کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
(2011-10-08 ساعت 17:17)saied-k نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 17:06)parisrose22 نوشته:  سلام ببخشید من تاپیک مخصوص این موضوع را ندیدم هرجا هم گشتم چیزی در این خصوص پیدا نکردم میخواستم بدونم در صورت برنده شدن .... ایا داشتن سابقه کاررسمی یک امتیاز مثبت محسوب میشه یا منفی؟؟؟ من و شوهرم هردو شغل رسمی داریم با سابقه کار حدود 17 سال که البته من در شرف بازنشستگی هستم ...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
منظور اینه که برای ویزا گرفتن مشکلی پیش نمیاد توی سفارت ... به افرادی که شغل ثابت دارن توی ایران هم ویزا تعلق میگیره ...

دوست عزيز ! اگر مدرك تحصيلي ديپلم 12 ساله را نداريد مي توانيد روي سابقه كار به شرطي كه بيمه مرتبط رد شده باشه حساب كنيد.

اگر حداقل ديپلم داريد هم سابقه كار هيچ نقشي در پرونده شما ندارد. فقط بد نيست بدانيد سوابق كاري اداري ايران ( رسمي و غير رسمي اش فرق نمي كنه ) به هيچ وجه براي پيدا كردن كار در امريكا بدرد نمي خوره . البته شايد سرمايه زيادي داشته باشين كه نياز به كار نداشته باشه ولي اگر در امريكا بخواهين كار كنيد بايد تجربيات و خاطرات كارهاي دولتي و رسمي ايران رو فراموش كنيد. البته منظورم كارمندان ساده ادارات دولتي و بانكها و وزارتخونه هاست وگرنه ممكن است شما تخصص خاصي داشته باشيد و تجربه خوبي هم در كار داشته باشيد.

لطفا اين مسايل رو هم مد نظر داشته باشيد .

واقعا متشکر که راهنمایی فرمودید...من مدرک فوق لیسانس و همسرم هم همینطور اما اینطور که متوجه شدم بعد از برنده شدن کیس افیسر به بعضی ها ویزا نمیده .. میخواستم بدونم با این شرایط داشتن کار دولتی جزو امتیاز مثبت بحساب میاد یا نه ؟
خیلی ممنون
آقای said-k
,واقعا متشکر که راهنمایی فرمودید...من مدرک فوق لیسانس مدیریت دارم و همسرم هم همینطور اما اینطور که متوجه شدم بعد از برنده شدن کیس افیسر به بعضی ها ویزا نمیده .. (البته غیر ازموضوع اسپانسر داشتن و تمکن مالی) میخواستم بدونم با این شرایط داشتن کار دولتی جزو امتیاز مثبت بحساب میاد یا نه ؟ یعنی اگر بدونن کسی با داشتن شرایط کاری خوب قصد داره بره امریکا... براشون قابل قبول هست.. چون توی این سایت بیشتر دیدم به کسایی با سنهای پایین و شغلهای ازاد ویزا داده شده البته طبق امار تصادفی من ...
خیلی ممنون
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
سلام به همهٔ دوستان گول .

آقا من یه سوال دارم که هرسال برام پیش میاد جوابشم پیدا می‌کنم باز ساله بعد شک می‌کنم .

من و خواهرم ۲ فرزند خوانواده ایم و خواهرم زیر ۲۱ سال . من گرین کارت دارم و آمریکا هستم الان و ۲۲ سالمه .

برای ثبت نام پدر مادرم ، تعداد فرزندان رو چی‌ باید بزنم ؟ ۱ یا ۲ ؟

خیلی‌ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . ایشالأ آخرین بار می‌پرسم :د
گاهی گمان نمی کنی ولی میشود/گاهی نمی شود نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/گاهی نگفته قرعه به نام تو میشود
گاهی گدای گدای گدایی و بخت با تو نیست/گاهی تمام شهر گدای تو میشود
تشکر کنندگان: Edenbeast
من فوق دیپلم آموزشکده فنی حرفه ای هست و درسم تموم شده کدوم گزینه رو باید بزنم واسه مدرک تحصیلی؟
تشکر کنندگان:
سلام
دوست عزیز در صورت برنده شدن والدین شما نمیتونین ویزا بگیرین چون سن شما 21 سال میشه و ویزا به شما تعلق نمیگیره شما میتونید مستقل از والدین شانس خودتون را امتحان کنیدSmile
[/quote]

سلام، جسارت نباشه این حرف شما درست نیست. در راهنما دقیقا ذکر شده که "سن در زمان ثبت نام" باید زیر 21 باشه نه موقع برنده شدن یا کارهای مصاحبه و ویزا
تشکر کنندگان: ParsTrader
میخوام ثبت نام کنم خواهشا سوالمو جواب بدید
تشکر کنندگان:
یعنی واقعا سوال من جواب نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 01:36)sepehr_sp نوشته:  سلام به همهٔ دوستان گول .

آقا من یه سوال دارم که هرسال برام پیش میاد جوابشم پیدا می‌کنم باز ساله بعد شک می‌کنم .

من و خواهرم ۲ فرزند خوانواده ایم و خواهرم زیر ۲۱ سال . من گرین کارت دارم و آمریکا هستم الان و ۲۲ سالمه .

برای ثبت نام پدر مادرم ، تعداد فرزندان رو چی‌ باید بزنم ؟ ۱ یا ۲ ؟

خیلی‌ ممنون میشم اگه راهنماییم کنید . ایشالأ آخرین بار می‌پرسم :د

سلام دوست گرامی
شما باید تعداد فرزندانی که زیر 21 سال هستند و ازدواج نکرده اند را وارد کنید
موفق باشید
ضمنا امضای زیبایی هم دارید Smile
شماره کیس : 2012AS3XXX
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: Oct
مصاحبه: Nov 20
دریافت ویزا: NOV 22
2 نفر
تاریخ ورود به امریکا:
Feb/29/2012
دریافت گرین کارت: 50 روز بعد
سفرنامه
تشکر کنندگان: sepehr_sp
دوست عزیز چواب شما منو خیلی پیچوند
دوست عزیز من یک برادر و خواهر دارم که سن من و برادرم بالاتر از 18 هست ولی خواهرم کوچکتر از 18 و من تو فرم ثبت نام تعداد فرزندان رو 1 نفر زدم
حالا اگه قبول بشن باید چیکار کنم؟؟ لطفا راهنمایی کنید
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 01:10)parisrose22 نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 17:17)saied-k نوشته:  
(2011-10-08 ساعت 17:06)parisrose22 نوشته:  سلام ببخشید من تاپیک مخصوص این موضوع را ندیدم هرجا هم گشتم چیزی در این خصوص پیدا نکردم میخواستم بدونم در صورت برنده شدن .... ایا داشتن سابقه کاررسمی یک امتیاز مثبت محسوب میشه یا منفی؟؟؟ من و شوهرم هردو شغل رسمی داریم با سابقه کار حدود 17 سال که البته من در شرف بازنشستگی هستم ...
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
منظور اینه که برای ویزا گرفتن مشکلی پیش نمیاد توی سفارت ... به افرادی که شغل ثابت دارن توی ایران هم ویزا تعلق میگیره ...

دوست عزيز ! اگر مدرك تحصيلي ديپلم 12 ساله را نداريد مي توانيد روي سابقه كار به شرطي كه بيمه مرتبط رد شده باشه حساب كنيد.

اگر حداقل ديپلم داريد هم سابقه كار هيچ نقشي در پرونده شما ندارد. فقط بد نيست بدانيد سوابق كاري اداري ايران ( رسمي و غير رسمي اش فرق نمي كنه ) به هيچ وجه براي پيدا كردن كار در امريكا بدرد نمي خوره . البته شايد سرمايه زيادي داشته باشين كه نياز به كار نداشته باشه ولي اگر در امريكا بخواهين كار كنيد بايد تجربيات و خاطرات كارهاي دولتي و رسمي ايران رو فراموش كنيد. البته منظورم كارمندان ساده ادارات دولتي و بانكها و وزارتخونه هاست وگرنه ممكن است شما تخصص خاصي داشته باشيد و تجربه خوبي هم در كار داشته باشيد.

لطفا اين مسايل رو هم مد نظر داشته باشيد .

واقعا متشکر که راهنمایی فرمودید...من مدرک فوق لیسانس و همسرم هم همینطور اما اینطور که متوجه شدم بعد از برنده شدن کیس افیسر به بعضی ها ویزا نمیده .. میخواستم بدونم با این شرایط داشتن کار دولتی جزو امتیاز مثبت بحساب میاد یا نه ؟
خیلی ممنون
آقای said-k
,واقعا متشکر که راهنمایی فرمودید...من مدرک فوق لیسانس مدیریت دارم و همسرم هم همینطور اما اینطور که متوجه شدم بعد از برنده شدن کیس افیسر به بعضی ها ویزا نمیده .. (البته غیر ازموضوع اسپانسر داشتن و تمکن مالی) میخواستم بدونم با این شرایط داشتن کار دولتی جزو امتیاز مثبت بحساب میاد یا نه ؟ یعنی اگر بدونن کسی با داشتن شرایط کاری خوب قصد داره بره امریکا... براشون قابل قبول هست.. چون توی این سایت بیشتر دیدم به کسایی با سنهای پایین و شغلهای ازاد ویزا داده شده البته طبق امار تصادفی من ...
خیلی ممنون

خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 21:20)bobakk نوشته:  دوست عزیز چواب شما منو خیلی پیچوند
دوست عزیز من یک برادر و خواهر دارم که سن من و برادرم بالاتر از 18 هست ولی خواهرم کوچکتر از 18 و من تو فرم ثبت نام تعداد فرزندان رو 1 نفر زدم
حالا اگه قبول بشن باید چیکار کنم؟؟ لطفا راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
اول اینکه در ثبت نام فرزندان زیر 21 سال (فرزند خوانده قانونی هم شامل میشود و ضمنا شامل بچه هایی که زیر 21 هستند ولی ازدواج کرده اند نمیشود) میتونند همراه خانواده شون ویزا بگیرند ،اصلا صحبتی از 18 سال نیست

در مورد تعداد بچه ها هم شما درست فرمودید لازم نیست همه بچه ها نوشته شوند فقط بچه های زیر 21 سال که شرایط فوق را دارند
ضمنا زیر 21 سال در حال حاضر مهم هست و مثلا اگر حتی دو ماه دیگر 22 سالشون میشه هم میتونند همراه پدر و مادرشون باشند.
موفق باشید
شماره کیس : 2012AS3XXX
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: Oct
مصاحبه: Nov 20
دریافت ویزا: NOV 22
2 نفر
تاریخ ورود به امریکا:
Feb/29/2012
دریافت گرین کارت: 50 روز بعد
سفرنامه
تشکر کنندگان:
سلام
من يه سوال داشتم. ميخواستم بدونم يه خانواده كه شامل مادر و 2 دختر مجرد با سنين 30 و 42 سال ميباشد و مجرد هم هستند ميتونن شركت كنن؟ يعني يك بار هر دو به همراه مادر ثبت نام كنن و به صورت مستقل هم هر كدوم جداگانه..

ممنون ميشم از كساني كه اطلاعات درستي دارند به اين سوال پاسخ بدهند.
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان:
ما گرین کارت ۲۰۱۲ برنده شدیمCool..هنوز توی صف برای مصاحبه هستیم آیا میتونیم دوباره برای ۲۰۱۳ هم ثبت نام کنیم؟Big Grin
تشکر کنندگان:
سلام دوستان . یه سوالی داشتم : چه ایتمی در فرم ثبت نام باعث طبقه بندی برندگان به اروپایی یا اسیایی و غیره می شود؟اگر مبنی بر تابعیت هست که هیچ اما اگه بر مبنی ادرسی هست که بهشون میدیم ایا خواهر من که با ویزای دانشجویی در انگلیس زندگی میکند.برای شرکت در لاتاری با توجه به اینکه شانس قبولی شرکت کنندگان انگلیس بیشتر از شرکت کنندگان ایران هست.این حق نتخاب رو داره که به عنوان یه انگلیسی شرکت کنه؟
قبل از هر چیز لطفا دوستانی که اطلاعات موثقی دارند جواب بدن.ممنون
کیس نامبر: 38***
رویت قبولی: 15 جولای
ارسال فرمها: 1 اگوست
مصاحبه:
ویزا:
همراهان:0
تشکر کنندگان:
با سلام
من از همسر سابقم یک فرزند دارم و و همسر جدیدم نیز یک فرزند و حضانت آن با همسرم می باشد دارند.
1- تعداد فرزندان را باید چند نفر بزنم .
2- در فرم خودم باید اطلاعات فرزند همسر را نیز وارد کنم
تشکر کنندگان:
یه سوال؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان