کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
دوستانی که برنده شدند ایمیلی هم دریافت کردند؟
تشکر کنندگان: farshadsh
(2012-05-05 ساعت 20:49)mhz_ir نوشته:  دوستانی که برنده شدند ایمیلی هم دریافت کردند؟

نه امسال ایمیلی در کار نیست
تشکر کنندگان: batis2010 ، mhz_ir ، farshadsh
(2012-05-05 ساعت 19:12)farnood نوشته:  دوستان آیا عکس هایی که برای KCC ارسال میکنیم، باید بدون حجاب باشه؟ شرایط خاصی برای خانم ها داره؟

حتما نباید بدون حجاب باشه اما اگه پوشش عادیتون با حجاب نیست عکس بی حجاب بگیرین. کلا باید با پوشش عادی و روزمره تون باشه
(2012-05-05 ساعت 19:04)r_ent نوشته:  من کیس نامبرم حدودا 1800 هستش، میخوام بدونم با توجه به اینکه شماره ام عدد کوچیکیه اشکالی داره اگر فرم ها و عکسم رو مثلا 2 ماه دیگه بفرستم؟
آخه ممکنه این مدت عقد کنم! میخوام اگه اکی شد مشخصات همسرم رو هم وارد کنم و اونم فرم مخصوص خودشو پر کنه

دوستان عزیز، ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین جواب سوالمو بدین Smile
خانم/آقای اسمیت! شما که ماشاا... خیلی لطف دارین....
ممنون Smile
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: batis2010 ، farshadsh
اشکال نداره فقط زمان مصاحبتون عقب میفته....
می تونید مدارک رو بفرستید و سریعا عقد کنید و مجذ مدارک رو رای خودتون و همسرتون پر کنید و بفرستید
شماره کیس: 39000
کنسولگری:ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:March,2012-اسفند
تاریخ مصاحبه:May2012-اردیبهشت
تاریخ دریافت ویزا:یک ضرب
تاریخ اولین ورود به امریکا: 11 آگوست 2012
تشکر کنندگان: r_ent ، farshadsh
دوستای عزیزم کمکم کنیییید... مشخصات عکس هارو بگید لطفا... باید بدون حجاب باشه؟ با حجاب؟ می تونیم همون عکسی رو که برای ثبت نام فرستادیم الانم پست کنیم؟ مشخصاتش با اون عکسی که گرفتیم فرق داره ؟؟؟
دریافت ویزا:26 ژانویه 2013!!!
وضعیت تاهل: مجرد
تحصیلات کنونی:لیسانس مترجمی و ارشد زبانشناسی
(2012-05-06 ساعت 01:51)روبینا نوشته:  دوستای عزیزم کمکم کنیییید... مشخصات عکس هارو بگید لطفا... باید بدون حجاب باشه؟ با حجاب؟ می تونیم همون عکسی رو که برای ثبت نام فرستادیم الانم پست کنیم؟ مشخصاتش با اون عکسی که گرفتیم فرق داره ؟؟؟
دو قطعه عکس ۵×۵ با زمینه سفید و بدون روتوش بگیرید و آن را پشت‌نویسی کنید. (برای پشت نویسی، نام و نام خانوادگی، شماره پرونده و تاریخ تولد صاحب عکس به میلادی را وارد کنید). برای هر یک از اعضای خانواده که جزو برنده‌شدگان هستند دو قطعه عکس لازم است.
همانطور که در دو تا پست بالاتر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوست عزیزمان جواب را در مورد پوشش داده است
عکس با پوشش سر و کلاه، تنها اگر به علت اعتقادات مذهبی باشد مورد قبول خواهد بود، و حتی در این خصوص پوشش سر و کلاه به هیچ وجه نبایست قسمتی از چهره متقاضی را بپوشاند. عکس اشخاص با پوشش سر طایفه‌ای و غیره که صریحاً مذهبی نبوده است مورد قبول نمی‌باشد. عکس با کلاه ارتشی، خطوط هوایی و هر پوشش سر پرسنلی و کارمندی دیگری مورد قبول نخواهد بود.

از تمام دوستان به شدت درخواست میکنم ترا به خدا لینک زیر را نخوانید!! ، لطفا به هیچ عنوان روی آن کلیک نکنید!! تاکید میکنم حتی وسوسه نشوید که کلیک کنید !!مشاهده شده شده کسانی که سالهای قبل آنرا خوانده اند سریعا دچار سر گیجه و خون ریزی شدید از گوش و چشم شده اند ، لرزش دست گرفته قدرت تکلم خود را از دست داده اند! در مواردی انفجار دستگاه کامپیوتر فرد کلیک کننده نیز گزارش شده !

راهنما:لاتاری_از_آغاز_تا_پایان

تشکر کنندگان: r_ent ، mooj ، minatatu ، fire dragon ، aghalli ، farshadsh ، حامد ، dv2016
سلام .میخواستم بدونم با توجه به اینکه اعتبار گرین کارت 10سال هست آیا بلافاصله بد از دریافت آن باید به آمریکا سفر کرد یا اینکه میتونم مثلا 1سال بعدش سفر کنم؟
(2012-05-06 ساعت 02:54)salar derakhshanfar نوشته:  سلام .میخواستم بدونم با توجه به اینکه اعتبار گرین کارت 10سال هست آیا بلافاصله بد از دریافت آن باید به آمریکا سفر کرد یا اینکه میتونم مثلا 1سال بعدش سفر کنم؟
شما تا 6 ماه بعد از انجام مدیکال (اگه آنکارا باشید) باید وارد شوید.کلا ویزایی که براتون صادر میشه تاریخ اعتبار داره باید ورود بزنید بعد میتونید برگردید ولی باید هر 6 ماه به آمریکا بروید(خارج ببدون از آمریکا بدون پاس سفید به مدت بیش از 6 ماه ممکنه باعث باطل شدن گرین کارت بشه)

تشکر کنندگان: farshadsh ، حامد
سلام ، من میل زدم kcc برای تصحیح اشتباه در پروندم ولی این میل برام اومد.
لطفا راهنماییم کنید.

The Kentucky Consular Center (KCC) has received your email. This email
address, KCCDV@state.gov is for case-specific Diversity Visa inquires
only. If you would like to check the status of your entry, please do so
at www.dvlottery.state.gov/ESC. This website is the definitive means of
determining whether or not you were selected for possible further
processing.

For inquiries about specific cases, please ensure that you have included
your case number, first and last name, and date of birth with your
inquiry. If this information is not provided or is inaccurate, KCC will
be unable to process your inquiry

For other information and to view frequently asked questions, please
visit the Department of State Website at www.travel.state.gov. Under the
Visas section, select Diversity Visa (DV) Lottery Program and then
select Instructions for the Diversity Visa lottery year you entered.
The frequently asked questions can be found at the bottom of the
instructions.

Thank you for contacting KCC.

KCCDV/Public Inquiry
Kentucky Consular Center
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or
refusal of visas or permits to enter the United States shall be
considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and
Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such
information must be solely for the formulation, amendment,
administration, or enforcement of the immigration, nationality, and
other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM
guidance. If you have received such information in error, do not review,
retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance
upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions
provided in 12 FAM 540.

This email is UNCLASSIFIED.
(2012-05-06 ساعت 08:56)mehdizadehmohamad نوشته:  سلام ، من میل زدم kcc برای تصحیح اشتباه در پروندم ولی این میل برام اومد.
لطفا راهنماییم کنید.

This email is UNCLASSIFIED.

تاپیک نمونه مکاتبه با kcc را بخونید...فرمت نامتون باید اونجوری باشه! همه اطلاعاتتون باید توش باشه!
تشکر کنندگان: mitr.p ، sazami ، farshadsh
دوستان سلام
من جای فامیل و اسمم رو جابه جا زدم و حالا که می خوام فرم ها رو بفرستم سوالی داشتم و اون اینکه

1-وایسم تا نامه قبولی بیاد درم خونه یا الان مدارک اولیه رو بفرستم؟؟البته تا اونجایی که فهمدیم امسال نامه نمی یاد...درسته؟؟

2-امروز ایمیل برنم و بگم لطفا جای اسم و فامیل رو عوض کنید و بعد مدارک رو اراسال کنم
یا
مدارک رو ارسال کنم و امیل رو پرینت بگیرم و با پاکت نامه بفرستم بره ؟؟

3- آیا در جایی که چک می کنیم قبول شدیم باید اسم همراهون هم نشون بده؟؟آخه تو یکی از پست های قدیم دیدم؟؟؟

ممنون از راهتمایی تون
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
(2012-05-06 ساعت 11:46)aziking نوشته:  دوستان سلام
من جای فامیل و اسمم رو جابه جا زدم و حالا که می خوام فرم ها رو بفرستم سوالی داشتم و اون اینکه

1-وایسم تا نامه قبولی بیاد درم خونه یا الان مدارک اولیه رو بفرستم؟؟البته تا اونجایی که فهمدیم امسال نامه نمی یاد...درسته؟؟

2-امروز ایمیل برنم و بگم لطفا جای اسم و فامیل رو عوض کنید و بعد مدارک رو اراسال کنم
یا
مدارک رو ارسال کنم و امیل رو پرینت بگیرم و با پاکت نامه بفرستم بره ؟؟

3- آیا در جایی که چک می کنیم قبول شدیم باید اسم همراهون هم نشون بده؟؟آخه تو یکی از پست های قدیم دیدم؟؟؟

ممنون از راهتمایی تون

اسم و فامیلتون رو کجا اشتباه زدید؟ موقع ثبت نام؟؟؟ اشتباهات موقع ثبت نام مهم نیست..این فرم هایی که الان میفرستید رو درست کنید بفرستید نیاز به ایمیل نیست...اگه اینارو اشتباه پر کردید ایمیل بزنید(البته سعی کنید این کارو نکنید)
خیر اسم همسرتون نباید باشه در نامه اول..در نامه دوم زمانی که تاریخ مصاحبتون معلوم شد اسم همراهاتون رو می زنن
دیگه نامه ای در کار نیست همه چی مستقیماً از سایت

ضمناً اسمیت عزیز کی سی سی به ما که جواب می داد شاید کمی دیر و یکی در میون و جواب های کلی، اما جواب می داد....
تشکر کنندگان: aziking ، farshadsh
سلام
من موقع ثبت نام اوليه در باكس middle name اشتباهي اسم مستعار يعني nick name رو نوشتم كه مسلما توي شناسنامه و پسپورت نيست و الان متوجه شدم كه اصلا نبايد middle name مي نوشتم . حالا چكار كنم؟ لطفا " هر چه سريعتر راهنمايي كنيد.
(2012-05-06 ساعت 13:30)salar derakhshanfar نوشته:  سلام دوستان عزیزم... ممنون میشم راهنماییم کنید... میخواستم بدونم حتما بعد از دریافت گرین کارت باید به آمریکا سفر کرد یا اینکه میتونم مثلا یک سال بعدش (یا هر وقت دلم بخواد) میتونم سفر کنم؟

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم ویزا یه مدت خاصی اعتبار داره و اگه نرید باطل میشه فکر کنم 6 ماه Smile
(2012-05-06 ساعت 13:33)hutsa83 نوشته:  سلام
من موقع ثبت نام اوليه در باكس middle name اشتباهي اسم مستعار يعني nick name رو نوشتم كه مسلما توي شناسنامه و پسپورت نيست و الان متوجه شدم كه اصلا نبايد middle name مي نوشتم . حالا چكار كنم؟ لطفا " هر چه سريعتر راهنمايي كنيد.

هیچ مشکلی نیست شما توی فرم هایی که پر میکنید و می فرستید این مورد رو درست کنید و بعد با یه mail این اشتباه پیش اومده رو به kcc خبر بدین و بگین در فرم ها درست شده
Case Number:2012AS00042XXX
مصاحبه:4 june
ارسال مدارک:27 /6 / 90 =>DHL
دریاف ویزا: 31 AUG
Northridge ، CALIFORNIA
Keep Calm And be Optimistic Cool
تشکر کنندگان: ajory_boy ، farshadsh
سلام
کسی میدونه از زمانی که فرمها رو پست کنیم تا وقتی که اگه خدا خواست و ویزا دادن چقدر طول میکشه؟ می خوام ببیم میوفته به سال جدید میلادی یا نه مثلا تا مهر و ابان جواب میدن؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان