کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نداشتن اسپانسر و راه حل ه‍ا
با سلام من در لاتاری برنده شدم با پسرم 3 نفریم.سند خونه ای که می خوام ترجمه کنم به اسم شوهرمه آیا اشکال داره؟ آیا می شه سند به اسم شوهرم باشه و حساب بانکی رو به اسم من بگیریم چون پول بانکی برای 3 نفرمون را فقط 50 میلیون داریم آیا قبول می کنن؟اگر حساب مشترک سپرده 5 ساله با مادرم داشته باشم که از تاریخش 1 سال ونیم گذشته باشه قبول می کنن؟
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: farshid.70
سلام به نظر من همون 50 ملیونم کافیه ولی اوناهم اشکالی نداره تا میتونی مدارک جور کن واسشون بده چون اینجوری میفهمند شما واقعا قصد مهاجرت دارید
کیس نامبر:2014xxxxxx
کنسولگری : برلین (آلمان)
دلمونو خوش کردیم به آب خنک تو جهنم
تشکر کنندگان: honey rahmati ، mitr.p ، aziking
(2012-08-29 ساعت 10:16)farshid.70 نوشته:  سلام به نظر من همون 50 ملیونم کافیه ولی اوناهم اشکالی نداره تا میتونی مدارک جور کن واسشون بده چون اینجوری میفهمند شما واقعا قصد مهاجرت دارید

دوست عزیز با احترام به نظر شما من با نظر شما موافق نیستم ،تا می توایند کیستون رو شلوغ نکنید و سادگی از همه چیز بهتره ، سعی کنید از تجربیات دوستان دیگر اسنقاده کنید
برای هر نفر 18 میلیون تومان کافیه و اگر سند خونه هم دارید که چه بهتر
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: honey rahmati ، rezagh ، alirezass
(2012-08-29 ساعت 10:10)honey rahmati نوشته:  با سلام من در لاتاری برنده شدم با پسرم 3 نفریم.سند خونه ای که می خوام ترجمه کنم به اسم شوهرمه آیا اشکال داره؟ آیا می شه سند به اسم شوهرم باشه و حساب بانکی رو به اسم من بگیریم چون پول بانکی برای 3 نفرمون را فقط 50 میلیون داریم آیا قبول می کنن؟اگر حساب مشترک سپرده 5 ساله با مادرم داشته باشم که از تاریخش 1 سال ونیم گذشته باشه قبول می کنن؟

دوست عزیز، من پیشنهاد میکنم حتما حتما از آشنایان واسه 2 روز پول قرض بگیری و بذاری تو حسابت و گواهی تمکن مالی رو بگیری و بعد بهشون پس بدی، طبق نظر اکثریت، با توجه به اینکه باید توان مالیتون بالای خط فقر امریکا باشه، لازم هست بالای 18000 دلار داشته باشید (برای هر نفر) 1 کم هم بالاتر باشه بهتره چون کار از محکم کاری عیب نمیکنه! پس حداقل نفری 40 میلیون باید داشته باشین (حالا چون خونه دارین معادل اونو از کل تمکن مورد نیاز کم کنین و مابه التفاوتش رو به علاوه 1 کم بیشتر که واسه محکم کاریه، گواهی بانکی بگیرین)
ماشین و سهام و ... هم اگه دارین قبوله
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: honey rahmati ، mitr.p ، rezagh ، Ali DV-2013
با سلام
من یه سهام دارم باید چگونه آن را ترجمه و ارزش گذاری کنم؟
اگر کسی در مورد سهام برای نشان دادن تملک مالی چیزی میدونه و میتونه کمک کنه لطفا بیان کنید با تشکر
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: senemar
دوستان تاریخ گواهی تمکن بانکی هر چه به زمان مصاحبه نزدیکتر باشد بهتر است
اما کسی دقیقآ می داند اعتبار تمکن سپرده های پولی از تاریخ صدور تا چه مدت بعد دارای اعتبار است؟
شماره کیس**2013AS000018-قبولی: 2 می-کنسولگری: ابوظبی-ارسال فرم ها26 می-کارنت شدن کیس13 آگوست-مصاحبه:اکتبر تغییر به ژانویه2012-شیرازبه کالیفرنیا--افراد كيس6 نفر
تشکر کنندگان:
دوست عزیز خط فقر آمریکا درسال 2012 در حدود 34000 دلار برای 4 نفر میباشد.که مدرکش رو میتونین توی سایت سفارت آمریکا مشاهده نمایید.در قسمت اسپانسر این مطلب اومده.که این مبلغ با دلار 2000 تومان 68 میلیون است.پس لطفا دوستان اگه اطلاع یا منبعی واسه حرفتون ندارید خواهشا از راهنمایی اشتباه پرهیز کنید.چرا که باعث سر در گمی دوستان دیگر میشوید.
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان:
(2012-08-29 ساعت 18:38)mea694 نوشته:  دوست عزیز خط فقر آمریکا درسال 2012 در حدود 34000 دلار برای 4 نفر میباشد.که مدرکش رو میتونین توی سایت سفارت آمریکا مشاهده نمایید.در قسمت اسپانسر این مطلب اومده.که این مبلغ با دلار 2000 تومان 68 میلیون است.پس لطفا دوستان اگه اطلاع یا منبعی واسه حرفتون ندارید خواهشا از راهنمایی اشتباه پرهیز کنید.چرا که باعث سر در گمی دوستان دیگر میشوید.

برای یه نفر چقد میشه؟؟؟
اگر امکان دارد لینک این منبع رو بگذارید میرسی
تشکر کنندگان:
کیس دونفر
سندخونه دارم به نام خودم 120ت.
سندیک باغ دارم 40 ت
درحال حاضردروضعیتی هستم بیشتراز20تومن نمیتونم جورکنم
توسایت سفارت خوندم که سند مستغلات وسهام هم پذیرفته میشه نظردوستان بدونم
ممنون
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان:
دوستان لینک خط فقر 125% آمریکا برای سال 2012 که از اون میتوانید بر اساس تعداد نفرات کیس مبلغ رو مشخص گنید بنا به درخواست شما عزیزان :
http://www.uscis.gov/files/form/i-864p.pdf
CN:2013as5## / کنسولگری آنکارا / تاریخ مصاحبه:5Nov / مدت زمان انتظار:85 روز(شغل دولتی و خدمت س پ ا ه بدون هیچ گونه سفر خارجی) / جمع هزینه ها: 13 میلیون تومان
تشکر کنندگان: mk_2002ir ، مانترا ، kavirr
در مورد تمکن مالی آفیسر کاملا سلیقه ای عمل میکنه, البته اینجور که من سفرنامه های بچه هارو دنبال کردم از هر 10 نفر به یک یا دو نفر میگفت برید موجودیتون رو افزایش بدید. پس زیاد نگرانش نباشید, البته حرفای شما. در روز مصاحبه هم میتونه در نظر آفیسر تاثیر داشته باشه. مثلا یه نفر با 18000 دلار میخواد بره دالاس و آفیسر بهش ایرادی نمیگیره. ولی شما اگه تو مصاحبه به آفیسر بگید میخوام برم نیویورک ادامه تحصیل بدم انتظار نداشته باشید که 18000 دلار رو از شما قبول کنه.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، Ali DV-2013 ، rezagh ، el333 ، kavirr ، sadeghi897
با سلام
اول صبح استرس دادی آقا من دارم میرم نیویورک Smile
آقا من اتفاقا میخوام برم نیویورک دارم سعی میکنم پولم رو به 18000 برسونم البته دارم یه خونه و یه 3 دونگ از یه خونه رو به اسمم میکنم به نظر شما کافی ؟
یه سوال نیاز هست ملک رو ارزش گذاری کنیو یا نه؟
در مورد ارزش گذاری سهام و ترجمه آن چزی میدانید ممنون میشم کمکم کنید؟؟
تشکر کنندگان:
دوستان می خواستم بدونم تاریخ افتتاح حساب چه قدر اهمیت داره؟
من تو یه بانک دولتی 4سال که حساب دارم اما توبانکای خصوصی نه فرقی می کنه پول تو چه بانکی باشه؟
دوستان باتجربه کجارو پیشنهاد می کنن؟
(اگر این موضوع نوعی تبلیغ محسوب می شه ممنون میشم اگه تو پیامای خصوصی راهنماییم کنید...)
تشکر کنندگان:
(2012-08-30 ساعت 08:43)alirezass نوشته:  با سلام
آقا من اتفاقا میخوام برم نیویورک دارم سعی میکنم پولم رو به 18000 برسونم البته دارم یه خونه و یه 3 دونگ از یه خونه رو به اسمم میکنم به نظر شما کافی ؟

Big Grin دوست من نیویورک و هجده هزار دلار فقط یه مثال بود. منظورم این بود که در مورد برنامه امریکاتون واسه آفیسر بزرگنمایی نکنید. موفق باشید
تشکر کنندگان: rezagh
(2012-08-30 ساعت 08:43)alirezass نوشته:  با سلام

برای سوالتون به کرات و دفعات زیاد پاسخ داده شده .
ایا خواندن فقط 8 صفحه از این تاپیک خیلی براتون مشکله؟
دوستانی بار ها و بار ها وخیلی شفاف توضیح دادند . نخوندن این پست ها و پرسیدن سوالات تکراری ، واقعا یک توهین بزرگ به این عزیزانه که برای توضیح دادن و کمک کردن ، وقت میگذارند

پول: اگه به 18 هزار برسه کافیه.خونه هم کافیه..بسه.میتونی وکالات هم اگه از خونه یا کلکی داری رو ترجمه کنی. بسه
ارزش گزاری :نه احتیاج نیست....اما دوست دازری میتونی انجام بدی و ارزش گزاری کنید
سهام: سفارت به هش زیاد اهمیت نکمیده . پول نفد و ملک براش مهم تره
اما در هر صورت کاچی به از هیچیه
چون زمانی که در امریکا ساکن شدشد و بعدا پول زیادی بردید ، دولت بهتون گیر نده که این ها رو از کجا اوردی؟؟
و یا اینکه تو امریکا مالیات نخوره بشه و بگید از سرمایه تون از ایران اوردید
به هر حال هر چی دارید ترجمه کنید اما در وهله اول الویت با پول نقد..بعد ملک (_البته به همراه پول
[font=Times New Roman]صبورانه در انتظار زمان بمان ! هر چیز در زمان خودش رخ میدهد .
باغبان حتی اگر باغش را غرق اب هم کند درختان خارج از فصل خود میوه نمی دهند[/font]
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، achi686 ، Ali DV-2013 ، rezagh ، Szsanazsz ، amir0_0amir ، mirzamemar ، kavirr

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان