کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایالت کارولینای شمالی
[عکس: attachment.php?aid=3451]
[عکس: attachment.php?aid=3452]

آدرس وبسایت: www.ncpersianfestival.com

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

پاسخ
(2014-04-26 ساعت 18:37)Saeedv13 نوشته:  آدرس وبسایت: www.ncpersianfestival.com

خوش بگذره عمو سعید، جای منم خالی کن Rolleyes
رالی، کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، sadeghifa ، Saeedv13 ، valencia ، rezahoorjandi
(2014-04-26 ساعت 17:13)babak_m نوشته:  
(2014-04-25 ساعت 09:58)valencia نوشته:  
(2014-04-24 ساعت 00:09)babak_m نوشته:  سلام عمو سعید وضعیت کار صنایع چوبی در کارولینا شمالی (رالی ،شارلوت و.....)چطوره من عمران خوندم ولی چند سالی تو کار مبلمان بطور حرفه ای کار میکنم میشه در این حرفه کاری پیدا کرد ؟ ممنون میشم جواب بدید...........

مرکز و بورس مبل آمریکا تا چند سال پیش های پوینت بود و کل مبل های آمریکا اینجا تولید می شد ولی الان دیگه همه اون کارخونه ها بسته شدن و به جاش از چین مبل وارد میشه
والنسیا عزیز با سپاس از پاسخ شما یعنی کل صنعت مبلمان آمریکا تعطیل شده یا تولید پایین اومده در کل میخوام بدونم رو اینکار میشه حساب کرد یا نه ؟
نه دوست من تا اونجا که دوستان من بهم گفتن تو این منطقه دیگه تولید مبل صورت نمیگیره ولی شرکتها کارشون رو به واردات مبل تغییر دادن
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_m ، soli asali ، rezahoorjandi
(2014-04-27 ساعت 12:28)babak_m نوشته:  
(2014-04-27 ساعت 09:24)valencia نوشته:  
(2014-04-25 ساعت 09:58)valencia نوشته:  
(2014-04-24 ساعت 00:09)babak_m نوشته:  سلام عمو سعید وضعیت کار صنایع چوبی در کارولینا شمالی (رالی ،شارلوت و.....)چطوره من عمران خوندم ولی چند سالی تو کار مبلمان بطور حرفه ای کار میکنم میشه در این حرفه کاری پیدا کرد ؟ ممنون میشم جواب بدید...........

مرکز و بورس مبل آمریکا تا چند سال پیش های پوینت بود و کل مبل های آمریکا اینجا تولید می شد ولی الان دیگه همه اون کارخونه ها بسته شدن و به جاش از چین مبل وارد میشه
والنسیا عزیز با سپاس از پاسخ شما یعنی کل صنعت مبلمان آمریکا تعطیل شده یا تولید پایین اومده در کل میخوام بدونم رو اینکار میشه حساب کرد یا نه ؟
نه دوست من تا اونجا که دوستان من بهم گفتن تو این منطقه دیگه تولید مبل صورت نمیگیره ولی شرکتها کارشون رو به واردات مبل تغییر دادن
والنسیا گرامی ممنونم از لطف شما اگر بصورت گذری از دوستان اطلاعاتی در این زمینه بدست آوردید منو بی نصیب نذارید ..........
اگه دقیقتر بگین چجوری تو کار مبل بودین بهتر میشه راهنمائی کرد. تو کار تعمیرات و تولید بودین و یا اینکه نجاری بلدین؟ یا اینکه فروشنده بودین؟
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، babak_m
(2014-04-27 ساعت 12:49)valencia نوشته:  
(2014-04-25 ساعت 09:58)valencia نوشته:  مرکز و بورس مبل آمریکا تا چند سال پیش های پوینت بود و کل مبل های آمریکا اینجا تولید می شد ولی الان دیگه همه اون کارخونه ها بسته شدن و به جاش از چین مبل وارد میشه
والنسیا گرامی ممنونم از لطف شما اگر بصورت گذری از دوستان اطلاعاتی در این زمینه بدست آوردید منو بی نصیب نذارید ..........
اگه دقیقتر بگین چجوری تو کار مبل بودین بهتر میشه راهنمائی کرد. تو کار تعمیرات و تولید بودین و یا اینکه نجاری بلدین؟ یا اینکه فروشنده بودین؟
با درود وسپاس ........
در قسمت تولید مبلمان در روکش کاری تمام استاد کار هستم و در نجاری توانایی آنالیز و شابلون گیری طرح پیشنهادی یا ارائه شده از سوی تولید کننده یا مشتری رو دارم موارد ذکر شده بدون هیچ گونه بزرگ نمایی گفته شده ........
حالا با این تفاسیر به نظر شما میشه رو این کار حساب کرد یا نه؟
ایشلا از شنبه...
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، valencia
یک مطلب جالب و جدید در مورد رالی:
10 best cities to raise a family

By Tom Van Riper of Forbes

Raleigh, N.C., has built a solid economy around financial services, software and energy, a major retail shipping operation and its renowned Research Triangle.

The metro area is also blessed with quality schools, low crime, lots of oak trees and a low cost of living relative to its residents' rising level of income. About two-thirds of locals own their own homes. Among America's major population centers, is there a better place to raise a family? We don’t think so. Raleigh gets the nod in 2014, edging out Grand Rapids, Mich.; Ogden, Utah; and Omaha, Neb.

We ranked America’s 100 largest metro areas on the following criteria:
•Median household income (data from Census Bureau)
•Cost of Living Index (Center for Regional Economic Competitiveness)
•Housing affordability (the percentage of homes in the area affordable to those making the local median income, via the National Association of Home Builders and Wells Fargo)
•The percentage of residents who own their homes (Census Bureau)
•Average commuting delays (Texas Transportation Institute)
•Crime-rate rankings (FBI via CQ Press)
•Local school quality (greatschools.org)
کیس نامبر:***1 2014AS، تاریخ ارسال مدارک : ۱۶ می ،تاریخ مصاحبه: نوامبر، مکان مصاحبه: ابوظبی، وضعیت: كليرنس، آپديتها: ٢٧ و ٢٩ مي و ٢ جون، كلير: ٤ جون (بعد از ٢٠٢ روز انتظار)Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، babak_m ، Saeedv13 ، valencia ، rezahoorjandi
سلام دوستان عزیز کارولیناییBig Grin؛میخواستم بدونم با گواهینامه بین المللی در این ایالت چقدر مجوز رانندگی داریم و اینکه برای خرید ماشین حتمآ باید گواهینامه داشته باشیم یا نه برای گرفتن گواهینامه حتمآ باید ماشین داشته باشیم منظورم اینه کدوم لازم و ملزوم همند؟ Tongueتشکر
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: valencia ، soli asali ، rezahoorjandi
(2014-04-29 ساعت 00:12)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز کارولیناییBig Grin؛میخواستم بدونم با گواهینامه بین المللی در این ایالت چقدر مجوز رانندگی داریم و اینکه برای خرید ماشین حتمآ باید گواهینامه داشته باشیم یا نه برای گرفتن گواهینامه حتمآ باید ماشین داشته باشیم منظورم اینه کدوم لازم و ملزوم همند؟ Tongueتشکر

سلام دوست عزیز. متاسفانه با گواهینامه بین المللی نمیشه اینجا رانندگی کرذ و شما باید گواهینامه این ایالت رو بگیرید. برای خرید ماشین هم باید گواهینامه داشته باشید تا براتون پلاک صادر بشه و برای گرفتن گواهینامه هم باید ماشین داشته باشید.Big Grin قضیه مرغ و تخم مرغهBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، soli asali ، azadeh2014 ، amin arefi ، rezahoorjandi ، زری وحدتی
(2014-04-27 ساعت 21:54)babak_m نوشته:  
(2014-04-26 ساعت 17:13)babak_m نوشته:  والنسیا عزیز با سپاس از پاسخ شما یعنی کل صنعت مبلمان آمریکا تعطیل شده یا تولید پایین اومده در کل میخوام بدونم رو اینکار میشه حساب کرد یا نه ؟
با درود وسپاس ........
در قسمت تولید مبلمان در روکش کاری تمام استاد کار هستم و در نجاری توانایی آنالیز و شابلون گیری طرح پیشنهادی یا ارائه شده از سوی تولید کننده یا مشتری رو دارم موارد ذکر شده بدون هیچ گونه بزرگ نمایی گفته شده ........

من قضیه شما رو به دوستام میگم و از اونها میپرسم ولی به نظر خودم پیدا میشه ولی زمانبره. باید بیاید جا بیفتین و حالا بعد یه مدت هم کار پیدا میکنین ولی جای خوبی رو انتخاب کردین سوای اینکه کار تخصصی پیدا کنین یا نه. کارولینای شمالی جای خوبی برای زندگی هست .
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_m ، Saeedv13 ، soli asali
(2014-04-29 ساعت 00:54)valencia نوشته:  
(2014-04-27 ساعت 21:54)babak_m نوشته:  
(2014-04-27 ساعت 09:24)valencia نوشته:  نه دوست من تا اونجا که دوستان من بهم گفتن تو این منطقه دیگه تولید مبل صورت نمیگیره ولی شرکتها کارشون رو به واردات مبل تغییر دادن
با درود وسپاس ........

من قضیه شما رو به دوستام میگم و از اونها میپرسم ولی به نظر خودم پیدا میشه ولی زمانبره. باید بیاید جا بیفتین و حالا بعد یه مدت هم کار پیدا میکنین ولی جای خوبی رو انتخاب کردین سوای اینکه کار تخصصی پیدا کنین یا نه. کارولینای شمالی جای خوبی برای زندگی هست .
والنسیا جان خیلی ممنون از شما برای پیگیری و پاسخ به سولات من ........کارولینا شمالی با اطلاعات و آماری که بدست آوردم به نظرم ایده ال های لازم رو داره برای زندگی .........
ایشلا از شنبه...
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، valencia
(2014-04-29 ساعت 00:12)azadeh2014 نوشته:  سلام دوستان عزیز کارولیناییBig Grin؛میخواستم بدونم با گواهینامه بین المللی در این ایالت چقدر مجوز رانندگی داریم و اینکه برای خرید ماشین حتمآ باید گواهینامه داشته باشیم یا نه برای گرفتن گواهینامه حتمآ باید ماشین داشته باشیم منظورم اینه کدوم لازم و ملزوم همند؟ Tongueتشکر
(2014-04-29 ساعت 00:40)valencia نوشته:  سلام دوست عزیز. متاسفانه با گواهینامه بین المللی نمیشه اینجا رانندگی کرذ و شما باید گواهینامه این ایالت رو بگیرید. برای خرید ماشین هم باید گواهینامه داشته باشید تا براتون پلاک صادر بشه و برای گرفتن گواهینامه هم باید ماشین داشته باشید.Big Grin قضیه مرغ و تخم مرغهBig Grin
شما باید اول دفترچه مقررات راهنمایی رانندگی رو از سایت DMV دانلود کنی و بخونی. بعد که آماده شدی امتحان آیین نامه رو بدی و پرمیت بگیری. با پرمیت می تونی ماشین بخری و بیمه اش کنی ولی همیشه موقع رانندگی یک نفر که گواهینامه داره باید کنار دستت بشینه. بعد که یه خرده رانندگی تو اینجا دستت اومد می تونی امتحان شهر رو هم بدی. اگر قبول بشی یک گواهینامه موقت بهت میدن که اعتبار گواهینامه اصلی رو داره و می تونی از همون لحظه با خیال راحت رانندگی رو شروع کنی. هفته بعدش هم گواهینامه اصلی رو با پست می فرستن دم خونه.
پاسخ
(2014-04-29 ساعت 02:48)Saeedv13 نوشته:  
(2014-04-29 ساعت 00:40)valencia نوشته:  سلام دوست عزیز. متاسفانه با گواهینامه بین المللی نمیشه اینجا رانندگی کرذ و شما باید گواهینامه این ایالت رو بگیرید. برای خرید ماشین هم باید گواهینامه داشته باشید تا براتون پلاک صادر بشه و برای گرفتن گواهینامه هم باید ماشین داشته باشید.Big Grin قضیه مرغ و تخم مرغهBig Grin
شما باید اول دفترچه مقررات راهنمایی رانندگی رو از سایت DMV دانلود کنی و بخونی. بعد که آماده شدی امتحان آیین نامه رو بدی و پرمیت بگیری. با پرمیت می تونی ماشین بخری و بیمه اش کنی ولی همیشه موقع رانندگی یک نفر که گواهینامه داره باید کنار دستت بشینه. بعد که یه خرده رانندگی تو اینجا دستت اومد می تونی امتحان شهر رو هم بدی. اگر قبول بشی یک گواهینامه موقت بهت میدن که اعتبار گواهینامه اصلی رو داره و می تونی از همون لحظه با خیال راحت رانندگی رو شروع کنی. هفته بعدش هم گواهینامه اصلی رو با پست می فرستن دم خونه.
ممنون عمو سعید؛ میشه همون موقع که پرمیت رو گرفتیم و کارهای ماشین انجام دادیم برای شهر هم امتحان بدیم ؟ یا نه حتمآ باید بین پرمیت و امتحان شهر فاصله مشخصی باشه؟اینکه در ابتدا کسی رو نداریم که کنارمون بشینه و اونهم گواهینامه داشته باشه چکار کنیم؟ Cool
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Saeedv13 ، rezahoorjandi
دوستان عزیز قوانین کلی شهروندی در ایالت کارولینای شمالی رو کجا میشه مطالعه کرد؟ ممنون
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

پاسخ
تشکر کنندگان: alirz ، babak_m ، soli asali ، valencia ، Saeedv13 ، atlantis770
(2014-04-29 ساعت 11:29)azadeh2014 نوشته:  دوستان عزیز قوانین کلی شهروندی در ایالت کارولینای شمالی رو کجا میشه مطالعه کرد؟ ممنون

منم تقریبا یه سوال مشابه داشتم،کلا چطوری میشه تفاوت در قوانین در ایالتهای مختلف را پیدا کرد؟رانندگی،مالیاتی،....
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_m ، azadeh2014 ، soli asali ، valencia ، Saeedv13 ، rezahoorjandi
(2014-04-29 ساعت 11:23)azadeh2014 نوشته:  ممنون عمو سعید؛ میشه همون موقع که پرمیت رو گرفتیم و کارهای ماشین انجام دادیم برای شهر هم امتحان بدیم ؟ یا نه حتمآ باید بین پرمیت و امتحان شهر فاصله مشخصی باشه؟اینکه در ابتدا کسی رو نداریم که کنارمون بشینه و اونهم گواهینامه داشته باشه چکار کنیم؟ Cool
بله. همون روز رو مطمئن نیستم ولی روز بعدش می تونین امتحان تو شهر بدین. البته عملاً شما یک هفته بعدش به امتحان شهر می رسین. چون باید ماشین بخرین و بیمه اش کنین که هر کدومش یک داستانی داره برای خودش. اول کاری که ما می خواستیم بیمه بگیریم صحبت از ماهی 180 دلار بودSad. کلی اینور اونور زدم تا یک بیمه ارزون پیدا کردم.
رانندگی با پرمیت و داشتن همراه هم جزو قوانین اینجا هست و حتماً باید یکی کنار دستتون باشه ولی راستش منم کسی رو نداشتم. بعد از خریدن ماشین فقط 3 بار با پرمیت پشت ماشین نشستم. یک بار موقعی که ماشین رو از دیلر آوردم خونه که یکی از دوستان از کار و زندگیش زد و همراهم اومد. دو بار دیگه هم برای امتحان تو شهر که رفتم DMV و اگر پلیس می گرفتم سبیلمو دود می دادTongue.
(2014-04-29 ساعت 11:29)azadeh2014 نوشته:  دوستان عزیز قوانین کلی شهروندی در ایالت کارولینای شمالی رو کجا میشه مطالعه کرد؟ ممنون
(2014-04-29 ساعت 21:30)alirz نوشته:  منم تقریبا یه سوال مشابه داشتم،کلا چطوری میشه تفاوت در قوانین در ایالتهای مختلف را پیدا کرد؟رانندگی،مالیاتی،....
به نظرم بهترین جا برای پیدا کردن قوانین شهروندی وبسایت حکومت ایالتی هست. وبسایت حکومت نورت کرولاینا اینجاست. از طریق این وبسایت شما لینک بخش های دیگه مثل DMV رو هم پیدا می کنین. وبسایت DMV هم اینجاست.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان