کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان ۲۰۱۴
(2014-09-30 ساعت 17:58)Reza20002 نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 09:33)Reza20002 نوشته:  دوستان عزیز

کشورهای پیشرفته صنعتی و باصطلاح جهان اول از مشکلاتی مثل پیر شدن جمعیت یا در مناطقی که آماج مهاجرت بی رویه هستند از کاهش شاخص شایستگی جمعیت کشور رنج می برند. آمریکا برنامه هوشمندانه ای را برای اصلاح مدل نژادی جمعیت خودش در پیش گرفته و این برنامه لاتاری را اجرا کرده. این برنامه اونقدرها هم بخت و اقبالی نیست به همین دلیله که ما در جمع برندگان این ویزا درصد بالایی از جوونهای بدرد بخور و آینده ساز می بینیم که به هیچ وجه تصادفی نیست.
من در روز مدیکال و مصاحبه هیچ برنده معمولی ندیدم و هر چه دیدم تحصیلکرده و شاخص بود که بدلایل مشترک نه تنها از ایران بلکه از کل خاورمیانه گریزان بودند . آمریکا نمی تونه (قطعا نمی تونه) در هیچ کجای دنیا جمعیتی با چنین عیار بالایی گیر بیاره. فکر می کنین نپالی و بنگلادشی و آفریکن و ... دارای همه شاخص های موجود در برندگان ایرانی باشند؟؟؟
یا فکر می کنین اون آلمانی که دارای شاخص های ارزشی اجتماعی بالایی هست حاضره کشورشو ول کنه بره به آمریکا که 28% مالیات و عوارض و ... تا آخر عمرش بده و صداش هم در نیاد؟
پس بیاین اینطوری فکر کنین. اینطوری توی صفحات اجتماعی منتشر کنین وبه گوش همه برسونین : با رفتن ما که سرمایه های این کشوریم مسئولین این کشور باید عزا بگیرن و با رفتن ما که سرمایه های اجتماعی بزرگی هستیم آمریکا باید جشن بگیره،
آنچه در این مدت از نوشته هاتون دیدم اظهار یاس بود که به کاهش اعتماد به نفس منجر می شد و شکوه ها و دلتنگی های زیادی بود که به کاهش عزت نفس منجر می شه.
اگر وزارت خارجه آمریکا بیش از این در صدور ویزای مصاحبه شونده های 2014 تعلل بکنه بطوریکه درصدی از این بچه ها ویزا نگیرن باید گفت که آمریکا در محاسبات خودش در خاورمیانه دچار اشتباه استراتژیک شده.
فبول؟

[font=Courier]و آنها مرتکب اشتباه استراتژیک شدند...![/font]

هی واااااای من! عجب اشتباهی!
/شماره کیس 2014AS4XXX یک نفر/مصاحبه در سفارت ابوظبی هفته سوم اسفند/ وضعیت: برگه آبی کلیرنس/ انتظار برای کلیرنس از اسفند 92 تا شهریور 93 و بیش از 6 ماه و عدم دریافت ویزا (البته میدادن هم قبول نمی کردمWink)/ توصیه به قبول شدگان بعد از ما (2014): هیچ وقت روی چیزهای شانسی حساب باز نکنید/

خداحافظ همه دوستان گل... ایشالله که هرجا هستید موفق باشید.
کیس نامبر : 2014S7XXX/ مصاحبه:5جون ابوظبی ،آپدیت:8جولای،6 آگوست،۱۰ آگوست با ایمیل،28 آگوست،4 سپتامبر/شغل:دولتی/سربازی:خیر...از این به بعد به جای AP بگید س.م یعنی سماق مکیدن Big Grin
فایل خاطرات مهاجرت آرش RS232
خدا حافظ
چه خدا حافظیه تلخی
....
...........
...................
.........................
دلم تنگ است
شماره کیس :***5
سفارت آنکارا
ارسال فرمها : ماه می با ایمیل
دریافت تاییدیه : 10وز بعد
وضعیت : کلیرنس
دوستان یه پیشنهاد دوستانه میکنم لطفا به سفارتخانه ها ایمیلی نزنید که بد باشه یا یه طوری توهین بشه بهشون ، اونا ایمیل ها رو میزارن تو فایلتون بعد ها خواستید برید فایلتون رو چک میکنند . یه مقدار مواضب باشید اگر میخواهید انتقادی کنید رو سایت های وزارت خارجه و یا جا هایی که مشکل ساز نشه براتون انتقادتون رو بکنید ولی تجربه ای که من دارم اینه که اونجا بی در و پیکر تر از اونی هست که به حرف های ما گوش کنن .
تشکر کنندگان: shhak ، smpf ، Tabassomshojaat ، rezahoorjandi ، milad.m1986 ، kian kian ، milad 68 ، nedaba ، امین 13 ، abbas09 ، hooman017
(2014-09-30 ساعت 22:59)omid2014 نوشته:  سلام دوستان جامانده از سفر من تا چند روزپیش خیلی خوشحال بودم ودر تدارک سفر خلاصه بگم خودم ویزا یکظرب گرفتم ولی خانمم بدلیل صداقتش کلیرنس خورد چون یک مغلم دون پایه بود 30سال خدمت 12سال قبل بازنشته توی فرم گفته بود5 سال قبل چه میکردید ایشان بدلیل اینکه قسم خورده بود ودست راستنش را بالا گرفته بود گفت فعلا خانه دار ولی 12 سال قبل معلم میتوتنست خانه دار وخرفی ازمغلمی نرند ولی باصداقت گفت امروز 12قبل معلم بودم فعلا خانه دار خانم سارا گفت پرونده شما باید بررسی شود از شود بمن ویزا داد بخانمم نداد حدود 4ماه کار ماشده بود روزی 10مرتبه چک کردن سایت تا امروز که 30سپتامبر است حالا من ماندم جکارکنم جظور تنها بروم خیلی سخنه واقعا مونده ام بروم یا نه شما جای من بودید چه میکردید لظفا

دوست عزیز زمان خیلی سریعتر از چیزی که فکر کنی میگذره!شما برید و گرین کارتتون رو بگیرید ٬نهایتش پاس سفید بگیرید و همزمان کارهای همسرتون رو پیگیری کنید ٬فرصتها همیشه سراغ آدم نمیاین شانس خودتون رو از دست ندین
من هرگز به آينده فكر نمي كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمدWink
(2014-09-30 ساعت 22:59)omid2014 نوشته:  سلام دوستان جامانده از سفر من تا چند روزپیش خیلی خوشحال بودم ودر تدارک سفر خلاصه بگم خودم ویزا یکظرب گرفتم ولی خانمم بدلیل صداقتش کلیرنس خورد چون یک مغلم دون پایه بود 30سال خدمت 12سال قبل بازنشته توی فرم گفته بود5 سال قبل چه میکردید ایشان بدلیل اینکه قسم خورده بود ودست راستنش را بالا گرفته بود گفت فعلا خانه دار ولی 12 سال قبل معلم میتوتنست خانه دار وخرفی ازمغلمی نرند ولی باصداقت گفت امروز 12قبل معلم بودم فعلا خانه دار خانم سارا گفت پرونده شما باید بررسی شود از شود بمن ویزا داد بخانمم نداد حدود 4ماه کار ماشده بود روزی 10مرتبه چک کردن سایت تا امروز که 30سپتامبر است حالا من ماندم جکارکنم جظور تنها بروم خیلی سخنه واقعا مونده ام بروم یا نه شما جای من بودید چه میکردید لظفا

اين فرصت رو از دست نديد دوست عزيز. بريد و از اونجا پيگير كاراى همسرتون بشيد. شوهر منم رفته. موفق باشيد
جا مانده از لاتارى 2014

Pd:15 oct 2014....approve:2 march2015....case number&invoice number:28 may
2015....تكميل فرمDS261 :10 july ....دريافت cover sheet:15 julyپرداخت 120$ :21july پرداخت 325$:28july...تكميل فرم DS260:25 august....دريافت civil document & Affidavit of supportتوسط nvc:٣ سپتامبر
خوب دیگه دوستان لحظه های آخر این پیج هست و من هم که مصاحبم رو گذاشتم ، من شما ها رو به خدا میسپارم و امیدوارم که روز های خوبی رو پشت سر بزارید و بتونید خوشحال باشید و از زندگیتون لذت ببرید . یه چیزی رو میخواستم بگم اونم اینه که سفارت آمریکا میخواست به ما آموزش بده که همیشه نباید صادق بود که تونست این آموزش رو به بعضی ها بده ولی من هنوز به این اعتقادم که صداقت اولین چیز هست که هر انسانی باید تو زندگیش داشته باشه حتی اگر باعث شکستش بشه. زندگی ادامه دارد پس تلاش کنیم تا دیگران و خود را شاد کنیم ، ما ساخته نشدیم که تنها برای خود باشیم ما به این دنیا آمده ایم که پشتیبان خانواده و آشنایانمان باشیم ، من دیگه دارم زیاد میرم بالا منبر من دیگه باید برم ، خداحافظ همگی از همتون هم ممنونم که راهنمایی و امید دادید بهم و از مدیران این سایت هم تشکر میکنم که گذاشتن حرف هامون رو اینجا بزنیم. مرسی از همتون خداحافظ کشور های دیگه رو یادتون نره دوستان
دوستان
آنقدر خوب و عزیزید که به هنگام وداع حیفم آید شما را به خدا بسپارم.
شاد باشید
2014AS77XX/آنکارا => ابوظبي/مصاحبه:23جولاي/آپ:{23-25-27-29جولاي}{ 11-28 آگست}
1سال و نیم گذشت ... خداااااااا
هر شب و به امید فردا سپری کرم روز رو به امید شب.!
خداااااا چرا امسال این کارو با ما کردی؟
چه دوستای خوبی ! داشتیم و دیگه نخواهیم داشت چه دورانی ، چه دعواهایی، چه خنده هایی،،،
خدا جواب این اشک ها رو که داره گوله گوله میریزه رو کی میده؟
عراقی، خاله سارا، شهریار، پری پری ، مریم عزیزم هیچ وقت شوخیات باهامو یادم نمیره امیدوارم مادر گلت هم خوب شده باشه، پری پریا، مامان خانم، بی یزدانی، کیانوش، سونا، خیلیهای دیگه که یادم نموده کلی متن ااده کروه بودم بنویسم اما تا شروع کردم کللش یادم رفت گفتم بزار هرچی از دلم میاد بیرون بنویسم .از همتون ممنونم
خیلی سخته به جان همتون خیلی سخته دارم دق میکنم ....... دلم نمیاد خداحافظی کنم
اگه بدی از من دیدید حلال کنید
تو یه ماه آخر زیاد نبودم همشو دبی بودم بعد که عمق فاجعه رو دیدم دیگه دلم نیومد بیام اینجا ... دلشو نداشتم میمردم اگه میومدم، مثل الان
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

خداحافظ آمریکا
خداحافظ لاتاری
و
خداحافظ
دوستان گلم
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
دوستان عزیز و همراه من، سلام؛

لاتاری 2014 با تمام استرسها، سختیها و انتظار کشنده ای که داشت به پایان رسید. ساده بودیم، همیشه فکر می کردیم که با توجه به کابوسی که واسه پارسالی ها پیش اومد، این بار سفارتها با برنامه ریزی بهتر و دقیق تر، ویزای بیشتری بهمون میدن! ولی صد افسوس که باهامون کاری کردن که آرزو می کردیم حداقل مثل پارسالی ها می شدیم، اونقد بهمون بد گذشت که نگو و نپرس، اون تعداد کمی هم که ویزا گرفتنو و هورا کشیدن، اصلا بهمون حال نداد؛ هیچ وقت فکر نمی کردیم که به30 سپتامبر برسیم و این همه آدم منتظر فرجی باشن، جون حاجی ما امسال رسما سر کار بودیم! والا ما صداقت ندیدیم از کشوری که مدعی راستگویی و قسم خوردنه! اینهمه آدمو الافو مچل خودشون کردن؛ از کارو زندگیت بزنو اینهمه پول خرج کنو برو مصاحبه، مارو باش که حتی تو دبی زیاد پول خرج نکردیم که مبادا ویزامون بیادو واسه رفتن به امریکا پول کم بیاریم! یه مدت گفتن که سیستم صدور ویزاشون کنفیکن شده، یه مدت گفتن ویزاهای دانشجوها رو میخوان سریع تر بدن، یه مدت گفتن توی ماههای آخر میخان فرقون فرقون ویزا بدن یه دفه، هر کی صد بار ایمیل زد به سفارتش گفت باباتون خوب مادرتون خوب، جواب ماهارو بدین جان جدتون! با اوتوریپلاهاشون و جوابای سر کاریشون مارو کچل کردن، بازار شایعه سازی هم که بازارش آقا گرم بودا گرم، یه چیزی میگم یه چیزی می شنوی! از خواب و خوراک افتادیم، این سایت سیس و سایت سفارتا رو باباشونو درآوردیم، کلید اف5 که ترکوندیم! اینهمه زور بزن آخرشم 7% سهمیه مون بشه 5%! نمی دونم، حتما ریاضیشون تو بچگیا مثل من ضعیف بوده! توی این تاپیکم این آخرا که هررو یه دعوا رو داشتیم محظ سرگرمی! هی زدیم تو سرو کله هم، هی دکمه گزارشو زدین ما هم اون اوایل کسی رو بخدا بلاک نمی کردیم ولی این آخرا مجبورمون کردن بعضی از این دوستان بی انصاف! آقا بخدا شرمنده ایم؛ منو بقیه مدیرای دیگه فقط می خواستیم جو این تاپیک بهم نریزه، مارو حلال کنین جان هر کی دوست دارین! حاجیتون دلش کوچیکه، ناله و نفرین نکنین پشت سرمون بخدا! من کوچیکه همتونم دربست، بازم هستیم اینجا هر کاری که از دستم بر بیاد دریغ نمی کنیم. نمی دونم چرا هنوزم باورم نمیشه که ویزا تموم شده، هنوز دوست دارم برم سایت سیسو چک کنم! یه سری از خانواده ها رو که زدن لتو پار کردن نمونش خودم که دارم حاج خانومو تنها پنج شنبه می فرستم بره، من دردمو به کی بگم آخه! کسانی که ویزا بهشون رسید نوش جونشون قدر این فرصت بزرگو بدونین و نهایت استفاده رو ازش ببرین و اینو بدونین اینجا کسانی بودن که حاضرن واسه رسیدن به ویزا هر بهایی بدن؛ کسانی که از همسران و بچه هاشون دارن جدا می شن درک می کنم بسیار بسیار سخته، ولی اینو بدونن که مهاجرت مثل جنگیدن می مونه، باید بجنگی، حداقل برای آینده ی بچه هاتون بجنگین؛ و کسانی که متاسفانه و هزار متاسفانه امسال بهشون ویزا نرسید، واقعا متاسفم، باور بکنین که راههای رسیدن به خدا به تعداد آدمای روی زمینه! راههای دیگه ی مهاجرتو پیگیری بکنین و لاتاری رایگان رو فراموش نکنین و همین امروز توی لاتاری 2016 ثبت نام کنین... از تمام کسانی که توی این چند سال کنار هم بودین و کمک کردین به اینکه این ماراتن سخت و ناعادلانه تموم بشه ممنونو سپاسگزارم، اسم کسی رو نمیارم که اسم عزیزی از قلم بیفته، از ادمین سایت مهاجرسرا، مدیران پیشکسوت، مدیرای عزیز و مدیران فنی تشکر می کنم که همگی تلاش کردین که این فضا برای دور هم بودنمون اینجا مهیا باشه، من با اجازه همه ی بزرگواران گرامی و مدیران محترم آقا شهریار، آقا بهداد، آقا محمود و جناب ParsTrader و جنابNazem عزیز این تاپیک رو قفل می کنم. روزگار به کامتون...

دوستتون دارم
حاجی واشنگتن

[عکس: 34307083541744896940.jpg]

دوستان عزیز سلام

این سخت ترین پستیه که هرسال من می گذارم و ازش خودم ناراحتم اما چه میشه کرد آمریکاست قانونای دست و پاگیر و گاهی اوقات چرتش. تنها حرفی که می تونم بزنم اینه که قوی باشید و از فردا توی لاتاری 2016 ثبت نام کنید خدا رو چه دیدی شاید مثل یکی از دوستای 2015 ایمون که 2013 پشت خط مونده بود شما هم قبول شدید دوباره.

دوستانی هم که بقول حاجی خونواده هاشون لت و پار شده خدا رو شکر کنند که حداقل امیدی برای اومدن به آمریکا دارند و توی این مسیر هم اگه از من یا دوستان Pariz Travel (ایمیگرنجل) کاری بر می اومد خالصانه در خدمتتون هستیم.

ارادتمند
ناظم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، amirrbco ، shhak ، Linspire ، nedaba ، قصه گو ، mahssa ، برسام٤ ، rezasadeghi ، jojo_hami ، sad_sad ، farazz ، smart3461 ، rezahoorjandi ، babak12 ، nasam ، abbas09 ، behdadK ، Farshid1976 ، ali3875 ، Tabassomshojaat ، milad.m1986 ، gema ، EmJay ، masoudyara ، hadi472 ، kiana11 ، Sam2014 ، S.gh ، مهمان آشنا ، آلیس-1980 ، aaraam ، reasonable ، lighter ، آزاده_امین ، me_u ، pari pari ، shahram1987 ، khder ، hamidrezapir1 ، shirin_n ، arash2014 ، milad 68 ، kia_0950 ، L_haam ، مهدی 2014 ، freddyflientstone ، uncledoc ، حاجی واشنگتن ، sia 1306 ، ibehnam ، majid_eng ، masuodrh ، رژین ، kage.omid ، alimomen ، usafirststeps ، meysamzr ، ffrfar ، Hastibanu ، 20142ddc ، morteza88 ، hoda f ، elnazgh ، anoosha1 ، خسته از وطن ، A_A ، ماتیتی ، کیانوش2 ، sal0811 ، Ramin geologist ، sherry2 ، Narvan ، teacherm ، مامان خانم ، behjat ، aidaz ، pari1392 ، USA2014 ، reza_norouzi ، ofrfar ، shahryar7021 ، mohammadg846 ، Arash2013 ، Mirhosseini ، bahram2014 ، Hassan2014 ، Mahmood129 ، manamilad ، امین 13 ، daria ، poem ، r.bazargan ، mrpahlevani ، meisam14 ، p.arsa ، soli asali ، NarCssuS ، zepehr ، H Pier ، mizan ، kian kian ، nedali ، tabatabaie ، alitab ، tajhizgaran ، afrand ، Nima90 ، SAAM_60 ، omid2014 ، Sara_lphmkf ، Vesal.Usa ، saeed_sqs_20 ، y.n ، ALIARAD ، Abdorrezaa ، sadaf44 ، ریحانا ، ebrahim1e ، Azadenrgs ، karo.eng ، mfarazz ، NIKKI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان