کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
(2014-03-22 ساعت 00:38)A10A نوشته:  دوستان سلام...
ما یک هفته ی دیگه مصاحبه داریم و به دلایلی می خواهیم تاریخ مصاحبه رو یه مقدار عقب بندازیم... 1ماه دیگه
آیا 1هفته قبل از مصاحبه مشکلی نداره این درخواست رو از kcc داشته باشیم...
مرسی

سلام هر چه زودتر با سفارتتون مکاتبه کنید و اطلاع بدید، خودشون میگن امکان داره یا نه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
(2014-03-22 ساعت 11:23)aghaghia نوشته:  
ما یک هفته ی دیگه مصاحبه داریم و به دلایلی می خواهیم تاریخ مصاحبه رو یه مقدار عقب بندازیم... 1ماه دیگه
مرسی

سلام هر چه زودتر با سفارتتون مکاتبه کنید و اطلاع بدید، خودشون میگن امکان داره یا نه...

خیلی ممنون.... فقط من متوجه نشدم باید به کجا ایمیل بزنم... من به kcc ایمیل زدم... البته ابوظبی مصاحبه ی ما رو یک روز جلو انداخت من هم همون ایمیل رو reply کردم گفتم می خوام تاریخ رو عوض کنم...
AbuDhabiIV@state.gov
درست پیش رفتم یا نه...؟ مرسی

تشکر کنندگان:
(2014-03-22 ساعت 13:34)A10A نوشته:  
(2014-03-22 ساعت 11:23)aghaghia نوشته:  
مرسی

خیلی ممنون.... فقط من متوجه نشدم باید به کجا ایمیل بزنم... من به kcc ایمیل زدم... البته ابوظبی مصاحبه ی ما رو یک روز جلو انداخت من هم همون ایمیل رو reply کردم گفتم می خوام تاریخ رو عوض کنم...
AbuDhabiIV@state.gov
درست پیش رفتم یا نه...؟ مرسی

باید با سفارت مکاتبه کنید که ادرس ایمیل هم واسه سفارته، پس درسته...
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن
سال نو مبارك
با عرض سلام خدمت دوستان مهاجر
من ١٧ مارس درخواست تغيير وقت دادم ولى هنوز جوابى نگرفتم
ايا ايميل ميزنن يا نامه دوم عوض ميشه؟
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
(2014-03-22 ساعت 22:08)Hassan2014 نوشته:  سال نو مبارك
با عرض سلام خدمت دوستان مهاجر
من ١٧ مارس درخواست تغيير وقت دادم ولى هنوز جوابى نگرفتم
ايا ايميل ميزنن يا نامه دوم عوض ميشه؟

سلام، سال نو شما هم مبارک، ایمیل میزنن، باید با سفارت هماهنگ کنید و متن نامه دوم تغییری نمیکنه باید از ایمیلتون پرینت بگیرید. اسپم رو چک کنید، یا 2باره ایمیل بزنید و آدرس ایمیل رو دقیق چک کنید. آدرس ایمیل همه سفارت ها در پست اول سفر به اون شهر موجوده...
تشکر کنندگان: ffrfar
با سلام وتبریک سال نو به همه دوستان
من باید تاریخ مصاحبه ام را تغییر بدم لطفا ادرس ایمیل ابوظبی را بدهید
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان:
سلام. من تاریخ مصاحبه هفته سوم اردیبهشت. اگه 2ماه عقب بندازم خطری برای قبولی در مصاحبه نداره؟
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان:
(2014-04-03 ساعت 13:40)min@ نوشته:  سلام. من تاریخ مصاحبه هفته سوم اردیبهشت. اگه 2ماه عقب بندازم خطری برای قبولی در مصاحبه نداره؟
من نمی دونم چه شرایطی باعث شده که شما به فکر عقب انداختن تاریخ مصاحبه ات اونم به مدت 2 ماه بیفتی ولی من اگر جای شما بود فقط یک چیز می تونست مانعم بشه: مرگ!
تشکر کنندگان: Rock ، shadi79
(2014-04-04 ساعت 02:22)Saeedv13 نوشته:  
(2014-04-03 ساعت 13:40)min@ نوشته:  سلام. من تاریخ مصاحبه هفته سوم اردیبهشت. اگه 2ماه عقب بندازم خطری برای قبولی در مصاحبه نداره؟
من نمی دونم چه شرایطی باعث شده که شما به فکر عقب انداختن تاریخ مصاحبه ات اونم به مدت 2 ماه بیفتی ولی من اگر جای شما بود فقط یک چیز می تونست مانعم بشه: مرگ!
بخاطر مشکل خدمت و پایانامه خواستم عقب بندازم..
2014AS60XX/کیس 1نفر/ مصاحبه ایروان 13 May/برگه آبیCool
تشکر کنندگان: Saeedv13
(2014-04-04 ساعت 03:54)min@ نوشته:  بخاطر مشکل خدمت و پایانامه خواستم عقب بندازم..
اگر می تونی از کشور قانونی خارج شی پایان نامه رو یک هفته بنداز عقب. هر روزی که دیرتر بری مصاحبه اوضاع خطرناک تر میشه.
تشکر کنندگان: min@ ، Rock ، ffrfar
سلام.خدمت همه دوستان عزیز
من 14 اپریل مصاحبه دارم اما به علت اماده نشدن پاسپورت همسرم مجبورم مصاحبه مو عقب بندازم
با ایمیلی که در اول صفحه دبی هست خواستم مکاتبه کنم همه مشخصات رو دادم اما به تاریخ مصاحبه که میرسه My Interview date was:تاریخ 14 اپرسپیل رو که مینویسم این جوابو میدهInvalid Interview Date!! و صفحه پیش نمیره.....کجای کارم اشتباهه؟...خواهش میکنم راهنمایی کنید
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان:
(2014-04-04 ساعت 16:15)tari نوشته:  سلام.خدمت همه دوستان عزیز
من 14 اپریل مصاحبه دارم اما به علت اماده نشدن پاسپورت همسرم مجبورم مصاحبه مو عقب بندازم
با ایمیلی که در اول صفحه دبی هست خواستم مکاتبه کنم همه مشخصات رو دادم اما به تاریخ مصاحبه که میرسه My Interview date was:تاریخ 14 اپرسپیل رو که مینویسم این جوابو میدهInvalid Interview Date!! و صفحه پیش نمیره.....کجای کارم اشتباهه؟...خواهش میکنم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز...
این لینک رو چک کن...
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx

I need to change the date of an already scheduled appointment.
با این شماره باید تماس بگیرید... گزینه فارسی رو انتخاب کنید...
بگید چه تاریخی می خواهید برید مصاحبه...
971-4-376-8311

تشکر کنندگان: tari
سلام دوستان و سال نوتون دوباره مبارك
من ١٨ مارس درخواست تغيير زمان مصاحبه دادم ولى هنوز هيچ خبرى نيست
چيكار بايد كرد؟
ممنون
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان:
(2014-04-04 ساعت 23:57)A10A نوشته:  
(2014-04-04 ساعت 16:15)tari نوشته:  سلام.خدمت همه دوستان عزیز
سلام دوست عزیز...
این لینک رو چک کن...
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx

I need to change the date of an already scheduled appointment.
با این شماره باید تماس بگیرید... گزینه فارسی رو انتخاب کنید...
بگید چه تاریخی می خواهید برید مصاحبه...
971-4-376-8311

سلام من این لینک رو هم رفتم بعد از انتخاب گزینه تغییر زمان این جواب در صفحه بعدش میاد که دیگه جایی برای ادامه نداره واقعا گیج شدم و استرس دارم
In order to reschedule an appointment, you must call our call center. Call center calling options are listed in the link below. This is a new system and the first number listed, a free number in UAE, might not be available right now from outside the UAE. As such, it might be better to try the US number or the Skype optio
تشکر کنندگان:
(2014-04-05 ساعت 00:43)Hassan2014 نوشته:  سلام دوستان و سال نوتون دوباره مبارك
من ١٨ مارس درخواست تغيير زمان مصاحبه دادم ولى هنوز هيچ خبرى نيست
چيكار بايد كرد؟
ممنون
سلام دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
ببخشید شما دقیقا از چه طریقی تقاضای تغییر زمان کردید؟ممنون
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان