کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
Case numberمن شمارهاش سه رقمیه0000001xx
این یعنی چی؟یعنی لینکه وقت مصاحبه ام زودتره؟
کیس نامبر :2013AS1XX / آنکارا / 2 نفر /مصاحبه:w4 نوامبر /کلیر شدن: 11 JAN/ ورود به نیویورک:۹ فوریه/ساكن هيوستون
سفرنامه
تشکر کنندگان: farshadsh
سلام
من پس از یک مکاتبه با KCC این جوابو گرفتم ،لطفن راهنمایی کنید.
KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section xxx (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [x U.S.C. Section xxxx]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA xxx(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.
(2012-05-07 ساعت 13:51)rouz نوشته:  سلام.من تازه فهمیدم که برنده شدم .از کجا باید شروع کنم و اینکه مدارک تحصیلی همسرم هم باید بفرستم؟چون دیپلم نظام جدید داره و پیش دانشگاهی نرفته.آیا همسرم هم باید پیش دانشگاهی رو گذرونده باشد.با تشکر

اگر برنده اصلی شما هستید لازم نیست همسرتون دیپلم کامل داشته باشن
شماره کیس:2012AS00070XXX
تاریخ رویت قبولی:July 15th
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:August 27th
کنسولگری : آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:June 2012
تاریخ مصاحبه : اواخر July
تاریخ صدور ویزا: روز مصاحبه
تعداد نفرات : 2 نفر
انجمن مهندسین برق مهاجرسرا
تشکر کنندگان: rouz ، farshadsh
با سلام و ممنون از توضیحات خوب و جامع دوستان

بنده در لاتاری 2013 برنده شدم ، دانشجوی دکترای مهندسی پلیمر در مالزی هستم. سربازی بنده حدود 4-5 سال پیش در سپاه بوده ، اول اینکه آیا نیازی به ترجمه کارت پایان خدمت هست برای اون مدرکی که خواسته بود برای گذرندان دورۀ نظامی یا خیر؟ و بعد اینکه آیا اینکه سربازی بنده در سپاه بوده آیا مشکلی برای گرفتن کیلیرنس وجود داره؟؟؟ آیا مورد مشابهی بوده؟؟

ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید
با تشکر
[quote='Nima224' pid='170653' dateline='1336393448']

بنده در لاتاری 2013 برنده شدم ، دانشجوی دکترای ...

با سلام و عرض تبریک بابت برنده شدنتون
دوست عزیز کارت پایان خدمتتون حتما باید به همراه سایر مدارکتون برای مصاحبه ترجمه بشه. خدمت سربازی اونهم توی سپاه احتمال اف بی آی چک رو بالا میبره نه اینکه مشکلی براتون ایجاد کنه! نگران نباشید. موارد مشابه هم تا دلتون بخواد تو مهاجرسرا میتونید پیدا کنیدWink
کیس نامبر;2012as34xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: می 2012
تاریخ ورود به امریکا: سپتامبر 2012
مقصد: کالیفرنیا- لس آنجلس

تشکر کنندگان: byousefi_p ، Nima224 ، MPU ، kopol ، parsush ، farshadsh
سلام، جداً خیلی استفاده کردم، یک سوالی دارم، آیا کسی به ابوظبی رفته برای گرفتن ویزا؟ اگه رفته اونجا به سفارت چقدر داده؟ برای تست سلامتی و ... چقدر داده؟
سلام دوستان .من دوست دخترم برنده شده و دی ماه پدرش فوت کرده و ما هنوز عقد نکردیم به نظرتون اگه الان عقد کنیم و مدارکمون را ارسل کنیم آیا به من هم همزمان با اون گرین کارت میدند در صورتی که بهشون بگیم این اتفاق (فوت پدرش) براساس رسم و رسوم مانع از ازدواج ما شده؟
(2012-05-07 ساعت 17:56)Hediyeh نوشته:  [quote='Nima224' pid='170653' dateline='1336393448']

بنده در لاتاری 2013 برنده شدم ، دانشجوی دکترای ...

با سلام و عرض تبریک بابت برنده شدنتون
دوست عزیز کارت پایان خدمتتون حتما باید به همراه سایر مدارکتون برای مصاحبه ترجمه بشه. خدمت سربازی اونهم توی سپاه احتمال اف بی آی چک رو بالا میبره نه اینکه مشکلی براتون ایجاد کنه! نگران نباشید. موارد مشابه هم تا دلتون بخواد تو مهاجرسرا میتونید پیدا کنیدWink

شما که رفتید ابوظبی چه کار کردید؟ چقدر به سفارت دادید؟
** به تدبیرش اعتماد کن / به حکمتش دل بسپار / به او توکل کن **
2 نفر ایروان به ایرواین / قبولی:May2012 / مصاحبه:May2013 / سفر:Oct2013
Wink
سفرنامه
تجربیات
سلام دوستان عزیز من یک سوالی دارم!

من الان اوایل ترم پنج مقطع لیسانس هستم در سنگاپور و حدود 4 ترم دیگه در پیش رو دارم! اگر خدا قبول کرد و ما تایید شدیم برای ویزا من خودم رو بکشم یک ترم دیگه رو هم بتونم تموم کنم. یعنی باز 3 ترم می مونه! (البته با احتساب مهارت آموزی که اون رو می شه یک کاریش کرد) در صورت قبولی چطور می شه من درسم رو تمام کنم؟ (من اینجا بورسیه هستم اونقدر پول ندارم که بتونم واحد هامو منتقل کنم! یک دانشگاه پدر و مادر دار) یک نفر مارو راهنمایی کنه ممنونش می شیم.

ممنون
تشکر کنندگان: farshadsh ، Maryam khanum
سلام دوستان .من دوست دخترم برنده شده و دی ماه پدرش فوت کرده و ما هنوز عقد نکردیم به نظرتون اگه الان عقد کنیم و مدارکمون را ارسل کنیم آیا به من هم همزمان با اون گرین کارت میدند در صورتی که بهشون بگیم این اتفاق (فوت پدرش) براساس رسم و رسوم مانع از ازدواج ما شده؟
(2012-05-07 ساعت 18:50)salar derakhshanfar نوشته:  سلام دوستان .من دوست دخترم برنده شده و دی ماه پدرش فوت کرده و ما هنوز عقد نکردیم به نظرتون اگه الان عقد کنیم و مدارکمون را ارسل کنیم آیا به من هم همزمان با اون گرین کارت میدند در صورتی که بهشون بگیم این اتفاق (فوت پدرش) براساس رسم و رسوم مانع از ازدواج ما شده؟

نمی دن برادر من. آمریکایی مگه رسم و رسوم ایرانی ها حالیش می شه. شما باید عقد کنی مدارکو بفرستی
تشکر کنندگان: salar derakhshanfar ، farshadsh
(2012-05-07 ساعت 18:55)noname12 نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 18:50)salar derakhshanfar نوشته:  سلام دوستان .من دوست دخترم برنده شده و دی ماه پدرش فوت کرده و ما هنوز عقد نکردیم به نظرتون اگه الان عقد کنیم و مدارکمون را ارسل کنیم آیا به من هم همزمان با اون گرین کارت میدند در صورتی که بهشون بگیم این اتفاق (فوت پدرش) براساس رسم و رسوم مانع از ازدواج ما شده؟

نمی دن برادر من. آمریکایی مگه رسم و رسوم ایرانی ها حالیش می شه. شما باید عقد کنی مدارکو بفرستی

منظورم اینه که این میتونه دلیل سوری نبودن ازدواج ما براشون باشه؟اگر هم تونستیم اینجوری ثابت کنیم آیا همزمان به هر 2تامون گرین کارت میدن؟
(2012-05-07 ساعت 19:08)salar derakhshanfar نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 18:55)noname12 نوشته:  

منظورم اینه که این میتونه دلیل سوری نبودن ازدواج ما براشون باشه؟اگر هم تونستیم اینجوری ثابت کنیم آیا همزمان به هر 2تامون گرین کارت میدن؟

فکر نمی کنم. ولی فکر می کنم باید سریع این کارو انجام بدی. یک سری از دوستان پیشکسوت قبلا راجب این موضوع صحبت کردند. فکر می کنم بگردی توی همین انجمن تاپیک مربوطه به پیدا کنی.

موفق باشی

تشکر کنندگان: salar derakhshanfar ، farshadsh
(2012-05-07 ساعت 18:43)noname12 نوشته:  سلام دوستان عزیز من یک سوالی دارم!

من الان اوایل ترم پنج مقطع لیسانس هستم در سنگاپور و حدود 4 ترم دیگه در پیش رو دارم! اگر خدا قبول کرد و ما تایید شدیم برای ویزا من خودم رو بکشم یک ترم دیگه رو هم بتونم تموم کنم. یعنی باز 3 ترم می مونه! (البته با احتساب مهارت آموزی که اون رو می شه یک کاریش کرد) در صورت قبولی چطور می شه من درسم رو تمام کنم؟ (من اینجا بورسیه هستم اونقدر پول ندارم که بتونم واحد هامو منتقل کنم! یک دانشگاه پدر و مادر دار) یک نفر مارو راهنمایی کنه ممنونش می شیم.

ممنون
اینها راه حلهای پیشنهادی نیست !! فقط راههایی که به نظر من رسیده
راه اول:
اکه لیسانست از دانشگاه بدرد بخوری هست و فکر میکنی بدرد بخوره و ارزشش رو داره (اینو خودت باید تشخیص بدی با توجه به اهدافت) ، اینه که بی خیال آمریکا شی درست رو تموم کنی و بعد از طریق دیگه بعداً مهاجرت کنی.
راه دوم:
مطمئن نیستم ، ولی بعید میدونم لیسانس دانشگاه سنگاپور رو آمریکایی ها قبول داشته باشن چون اینجور که من تو تاپیک های سالهای قبل دیدم فوق لیسانس فنی از شریف و تهران هم باشید برید اونجا باید یک سری کورس را بگذرونید و حتی اگه بخوای محکمش کنی مدرک مقطع بالاتر رو از همونجا بگیری تا تازه قبولت کنند به عنوان یک متخصص یا همون کارشناس صفر کیلومتر ، پس بی خیاله 5 ترمت بشی و بری اونجا وبعد از یکسال که توی یک ایالت موندی و تونستی از تخفیف برای تحصیل استفاده کنی، از اول توی یک دانشگاه خوب و رشته ای که دوست داری تحصیل کنی به سلامتی اگه بشه واحداتم انتقال بدی که نورالانور کلی جلویی.
راه سوم:
کمی استرس داره و باید زمان بندیت درست باشه و درست حساب کتابات رو بکنی و جای اشتباه نیست،و هزینه مالی هم داره قاعدتاً اینهمه رفت و آمد، ولی با حساب کتاب من درست در میاد، اگه از وقتی که ویزا رو بهت بدن 3 ترم واست بمونه،(هر ترم حدود 6ماه) اول یک ترم مرخصی از دانشگاه میگیری و میری آمریکا و 6 ماه اونجا می مونی ، بعد بر میگردی و شش ماهی که میتونی خارج از خاک آمریکا باشی رو میری سنگاپور و یک ترم دیگه میخونی یک جور که راس 6 ماه بتونی برگردی آمریکا، میمونه 2 ترم وقتی برگشتی سریعاً با توضیح اینکه درس ات مانده است ، یک پاس سفید میگیری و یکسال و نه یک روز بیشتر خارج میشی و میری و 2 ترم دیگه رو تموم میکنی و بر میگردی آمریکا و دیگه خارج نمیشی و حالشو میبری .

1-در نظر داشته باش این راهها حاصل حساب کتاب ضعیف منه و شاید امکان پذیر نباشه و راههای بهتری هم باشه ، ولی به فکر من نرسه، شمابیشتر تحقیق کن شاید همین جا یا تو فروم های دیگه مورد مشابه باشه و راهنمایی بگیر و نهایتاً تصمیم رو خودت بگیر
2- اصلاً جای اشتباه توی محاسباتت و دیر شدن درس و افزایش زمان اون نداری
3- قاعدتاً مشکلات پیش بینی نشده ای ممکنه این حساب کتاب من رو بهم بریزه و چیزی باشه که الان به فکر من نرسیده باشه.

موفق باشید
تشکر کنندگان: noname12 ، farshadsh
مرسی رفتم خوندم ولی در مورد همسرم و مدرک تحصیلیش جوابی پیدا نکردم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان