کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: چپ دستی یا راست دست؟
چپ دستم
56.85%
83 56.85%
چپ دست نیستم ولی چپـدستـ‌ها را دوست دارم
34.25%
50 34.25%
چپ دست نیستم، با چپ دستان هم کاری ندارم!
8.90%
13 8.90%
مجموع 146 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن چپـدست‌های مهاجرسرا
بر اساس آخرین تحقیقات من
چپ دستها به بهشت نمیروند
چون
.
.
.
.
.
همشون خیلی خفنن ...
پاسخ
منم چپ hand هستم
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
پاسخ
امیر جان مرسی از این تاپیک ولی جای یک گزینه خالیه که من مجبور شدم اولی را به جاش انتخاب کنم: من چپ دست هستم و با راست دستها هم کاری ندارم.
پاسخ
(2012-12-13 ساعت 10:05)payam_prz نوشته:  امیر جان مرسی از این تاپیک ولی جای یک گزینه خالیه که من مجبور شدم اولی را به جاش انتخاب کنم: من چپ دست هستم و با راست دستها هم کاری ندارم.

چه جالب پیام جان!
اتفاقا دو گزینه بیشتر نبود، ولی فروزن مایند گزینه سوم رو ایجاد کردند! Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، kasrafo ، pooya.n ، radar ، ALI_AGHA ، peyman1355 ، پروا
بنده هم به نوبه خودم از این تبعیض آشکار که 40 و اندی سال در حق امثال بنده روا شده ......... ببخشید فکر کردم شعار باید داد؛)
خارج از شوخی اینهم به نوعی انتخاب طبیعی بوده .
(در عین حال اون گزینه دوم ؛نمیدونم ولی منو یاد یه چیزی میندازه!!! ؛) )
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shima1364 ، asal1907 ، kasrafo ، Tomas ، pooya.n ، radar ، ALI_AGHA ، peyman1355 ، پروا
Big Grin
[عکس: 7sdl.jpg]
Wink
[عکس: fhG93.jpg]
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
(2012-12-13 ساعت 12:32)امیر مهاجر نوشته:  [quote='payam_prz' pid='250437' dateline='1355376926']
امیر جان مرسی از این تاپیک ولی جای یک گزینه خالیه که من مجبور شدم اولی را به جاش انتخاب کنم: من چپ دست هستم و با راست دستها هم کاری ندارم.

چه جالب پیام جان!
اتفاقا دو گزینه بیشتر نبود، ولی فروزن مایند گزینه سوم رو ایجاد کردند!

امیر خان من می خوام امضامو ویرایش کنم اما پیغام "یک خطای ناشناخته رخ داده است." را می دهد.
خدایا آخر نفهمیدم اینجایی که هستم تقدیر من است یا تقصیر من...
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، Tomas ، pooya.n ، radar ، peyman1355
سلام به دوستای گل مهاجر سرا منم چپ دستم پس منو هم به جمع اضافه کنیدTongueBig Grin
کیس نامبر:2012as15xxx
کنسولگری:انکارا
تاریخ ارسال فرم ها:2011/30/8
تاریخ مصاحبه: 2012/09/01
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/29/06
تاریخ ورود به آمريكا:2012/18/07
تعداد افراد کیس : 3
تاریخ دریافت سوشیال: 2012/23/07
تاریخ دریافت گرین کارت: 2012/30/07
پاسخ
تشکر کنندگان: kasrafo ، hasti_banoo ، Tomas ، pooya.n ، nooshshahnar ، radar ، ALI_AGHA ، peyman1355 ، پروا
سلام من هم چپ دست هستم قدیما ازاین موضوع غصه می خوردم چون واقعا مثل یک معلولیت بود هر جایی می رفتی با مشکل روبرو بودم مخصوصا مدرسه ولی هر چقدر زور زدن نتونستن منو مجبور کنن با دست راست بنویسم برای همین بلا تکلیفی نو شتن با دست راست یا چپه که ما چپ دستها اغلب بد خطیم ولی الان با افتخار می گم که من چپ دستم زنده باد همه چپ دستهای با هوش تر از راست دستها
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kasrafo ، shima1364 ، Tomas ، pooya.n ، nooshshahnar ، radar ، ALI_AGHA ، peyman1355 ، j-e ، پروا
منم چپ دستم.خیلی هم خوبه
ساکن نیویورک
برنده 2011

پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، asal1907 ، kasrafo ، Tomas ، pooya.n ، nooshshahnar ، radar ، ALI_AGHA ، peyman1355 ، پروا
راستی روز جهانی هم داریمBig Grin بخونید:
روز ۱۳ اوت برابر با ۲۲ مرداد به نام روز جهانی چپ‌دست‌ها نامگذاری شده‌است. نام این روز در سال ۱۹۷۶ برابر با ۱۳۵۵ خورشیدی پیشنهاد شد و به تصویب رسید.
دلیل نامگذاری این روز، انتقاد از این است که تمامی ابزارها و امکانات برای راست دست ها طراحی شده اند( مانند صندلی های یک دسته، صندلی راننده در خودروها ، قانون های راهنمایی رانندگی، میزهای پر کردن فرم در بانک ها و اداره ها و...) و چپ دست ها را مجبور به کاربرد از دست راست می کنند.
همچنین یکی از هدف های این روز پیکار با باورهای خرافاتی درباره چپ دست هاست.
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
"As the right side of the brain controls the left side of the body - then only left-handers are in their right minds"
اینم یه نکته عرفانی! چپ دستیWink
2013AS3xxx- ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Tomas ، pooya.n ، nooshshahnar ، radar ، ALI_AGHA ، mehdi110 ، peyman1355 ، پروا
این تاپیک خیلی جالبه میشه از این دست تاپیک هایی هم اضافه کرد :
1- رشته تجربی یا ریاضی
2- دانشگاه سراسری یا آزاد
و....

من چپ دست نیستم اما چپ دست ها و رشته ریاضی و دانشگاه سراسری را دوس دارم !
پاسخ
I May be Left Hnded
But I'm always right
پاسخ
سلام بر چپ دستان عزیز دقت کردین وقتی میخواهیم میز بچینیم جای قاشق چنگال اشتباه می زاریم درضمن تنها چیزی که در ایران بر ماها هست سینک ظرف شوریه که چپ دستشم هست یعنی سبد سمت چپ قرار می گیرهWink
پاسخ
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، kasrafo ، radar ، shabnam.84 ، pooya.n ، mehdi110 ، peyman1355 ، پروا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان