کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۴
[
(2014-03-12 ساعت 23:51)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 23:31)shazad نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزی که منتظر مصاحبه هستند

می خواستم بپرسم شما بالاخره برای آدرس محل سکونت در یواس چیکار کردید؟ ما هنوز موندیم باید چیکار کنیم!

اینطور فهیمدم که حتما باید در زمان مصاحبه آدرس رو بدیم!

ضمنا برای دریافت خدمات از ایمیگرنجل اقدام کردم ولی متاسفانه متناسب با شرایط ما نبود.

برای همتون آرزوی نامه دوم سریعتر و ویزای یکضرب می کنم.

سلام دوستم، ممنونم،
تا اونجايي كه من در تايپيك هاي ديگه خوندم ايرادي نداره آدرس رو روز مصاحبه همراه نداشته باشيد، ولي موقع ورود به يو اس تو فرودگاه بايد همراهتون باشه، دقيقا يادم نمياد تو كدوم تايپيك خوندم ولي تا اونجا كه يادمه يكي از دوستان براي آدرس محل سكونت آدرس هتل محل اقامتشو داده بود كه بعدا وقتي خودتون خونه گرفتيد مي تونيد تغيير آدرس بديد

همینطوره من در تاپیک سفر به امارات هم گفتم با اینکه روز مصاحبه ادرس رو برده بودیم گفتن نمی خواهد در فرودگاه بدهید
تشکر کنندگان: banafsh14 ، Sara_lphmkf ، zepehr ، ramaya ، ماتیتی ، gema
دوستان آیا کسی ایمیلی مبنی بر تغییر زمان مصاحبه دریافت کرده؟ تاریخ مصاحبه ما را تغییر دادن. البته خوشبختانه فقط یک روز عقب تر انداختن.
کیس نامبر: **2014AS42/محل مصاحبه: انکارا---> ابوظبی/ تعداد نفرات: 2/ کارنت : 9 ژانویه/ نامه دوم:17 ژانویه/مصاحبه:4W مارچ/ویزا یکضرب/ورود به امریکا:20 شهریور 93/ ساکن : لس آنجلس/دریافت گرین: 26 روز و سوشال:9 روز بعد از ورود
*** Seize the day ***
همسر من در بانکی در لس انجلس( منطقه انسینو) کار می کنه اگر کاری داشتین می تونه کمکتون کنه
تشکر کنندگان: aghaghia ، hamid_fs3 ، 5ina ، آلیس-1980 ، ramaya ، nazanin fatemi
(2014-03-13 ساعت 00:58)lida55 نوشته:  [
(2014-03-12 ساعت 23:51)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-03-12 ساعت 23:31)shazad نوشته:  سلام به همه دوستان عزیزی که منتظر مصاحبه هستند

می خواستم بپرسم شما بالاخره برای آدرس محل سکونت در یواس چیکار کردید؟ ما هنوز موندیم باید چیکار کنیم!

اینطور فهیمدم که حتما باید در زمان مصاحبه آدرس رو بدیم!

ضمنا برای دریافت خدمات از ایمیگرنجل اقدام کردم ولی متاسفانه متناسب با شرایط ما نبود.

برای همتون آرزوی نامه دوم سریعتر و ویزای یکضرب می کنم.

سلام دوستم، ممنونم،
تا اونجايي كه من در تايپيك هاي ديگه خوندم ايرادي نداره آدرس رو روز مصاحبه همراه نداشته باشيد، ولي موقع ورود به يو اس تو فرودگاه بايد همراهتون باشه، دقيقا يادم نمياد تو كدوم تايپيك خوندم ولي تا اونجا كه يادمه يكي از دوستان براي آدرس محل سكونت آدرس هتل محل اقامتشو داده بود كه بعدا وقتي خودتون خونه گرفتيد مي تونيد تغيير آدرس بديد

همینطوره من در تاپیک سفر به امارات هم گفتم با اینکه روز مصاحبه ادرس رو برده بودیم گفتن نمی خواهد در فرودگاه بدهید

ضمن تشکر از راهنمایی عزیزان
پس ما که احتمالا مصاحبه مون آنکاراست، می تونیم آدرس محل سکونت نداشته باشیم و ندیم ولی تو فرودگاه ارایه کنیم ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، aghaghia ، zepehr ، آلیس-1980 ، محبت
(2014-03-13 ساعت 08:20)shazad نوشته:  ضمن تشکر از راهنمایی عزیزان
پس ما که احتمالا مصاحبه مون آنکاراست، می تونیم آدرس محل سکونت نداشته باشیم و ندیم ولی تو فرودگاه ارایه کنیم ؟؟؟؟؟

شَزاد جان، اگر مصاحبه تون آنکاراست بهتره یه آدرس داشته باشید، یادمه پارسال به یکی از بچه های 2013 توی آنکارا ویزا ندادن تا یه آدرس جور کرد به سفارت داد، حتی ایروان هم یکی بچه ها که یکضرب گرفته بود با این که آدرس داده بود ولی چون تلفن اون شخص رو ننوشته بود بهش گفته بودن شماره تلفن باید بدین و ایشون دوستشون رو اون موقع پیدا نکرده بودن و از یکی دیگه از بچه هایی که اونورن آدرس و شماره تلفن گرفته بودن، پس بهتره برین به تاپیک شهری که احتمال میدید برید و ببینید کسی میتونه بهتون یه آدرس بده! یا از ایمیگرنجل کمک بگیرید.
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: hamid_fs3 ، banafsh14 ، 5ina ، Sara_lphmkf ، آلیس-1980 ، ماتیتی ، Sam2014 ، lighter ، shadi79 ، gema
(2014-03-13 ساعت 07:14)atriana نوشته:  دوستان آیا کسی ایمیلی مبنی بر تغییر زمان مصاحبه دریافت کرده؟ تاریخ مصاحبه ما را تغییر دادن. البته خوشبختانه فقط یک روز عقب تر انداختن.
شخصا دریافت نکردم ولی برای مصاحبه که رفته بودیم آنکارا 2نفر را دیدم که این اتفاق برایشان افتاده بود که البته آنها 2هفته فاصله افتاده بود .....
/Case No.***2014AS00003/1 persone /Ankara/Interwe 6th Feb/Viza :13 Feb/
http://www.mohajersara.com/thread-6438.html?highlight
لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ffrfar ، محبت ، ماتیتی ، 5ina ، Sara_lphmkf
سلام دوستان نامه دوم برای هیچ کسی نیامده؟؟؟؟
كيس نامبر : 2014ASxxx5xxx ------- تعداد افراد: 4نفر ---- مصاحبه : آنكارا->ابوظبي ---- تاريخ : 12 می--- برگه ابی -
8jul-7jul-7jun-19may-14may
تشکر کنندگان: 5ina
(2014-03-13 ساعت 18:38)گلپری نوشته:  سلام دوستان نامه دوم برای هیچ کسی نیامده؟؟؟؟

نه خیر متاسفانه برای ما که نیامده
CN:2014As5XXX-Interview:Ankara-May-AP

"الهی! مرا آن ده که آن به"
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina ، hamid_fs3
برا ما هم خبری نیست فعلا Sad تا چند روز آینده خبرهایی خواهد شد دوستان نگران نباشید.
كتگوري: F2A
تاريخ ارسال مدارك:7 2014October  
تاريخ پی دی:8  2014October
تاريخ اپروو:23 2015February
دريافت كيس نامبر:23 2015July
دریافت اینویس نامبر: 23 2015July
DS261 و پرداخت 120$ : 06 2015August
تحویل مدارک AOS به ان وی سی: 23 2015September
پرداخت 325$ و تکمیل ds260م : ؟
تکمیل مدارک: ؟
همه مسایل و تاریخهای بالا رو فراموش کنید Big Grin تاریخ ورود به آمریکا: 12 ژانویه 2017
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، meisam14 ، 5ina
همانطور که اقاقیای عزیز گفتند برای ایروان حتما باید آدرس وتلفن یکی رو در آمریکا بدید جزء مدارک همون اول ازتون میگیره
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: ماتیتی ، aghaghia ، 5ina ، hamid_fs3
(2014-03-13 ساعت 22:00)hamid_fs3 نوشته:  برا ما هم خبری نیست فعلا Sad تا چند روز آینده خبرهایی خواهد شد دوستان نگران نباشید.
به خبر تا 2 هفته بعد از کارنت شدن فرصت بدید
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina
(2014-03-13 ساعت 20:16)pendleton نوشته:  
(2014-03-13 ساعت 18:38)گلپری نوشته:  سلام دوستان نامه دوم برای هیچ کسی نیامده؟؟؟؟

نه خیر متاسفانه برای ما که نیامده

برای من هم نیومده تا الان
***CN6, مصاحبه هفته ی آخر می آنکارا
تشکر کنندگان: ffrfar ، Sara_lphmkf
دوستان نامه ی دوم من اومد Smile
تشکر کنندگان: taleghani ، emy_viery ، pendleton ، 5ina ، azadeh2014 ، hamid_fs3 ، reasonable ، shadi79
برای من هم نیومده
تشکر کنندگان: 5ina
دوستان نامه ی دوم من اومد ولی اسم همسرم توش نیست. تماس گرفتم گفتن پروسه ی خودت تموم شده ولی واسه همسرت هنوز ادامه داره. تموم بشه اضافه میشه به کیس واسه مصاحبه هم مشکلی نداره. کسی این تجربه را داشته؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Sara_lphmkf ، 5ina
واسه ما هم نیموده هنوز ! یعنی چی پروسه ی شما تموم شده ولی همسرتون نه ؟مگه میشه همچین چیزی ؟
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
تشکر کنندگان: ماتیتی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان