کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پورتلند، ایالت اورگون
بچه هایی که اطراف پورلند هستن. ممنون میشم جواب بدن.
من دارم بوستون ارشد Big Data میخونم و همسرم آرایشگره. ما همیشه توی شهرهای بزرگ زندگی کردیم و اهل خیابون گردی و مسافرت هستیم.
بزودی میخوایم خونه بخریم (حداقل دو خوابه - حدود 250هزارتا) و یکجا رو برای زندگی طولانی مدت انتخاب کنیم. پورلند رو توصیه میکنین؟
F2A مصاحبه: 2013 Jun - آنکارا / 260 روز انتظار / سفرنامه اول - سفرنامه دوم
<< جدول منتظران - ورود منتظران
>> لینکهای مفید: CEAC - Administrative Process Status
>> اسم من رو با \@itex@ صدا کنین تا سریع پاسخ بدم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
@itex@ جان یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی میپرسم.میخواسم اگه بشه داخل پیام خصوصی درباره شغل ارایشگری داخل امریکا برام توضیح بدی ( در امد و همه چیزش ) ممنون .
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
(2017-01-15 ساعت 00:32)Am0.s0h3il نوشته:  @itex@  جان یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی میپرسم.میخواسم اگه بشه داخل پیام خصوصی درباره شغل ارایشگری داخل آمریکا برام توضیح بدی ( در امد و همه چیزش ) ممنون .

یکی از بهترین شغل ها هست. ولی باید بیایید اینجا لایسنس مربوطه را بگیرید. که قبل از آن در کالج ها زبان شما را می سنجند و بعد کمبود های زبان را می گذرانید و سپس وارد دورهای ارایشگری مختلفی که هست می شوید.

در پورتلند اصلاح آقایان از 9 دلار تا 45 دلار می باشد
خانم ها از 15 دلار تا 65 دلار
رنگ کردن مو از 25 دلار تا 200 دلار
ناخن از 9 تا 35
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، copol ، dv2017 ، pishtaz611
(2017-01-14 ساعت 23:38)itex نوشته:  بچه هایی که اطراف پورلند هستن. ممنون میشم جواب بدن.
من دارم بوستون ارشد Big Data میخونم و همسرم آرایشگره. ما همیشه توی شهرهای بزرگ زندگی کردیم و اهل خیابون گردی و مسافرت هستیم.
بزودی میخوایم خونه بخریم (حداقل دو خوابه - حدود 250هزارتا) و یکجا رو برای زندگی طولانی مدت انتخاب کنیم. پورلند رو توصیه میکنین؟

پورتلند شهر خوش آب و هوا و زیبایی هست ولی شهر مدرنی نیست. و خیلی هم بزرگ نیست و تقریبا تمام تفریحات به موضوعات طبیعت ختم می شود. با 250 هزار دلار نمیشه یه خونه مستقل در یک منطقه خوب خرید ولی آپارتمان یک خوابه میشه.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، pishtaz611 ، itex ، copol ، dv2017 ، Ashkan3832
(2017-01-17 ساعت 00:45)Norton1 نوشته:  
(2017-01-15 ساعت 00:32)Am0.s0h3il نوشته:  @itex@  جان یه سوال داشتم شاید اینجا جاش نباشه ولی میپرسم.میخواسم اگه بشه داخل پیام خصوصی درباره شغل ارایشگری داخل آمریکا برام توضیح بدی ( در امد و همه چیزش ) ممنون .

یکی از بهترین شغل ها هست. ولی باید بیایید اینجا لایسنس مربوطه را بگیرید. که قبل از آن در کالج ها زبان شما را می سنجند و بعد کمبود های زبان را می گذرانید و سپس وارد دورهای ارایشگری مختلفی که هست می شوید.

در پورتلند اصلاح آقایان از 9 دلار تا 45 دلار می باشد
خانم ها از 15 دلار تا 65 دلار
رنگ کردن مو از 25 دلار تا 200 دلار
ناخن از 9 تا 35

البته بگم. کار سختی نیست. و خوب البته مهاجرت و تغییر به دلیل نداشتن اطلاعات از محیط و قوانین مقداری دست انداز هایی را در اوایل بوجود می اورد. ولی با کمی صبر و تحمل متوجه میشوید که اینجا نتیجه زحمات خود را خیلی زود میگیرید.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان: sheghi ، dv2017 ، pishtaz611
اونجا باید صندلی اجاره کنیم؟اگه صندلی اجاره کنیم در اخر تقریبا چقدری برامون میمونه؟
Just Seattle/Washington
Telegram : Sohi2018
...Happiness Is Coming
پاسخ
وضعیت کشاورزی و باغداری توی این ایالت چطوره ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
(2017-02-28 ساعت 03:28)javadth نوشته:  وضعیت کشاورزی و باغداری توی این ایالت چطوره ؟

این موضوع را اطلاع نداری ولی به شهر گل رز معروف است.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
(2017-01-14 ساعت 23:38)itex نوشته:  بچه هایی که اطراف پورلند هستن. ممنون میشم جواب بدن.

من شهر سیاتل زندگی کردم و میگن پورتلند آب و هواش نزدیکه پورتلنده. اگر اب و هوا برات مهم باشه اصلا این ورا خونه نخر که بعدش پشیمون میشی.
ساکن آمریکا
پاسخ
(2017-04-04 ساعت 12:19)BlueMooooon نوشته:  

من شهر سیاتل زندگی کردم و میگن پورتلند آب و هواش نزدیکه پورتلنده. اگر اب و هوا برات مهم باشه اصلا این ورا خونه نخر که بعدش پشیمون میشی.

من هم فکر میکنم در طولانی مدت حوصله شما در پورتلند سر میره. فقط اگر عاشق طبیعت هستید اینجا خوبه. بیشتر شبیه به یک روستای بزرگ میمونه. فقط برای شروع مهاجرت خوبه.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، sheghi
(2017-01-17 ساعت 17:20)Am0.s0h3il نوشته:  اونجا باید صندلی اجاره کنیم؟اگه صندلی اجاره کنیم در اخر تقریبا چقدری برامون میمونه؟

می توانید صندلی احاره کنید یا اگر بتوانید وام میگیرید و ارایشگاه خودتون دارید و . . . من چک کردم حدود سی هزار دلار هست و در سایت salery.com هم میتوانید درامدها را چک کنید.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، sheghi
سلام دوستان عزیز در چهار سال اخیر مهاجران زیادی از خارج از امریکا و داخل امریکا به شهر زیبای پورتلند مهاجرت کردن ِ بطورکه خونه ها از دو سال پیش تا حالا حدود صد هزار دلار افزایش قیمت داشته که نمیدونم ایا این افزایش قیمت در کل امریکا بوده یا فقط پورتلند ِ در حال town house سه خوابه حدود 250 هزار دلار میتونید پیدا کنید و خونه سه خوابه حدود350000 هزار دلار سایت zellow.com را چک کنید به پاسخ تمام سوالات در مورد اجاره و خرید خونه میرسید ِ وام با در 3.77 تا 4.5 میتونید دریافت کنید ِ بانک on Pont. وام های خوبی واسه خرید خونه و ماشین میده ِ
کار نسبت به 4 سال پیش خیلی بهتر شده کمترین دستمزد ده دلار هست ِ
شرکت lam research الان استخدام داره حقوق برای assemble از 13 دلار تا 14و نیم داره پرداخت میکه ِ
کار مخصوصا برای رشته کامپیوتر و برق و پرستاری زیاد هست ِ شرکتهای Intel  And tell and nike. جزو شرکتهای بزرگی هستند که 1200 نفر پرسنل دارن ِ
مدرک ایران هم قابل قبوله فقط سوالاتی که موقع مصاحبه میکنن کافی هست پاسخ بدهید این نشون میده تحصیل کردیده اید یا نه ِ
پورتلند تلگرام هم داره میتونید عضو بشیدِ ِ
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، farhhad ، soruosh ، sheghi
اجاره خونه ها از چقدر شروع میشه ؟
2017 , 2018 ,2019,2020
می رود راه پیوسته تا آن سو  *** از دری کو شد رهش آغاز
می رود او تا کجا تا کو       *** من روان با او کنم آواز
می روم من همره و همپو     *** تا به دیدار کلان راهی
ره همه این مقصد اما کو      *** چه بگویم جز نه و آهی؟
* شعری از بیلبو بگینز - از آثار JRR TOLKIEN
پاسخ
تشکر کنندگان:
یک خوابه 900 دلار به بالا دو خوابه 1100 به بالا
تعداد کیس : 4 نفر
ارسال مدارک : 91/4/21
نامه دوم :1 آذر   مصاحبه: 21 دی
کلیرنس :12/1 تحویل پاس : 12/14
صدور ویزا : 12/17 دریافت ویزا برای 3 نفر : 12/21
ورود آمریکا 92/2/2
پورتلند اورگان Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm
با سلام خدمت همه دوستان.
من در حال حاظر ایالت نوادا زندگی میکنم ولی قصد دارم برای ۳ تا ۴ ماه اینده وارد پورتلند بشم تا برای ادامه تحصیل وارد کالج بشم. کالجی که درس میخونم قسمت شمال شرق پورتلند و نزدیک منطقه Gresham هستش. خوشحال میشم اگر دوستان برای پیدا کردن جای زندگی خوب کمکم کنن. لطفا اگر مشاور املاک ایرانی سراغ دارید یا اگر خودتون به شهر وارد هستید شمارتون رو بصورت خصوصی بذارید که بتونم ازتون کمک بگیرم. بی نهایت لطف بزرگی در حق من میکنید چون واقعا پیدا کردن خونه خوب در یک منطقه نسبتا متوسط ذهنمو کاملا مشغول کرده. با تشکر از همه دوستان عزیز
CATEGORY: F2A
Case creation: 28 APR 2011
interview: 31JUL 2013
Abudhabi
status:clear 30Jun
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان