کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
دوستان من در یک از سایتهابی که پول میگیرن وثبت نام می کنند پرسیدم که میشه با مدرک دیپلم 11ساله شرکت کرد که جواب اونها بله بود

نمی دونم تا چه حدی این جواب درست هست ولی خواهش می کنم از دوستانی که سال های قبل با دیپلم 11ساله شرکت کردن وقبول شدن در این باره توضیح بدن...!!!!
تشکر کنندگان: marko
سلام
من الان سوم دبیرستان رو تموم کردم (ریاضی فیزیک)
الان پیش رو دارم میخونم
دوستان مدرک رو چی باید بزنم؟
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 16:29)ama-amir نوشته:  سلام
الان پیش رو دارم میخونم

درود بر شما ...
اگر دیپلم رو گرفتید میشه بزنید : High school degree
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 16:29)ama-amir نوشته:  سلام
الان پیش رو دارم میخونم

دوست عزیز هنوز هیچ کس نمی دونه که آیا سفارت دیپلم 11ساله{دیپلم بدون پیش دانشگاهی}رو قبول میکنه یا نه.

شما اگر شرکت کنید و برنده بشید این احتمال وجود داره که در سفارت به شما گیر بدن البته وضعییت منم تقریباً مثل وضعییت شماست باید صبر کرد و دید که دوستان اطلاعات جدیدی از سایت یا دوستانی که با این وضعییت سال های قبل شرکت کردند دراین مورد چی میگن ><><

منتظر پاسخ های شما دوستان با تجربه هستیم.!!!

تشکر کنندگان: ivamaan
سلام
من دانشجو ام خانمم فوق دیپلم(کاردانی) داره چی و چی رو باید بزنیم ؟ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 17:49)vahidrezam نوشته:  سلام
من دانشجو ام خانمم فوق دیپلم(کاردانی) داره چی و چی رو باید بزنیم ؟ممنون

شما اگر خودتون دانشجوهستید وچند واحد دانشگاه رو گذروندید می تونید گزینه Some University Courses {یعنی تعدادی واحد دانشگاه} رو بزنید و بعد از اینکه برنده شدید یه گواهی اشتغال به تحصیل بگیرید و اونو ترجمه میکنید و در مورد همسرتون چون ایشون یه مدرک دانشگاهی داره گزینه ی University Degree رو بزنید ...!!!
تشکر کنندگان: vahidrezam
از دوستان و مدیران سایت لطفا راهنمایی کنید ؟
من دیپلم فنی حرفه ایم ، فوق دیپلمم رو گرفتم ، الان دانشجوی ترم 4 کارشناسی ناپیوسته ام ، به امید خدا اگه مشکل خاصی پیش نیاد تا تیر 91 تمام میشه درسم ، من باید کدام گزینه رو انتخاب کنم؟
تشکر کنندگان:
سلام
من بارها در مهاجرسرا اين سوال رو پرسيدم ولي دوستان به طور كامل منو قانع نكردند،من دي ماه ديپلم مي گيرم و خرداد پيش دانشگاهي رو تموم مي كنم سايت ثبت نام لاتاري گفته كه مدركي رو كه هنگام ثبت نام كردن داريد علامت بزنيد،حالا من مي خوام گزينه ايي رو تيك بزنم كه داراي ديپلم 12 ساله هستش،به نظر دوستان مشكلي پيش نمياد،افسر به تاريخ هاي اخذ مدارك گير نميده و سرآخر چه موقع نتايج برندگان اعلام ميشه؟(من احتمالا مدرك پيش دانشگاهي رو در جولاي در اختيار داشته باشم)
متشكرم
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان:
من هم اومدم با یک سئوال مشابه: دیپلم فنی حرفه ای دارم (11 ساله) . بعدش هم دیگه درس نخوندم. پایان خدمت هم دارم
کدوم گزینه رو باید بزنم؟؟ (صرفنظر از اینکه قبول میکنن یا نه)
تشکر کنندگان:
(2011-09-27 ساعت 22:42)firstpars نوشته:  من هم اومدم با یک سئوال مشابه: دیپلم فنی حرفه ای دارم (11 ساله) . بعدش هم دیگه درس نخوندم. پایان خدمت هم دارم

دوست عزیز اولاً اگه واقعاً قصد رفن ندارید و می خواهید شانستون رو امتحان بکنید بهتره که اصلاً ثبت نام نکنید و اجازه بدید شانس بقییه دوستان بیشتر بشه ..!!

دوماً همونطور که قبلاً گفتم هنوز کسی درباره این که سفارت دیپلم 11 ساله {دیپلم بدون پیش دانشگاهی} قبول داره یا نه چیزی نمی دونه

و سوماً شما اگر سابقه کاری به مدت دوسال دارین میتونید گزینهHigh School . No Degree یعنی دبیرستان بدون اخذ مدرک رو بزنید و انشا لله بعد از برنده شدن مدرک سابقه کاریتون رو میگیرید وبعد از ترجمه به سفارت می برین...!!!

با تشکر از همه ی مهاجر سراییان.
تشکر کنندگان: firstpars ، ali.narooei
(2011-09-27 ساعت 22:59)majidusa01 نوشته:  
(2011-09-27 ساعت 22:42)firstpars نوشته:  من هم اومدم با یک سئوال مشابه: دیپلم فنی حرفه ای دارم (11 ساله) . بعدش هم دیگه درس نخوندم. پایان خدمت هم دارم

دوست عزیز اولاً اگه واقعاً قصد رفن ندارید و می خواهید شانستون رو امتحان بکنید بهتره که اصلاً ثبت نام نکنید و اجازه بدید شانس بقییه دوستان بیشتر بشه ..!!

دوماً همونطور که قبلاً گفتم هنوز کسی درباره این که سفارت دیپلم 11 ساله {دیپلم بدون پیش دانشگاهی} قبول داره یا نه چیزی نمی دونه

و سوماً شما اگر سابقه کاری به مدت دوسال دارین میتونید گزینهHigh School . No Degree یعنی دبیرستان بدون اخذ مدرک رو بزنید و انشا لله بعد از برنده شدن مدرک سابقه کاریتون رو میگیرید وبعد از ترجمه به سفارت می برین...!!!

با تشکر از همه ی مهاجر سراییان.
مسلمه که میخوام برم!! وقتی اومدم اینجا عضو شدم و سئوال میپرسم یعنی که اگر بتونم 100% میرم. اگرم لاتاری برنده نشم احتمالا باید باهام همفکری
کنید که واسه یه جای دیگه اقدام کنم

باز هم سئوال: پس vocational school چیه؟ فکر میکردم واسه دیپلم فنی حرفه ای باید اینو بزنم
سابقه ی کار هم دارم منتها بیمه نبودم. نمیدونم مدارکی که برای اثبات سابقه کار بهشون ارائه میدم رو قبول کنن یا نه
تشکر کنندگان: majidusa01 ، S0SHiANT
با سلام خدمت همه دوستان عشق آمریکا . از مدیران با تجربه سئوالی داشتم و اونم اینه که من فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی را دارم و گواهی موقت رو هم گرفتم در فرم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم با تشکر از راهنمایی هاتون
تشکر کنندگان:
(2011-09-28 ساعت 01:32)moh3en نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عشق آمریکا . از مدیران با تجربه سئوالی داشتم و اونم اینه که من فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی را دارم و گواهی موقت رو هم گرفتم در فرم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم با تشکر از راهنمایی هاتون

گزينه مناسب شما :

some university courses !

اگر گواهي اشتغال به تحصيل گرفتيد و

University Degree

اگر فوق ديپلم داريد
تشکر کنندگان: Ramkal
(2011-09-28 ساعت 01:32)moh3en نوشته:  با سلام خدمت همه دوستان عشق آمریکا . از مدیران با تجربه سئوالی داشتم و اونم اینه که من فوق دیپلم از دانشگاه علمی کاربردی را دارم و گواهی موقت رو هم گرفتم در فرم باید چه گزینه ای رو انتخاب کنم با تشکر از راهنمایی هاتون

با سلام به دوست عزيز
شما يك مدرك دانشگاهي داريد پس بايد University Degree ( مدرك دانشگاهي ) را تيك بزنيد.
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: majidusa01 ، storagemeter
می خواستم گزینه هایی که برای مدرک تحصیلی هست رو براتون یکم روشن تر مطرح کنم..!!!!

High School.No Degree برای کسانی که مدرک دیپلم نگرفتن ویا می خواهن از طریق سابقه کار اقدام کنند.

High Sdhool Degree برای کسانی که دیپلم 12 ساله یعنی دیپلم+پیش دانشگاه دارن.

Vocational School برای کسانی است که دوره های آموزشی حرفه ای گذرانده اند{البته از این مورد اطلاع دقیقی ندارم ولی تا حدی که خودم می دونم همون چیزی که گفتم}.

Some University Coursesبرای کسانی که دانشجو هستند و هنوز مدرکی نگرفتند.

University Degree برای کسانی که مدرک دانشگاهی که ارزش ترجمه کردن داره مثل فوق دیپلم و لیسانس {یعنی دارالترجمه تشخیص بده که اون مدرک ارزش ترجمه کردن رو داره}.

Some Graduate Level Coursesبرای کسانی است که دارن واسه فوق لیسانس می خونند دقت کنید واسه فوق دارن می خونند.
Master Degreeبرای کسانی که مدرک فوق لیسانس دارند.

Some Doctorate Level Coursesبرای کسانی که دارن واسه مدرک دکترا می خونند.

Doctorate Degreeبرای کسانی که مدرک دکترا دارند.

امیدوارم که اطلاعات فوق به دردتون بخوره...!!!
تشکر کنندگان: ابی22 ، nedadd ، saied-k ، satrap ، Mehrdadvictor ، nastaran86 ، Omidooo ، Ramkal ، wushu kung fu ، ali_am76

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان