کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ثبت نام خانوادگی و پرسشهای مرتبط
سوالم اینه دقیق
1برای کسی که بالاتر از 21 رسیده دیگه امکان شرکت در لاتاری به همراه خانواده نداره؟ ( جدا از ثبت نام مستقل )
2بعد 21 سال تمام یا به محض اینکه وارد 21 شدی؟
3در صورتی که موقع ثبت نام هنوز به 21 نرسیده باشی و بعد از ثبت نام 21 بشی که مشکلی پیش نمیاد؟
تشکر کنندگان:
با سلام و تشکر از سایت بسیار مفیدتون
میخواستم بدونم اگر در ثبت نام به ازدواج قبلی وطلاق اشاره نشه ایرادی داری ؟ من قبلا از همسر اولم جدا شدم و الان هم اردواج کردم و در شناسنامم هم اسم همسر فعلیم فقط درج شده( شناسنامه های جدید اینطوری هستن ) به نظرتون در صورت قبولی باید مدارک طلاق رو ببرم با خودم یا اصلا چیزی نگم بهشون؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من خودم یه بار تکی مشخصاتمو ارسال کردم. 20 سالمه و مجردم . و یه بار هم تو زیر مجموعه مادرم بودم که مشخصاتمو فرستادم. حالا میخواستم بدونم برای خودم دوبار محسوب میشه و اسمم حذف میشه؟؟ و اگه بخوام درخواستمو تغییر بدم چیکار باید کنم؟؟؟ ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2011-10-12 ساعت 13:56)arghavan نوشته:  با سلام
من از همسر سابقم یک فرزند دارم و و همسر جدیدم نیز یک فرزند و حضانت آن با همسرم می باشد دارند.
1- تعداد فرزندان را باید چند نفر بزنم .
2- در فرم خودم باید اطلاعات فرزند همسر را نیز وارد کنم

جواب این سوال چی شد؟
من از همسر سابقم یک فرزند دارم و سرپرستی آن با من هست و همسر جدیدم نیز یک فرزند دارد که حضانت آن با همسرم می باشد دارند.
تعداد فرزندان را باید چند نفر بزنم .
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستای خوبم

یک سوال داشتم این سایت های اینترنتی که واسه لاتاری ثبت نام میکنن ادعا دارن که 28% از ثبت نام های هر سال (این درصد تغییر میکنه) باطل اعلام میشن و با وجود اینکه confirmation No. دارن اصلا تو قرعه کشی وارد نمیشن . میخواستم اول بدونم این موضوع چقدر صحت داره دوم اینکه راهی هست که بشه دید به طور مثال اطلاعات سال پیش رو درست وارد کردیم یا نه مثلا جایی در وبسایت رسمی که بشه چک کرد؟ ممنون از اساتید اگر پاسخ بدید .
بهترین هنوز برایم اتفاق نیفتاده است...
تشکر کنندگان:
(2011-10-16 ساعت 11:15)boronca007 نوشته:  سلام به همه دوستای خوبم

یک سوال داشتم این سایت های اینترنتی که واسه لاتاری ثبت نام میکنن ادعا دارن که 28% از ثبت نام های هر سال (این درصد تغییر میکنه) باطل اعلام میشن و با وجود اینکه confirmation No. دارن اصلا تو قرعه کشی وارد نمیشن . میخواستم اول بدونم این موضوع چقدر صحت داره دوم اینکه راهی هست که بشه دید به طور مثال اطلاعات سال پیش رو درست وارد کردیم یا نه مثلا جایی در وبسایت رسمی که بشه چک کرد؟ ممنون از اساتید اگر پاسخ بدید .
تا اونجايي که من ميدونم دوست عزيز نه هيچ جايي نميشه چک کرد و همين موضوع يه نگراني شده براي شرکت کنندگان.
فقط پارسال که نتايج يه بار باطل اعلام شد براي بيشتر بچه ها ايميل اومد و شايد همين باعث شد بفهميم که شرکت داده شديم.
موفق باشيد.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: boronca007 ، aden
(2011-10-16 ساعت 10:37)arghavan نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 13:56)arghavan نوشته:  با سلام
من از همسر سابقم یک فرزند دارم و و همسر جدیدم نیز یک فرزند و حضانت آن با همسرم می باشد دارند.
1- تعداد فرزندان را باید چند نفر بزنم .

جواب این سوال چی شد؟
من از همسر سابقم یک فرزند دارم و سرپرستی آن با من هست و همسر جدیدم نیز یک فرزند دارد که حضانت آن با همسرم می باشد دارند.
تعداد فرزندان را باید چند نفر بزنم .

بله وارد نمياييد. موفق باشيد
تشکر کنندگان:
(2011-10-16 ساعت 00:43)javad_2 نوشته:  
(2011-10-15 ساعت 13:03)otaku نوشته:  سوالم اینه دقیق
1برای کسی که بالاتر از 21 رسیده دیگه امکان شرکت در لاتاری به همراه خانواده نداره؟ ( جدا از ثبت نام مستقل )
2بعد 21 سال تمام یا به محض اینکه وارد 21 شدی؟
3در صورتی که موقع ثبت نام هنوز به 21 نرسیده باشی و بعد از ثبت نام 21 بشی که مشکلی پیش نمیاد؟

سلام

1- خیر باید جدا ثبت نام بشه
2- در هر 2مورد نمیتونه ویزا بگیره با خانواده روز 21 سالگی ملاکه
3- این قرعه کشی برای سال 2013 هست اگر زمان مصاحبه به 21 رسیده باشید باید فکر ویزا با خانواده نباشید
(2011-10-15 ساعت 14:01)scarface78968 نوشته:  با سلام و تشکر از سایت بسیار مفیدتون
میخواستم بدونم اگر در ثبت نام به ازدواج قبلی وطلاق اشاره نشه ایرادی داری ؟ من قبلا از همسر اولم جدا شدم و الان هم اردواج کردم و در شناسنامم هم اسم همسر فعلیم فقط درج شده( شناسنامه های جدید اینطوری هستن ) به نظرتون در صورت قبولی باید مدارک طلاق رو ببرم با خودم یا اصلا چیزی نگم بهشون؟

سلام
در ثبت نام نیازی نیست
در صورت قبول شدم مدارک طلاق رو ترجمه میکنید و میبرید همین کافیه چیزی نه میپرسن و نه مشکلی براتون ایجاد میشه ولی حتما بعد از قبولی هم در فرم باید توضیح بدین و هم طلاق نامه رو میخواد چه شما برنده بشید و چه همسرتون
(2011-10-16 ساعت 00:14)nima_psy نوشته:  سلام دوستان
من خودم یه بار تکی مشخصاتمو ارسال کردم. 20 سالمه و مجردم . و یه بار هم تو زیر مجموعه مادرم بودم که مشخصاتمو فرستادم. حالا میخواستم بدونم برای خودم دوبار محسوب میشه و اسمم حذف میشه؟؟ و اگه بخوام درخواستمو تغییر بدم چیکار باید کنم؟؟؟ ممنون میشم

سلام

هیچ مشکلی نداره و شما میتونید مستقل ثبت نام کنید بالای 18 سال و فرزندان زیر 21 سال مجرد هم در فرم پدر و مادر درج میشه مشخصاتشون

با سلام
البته توی سایت و هنگام ثبت نام این رو زیر تعداد فرزندان نوشته که نشون میده سن 21 سال،
در زمان ثبت نام ملاک هستش و هیچ اشاره ای به 21 سال در زمان مصاحبه نشده
Children include all biological children, legally adopted children, and stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date that you submit your entry.
شماره کیس : 2012AS3XXX
کنسولگری: ابوظبی
کارنت شدن کیس: Oct
مصاحبه: Nov 20
دریافت ویزا: NOV 22
2 نفر
تاریخ ورود به امریکا:
Feb/29/2012
دریافت گرین کارت: 50 روز بعد
سفرنامه
تشکر کنندگان: farzad-it
با سلام به دوستان . من سوالم اینه که من خودم برای سال 2013 ثبت نام کردم حالا میخوام بدونم خواهرمم میتونه ثبت نام کنه 19 سالشه و مجرد یا اینکه از هر خانواده فقط یک نفر میتونه ؟!! چجوریاست با تشکر
اکثر مردم ترجیح می‌دهند فرشتگانی سقوط کرده باشند تا شامپانزگانی تکامل یافته، به همین دلیل...
تشکر کنندگان:
(2011-10-20 ساعت 19:34)kolange_edalat نوشته:  با سلام به دوستان . من سوالم اینه که من خودم برای سال 2013 ثبت نام کردم حالا میخوام بدونم خواهرمم میتونه ثبت نام کنه 19 سالشه و مجرد یا اینکه از هر خانواده فقط یک نفر میتونه ؟!! چجوریاست با تشکر

نه محدودیتی نداره . همه میتونند . تنها شرطش داشتن حداقل دیپلم 12 سالست
تشکر کنندگان:
سلام دوستان می خواستم بدونم واسه وارد کردن اسم و فامیل باید حروف بزگ باشه مثل BEHNAM یا Behnam
ممنون اگه جوابمو بدین
تشکر کنندگان:
(2011-10-22 ساعت 16:47)lun_john_silver نوشته:  سلام دوستان می خواستم بدونم واسه وارد کردن اسم و فامیل باید حروف بزگ باشه مثل BEHNAM یا Behnam
ممنون اگه جوابمو بدین
حروف کوچک
تشکر کنندگان:
یک سوال خاص
همسر من دارای دو ملییت ایرانی و یک ملیت دیگر است . ولی من و فرزندمان فقط یک ملیت ایرانی را داریم. آیا ما میتوانیم برای همسرم دو بار هر بار با یک ملیت شرکت کنیم؟ البته نام فامیلی در هر پاسپورت وی متفاوت است اما مابقی مشخصات دقیقا یکی می باشد. اساتید محترم لطفا جواب بدهید
با آنکه سالهاست قصد رفتن دارم اما مطمئنم که خواهم رفت.
تشکر کنندگان:
(2011-10-28 ساعت 10:45)Last chance نوشته:  یک سوال خاص
همسر من دارای دو ملییت ایرانی و یک ملیت دیگر است . ولی من و فرزندمان فقط یک ملیت ایرانی را داریم. آیا ما میتوانیم برای همسرم دو بار هر بار با یک ملیت شرکت کنیم؟ البته نام فامیلی در هر پاسپورت وی متفاوت است اما مابقی مشخصات دقیقا یکی می باشد. اساتید محترم لطفا جواب بدهید

سلام

در قانون ثبت نام امده است اگر شخصی دو ملیت داشته باشد فقط می تواند یک کشور رو به عنوان کشور خودش انتخاب کنه که اون کشور هم باید جزو لیست کشور های واجد شرایط ثبت نام باشه. در مورد کیس همسر شما فرمودید دو نام خانوادگی دارند ، که گمراه کننده است و ممکن است به نظر برسد که می توانند دوبار ثبت نام کنند ولی با توجه به اینکه مشخصات همسر و فرزندی اگر داشته باشند در سایت ثبت می شود کیس ثبت نام باطل خواهد شد . اگر مینوشتید ملیت کدام کشور را جز ایران دارند می شد با احتساب درصد شانس بیشتر نظر داد که کدام ملیت را انتخاب کنند
تشکر کنندگان: Last chance
(2011-10-29 ساعت 03:30)saied-k نوشته:  
(2011-10-28 ساعت 10:45)Last chance نوشته:  یک سوال خاص

سلام

در قانون ثبت نام امده است اگر شخصی دو ملیت داشته باشد فقط می تواند یک کشور رو به عنوان کشور خودش انتخاب کنه که اون کشور هم باید جزو لیست کشور های واجد شرایط ثبت نام باشه. در مورد کیس همسر شما فرمودید دو نام خانوادگی دارند ، که گمراه کننده است و ممکن است به نظر برسد که می توانند دوبار ثبت نام کنند ولی با توجه به اینکه مشخصات همسر و فرزندی اگر داشته باشند در سایت ثبت می شود کیس ثبت نام باطل خواهد شد . اگر مینوشتید ملیت کدام کشور را جز ایران دارند می شد با احتساب درصد شانس بیشتر نظر داد که کدام ملیت را انتخاب کنند

دوست عزیز . از جواب شما بسیار متشکرم. میدانم که شانس همسرم با ملیت غیر ایرانی بیشتر است. قبلا تحقیق کرده بودم. به هر حال از شما ممنونم.
با آنکه سالهاست قصد رفتن دارم اما مطمئنم که خواهم رفت.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان