان ثبت نام لاتاري 2013 به پايان رسيده؟؟
اگر جواب بله است براي سال 2014 كي ميتونيم ثبت نام كنيم؟؟ممنون

سلام
خوش آمدید. بله ثبت نام چند ماهی هست که تموم شده و برای سال آینده فکر کنم اول اکتبر باشه.
موفق و پیروز باشید.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: اليس
سلام
مرسي از جوابتون،براي ثبت نام به سايتي كه معرفي كرديد بايد مراجعه كنيم؟؟
براي ثبت نام كردن محدوديت كه نداره مثلاً تعداد مشخصي و در ساعتي مشخص بخواد انجام بشه؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 01:24)اليس نوشته:  سلام
مرسي از جوابتون،براي ثبت نام به سايتي كه معرفي كرديد بايد مراجعه كنيم؟؟
براي ثبت نام كردن محدوديت كه نداره مثلاً تعداد مشخصي و در ساعتي مشخص بخواد انجام بشه؟؟

بله برای ثبت نام باید به سایت http://www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید که الان باز نمی شه، چون ترافیک خیلی زیادی داره. محدودیتی هم وحود نداره ولی اگه برای چند نفر ثبت نام می کنید من شنیدم بهتر هست که در روزهای مختلف باشه.

موفق و پیروز باشید.
اگر می خواهید اقیانوس های جدید را کشف کنید اول باید شهامت ترک ساحل را داشته باشید.

تشکر کنندگان:
مرسي،چون ترافيك زيادي داره باز نميشه يا چون از زمان ثبت نام گذشته؟؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 01:58)اليس نوشته:  مرسي،چون ترافيك زيادي داره باز نميشه يا چون از زمان ثبت نام گذشته؟؟

من که خدمت تون عرض کردم چون امروز شب اولی هست که نتایج را می زنن ترافیک خیلی سنگینی روی سایت هست که منجر شده سایت از کار بیافته، ولی اگه هفته دیگه همین آدرس را بزنید کار میده ولی تا مهر ماه نمی تونید ثبت نام کنید.

موفق و پیروز باشید.

تشکر کنندگان:
مرسي منون از راهنماييتون ببخشيد زياد سؤال پرسدم اخه تا حالا دنبال اين چيزا نبودم!!!!!
تشکر کنندگان:
سلام آقا این ثبت نام خانوادگی فرمش جداست؟ یا همون ثبت نام معمولیه ولی بچه های کم سنم ثبت میشن ، میشه فرقش رو با ثبت نام معمولی بگید ؟ ممنون میشم
تشکر کنندگان:
با سلام
اینجانب یک سوال دارم خواهش میکنم جواب دهید
در اردیبهشت 91 از همسرم به صورت قانونی جدا شدم حال در فرم ثبت نام در آیتم شماره 13 کدام مورد را باید انتخاب کنم
با تشکر
تشکر کنندگان:
با سلام
اینجانب یک سوال دارم خواهش میکنم جواب دهید
در اردیبهشت 91 از همسرم به صورت قانونی جدا شدم حال در فرم ثبت نام در آیتم شماره 13 کدام مورد را باید انتخاب کنم
با تشکر
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان