کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
(2014-03-10 ساعت 21:30)Sam2014 نوشته:  [quote='imandimo' pid='469359' dateline='1394470380']
سلام ف وقتتون بخیر،
چند تا سوال داشتم:
1. نامه تمکن مالی زمان حداکثر و حداقل گرفتن آن از بانک چه قدر است؟ مصاحبه ما هفته اول اردیبهشت هست(الان اگه نامه تمکن بگیرییم زود هست؟) .
2. و اینکه ما اگر پول را فقط به مدت 3 روز در حساب برزیم و نامه بگیریم مشکلی پیش میاید؟
3. 3 نفر هستیم چه مبلغی مناسب است که در حساب داشته باشیم که آسوده خاطر باشیم؟
4. قسمت مدارک ترجه را مطالعه کردم و اونطور که فهمیدم ترجه ریز نمرات لازم نیست، درسته؟
با تشکر از همه زحمات خالصانه شما
سلام
1. نامه تمکن گفته میشه باید زیر یک ماه با مصاحبه فاصله داشته باشه
2. حتی اگر پول رو چند ساعت هم بزارین مهم نیست
3. برای سه نفر حدود 20000 دلار خط فقر هست که بالاتر از این ببرین
4. بهتره ترجمه ریز نمرات با شما باشه از بس دوستان بردن افیسر بد عادت شده می خواد
تشکر کنندگان: aghaghia ، ramaya ، azadeh2014 ، Fifi2015 ، kamix ، gema ، nazanin fatemi
(2014-03-11 ساعت 20:12)sami8000 نوشته:  یکی بیاد بگه نامه دومم اومد یه خورده یخ این صفحه بشکنه دیگه....

من هم منتظرم تا یکی بیاد اعلام کنه و همه رو خوشحال کنه
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf
سلام دوستان
ببخشید میشه بگید جریان این نامه اول و دوم چیه؟
من وقتی مدارکمو ایمیل کردم بعدش دوتا ایمیل اومد یه auto replay اومد ویکی دیگه که اینو نوشته
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review
. این ایمیل دومی همون نامه دومه یا نه؟
اگه نیست نامه دوم رو ایمیل میکنند یا تو صفحه ای که برنده شدی اونجا یه چیزایی مینویسند؟
لطفا راهنمایی کنید
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 03:52)zakieg نوشته:  سلام دوستان
ببخشید میشه بگید جریان این نامه اول و دوم چیه؟
من وقتی مدارکمو ایمیل کردم بعدش دوتا ایمیل اومد یه auto replay اومد ویکی دیگه که اینو نوشته
Thank you for your inquiry.
The information you provided will be included in your case file for review
. این ایمیل دومی همون نامه دومه یا نه؟
اگه نیست نامه دوم رو ایمیل میکنند یا تو صفحه ای که برنده شدی اونجا یه چیزایی مینویسند؟
لطفا راهنمایی کنید
سلام دوست عزیز :16 پست دارین ولی چرا امضاء ندارین؟
نامه دوم اتفاقی هست که بعد از کارنت شدن شماره کیستون بعد از حدود دو هفته جایگزین نامه قیولیتون میشه و به همون روشی که قبولی را رویت کردین میتونید نامه دوم که در آن تاریخ؛مکان وساعت مصاحبه شما و همراهانتان ذکر شده را ببینید.
لطفا زودتر از طریق کنترل پنل امضاء خودتون را درست کنید .ممنون بازهم سئوالی بود در خدمتم
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، zakieg ، hamid_fs3 ، noobnoobi ، ماتیتی
(2014-03-12 ساعت 01:02)Sara_lphmkf نوشته:  حوووووورااااااا
من نامه دومم اومد

دوستان زياد هيجان زده نشيد داشتم براي دروغ سيزدهم تمرين مي كردم،
اونقدر اينجا سوت و كوره كه آدم دلش مي گيره، من كه اونقدر صفحه برندشنمو چك كردم كه فكر كنم اصلا كلا منو حذف كنند( حذف رو درست نوشتم آيا؟)

به دوستان پیشنهاد می کنم همه یکی یک دور این دروغ رو امتحان کنم من از وقتی دیشب این رو نوشتم استرسم از بین رفتم و یه جورایی دیگه منتظر نامه دومم نیستمBig Grin
فکر کنم همین روازاست اقاقیا منو از اینجا بندازه بیرون اونقدر که شیطونی می کنم
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: m_nikparvaz ، ramaya ، noobnoobi ، aghaghia ، sysmaster ، Lemony
پس سایت https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...d=91411080 چرا آپدیت نمی شه؟
شماره کیس : 2014AS62XX کنسولگری : آنکارا تغییر به ایروان از KCC رویت نامه دوم : 18MAR2014 مصاحبه : 15MAY كليرنس برگه آبي
آپدیتها قبل از مصاحبه 2 بار بعد از مصاحبه 5 بار (آخریش 14 آگوست) خودم 22 آگوست
نفر اصلی ۲ سپتامبر
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf
(2014-03-12 ساعت 13:13)m_nikparvaz نوشته:  پس سایت https://docs.google.com/spreadsheets/d/1...d=91411080 چرا آپدیت نمی شه؟

دوست عزیز این صفحه احتمالا اوائل ماه آینده آپدیت میشه، اگر به تاریخ بالای صفحه توجه کنید، سوم مارس آپدیت شده! پس به این زودی 2باره آپدیت نمیشه...
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، noobnoobi ، ojee
دوستان میگم این صفحه جریانش چیه ؟ میشه راهنمایی کنید
کیس نامبر:***2014AS00017
رویت قبولی:من اصلا تو فکرش نبودمCool jun
تعداد افراد کیس:7 نفر
کارنت:????
مصاحبه:????
ویزا:????
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 16:08)zakieg نوشته:  دوستان میگم این صفحه جریانش چیه ؟ میشه راهنمایی کنید

دوستانی که شماره کیسشون توی بولتن هر ماه کارنت می شن می آن اینجا همین جوری منتظر می شینن تا نامه دومشون بیاد. وقتی نامه دومشون اومد به سایر دوستان اعلام می کنند. سایر دوستان هم براشون اظهار خوشحالی می کنند و سپس دوستی که نامه دومش اومد با خوشحالی به قول اقاقیا میرن منزل بعدی. Big Grin به همبن راحتی اینجا هم یک تایپیک گذر هست
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: aghaghia ، zakieg ، ramaya ، noobnoobi ، ojee ، azadeh2014 ، ماتیتی ، gema ، sysmaster ، nazanin fatemi
(2014-03-12 ساعت 12:54)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 01:02)Sara_lphmkf نوشته:  حوووووورااااااا
من نامه دومم اومد

دوستان زياد هيجان زده نشيد داشتم براي دروغ سيزدهم تمرين مي كردم،
اونقدر اينجا سوت و كوره كه آدم دلش مي گيره، من كه اونقدر صفحه برندشنمو چك كردم كه فكر كنم اصلا كلا منو حذف كنند( حذف رو درست نوشتم آيا؟)

به دوستان پیشنهاد می کنم همه یکی یک دور این دروغ رو امتحان کنم من از وقتی دیشب این رو نوشتم استرسم از بین رفتم و یه جورایی دیگه منتظر نامه دومم نیستمBig Grin
فکر کنم همین روازاست اقاقیا منو از اینجا بندازه بیرون اونقدر که شیطونی می کنم

دیگه نشدااااا !!! شیطنت تعطیل، بچسب به مراحلی که باید طی کنی Wink Smile
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، noobnoobi ، ojee ، m_yek
سلام به همه دوستان عزیزی که منتظر مصاحبه هستند

می خواستم بپرسم شما بالاخره برای آدرس محل سکونت در یواس چیکار کردید؟ ما هنوز موندیم باید چیکار کنیم!

اینطور فهیمدم که حتما باید در زمان مصاحبه آدرس رو بدیم!

ضمنا برای دریافت خدمات از ایمیگرنجل اقدام کردم ولی متاسفانه متناسب با شرایط ما نبود.

برای همتون آرزوی نامه دوم سریعتر و ویزای یکضرب می کنم.
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، hamid_fs3 ، noobnoobi
سلا دوستان
کسانی که کارنت شدن لازم نیست که به سفارت یا kcc ایمیل بزنند برای پرسیدن تاریخ مصاحبه؟
تشکر کنندگان:
(2014-03-12 ساعت 23:31)shazad نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزی که منتظر مصاحبه هستند

می خواستم بپرسم شما بالاخره برای آدرس محل سکونت در یواس چیکار کردید؟ ما هنوز موندیم باید چیکار کنیم!

اینطور فهیمدم که حتما باید در زمان مصاحبه آدرس رو بدیم!

ضمنا برای دریافت خدمات از ایمیگرنجل اقدام کردم ولی متاسفانه متناسب با شرایط ما نبود.

برای همتون آرزوی نامه دوم سریعتر و ویزای یکضرب می کنم.

سلام دوستم، ممنونم،
تا اونجايي كه من در تايپيك هاي ديگه خوندم ايرادي نداره آدرس رو روز مصاحبه همراه نداشته باشيد، ولي موقع ورود به يو اس تو فرودگاه بايد همراهتون باشه، دقيقا يادم نمياد تو كدوم تايپيك خوندم ولي تا اونجا كه يادمه يكي از دوستان براي آدرس محل سكونت آدرس هتل محل اقامتشو داده بود كه بعدا وقتي خودتون خونه گرفتيد مي تونيد تغيير آدرس بديد
تشکر کنندگان: 5ina ، noobnoobi ، inforfang ، gema ، remarya
(2014-03-12 ساعت 23:36)sahar66 نوشته:  سلا دوستان
کسانی که کارنت شدن لازم نیست که به سفارت یا kcc ایمیل بزنند برای پرسیدن تاریخ مصاحبه؟

سلام
فكر نمي كنم اگر هم زنگ بزنيد جواب درست حسابي بدن غير از اينكه منتظر باشيد، ما كه اين همه صبر كرديم اين چند روز هم روش، بلاخره مياد ، نگران نباش،
تشکر کنندگان: ماتیتی ، 5ina ، sahar66
تماس گرفتم گفتن کیس ها تو پروسسه ی وقت مصاحبه هستن. تا 2 هفته ی دیگه آپدیت میشه نامه ی دوم
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina ، m_nikparvaz ، bahram2014 ، sahar66

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان