کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر زمان و یا محل مصاحبه
دوستانی که نمیتونن تماس بگیرین برای تغییر وقت در سایت ابوظبی، این آدرس ایمیل رو هم امتحان کنید: AbuDhabiIV@state.gov
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، tari ، azadeh2014
(2014-04-06 ساعت 15:11)tari نوشته:  
(2014-04-04 ساعت 23:57)A10A نوشته:  
(2014-04-04 ساعت 16:15)tari نوشته:  سلام.خدمت همه دوستان عزیز
من 14 اپریل مصاحبه دارم اما به علت اماده نشدن پاسپورت همسرم مجبورم مصاحبه مو عقب بندازم
با ایمیلی که در اول صفحه دبی هست خواستم مکاتبه کنم همه مشخصات رو دادم اما به تاریخ مصاحبه که میرسه My Interview date was:تاریخ 14 اپرسپیل رو که مینویسم این جوابو میدهInvalid Interview Date!! و صفحه پیش نمیره.....کجای کارم اشتباهه؟...خواهش میکنم راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز...
این لینک رو چک کن...
http://www.abudhabiivo.net/ivocontactus0.aspx

I need to change the date of an already scheduled appointment.
با این شماره باید تماس بگیرید... گزینه فارسی رو انتخاب کنید...
بگید چه تاریخی می خواهید برید مصاحبه...
971-4-376-8311

سلام من این لینک رو هم رفتم بعد از انتخاب گزینه تغییر زمان این جواب در صفحه بعدش میاد که دیگه جایی برای ادامه نداره واقعا گیج شدم و استرس دارم
In order to reschedule an appointment, you must call our call center. Call center calling options are listed in the link below. This is a new system and the first number listed, a free number in UAE, might not be available right now from outside the UAE. As such, it might be better to try the US number or the Skype optio

با اون شماره تماس بگیرید... من فقط مراحل کار رو بهتون گفتم... باید حتما تماس بگیرید...

تشکر کنندگان: tari
(2014-04-06 ساعت 15:18)tari نوشته:  
(2014-04-05 ساعت 00:43)Hassan2014 نوشته:  سلام دوستان و سال نوتون دوباره مبارك
من ١٨ مارس درخواست تغيير زمان مصاحبه دادم ولى هنوز هيچ خبرى نيست
چيكار بايد كرد؟
ممنون
سلام دوست عزیز سال نو شما هم مبارک
ببخشید شما دقیقا از چه طریقی تقاضای تغییر زمان کردید؟ممنون

ممنون از توجح شما. به هر دوتا ادرس سفارت انكارا كه در تايپك مربوطه اومده ايميل زدم

البته با توضيح كامل
كيس:2014as53xx
نفرات:٢ نفرو نصفى , مصاحبه:هفته اول مى , سفارت : انكارا ، وضعيت:كليرنس بدون فرم نه سوالى و سى وى , البته نقص مدرك هم داشتم , مقصد:كاليفرنيا ، معاف. شغل خصوصى ،تا ٢٨ اگوست ٢١ بار اپديت ، بعد از مصاحبهBig Grin
عجب صبرى خدا دارد !
تشکر کنندگان: tari
[با این شماره باید تماس بگیرید... گزینه فارسی رو انتخاب کنید...
971-4-376-8311
[/quote]

سلام من این لینک رو هم رفتم بعد از انتخاب گزینه تغییر زمان این جواب در صفحه بعدش میاد که دیگه جایی برای ادامه نداره واقعا گیج شدم و استرس دارم
In order to reschedule an appointment, you must call our call center. Call center calling options are listed in the link below. This is a new system and the first number listed, a free number in UAE, might not be available right now from outside the UAE. As such, it might be better to try the US number or the Skype optio
[/quote]

با اون شماره تماس بگیرید... من فقط مراحل کار رو بهتون گفتم... باید حتما تماس بگیرید...
[/quote]

ممتون از راهنمایی تون دوست عزیز...ایشالا فردا شروع روزای کاریشونه تماس مسگسرم...فقط اخرین راهنمایی رو میخواستم....خودم تماس بگیرم میتونم فارسی حرف بزنم یا کسی که به انگلیسی مسلط باشه؟ با سوالام خسته تون کردم....بازهم ممنونم
امید و بلند پروازی حق ماست
تشکر کنندگان:
(2014-04-07 ساعت 00:42)tari نوشته:  [با این شماره باید تماس بگیرید... گزینه فارسی رو انتخاب کنید...
971-4-376-8311

[/quote]

[/quote]

ممتون از راهنمایی تون دوست عزیز...ایشالا فردا شروع روزای کاریشونه تماس مسگسرم...فقط اخرین راهنمایی رو میخواستم....خودم تماس بگیرم میتونم فارسی حرف بزنم یا کسی که به انگلیسی مسلط باشه؟ با سوالام خسته تون کردم....بازهم ممنونم
[/quote]

خودتون فارسی بحرفید!

تشکر کنندگان:
سلام دوستان عزیز
من الان تاریخ مصاحبه ام را تغی یر دادم شما هم از طریق تلفن هم از طریق skype می توانید تغییر بدید
اول از طریق سیستم سخن گو با شما صحبت میکن شما سریع شماره 3را بزنید فارسی می شود بعد شماره 1 را میزنید
باز شروع بخ صحبت کرد شماره 1 ومجدد شروع کرد شماره 1را بزنید این بار از شما شماره پاسپورت را گامل می خواد شماره پاسپورت را بدون حرف اول انگلیسی بعد تاریخ تولد را می خواد اول دو شماره ماه بعد روز بعد سال
برای تایید شماره 1 را بزنید بعد شما را به یکی از فترسی زبان های اپرات؟ر وصل می کند شما به راحتی درخواست می دین
و به همین راحتی انجام می شود نکته مهم 1 .شماره پاسپورت 2. شماره تلفن همراه 3.ادرس ایمیل 4.شماره کیس نامبر
را در یک کاغذ نوشته پیشه خودتان باشه که هر گدام را سوال کرد درست بگید در ضمن تاریحی گه شما می گین به شما در ان مدت
زمان چند تاریخ را پیشنهاد میده اگر تقویم پیشتان باشه بهتره که ببینید کدام روز را که پیشنهاد میده همان لحظه اوکی میکنید
بعد همان لحظه هم ایکیل برای تان میاد
انسانهای بزرگ تفکر میکنن انسانهای کوچک ارزو
تاریخ مشاهده قبولی :2MAY تاریخ ارسال Shy
مدارک :12Aug دریافت تاییدی KCC:21Aug
تاریخ مصاحبه :1 جولای
مکان ،ابوظبی تا ریخ اپدیت 1_3 _6_8_20_
Caes nomber:2014AS000056XX
تشکر کنندگان: aghaghia ، ffrfar ، Saeedv13 ، azadeh2014 ، exxedus ، behi.v
(2014-04-08 ساعت 12:36)spv نوشته:  سلام دوستان عزیز
من الان تاریخ مصاحبه ام را تغی یر دادم شما هم از طریق تلفن هم از طریق skype می توانید تغییر بدید
اول از طریق سیستم سخن گو با شما صحبت میکن شما سریع شماره 3را بزنید فارسی می شود بعد شماره 1 را میزنید
باز شروع بخ صحبت کرد شماره 1 ومجدد شروع کرد شماره 1را بزنید این بار از شما شماره پاسپورت را گامل می خواد شماره پاسپورت را بدون حرف اول انگلیسی بعد تاریخ تولد را می خواد اول دو شماره ماه بعد روز بعد سال
برای تایید شماره 1 را بزنید بعد شما را به یکی از فترسی زبان های اپرات؟ر وصل می کند شما به راحتی درخواست می دین
و به همین راحتی انجام می شود نکته مهم 1 .شماره پاسپورت 2. شماره تلفن همراه 3.ادرس ایمیل 4.شماره کیس نامبر
را در یک کاغذ نوشته پیشه خودتان باشه که هر گدام را سوال کرد درست بگید در ضمن تاریحی گه شما می گین به شما در ان مدت
زمان چند تاریخ را پیشنهاد میده اگر تقویم پیشتان باشه بهتره که ببینید کدام روز را که پیشنهاد میده همان لحظه اوکی میکنید
spv جان شما کدوم سفارتی؟؟؟؟منظورتون ابوظبیه یا آنکارا یا ایروان؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-04-08 ساعت 16:06)ffrfar نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 12:36)spv نوشته:  سلام دوستان عزیز
spv جان شما کدوم سفارتی؟؟؟؟منظورتون ابوظبیه یا آنکارا یا ایروان؟؟؟؟
ابوظبی عزیزم
تشکر کنندگان: ffrfar ، azadeh2014
با سلام

دوستان اطلاع دارند وقتی کارنت میشیم و قبل از امدن نامه دوم ایا میتونیم از KCC درخواست کنیم که تاریخ مصاحبه رو در یک دوره 20 روزه قرار دهند(درهمان ماه کارنتی) مثلا برای کارنتی های ماه June که زمان مصاحبه از 10 خرداد تا 10 تیر است درخواست کنیم که تاریخ مصاحبه رو برای 10 خرداد تا اخر خرداد تعیین کنند؟
C/N 2014AS00007xxx - سفارت ایروان

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من برای مصاحبه برام انکارا مشخص شده بود.
ولی توی فرم هایی که باید برای KCC میفرستادیم من زدم ابوظبی و دیگه با KCC در اینباره مکاتبه نکردم. حالا ایا سفارت برام تغییر میدن به ابوظبی؟
AS00007XXX
Case Number: 2014AS73XX/ تعداد افراد کیس: 1 نفر/مدیکال: 31may/ زمان و مکان مصاحبه: 1-5 جون، ابوظبی/ ویزا: xxxxxx/ مقصد نهایی: xxxxx
تشکر کنندگان:
(2014-04-12 ساعت 16:07)SARA13949 نوشته:  سلام دوستان
من برای مصاحبه برام انکارا مشخص شده بود.
ولی توی فرم هایی که باید برای KCC میفرستادیم من زدم ابوظبی و دیگه با KCC در اینباره مکاتبه نکردم. حالا ایا سفارت برام تغییر میدن به ابوظبی؟
AS00007XXX
سلام برای من هم با درخواست ابوظبی موافقت شد
تشکر کنندگان: ffrfar
سلام
اگر در نامه دوم سفارت رو تغییر بدن به جای دیگه ای غیر از جایی که شما انتخاب کردید، اصولا آیا تغییر سفارت به محل مورد نظر شما کار درستیه یا بهتره همون جایی که اعلام شده رو برید. من ایروان رو انتخاب کردم چون اونجا راحت تر بودم.
2014AS68XX /زمان مصاحبه: 3 JUN / تعداد افراد: 2 / سفارت: ایروان، برگه آبی/معاف- شغل خصوصی/ آپدیتها: 3و5و6و9 جون- 3 جولای- 23 جولای با ایمیل- 7 آگوست/ مقصد: TX
تشکر کنندگان:
سلام من امشب نامه 2 را دریافت کردم که محل مصاحبه را ابوظبی زده است ما در فرم اول سفارتمان را ابوظبی انتخاب کردیم چون آن زمان ساکن امارات بودیم اما بعد به علت تغییر مکان زندگی با kcc مکاتبه کردیم واعلام کردیم که به علت تغییر مکان زندگی از امارات به ترکیه خواستار تغیر سفارت از ابوظبی به آنکارا هستیم حتی تلفنی هم اوکی دادند اما الان در نامه دوم باز محل سفارت را ابوظبی زده لطفا، حتما راهنمایی کنید الان چه کنیم اگر تغییر سفارت جند ماه مصاحبه را عقب بیندازد شانسمان را از دست میدهیم امکان رفتن به ابوظبی هم برای همسرم مقدور نیست الان با کجا باید تماس بگیریم؟ آنکارا؟ با ابوظبی؟ 29 خرداد تاریخ مصاحبه ماست
لطفا جواب فوری ممنون
تشکر کنندگان:
(2014-04-17 ساعت 01:39)Farnoodh نوشته:  سلام من امشب نامه 2 را دریافت کردم که محل مصاحبه را ابوظبی زده است ما در فرم اول سفارتمان را ابوظبی انتخاب کردیم چون آن زمان ساکن امارات بودیم اما بعد به علت تغییر مکان زندگی با kcc مکاتبه کردیم واعلام کردیم که به علت تغییر مکان زندگی از امارات به ترکیه خواستار تغیر سفارت از ابوظبی به آنکارا هستیم حتی تلفنی هم اوکی دادند اما الان در نامه دوم باز محل سفارت را ابوظبی زده لطفا، حتما راهنمایی کنید الان چه کنیم اگر تغییر سفارت جند ماه مصاحبه را عقب بیندازد شانسمان را از دست میدهیم امکان رفتن به ابوظبی هم برای همسرم مقدور نیست الان با کجا باید تماس بگیریم؟ آنکارا؟ با ابوظبی؟ 29 خرداد تاریخ مصاحبه ماست
لطفا جواب فوری ممنون
دوست عزیز اونطور که در نامه دوم ذکر شده پرونده ها به سفارت مربوطه فرستاده شده و بقیه پیگیری باید با سفارت باشه شما به نظر من با سفارت تماس بگیرید میتونید فارسی صحبت کنید و راهنمایی بخواهید ازشون.. البته توصیه همه دوستان این هست که هر طور میتونید در تاریخ مصاحبه خودتون حاضر بشید بهتره .موفق باشید
2014as65$$
ABD/26JUNE
جا مانده از لاتاری 2014

تشکر کنندگان: Farnoodh ، ffrfar
دوستان من دیروز به سفارت ارمنستان برای تغییر تاریخ مصاحبه ایمیل زدم ولی جواب ندادن
زمان 15 روز دیگست
بنظرتون چقدر طول می کشه تا جواب بدن؟
میشه ایمیل سفارت ارمنستان رو هم بگید من چک کنم؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان