کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش آماری نتایج لاتاری ۲۰۱۳
(2012-05-30 ساعت 12:46)ehsansh نوشته:  
(2012-05-30 ساعت 00:37)امیر مهاجر نوشته:  شواهد حاکی از اینه که یکی مثل من که کیس نامبرش حدود 8 هزاره سال دیگه این موقع هم هنوز کارنت نشده!
تصور من اینه که با توجه به اینکه امسال کلا تعداد پذیرفته شدگان آسیا 16000 تاس ، سریعتر کارنت شیم
اتفاقا پارسال کمتر (14,800 نفر) پذیرفته شده بودند!
تعداد خیلی فرقی نکرده، منظور من این بود که سیستم شماره گذاری فرق کرده.
مثلا کیس نامبر 8,000 پارسال خیلی پایین محسوب میشد و امسال خیلی بالا!
تشکر کنندگان: aminmasrour ، delir ، zina s ، ASALI
(2012-05-30 ساعت 20:14)amirorviss نوشته:  
(2012-05-30 ساعت 00:37)امیر مهاجر نوشته:  دوستان گرامی،

من یه نگاهی به سیر کارنت شدن سالهای مختلف انداختم. برای آسیا بعضی سالها در هر ماه حدود چند هزار نفر کارنت میشدن. مثلا مثل دو سال گذشته، ماه اول تا حدود 8,000 ماه بعدش تا 10,000 و ماه بعد 15,000، الی آخر و در نهایت در ماههای آخر به کیس نامبرهای حدود 40,000 رسیده. اما بعضی از سالهای قبلتر میبینید روند آمارها اختلاف فاحشی داره: ماه اول حدود 1,000 ... و در نهایت ماههای آخر تا کیس نامبر حدود 7,000 رسیده.

من فکر میکنم سالهایی مثل پارسال و سال قبلش که کیس نامبرهای آسیایی از 40,000 هم بالاتر داشتیم، در واقع کل 40 هزار نفر مال آسیا نبودن و ممکنه این کیسها تو تمام دنیا شماره های سمت راستشون مشترک بوده. یعنی مثلا فرض کنید شماره 1 از آسیا، 2 از اروپا، 3 از آفریقا، ... و مثلا شماره 1 رو فقط ابتداش یه AS میذاشتن که مشخص کننده قاره آسیا باشه. اما سالهایی که آمارها کوچکتره، که من فکر میکنم امسال هم یکی از همون سالهاست، در واقع شماره هایی که میبینیم با AS شروع میشه همه مال آسیا هستند و در اینصورت امسال باید منتظر این باشیم که تو ماه اول، یعنی اکتبر تا حدود شماره 1000 کارنت بشه!

یه چیزی قطعیه: مثلا پارسال که تو آسیا کیس نامبر 40 هزار هم داشتیم، معنیش این نبوده که واقعا 40 هزار نفر از آسیا اعلام کرده بودن؟!! ولی میتونسته از کل دنیا باشه.
و امسال که کیس نامبرها حول 10 هزار میچرخه به آمار اعلام شده آسیا بیشتر میخوره که 16 هزارتا است.
درضمن من یه ایرانی برنده پیدا کردم امسال که کیس نامبرش 12,300 هستش!

شواهد حاکی از اینه که یکی مثل من که کیس نامبرش حدود 8 هزاره سال دیگه این موقع هم هنوز کارنت نشده!

تصور من اینه که با توجه به اینکه امسال کلا تعداد پذیرفته شدگان آسیا 16000 تاس ، سریعتر کارنت شیم
نمیدونم درسته یا نه ولی اینجا تو ایران دفاتر پلیس +10 معمولا روزانه برای صادر کردن روادید 50 تا پرونده رو بررسی میکنن حالا اگه کنسولگری هم بتونه همین کار رو انجام بده یعنی انکارا و ابوظبی روزانه 100 کیس رو مصاحبه میکنن و این یعنی ماهانه تقریباٌ 2000 کیس حالا با توجه به این کیس نامبرهای عجیب و غریب امسال که واقعاٌ هیچ رابطه ای توش نمیشه محاسبه کرد شما پیدا کنین پرتقال فروش رو
بنظر من اکتبر و نوامبر کیس نامبرهای 1 تا 2000
دسامبر و ژانویه تا 4000 همینطور به بالا

مگه قراره همه ۱۰۰۰۰۰ نفر در انکارا یا ابوظبی مصاحبه بشن که شما دنبال پرتقال فروش میگردی. کل برنده های ترکیه و امارات و ایران به ۱۰ هزار نفر نمی رسن و طبق محاسبات دقیق شما در طول ۵ ماه همشون مصاحبه میشن

در ضمن همه کیس نامبرهای زیر ۱۰۰۰۰ هم از ایران نیستن

اینقدر فکرتونو با این چیزا خراب نکنید من فکر می کنم همه کسانی که در اول می اسمشون اعلام شده به زودی مصاحبه خواهند شد.
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: ASALI ، zina s ، mani.iht ، exxedus
منم اوایل با ثبت نام الکی مشکل داشتم ولی بعد از اینکه با کیس نامبر 34.000 جزو نفرات آخر تونستم بالاخره ویزا بگیرم دعاش رو به جون کسائی کردم که منصرف شده بودند و نرفتند برای گرفتن ویزا Smile چون همونطوری که میدونید هر سال برای لاتاری 110.000 نفر اعلام میشن که از این تعداد فقط 55.000 ویزا وجود داره ..خب پس فکر کنید اگه همه میرفتن برای ویزا نصف کسائی که اسمشون دراومده بهشون ویزا نمیرسید و جا میموندن Smile
(2012-05-31 ساعت 10:25)laili نوشته:  منم اوایل با ثبت نام الکی مشکل داشتم ولی بعد از اینکه با کیس نامبر 34.000 جزو نفرات آخر تونستم بالاخره ویزا بگیرم دعاش رو به جون کسائی کردم که منصرف شده بودند و نرفتند برای گرفتن ویزا Smile چون همونطوری که میدونید هر سال برای لاتاری 110.000 نفر اعلام میشن که از این تعداد فقط 55.000 ویزا وجود داره ..خب پس فکر کنید اگه همه میرفتن برای ویزا نصف کسائی که اسمشون دراومده بهشون ویزا نمیرسید و جا میموندن Smile
حق با شماست، اما تا جایی که کیس نامبر بالایی وجود داشته باشه که جای اونایی رو که الکی ثبت نام کردن بگیره!
پارسال 1000 نفر نیومدن و این 1000 نفر، کسی نبوده که به جاشون بیاد. یعنی حتی کیس نامبرهای بالا هم تموم شدن! پس بازهم به ضرر 1000 نفر شده اگه اسشمون در میومد حتی با کیس نامبرهای بالاتر حتما میتونستند اقدام کنن.
تشکر کنندگان: mavarfan ، zina s ، hamedhamed ، ASALI ، Hedieh20

من یه نگاهی به سیر کارنت شدن سالهای مختلف انداختم. برای آسیا بعضی سالها در هر ماه حدود چند هزار نفر کارنت میشدن. مثلا مثل دو سال گذشته، ماه اول تا حدود 8,000 ماه بعدش تا 10,000 و ماه بعد 15,000، الی آخر و در نهایت در ماههای آخر به کیس نامبرهای حدود 40,000 رسیده. اما بعضی از سالهای قبلتر میبینید روند آمارها اختلاف فاحشی داره: ماه اول حدود 1,000 ... و در نهایت ماههای آخر تا کیس نامبر حدود 7,000 رسیده.

من فکر میکنم سالهایی مثل پارسال و سال قبلش که کیس نامبرهای آسیایی از 40,000 هم بالاتر داشتیم، در واقع کل 40 هزار نفر مال آسیا نبودن و ممکنه این کیسها تو تمام دنیا شماره های سمت راستشون مشترک بوده. یعنی مثلا فرض کنید شماره 1 از آسیا، 2 از اروپا، 3 از آفریقا، ... و مثلا شماره 1 رو فقط ابتداش یه AS میذاشتن که مشخص کننده قاره آسیا باشه. اما سالهایی که آمارها کوچکتره، که من فکر میکنم امسال هم یکی از همون سالهاست، در واقع شماره هایی که میبینیم با AS شروع میشه همه مال آسیا هستند و در اینصورت امسال باید منتظر این باشیم که تو ماه اول، یعنی اکتبر تا حدود شماره 1000 کارنت بشه!

یه چیزی قطعیه: مثلا پارسال که تو آسیا کیس نامبر 40 هزار هم داشتیم، معنیش این نبوده که واقعا 40 هزار نفر از آسیا اعلام کرده بودن؟!! ولی میتونسته از کل دنیا باشه.
و امسال که کیس نامبرها حول 10 هزار میچرخه به آمار اعلام شده آسیا بیشتر میخوره که 16 هزارتا است.

شواهد حاکی از اینه که یکی مثل من که کیس نامبرش حدود 8 هزاره سال دیگه این موقع هم هنوز کارنت نشده!

سلام دوستان
یکی از عزیزان ایمیلی از kcc دریافت کرده بود که گفته بودن از july شروع به کارنت کردن میکنند، اگر کسی اطلاع دقیق تری داره بگه.
ممنون
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، hamedhamed
(2012-06-01 ساعت 16:24)mehdi.pazoki نوشته:  

سلام دوستان
یکی از عزیزان ایمیلی از kcc دریافت کرده بود که گفته بودن از july شروع به کارنت کردن میکنند، اگر کسی اطلاع دقیق تری داره بگه.
ممنون
درود.....
یعنی چی به این سرعت مگه میشه؟؟؟؟در ضمن چرا توی سایت اعلام نکردن؟؟البته بعید هم نیست با توجه به 2 مرحله بودن..
کیس نامبر: 2013AS000016xx
دیدن قبولی: 2 می 2012، ساعت 9:35 شب
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرمهای سری اول: 6 می 2012 با پست
کارنت شدن کیس: به زودی
مصاحبه:----
کلیرنس: شامل من میشه Big Grin
هزینه ها:7000 عکس+100250 هزینه پست+......
تشکر کنندگان: hamedhamed
[/quote]
سلام دوستان
ممنون
[/quote]
ببخشید تا حالا که هر کس پرسیده از کی سی سی برای کارنت شدن گفتن از اخر مرداد
شما از کی شنیدن که از جولای کارنتی ها رو اعلام میکنند؟
اگه اینجوری باشه که محشرههههههههههSmile
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، zina s ، hamedhamed ، ASALI
(2012-06-01 ساعت 17:27)aminmasrour نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 16:24)mehdi.pazoki نوشته:  

سلام دوستان
ممنون
درود.....
یعنی چی به این سرعت مگه میشه؟؟؟؟در ضمن چرا توی سایت اعلام نکردن؟؟البته بعید هم نیست با توجه به 2 مرحله بودن..
سلام
امروز داشتم بخش های مختلف رو مطالعه میکردم، دیدم عزیزی این مطلب رو نوشته و دقیقا متنی رو هم که از kcc دریافت کرده بود، کپی کرده بود. برای خود من هم عجیب بود چون من ترجیح میدم کمی دیرتر باشه. بهرحال اگر تونستم دوباره اطلاعاتی بگیرم اعلام میکنم.
موفق باشید

سلام دوستان
ممنون
[/quote]

[/quote]

سلام
امروز داشتم بخش های مختلف رو مطالعه میکردم، دیدم عزیزی این مطلب رو نوشته و دقیقا متنی رو هم که از kcc دریافت کرده بود، کپی کرده بود. برای خود من هم عجیب بود چون من ترجیح میدم کمی دیرتر باشه. بهرحال اگر تونستم دوباره اطلاعاتی بگیرم اعلام میکنم.
موفق باشید
(2012-06-01 ساعت 20:17)manila نوشته:  سلام دوستان با تبریک و آرزوی بهترین ها؛ من چند تا سوال دارم؛
1- فرزند من الان تو آمریکا مشغول به تحصیله و قرار برای ادامه تحصیلش در مرحله بعدی هم اقدام کنه سنش هم بالای 21 هستش.حالا ما (من و همسرم که برنده لاتاری شدیم) نمی دونیم که آیا بهتره اسم اونو تو قسمت 32 که مربوط به کسانی هست که بعدا میان بذاریم یا نه ؟ به نظر شما نوشتن اسمش شانسشو بالا میبره یا شرایط بودنش تو اونجا رو سخت می کنه یا اصلا لزومی داره یا نه؟
2- آیا میشه برای مصاحبه اروپا رو انتخاب کرد؟ ما الان ایرانیم ولی قراره سفری اونجا داشته باشیم و به نظرم ون اونجا کارها سریع تر و راحت تر پیش میره . نظرتون چیه؟ لطفا راهنماییم کنید.
3- راستی آیا همونطور که تو بعضی از یادداشت ها اومده میشه برای اسپانسر به شخصف حساب بانکی اعلام کرد؟ حساب باید تو ایران باشه؟ برای یک نفر یا هر دو نفر جدا جدا؟ چه رقمی قابل قبوله برای هر نفر؟
وای خدا چقدر سوال دارم.....Smile)

سلام
در مورد سوال آخرتون نقل قول از دوستان با تجربه تر که میگن : سرپرست خانواده باید به ازای هر نفر حدود 25 تا 30 میلیون در بانک داشته باشه، ضمناً داشتن ملک، سهام، خودرو و هر چیزی که ارزش مالی داره کمک میکنه.
ولی باز هم از عزیزان با تجربه تر به خصوص برندگان 2011 سوال بپرسید که خیالتون راحت بشه.
موفق باشید
تشکر کنندگان: manila ، zina s ، hamedhamed
(2012-06-01 ساعت 20:17)manila نوشته:  سلام دوستان با تبریک و آرزوی بهترین ها؛ من چند تا سوال دارم؛
1- فرزند من الان تو آمریکا مشغول به تحصیله و قرار برای ادامه تحصیلش در مرحله بعدی هم اقدام کنه سنش هم بالای 21 هستش.حالا ما (من و همسرم که برنده لاتاری شدیم) نمی دونیم که آیا بهتره اسم اونو تو قسمت 32 که مربوط به کسانی هست که بعدا میان بذاریم یا نه ؟ به نظر شما نوشتن اسمش شانسشو بالا میبره یا شرایط بودنش تو اونجا رو سخت می کنه یا اصلا لزومی داره یا نه؟
2- آیا میشه برای مصاحبه اروپا رو انتخاب کرد؟ ما الان ایرانیم ولی قراره سفری اونجا داشته باشیم و به نظرم ون اونجا کارها سریع تر و راحت تر پیش میره . نظرتون چیه؟ لطفا راهنماییم کنید.
3- راستی آیا همونطور که تو بعضی از یادداشت ها اومده میشه برای اسپانسر به شخصف حساب بانکی اعلام کرد؟ حساب باید تو ایران باشه؟ برای یک نفر یا هر دو نفر جدا جدا؟ چه رقمی قابل قبوله برای هر نفر؟

دوست عزیز اولا توصیه میکنم که تاپیکهای همین امسال و مخصوصا سالهای قبل رو بخونید تا تعداد سؤالاتتون به طرز باور نکردنی کم بشه. Wink
در ثانی، شما اسم این فرزندتون رو فقط در شماره 29 بیارید. تمام فرزندانتون رو باید اینجا لیست کنید. در مورد 31 هم نباید اصلا اسمی از ایشون بیارید. چون اصلا تو کیس شما نیستند و نه الان میتونند با شما بیان، نه بعدا. ایشون اگر بخوان برای هر نوع اقامتی اقدام کنند باید کیس خودشون رو داشته باشند.
و اینکه پرونده لاتاری شما هیچ ارتباطی به فرزندتون پیدا نمیکنه و مشکلی هم براشون پیش نمیاره، در عین حال فایده ای هم برای ایشون نخواهد داشت.
اگر تاپیکها رو با حوصله بخونید باور بفرمایید خیلی زودتر به جواب سؤالاتتون میرسید.
دوست عزیز متأسفانه من دقت نکردم که سؤالتون رو توی این تاپیک مطرح کرده بودید. شما باید سؤالتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید. من هم دچار اشتباه شدم و پاسخ دادم.
تشکر کنندگان: manila ، ggg ، zina s ، hamedhamed ، ASALI
سلام دوستان
ممنون
[/quote]

[/quote]

بله من به kcc میل زدم اونا هم تاید کردند این موضوع را ولی گفتند این به شرطیه که حداقل 2 پنچم از فرمهای سری اول تا آخر جون به دستشون برسه
شماره کیس: ***2013AS00001
تاریخ رویت قبولی: 3 می 2013
کنسولگری: آنکارا
ارسال فرم های سری اول:26 می 2013
کارنت شدن کیس:
مصاحبه: ؟
دریافت کلیرینس: ؟
دریافت ویزا: ؟
ورود به آمریکا: ؟
دریافت گرین کارت: ؟
افراد كيس: فقط خودمBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها:100000 تومان
(2012-06-02 ساعت 03:11)rahmani.usa نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 18:33)مهتاب - 2251 نوشته:  
سلام دوستان
ممنون

[/quote]

بله من به kcc میل زدم اونا هم تاید کردند این موضوع را ولی گفتند این به شرطیه که حداقل 2 پنچم از فرمهای سری اول تا آخر جون به دستشون برسه
[/quote]
می شه متن نامه رو برامون بذارید
ممنون می شم
کیس نامبر:2013AS5128// سفارت ایروان // تعداد اعضای کیس: دو نفر // کلیر بعد از 49 روز
(2012-06-02 ساعت 01:44)امیر مهاجر نوشته:  

دوست عزیز اولا توصیه میکنم که تاپیکهای همین امسال و مخصوصا سالهای قبل رو بخونید تا تعداد سؤالاتتون به طرز باور نکردنی کم بشه. Wink
در ثانی، شما اسم این فرزندتون رو فقط در شماره 29 بیارید. تمام فرزندانتون رو باید اینجا لیست کنید. در مورد 31 هم نباید اصلا اسمی از ایشون بیارید. چون اصلا تو کیس شما نیستند و نه الان میتونند با شما بیان، نه بعدا. ایشون اگر بخوان برای هر نوع اقامتی اقدام کنند باید کیس خودشون رو داشته باشند.
و اینکه پرونده لاتاری شما هیچ ارتباطی به فرزندتون پیدا نمیکنه و مشکلی هم براشون پیش نمیاره، در عین حال فایده ای هم برای ایشون نخواهد داشت.
اگر تاپیکها رو با حوصله بخونید باور بفرمایید خیلی زودتر به جواب سؤالاتتون میرسید.
دوست عزیز متأسفانه من دقت نکردم که سؤالتون رو توی این تاپیک مطرح کرده بودید. شما باید سؤالتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید. من هم دچار اشتباه شدم و پاسخ دادم.
ممنون از پاسخ گویی تون. می بخشید اگر در جای اشتباه سوال کردم ولی راستش من خیلی از روند کار تو این سایت سر در نمیارمSad( حالا که جوابمو دادین اینم بپرسم ؛ تو شماره 31aاز کسانی که اسمشون در 14 و 29 اومده کی همراهت میاد.و بعد در 31b کسی که بعدا میاد. اگر اینجا منظورش بچه زیر 21 باشه که بعدا نباید بیاد. همراهمون میاد.این طور نیست؟ بازهم ممنونم.

سلام دوستان
ممنون

[/quote]

[/quote]

**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: ASALI ، hamedhamed
(2012-06-04 ساعت 19:41)RunnerNewAge نوشته:  
سلام دوستان
ممنون

[/quote]

[/quote]

این به چه معناست؟؟؟یعنی میخوان قبل از اکتبر مصاحبه ها شروع بشه؟؟اونوقت 2012 چی میشه زودتر تمومش میکنن ؟؟؟بنظرتون اگه این اتفاق بیوفته مصاحبه ها از اول سپتامبر خواهد بود؟؟؟
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: ASALI ، hamedhamed ، sayeh_m ، farshadsh
دوستان به نظر شما کلا واسه اکتبر چند درصد احتمال برنده شدن هست؟! من امسال سال اولم هستش که ثبت نام کردم. برنده نشدم ولی‌ طبق گفته سایت شماره هام رو نگه داشتم...
Smile
تشکر کنندگان: hamedhamed ، feligoli ، sayeh_m

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان