کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خرید سیم کارت و گوشی موبایل
(2016-09-09 ساعت 06:21)stealth نوشته:  گوگل بالاخره پروژه fi   را لانچ کرد. 20 دلار برای تاک و تکست نامحدود و 10 دلار به ازای هرگیگ دیتا. فعلا یه آفر 150 دلار آف روی گوشی نکسوس هم گذاشته که وسوسه کننده است.
https://fi.google.com/about/network/

قیمت دیتاش واقعا بالاست به نظر من از گوگل انتظار لطف بیشتری داشتم!!
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
(2016-09-08 ساعت 08:30)peyman.n نوشته:  درود بر دوستان
ميخواستم بپرسم كه گوشي هوشمند و لب تاپ از ايران بخريم بهتره يا داخل امريكا بخريم بهتره..........

منظورم اين بود كه از نظر ولتاژ برق و اينا فرقي داره يا نه .........
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-09-13 ساعت 08:21)peyman.n نوشته:  
(2016-09-08 ساعت 08:30)peyman.n نوشته:  درود بر دوستان
ميخواستم بپرسم كه گوشي هوشمند و لب تاپ از ايران بخريم بهتره يا داخل امريكا بخريم بهتره..........

منظورم اين بود كه از نظر ولتاژ برق و اينا فرقي داره يا نه .........
شارژرها با هر دو ولتاژ کار میکنند
شماره کيس: 2012AS00027xxx
کنسولگري: آنکارا
تاريخ ارسال فرمهاي اوليه: 2011
تاريخ دريافت فرمها توسط Kcc :
تاريخ اعلام کارنت شدن کيس: April
تاريخ مصاحبه:
تاريخ دريافت کليرنس:
تاريخ دريافت ويزا:
تعداد نفرات کيس : 3 نفر
جمع تقريبي هزينه ها:7000عکس،50500 DHL،ترجمه مدارک 180
پاسخ
تشکر کنندگان: peyman.n
از اونجا که من خیلی از ابتدا دنبال این بودم که شماره تلفنم رند یا شماره های خیلی خوبی به اصطلاح خوشگلی باشه
این روشی که عرض میکنم دیدم بهترین کاری که میشه کرد چرا که با جستوی کلمه های vanity number یا premium number در گوگل میبیننین که قیمتهای حتی یه شماره معمولی هم چقدر بالاست

کاری که من کردم این بود

یک اکانت گوگل ویس درست کردم برای این منظور فقط کافیه شما یک ایمیل جیمیل داشته باشین و به این لینک برین و گوگل ویس خودتون با استفاده از هر کد ایالتی یا هر نوع کد منطقه ای که دلخواه
خودتون هست به رایگان یک شماره انتخاب کنید

مزیت اینکار به اینه که شما انتخاب های خیلی خیلی زیادی برای شماره تلفنتون دارین در صورتی که به هراپراتوری برای خرید شماره تلفن مراجعه کنین نهایتا یکی دوبار براتون جستجو میکنه
ولی اینجوری شما ساعت میتونین این شماره هارو بالا پایین کنین تا یه چیز خوب توش پیدا کنین مخصوصا به درد کسایی میخوره که مثلا میخوان 2 تا یا بیشتر شماره ای داشتن باشن که یک یا دو عددش
فقط با هم فرق بگنه

در مرحله بعد باید به این لینک برین و مبلغ 3 دلار برای انلاک کردن شمارتون پرداخت کنید
معمولا 2 تا 3 روز کاری زمان میبره که انجام بشه و شماره تون از انحصار دسترسی گوگل دربیاد

سپس میتونین به هر شرکت مخابراتی که خواستین مراجعه کنین و شمارتونو بهشون بدین و تحت پوشش اونها قرار بگیرید
اینکار برای من کمتر از 3 4 دقیقه بیشتر طول نکشید(تی موبایل)

امیدوارم اطلاعات مقید براتون واقغ شده باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter ، mhb161 ، pishtaz611 ، peymanmohajer ، dela ، copol ، sce ، dv2017 ، Ashkan3832 ، feidom30 ، moonwalk ، yami ، soruosh ، Joje mohajer ، Saeed salimi tr
سلام رفقا ممنونم برای انجمن خوبی که دارید
من از امریکا دو سه سال پیش یه ایفون 5s اورده بودم که برای tmobile بودقرار دادم هم تموم کردم اما گوشی رو انلاک دیگه نکردم چون هزینه اضافی بود
الان روی قسمت sim activation گیر کرده

احتمالا یکی از شما عزیزان سیم کارت t-mobile usa داره که نخوادش ؟ من میخوام فقط بزارم توی گوشی تا بیاد بالا چون از بعد اپدیت میگه حتما باید یکبار بزاری سیمکارت رو توش تا بیاد بالا

ممنون میشم اگر دارید یا نمیخواید بفرمایید هزینش رو

پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-01-06 ساعت 21:23)mm2236 نوشته:  سلام رفقا ممنونم برای انجمن خوبی که دارید
من از آمریکا دو سه سال پیش یه ایفون 5s اورده بودم که برای tmobile بودقرار دادم هم تموم کردم اما گوشی رو انلاک دیگه نکردم چون هزینه اضافی بود
الان روی قسمت sim activation گیر کرده

احتمالا یکی از شما عزیزان سیم کارت t-mobile usa داره که نخوادش ؟ من میخوام فقط بزارم توی گوشی تا بیاد بالا چون از بعد اپدیت میگه حتما باید یکبار بزاری سیمکارت رو توش تا بیاد بالا

ممنون میشم اگر دارید یا نمیخواید بفرمایید هزینش رو

سیم کارت تی موبایل در سایت ebay فقط سه چهار دلاره. بگید کسی بذاتون بخره.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، copol ، dv2017
دوستانی که در امریکا از خطوط شرکت تی موبایل یا شرکتهای زیر مجموعه تی موبایل استفاده میکنن توجه داشته باشند که ظاهرا متاسفانه تماس صوتی تلگرام فعلا انها کار نمیکند مگر در صورت اتصال به وای وای خانه یا شرکت و یا استفاده از وی پی عن!
مشکل را به رییس تلگرام و خود شرکت تی موبایل اطلاع دادم و منتظرم ببینم چی میشه.

مدیران محترم : فکر میکنم این رو یه تاپیک بکنید بهتره تا همه ببینند و مطلع باشند.
احتمالا همه یوزرهای ایرانی تی موبایل الان سر در گم هستن و البته تی موبایلم از چیزی خبر نداره و میگه ما نمیدونیم و اینترنت مشکلی نداره.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، sce ، dv2017
یامی جان امکان تماس صوتی تلگرام برای آمریکا مگه فعال شده ؟
من رو تی موبایلم و از روی کنجکاوی امتحان کردم که جواب نداد.
لاتاری 2013
پاسخ
تشکر کنندگان: yami ، aza90
(2017-04-15 ساعت 07:47)sce نوشته:  یامی جان امکان تماس صوتی تلگرام برای آمریکا مگه فعال شده ؟

بله شده همزمان با اروپا.
ولی همانطور که در پست قبلی نوشتم مشکل از تی موبایل هست.
یعنی در مهد دمکراسی عین ایرانسل ما رو قیلطر کرده خخخخخخ.
منم زنگ زدم گفتم شماها هم زنگ بزنید بلکه ترتیب اثر بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: aza90 ، copol ، sce
(2017-04-15 ساعت 12:44)yami نوشته:  
(2017-04-15 ساعت 07:47)sce نوشته:  یامی جان امکان تماس صوتی تلگرام برای آمریکا مگه فعال شده ؟

بله شده همزمان با اروپا.

یامی جان من رو کریر MintSim هستم که از شبکه T-Mobile استفاده می کنه و تلگرام Voice رو بدون مشکل کار می کنه.
من الان ۲ ماه هست که از این کریر استفاده می کنم و خیلی راضی هستم و از اون کریر دزد +R خیلی بهتره.
تعرفه هاش هم خیلی مناسب هست. اگه دوست داشتی امتحانش کن ، فکر کنم از سرویسش خوشت خواهد امد. Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: feidom30 ، copol ، sce ، yami ، soruosh
(2017-04-15 ساعت 23:08)marco250 نوشته:  
(2017-04-15 ساعت 12:44)yami نوشته:  

بله شده همزمان با اروپا.

یامی جان من رو کریر MintSim  هستم که از شبکه T-Mobile استفاده می کنه و تلگرام Voice رو بدون مشکل کار می کنه.
من الان ۲ ماه هست که از این کریر استفاده می کنم و خیلی راضی هستم و از اون کریر دزد +R  خیلی بهتره.
تعرفه هاش هم خیلی مناسب هست. اگه دوست داشتی امتحانش کن ، فکر کنم از سرویسش خوشت خواهد امد. Big Grin

ممنون. جالبه!! من حدس میزنم چون هر mvno تنظیمات شبکه خاص خودش رو داره و بهمین دلیل احتمالا شما مشکل ندارید.
فعلا پشتیبانی تلگرام با من در تماسه و چند بار اطلاعات گرفته و پیگیری میکنند.

والا ما دیگه فمیلی پلن تی موبایل گرفتیم تو دیل بلک فرایدی. الان با هشت خط میدیم کلا با همه چی تکس مکس اینکلودد!! دویست دلار.
خطی ۲۵ دلار خوبه دیگه... ما راضی هستیم. البته هنوز پروموشن کاملا اعمال نشده و کمی طلب داریم ازشون.
یکی از بدبختیهای پروموشن در کریرهای اصلی همینه که تا چند ماه قیمت عادی میگیرند و بعد با کلی پیگیری باید برای پول اضافه پرداخت شده باید کردیت بگیری برای بیلهای بعدی و معمولا هم در این عصر اطلاعاتو فضا همیشه هم اشتباه میکنن و از قضا باز همیشه به نفع کریر اشتباه میکنن و این مشتری هیت که آنقدر باید درست حساب نگه داره که نذاره تو پاچش بره.
پاسخ
تشکر کنندگان: sce ، dv2017
سلام
دوستان من نیاز به یه سیمکارت AT&T دارم (الان ترکیه هستم)
میخواستم ببینم کسی از دوستان امکان تهیه شو داره یا نه
یه سوال اونجا نحوه خرید سیمکارت به چه شکل هست؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
گروه تلگرام ایرانیان مقیم آمریکا
گروه بمنظور ارتباط و رفع مشكلات ايرانيان در امريكا تشكيل شده است. این گروه آماده پاسخگویی به سوالات شما عزیزان می باشد.
https://t.me/joinchat/BJpWQz_zJgFSzIeIFxSXqA
پاسخ
تشکر کنندگان:
شرکت جدیدی که پلن های موبایلش بد نیست...

https://www.totalwireless.com/wps/portal/home

.
پاسخ
تشکر کنندگان: mhb161
دوستانی که آیفون آنلاک دارن یا میخوان آیفون بخرن ویرجین موبایل برای یک سال پلن نامحدود میده فقط یک دلار
https://www.virginmobileusa.com/plans/br...evice.html
تا آخر همین ماه این آفر معتبره
dv 2013, Ankara
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان