کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس
(2017-09-08 ساعت 16:48)Fkh نوشته:  سلام دوستان،من ديروز و پريروز ٦و٧ سپتامبر پس از ١٤ ماه و ٢٣ روز!دوخطي و بلافاصله or شدم.البته تا اين لحظه نامه كليري برام نيومده.كيس من خانوادگي(f4) ومصاحبه سفارت انكارا بوده.اميدوارم همه دوستاني كه وضعيت مشابه دارند بزودي كلير بشن و اين دوران تموم بشه.ضمنا مورد ديگري (كيس نامبر جداگانه)هم كه از اقوام بود دقيقا مثل من دو خطي و or شد.

تبريك تبريك تبريك
خيلي مباركه اميدوارم در بقيه مراحل زندگي هميشه موفق ياشين
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-09-08 ساعت 17:53)واهيك آقاجاني نوشته:  
(2017-09-08 ساعت 16:48)Fkh نوشته:  سلام دوستان،من ديروز و پريروز ٦و٧ سپتامبر پس از ١٤ ماه و ٢٣ روز!دوخطي و بلافاصله or شدم.البته تا اين لحظه نامه كليري برام نيومده.كيس من خانوادگي(f4) ومصاحبه سفارت انكارا بوده.اميدوارم همه دوستاني كه وضعيت مشابه دارند بزودي كلير بشن و اين دوران تموم بشه.ضمنا مورد ديگري (كيس نامبر جداگانه)هم كه از اقوام بود دقيقا مثل من دو خطي و or شد.

تبريك تبريك تبريك

ممنون دوست عزيز،اميدوارم براي شما هم اخبار خوب در راه باشه و بزودي اين پروسه به پايان خوش برسه.
پاسخ
تشکر کنندگان: farrokh33
(2017-09-08 ساعت 19:03)Fkh نوشته:  
(2017-09-08 ساعت 17:53)واهيك آقاجاني نوشته:  

تبريك تبريك تبريك

ممنون دوست عزيز،اميدوارم براي شما هم اخبار خوب در راه باشه و بزودي اين پروسه به پايان خوش برسه.
ممنون ، خدا كنه زودتر خلاص شيم همگي
فقط يه سوال ، شما چه مدت پيش فرمهاي ds رو ري سابميت كرده بودين؟
پرونده: F3
تاريخ اپلاي: 2004 Sep
شماره كيس:***ANK201056

مصاحبه : 4Aug 2016

پاسخ
(2017-09-08 ساعت 19:22)واهيك آقاجاني نوشته:  
(2017-09-08 ساعت 19:03)Fkh نوشته:  
(2017-09-08 ساعت 17:53)واهيك آقاجاني نوشته:  تبريك تبريك تبريك

فقط يه سوال ، شما چه مدت پيش فرمهاي ds رو ري سابميت  كرده بودين؟

دوست عزيز،حدودا دو ماه پيش.كيس expire soon نشده بود ما خودمون ريسابميت كرديم.
پاسخ
تشکر کنندگان: واهيك آقاجاني ، farrokh33

دوستان زیادی از آنکارا این اتفاق براشون افتاده و دو خطی و همزمان or شدن ولی هنوز نامه کلیری دریافت نکردن. صبور باشین انشالله تا چند روز پایانی ماه سپتامبر ایمیل کلیری دریافت خواهید کرد.
Category: F1 Family Based
Apply: july 2007
Interview: June 2016
Result: AP
update: 21 June
Second update: 15 August
Clear: 16 August
پاسخ
(2017-09-14 ساعت 13:39)Sasa-t نوشته:  

دوستان زیادی از آنکارا این اتفاق براشون افتاده و دو خطی و همزمان or  شدن ولی هنوز نامه کلیری دریافت نکردن. صبور باشین انشالله تا چند روز پایانی ماه سپتامبر ایمیل کلیری دریافت خواهید کرد.

ممنون،اميدوارم همينطور باشه.كيس من روز بعد از or شدن بازهم در سايت سيس اپديت شد.فكر ميكردم بعد از or ديگه اپديتي اتفاق نميفته.
پاسخ
روز همگی بخیر
ما یه خانواده سه نفره هستیم که همسر من نفر اصلیه ... پسرم که از روز بعد از مصاحبه READY بود ... من چند رو ز پیش اون اسلش معروف متنم شده OR ...بدون اینکه دو خطی شده باشه .... البته کیس همسرم هم تغییری نکرده ....نمی دونم این معنی خاصی میده یا نه ؟
category F3
PD: may 2005
ANK 2010
دریافت نامه اول از NVC و پرداخت 120دلار 13 ژانویه 2016
نامه تکمیل مدارک 1 اپریل 2016
دریافت نامه مصاحبه 6 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه 11 اپریل 2017
نتیجه مصاحبه AP
اولین آپدیت 14 اپریل 2017 * 17 -19-20 جولای آپدیت *
پاسخ
(2017-09-16 ساعت 08:09)maymary1220 نوشته:  روز همگی بخیر
ما یه خانواده سه نفره هستیم که همسر من نفر اصلیه ... پسرم که از روز بعد از مصاحبه READY بود ... من چند رو ز پیش اون اسلش معروف متنم شده OR ...بدون اینکه دو خطی شده باشه .... البته کیس همسرم هم تغییری نکرده ....نمی دونم این معنی خاصی میده یا نه ؟

مباركه!شما همزمان دو خطي و or شديد و نهايتا يك خطي كه روال همينه و مرحله بعدي دريافت نامه كليرنسه بزودي.
پاسخ
تشکر کنندگان: maymary1220 ، farrokh33
(2017-09-16 ساعت 15:53)Fkh نوشته:  
(2017-09-16 ساعت 08:09)maymary1220 نوشته:  روز همگی بخیر

مباركه!شما همزمان دو خطي و or شديد و نهايتا يك خطي كه روال همينه و مرحله بعدي دريافت نامه كليرنسه بزودي.

تا اونجا که من میدونم تغییرات نفر اصلی مهمه و نفر اصلی که همسرشون هست هیچ تغییری نکرده .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm ، farrokh33
(2017-09-08 ساعت 19:52)Fkh نوشته:  
(2017-09-08 ساعت 19:22)واهيك آقاجاني نوشته:  
(2017-09-08 ساعت 19:03)Fkh نوشته:  ممنون دوست عزيز،اميدوارم براي شما هم اخبار خوب در راه باشه و بزودي اين پروسه به پايان خوش برسه.
فقط يه سوال ، شما چه مدت پيش فرمهاي ds رو ري سابميت  كرده بودين؟

دوست عزيز،حدودا دو ماه پيش.كيس expire soon نشده بود ما خودمون ريسابميت كرديم.

با سلام ، تبریک و آرزوی موفقیت برای همه ، چطور و چه وقت باید فرم DS260 رو ری سابمیت کرد ؟
پاسخ
سلام دوستان
واقعا سردر گم هستم از ٢٦ جولاي كه پدر و مادر من مصاحبه داشتن در ابوظبي اطلاعاتشون در وبسايت ابوظبي نيست و وقتي چك ميكنم ميگه
There is no information about this case
در صورتيكه كيس مادرم همونموقع اكي بود و ايشون ترجيح دادن صبر كنن تا APپدرم تمام بشه و باهم ويزا بگيرن .ايميل كه همون ٤٠٠ كراكتري هست رو ده بار فرستادم جواب نميدن و به هر چه شماره از سفارت تونستم پيدا كنم ز زدم كه اصلا امكان صحبت با اپراتور وجود نداره فقط يك ماشين ظبط شده يكسري حرف رو تكرار ميكنه
خواهش ميكنم اگر كسي اطلاع داره چطور ميشه در سفارت با كسي ارتباط برقرار كرد چه تلفني چه ايميل به من راهنمايي كنه ممنون ميشم.
پاسخ
دوستان سلام
خوشبختانه ویزا بولتن در مورد کیس f4 به حالت قبل برگشته که این مایه بسی مسرت است
f4
sep2003
کیس :ANK2009

پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، farrokh33
(2017-09-17 ساعت 09:20)Neha نوشته:  سلام دوستان
واقعا سردر گم هستم از ٢٦ جولاي كه پدر و مادر من مصاحبه داشتن در ابوظبي اطلاعاتشون در وبسايت ابوظبي نيست و وقتي چك ميكنم ميگه
در صورتيكه كيس مادرم همونموقع اكي بود و ايشون ترجيح دادن صبر كنن تا APپدرم تمام بشه و باهم ويزا بگيرن .ايميل كه همون ٤٠٠ كراكتري هست رو ده بار فرستادم جواب نميدن و به هر چه شماره از سفارت تونستم پيدا كنم ز زدم كه اصلا امكان صحبت با اپراتور وجود نداره فقط يك ماشين ظبط شده يكسري حرف رو تكرار ميكنه
خواهش ميكنم اگر كسي اطلاع داره چطور ميشه در سفارت با كسي ارتباط برقرار كرد چه تلفني چه ايميل به من راهنمايي كنه ممنون ميشم.

اول که نگران نباش دوست عزیز، ابوظبی خیلی به ندرت جواب ایمیل می ده، اگه ایمیل بهشون دادین و گفتین همچین موردی رو مطمئن باش دیدن. ولی زنگ که می زنی اگه شماره ۰ رو بگیری بعد از اینکه تماس وصل شد به اپراتور وصل می شی و می تونی بهش موضوع رو بگی، حتما بهت می گه که ایمیل بزنی اما بگو که ایمیل زدی و جوابی ندادن. ممکنه وصلت کنه به جایی که گوشی بره رو پیغام گیر، اونوقت می تونی براشون پیام هم بزاری.
هر ایمیلی که به سفارت ابوظبی می دی فقط نه انتظار جواب داشته باش نه اپدیت، چون به ندرت این کار رو انجام می دن.
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، Neha ، farrokh33
(2017-09-17 ساعت 11:18)Sasa-t نوشته:  

اول که نگران نباش دوست عزیز، ابوظبی خیلی به ندرت جواب ایمیل می ده، اگه ایمیل بهشون دادین و گفتین همچین موردی رو مطمئن باش دیدن. ولی زنگ که می زنی اگه شماره ۰ رو بگیری بعد از اینکه تماس وصل شد به اپراتور وصل می شی و می تونی بهش موضوع رو بگی، حتما بهت می گه که ایمیل بزنی اما بگو که ایمیل زدی و جوابی ندادن. ممکنه وصلت کنه به جایی که گوشی بره رو پیغام گیر، اونوقت می تونی براشون پیام هم بزاری.
هر ایمیلی که به سفارت ابوظبی می دی فقط نه انتظار جواب داشته باش نه اپدیت، چون به ندرت این کار رو انجام می دن.

ممنون از پاسختون دوست عزيز
ميشه اگر شماره اي كه به اپراتور وصل ميشه رو لطفا به من بدين چون تمام شماره هايي كه من امتحان ميكنم اصلا آپشن صحبت با اپراتور رو نداره و اتفاقا ميگه كه ما امكان صحبت تلفني نداريم.
من نگران هستم به اين دليل كه به پدر من گفته بودن كارتون تمام شده است فقط يك فرم پرسشنامه اطلاعات شخصي رو بايد ميفرستادم و گفته بودن سه هفته بعد از اون ويزاشون اماده ميشه والآن دوماه گذشته و حتي كيسشون توي وبسايت سفارت نيست كه من استتوس شون رو چك كنم.
پاسخ
(2017-09-17 ساعت 18:59)Neha نوشته:  
(2017-09-17 ساعت 11:18)Sasa-t نوشته:  

ممنون از پاسختون دوست عزيز
ميشه اگر شماره اي كه به اپراتور وصل ميشه رو لطفا به من بدين چون تمام شماره هايي كه من امتحان ميكنم اصلا آپشن صحبت با اپراتور رو نداره و اتفاقا ميگه كه ما امكان صحبت تلفني نداريم.
من نگران هستم به اين دليل كه به پدر من گفته بودن كارتون تمام شده است فقط يك فرم پرسشنامه اطلاعات شخصي رو بايد ميفرستادم و گفته بودن سه هفته بعد از اون ويزاشون اماده ميشه والآن دوماه گذشته و حتي كيسشون توي وبسايت سفارت نيست كه من استتوس شون رو چك كنم.

0097124142200, وصل شد ۰ رو بگیر وصل میشه به اپراتور
پاسخ
تشکر کنندگان: Neha

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان