کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گزارش آماری نتایج لاتاری ۲۰۱۳
گزارش آماری نتایج لاتاری ۲۰۱۳
ویزا بولتن ماه جون 2012 گزارشی از نتایج لاتاری 2013 ارائه کرده که قابل تامله. فایل اونو از اینجا می تونین بگیرین.
به بند F این بولتن توجه کنین لطفا.
[en]
F. DIVERSITY VISA LOTTERY 2013 (DV-2013) RESULTS

The Kentucky Consular Center in Williamsburg, Kentucky has registered and notified the winners of the DV-2013 diversity lottery. The diversity lottery was conducted under the terms of section 203© of the Immigration and Nationality Act and makes available *50,000 permanent resident visas annually to persons from countries with low rates of immigration to the United States. Approximately 105,628 applicants have been registered. Applicants may check the status of their entry using the confirmation number through Entrant Status Check on the website http://www.dvlottery.state.gov. Entrants selected may make an application for an immigrant visa. Since it is likely that some of the first *50,000 persons registered will not pursue their cases to visa issuance, this larger figure should insure that all DV-2013 numbers will be used during fiscal year 2013 (October 1, 2012 until September 30, 2013).

Applicants registered for the DV-2013 program were selected at random from 7,941,400 qualified entries (12,577,463 with derivatives) received during the 30-day application period that ran from noon, Eastern Daylight Time on Tuesday, October 4, 2011, until noon, Eastern Daylight Time on Saturday, November 5, 2011. The visas have been apportioned among six geographic regions with a maximum of seven percent available to persons born in any single country. During the visa interview, principal applicants must provide proof of a high school education or its equivalent, or show two years of work experience in an occupation that requires at least two years of training or experience within the past five years. Those selected will need to act on their immigrant visa applications quickly. Applicants should follow the instructions provided on the website http://www.dvlottery.state.gov.

Registrants living legally in the United States who wish to apply for adjustment of their status must contact the USCIS for information on the requirements and procedures. Once the total *50,000 visa numbers have been used, the program for fiscal year 2013 will end. Selected applicants who do not receive visas by September 30, 2013 will derive no further benefit from their DV-2013 registration. Similarly, spouses and children accompanying or following to join DV-2013 principal applicants are only entitled to derivative diversity visa status until September 30, 2013.

Dates for the DV-2014 program registration period will be widely publicized in the coming months. Those interested in entering the DV-2014 program should check the Department of State’s Visa web page for more details in September.

* The Nicaraguan and Central American Relief Act (NACARA) passed by Congress

in November 1997 stipulated that up to 5,000 of the 55,000 annually-allocated diversity visas be made available for use under the NACARA program. The reduction of the limit of available visas to 50,000 began with DV-2000. [/en]
تشکر کنندگان: seravin ، DEMAR001 ، sherwean

با تشکر frozen عزیز
جالب اینجاس که همه کارنت شدن که نشون میده خیلی ها دنبال ویزاشون نرفتن که دلیلش هم خیلی مورد بحث بوده در تاپیک های مختلف
اما در مورد اعلام نتایج 2013 من تابحال کیس نامبری بالاتر از 10.000 ندیدم اینجا ظاهرا میگه که 105 هزارو خورده ای برنده اعلام شدن
من فکر میکردم فعلا یک بخش رو اعلام کردن و بقیه رو اکتوبر اعلام میکنن
جالب تر از همه اینکه ایران 6029 نفر برنده داشته امسال
و اشاره ای هم به نتایج اکتوبر نکرده
چکیده:

- تعداد شرکت کنندگان لاتاری 2013: 7،941،400 نفر (با افراد تحت تکفل خود: 12،577،463 نفر)
- تعداد برنده های اعلام شده: 105،628 نفر
- تعداد برنده های ایران: 6،029 نفر
- برنامه لاتاری در سال آینده (2014) هم برگزار خواهد شد.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
مگه ویزا بولتن جون اومده؟پس چرا تو سایت coming soon زده؟این یعنی خیلیا امسال از ایران ویزا نمی گیرن؟!
کیس نامبر: 2013AS59XX/تعداد:2 نفر/سفارت : ابوظبی/تاريخ مصاحبه : 4 آپریل/کلیرنس :خودم 27 می,همسرم:14 آگوست (بعد از 132 روزBig Grin)
تشکر کنندگان: DEMAR001
با سلام

ممنون از اطلاعاتی که گذاشتین، میشه لطفا معنای کارنت شدن رو ، روی این بولتن بگین؟

ممنون
تشکر کنندگان: frozen mind ، delir ، DEMAR001
سلام دوستان

به نظر میرسه که 1% ثبت نامی ها پذیرفته شدن(در حدود 6029) که از این تعداد هم نصفشون ریزش دارن. پس حدوداً 3000 نفر از اینا پذیرفته نهایی خواهند شد. پس سهمیه ما امسال 3000 نفر خواهد بود(با در نظر گرفتن ماکزیمم 7% سهمیه کل واسه هر کشور).
نتیجه: به نظر میرسه واسه اکتبر تقریباً شانسی وجود نداره چرا که این تعداد میتونن سقف رو پر کنن. به هرحال این تحلیل من هستش. دوستان نظرات خودشون رو اعلام بفرمایند.

با تشکر
علی دانش
تشکر کنندگان: battosai ، delir ، hassan1358arab ، mavarfan ، shani89 ، zina s ، vahidansari
(2012-05-10 ساعت 20:22)dove نوشته:  مگه ویزا بولتن جون اومده؟پس چرا تو سایت coming soon زده؟این یعنی خیلیا امسال از ایران ویزا نمی گیرن؟!

قانون اینها اینه که هر کشور حداکثر 7 درصد از 50000 ویزا رو میگیره. بنابراین هر کشور فقط می تونه 3500 نفر بگیره. اما یک سوال برای من پیش اومده: کشورهایی که کمتر از 3500 نفر برنده دارن، بقیه سهمیه شون چی میشه؟
(2012-05-10 ساعت 20:24)babak_1363 نوشته:  با سلام

ممنون از اطلاعاتی که گذاشتین، میشه لطفا معنای کارنت شدن رو ، روی این بولتن بگین؟

ممنون

کارنت شدن (یا به قول دوستان برنده لاتاری در سالهای قبل: کارتن شدن Smile ) به معنی در دست اقدام قرار گرفتن هستش. این بخت برگشته ها که نمی تونن به پرونده همه متقاضیان ویزا به طور همزمان رسیدگی کنن، پس مجبورن به نوبت پرونده ها رو در دست اقدام قرار بدن و اونهایی که هنوز کارنت نشدن، منتظر بمونن.
F4
[/en]
تشکر کنندگان: smith ، delir ، ParsTrader ، SH1A2R3 ، mooj ، mavarfan ، Pedro Pablo ، soheila_chem ، malekan ، j@vad ، leyli chikago ، zina s ، mnajafinobar
(2012-05-10 ساعت 22:29)frozen mind نوشته:  
(2012-05-10 ساعت 20:22)dove نوشته:  مگه ویزا بولتن جون اومده؟پس چرا تو سایت coming soon زده؟این یعنی خیلیا امسال از ایران ویزا نمی گیرن؟!

قانون اینها اینه که هر کشور حداکثر 7 درصد از 50000 ویزا رو میگیره. بنابراین هر کشور فقط می تونه 3500 نفر بگیره. اما یک سوال برای من پیش اومده: کشورهایی که کمتر از 3500 نفر برنده دارن، بقیه سهمیه شون چی میشه؟
(2012-05-10 ساعت 20:24)babak_1363 نوشته:  با سلام

ممنون

کارنت شدن (یا به قول دوستان برنده لاتاری در سالهای قبل: کارتن شدن Smile ) به معنی در دست اقدام قرار گرفتن هستش. این بخت برگشته ها که نمی تونن به پرونده همه متقاضیان ویزا به طور همزمان رسیدگی کنن، پس مجبورن به نوبت پرونده ها رو در دست اقدام قرار بدن و اونهایی که هنوز کارنت نشدن، منتظر بمونن.

نمیدونم چرا ولی فکر میکنم دارن درباره تعداد برنده ها دروغ میگن چون امسال خیلی کمتر از پارسال برنده شدن و هیچ کیس نامبری هم بالاتر از 10000 نیست
شاید هم کل برنده ها رو انتخاب کردن ولی کل نتایج رو توی سایت نذاشتن
مثلا یکی برنده شده ولی الان چک میکنه میگه برنده نشده و اکتبر که چک میکنه میگه برنده شدی
سلام
فروزن جان گفته حداکثر 7% . یعنی اینکه بیشتر از این نمی تونه کشوری بگیره و اگر قرار بود تمام کشورها 7% برنده داشته باشند
که میشد بالای 700% !!! .که این نشدنیه
یک نکته هم باز هم تکرار کنم ان افرادی که امسال فرم را پر نکردند هیچ حقی از بقیه ضایع نکردند چون ایرانی ها حداکثر می توانند 3500 ویزا بگیرند و نبود ان هزار نفر تقریبا مانع رسیدن ایرانی به حداکثر ظرفیت نمیشه و فقط باعث شده افرادی که کیس نامبر بالایی هم دارند بتوانند کارنت شوند .
با توجه به رغبت بالای 70% ایرانی ها برای لاتاری احتمالا سال اینده ایرانی های دارای کیس نامبر بالا دیگر کارنت نخواهند شد چون سهمیه ایرانی ها پر خواهد شد همانند همان اتفاقی که دو سال است برای ازبکستان می افتد برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید ویزا بولتین دو سال اخیر را نگاه کنید که جلوی کارنت شدن تمام ازبکستانی ها گرفته اند و مثلا امسال فقط تا کیس نامبر 17050 برای ازبکستان کارنت شدند در حالی که برای سایر کشور های اروپایی تمام کیس نامبرها کارنت شده اند .

آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: smith ، frozen mind ، mavarfan ، aghalli ، majid57 ، persian_viper ، Linspire ، delir ، soniarazmi ، zina s ، mnajafinobar
(2012-05-10 ساعت 19:54)frozen mind نوشته:  خب، هر کاری کردم نتونستم خود فایل رو اینجا آپلود کنم.

- تعداد شرکت کنندگان لاتاری 2013: 7،941،400 نفر (با افراد تحت تکفل خود: 12،577،463 نفر)

خوب خدا رو شکر که ساله بعد هم هست ما به همینم قانعیم که یه امیدی داریم بریم آمریکاRolleyesRolleyesRolleyesRolleyes
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: frozen mind ، poone59 ، rad_95 ، MPU ، behzad7 ، jolly ، leyli chikago ، zina s ، vahidansari ، lottory
(2012-05-10 ساعت 20:46)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان

به نظر میرسه که 10% ثبت نامی ها پذیرفته شدن(در حدود 6029) که از این تعداد هم نصفشون ریزش دارن. پس حدوداً 3000 نفر از اینا پذیرفته نهایی خواهند شد. پس سهمیه ما امسال 3000 نفر خواهد بود(با در نظر گرفتن ماکزیمم 7% سهمیه کل واسه هر کشور).
نتیجه: به نظر میرسه واسه اکتبر تقریباً شانسی وجود نداره چرا که این تعداد میتونن سقف رو پر کنن. به هرحال این تحلیل من هستش. دوستان نظرات خودشون رو اعلام بفرمایند.

با تشکر
علی دانش

10 درصد ؟؟؟ اگر اشتباه نکنم برای سال 2011 تعداد 426505 نفر و برای سال 2012 تعداد 547735 نفر متقاضی از ایران وجود داشته است بر طبق امار سالهای گذشته در حدود 600 هزار نفر ایرانی در لاتاری 2013 ثبت نام کرده اند و با این آمار و حدود 6000 قبولی اولیه میشه گفت حدودا 1درصد از ایرانیهای ثیت نام کرده قبول شدند..قاعدتا کمی بیشتر و کمتر از 1درصد هست این آمار برای ایرانیها.
تشکر کنندگان: frozen mind ، ali234 ، mooj ، rad_95 ، j@vad ، delir ، zina s
(2012-05-10 ساعت 19:54)frozen mind نوشته:  خب، هر کاری کردم نتونستم خود فایل رو اینجا آپلود کنم.

سلام ، ببخشيد مي خواستم ازتون سوال كنم ،ايا اسامي تمام ٦٠٢٩ نفر اعلام شده ؟يا اينكه فقط قسمتي از اسامي اعلام شده و بقيه اكتبر اعلام مي شه ؟ ممنون
تشکر کنندگان: j@vad
یعنی مثلا من که امسال کیس نامبر نزدیک 9000 دارم ممکنه اصلا کارنت نشم؟؟؟
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: golesang
(2012-05-11 ساعت 14:17)God.hope نوشته:  

سلام ، ببخشيد مي خواستم ازتون سوال كنم ،ايا اسامي تمام ٦٠٢٩ نفر اعلام شده ؟يا اينكه فقط قسمتي از اسامي اعلام شده و بقيه اكتبر اعلام مي شه ؟ ممنون

الله اعلم! Smile
F4
[/en]
تشکر کنندگان: smith ، rad_95 ، ParsTrader ، Pedro Pablo ، mavarfan
دوستان أيا كسى توجيهى براى اختلاف فاحش تعداد برندگان ايران نسبت به تقريبا تمام كشورهاى آسيايى ديگه داره؟؟؟!!!
تشکر کنندگان: j@vad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان