کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سلام
دوستان من یه سوال دارم ! اگه موقع ثبت نام به اشتباه اسم کوچکی که اسم اصلی شناسنامه نیست رو وارد کرده باشیم و ثبت نام هم تموم شده باشه و confirmation رو هم گرفته باشیم راهی هست که بشه اصلاحش کرد یا بهشون گزارش داد ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
(2012-11-03 ساعت 20:49)nsha نوشته:  سلام
دوستان من یه سوال دارم ! اگه موقع ثبت نام به اشتباه اسم کوچکی که اسم اصلی شناسنامه نیست رو وارد کرده باشیم و ثبت نام هم تموم شده باشه و confirmation رو هم گرفته باشیم راهی هست که بشه اصلاحش کرد یا بهشون گزارش داد ؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.

به هیچ عنوان امکان اصلاح بعد ثبت نام وجود نداره؛
فکر هم نمیکنم الان که هنوز شما برنده اعلام نشدین به ایمیلتون (به قول خودتون گزارش) جوابی بدن.
هر زمان که قبول شدین اونموقع میتونین بهشون اطلاع بدین، که متاسفانه فکر نکنم قبول کنند چون احتمال میدن که ممکنه شما با اینکار قصد داشتین دوبار با دو اسم مختلف ثبت نام کنین.
DV-2013 - DV-2014 - DV-2015 - DV-2016 - DV-2017 - DV-2018 - DV-2019 - DV-2020 - DV-2021 - DV-2022 - DV-2023 - DV-2024 - DV-2025 - DV-2026 ...STOPPED!

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲

🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: barooni_sho
(2012-11-03 ساعت 20:49)nsha نوشته:  سلام

همون طور که دوست دیگمون گفتن اگه اشکال تایپی بود راحت تر قبول میکردن تا اسمه دیگه رو وارد کرده باشید.

اما باز هم امید هست ایشالله قبول که شدید ایمیل بزنید kcc اطلاع بدید ببینید قبول میکنن البته اگه شما را به خاطر احتمال تقلب حذف نکنن
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
اینکه گفتم برای مادرم بود که اسمش رو اشتباه زدم اما توی ثبت نام پدرم اسم مادرمو تو قسمت همسرش درست زدم این نمیتونه چیزیو ثابت کنه؟

ینی الان اصلا ایمیل نزنم یا بهتره که الانم گزارش بدم؟

تشکر کنندگان:
(2012-11-04 ساعت 23:51)nsha نوشته:  اینکه گفتم برای مادرم بود که اسمش رو اشتباه زدم اما توی ثبت نام پدرم اسم مادرمو تو قسمت همسرش درست زدم این نمیتونه چیزیو ثابت کنه؟

شما الان برنده نشديد يعني جوابتون رو هم نميدن جون بايد كيس نامبر داشته باشيد

ناراحت نباشيدCool
وقتی من بمیرم. دیگر چه فرق میکند که باغچه باشد یا نباشد
تشکر کنندگان:
سلام
من 2014 ثبت نام کردم ولی پیش دانشگاهی ندارم دیپلم دبیرستان دارم
ولی الان دانشجوی کاردانی علمی کاربردی ام
اگه قبول بشم باید نامه از دانشگاه ببرم یا باید حتما پیش دانشگاهی داشته باشم؟
خواهشا دوستان با تجربه پاسخ بدن
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان