کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
(2014-05-04 ساعت 19:34)A_A نوشته:  1.میشه ازدواج کنیم, با هم اقدام کنیم و مدارکو بفرستیم ولی بعدش خانمم با من نیاد (یه مدت بعدش بیاد)
اگه میشه , حداکثر چقدر بعدش می تونه بیاد؟

(این سوالارو اینجا مطرح می کنم چون تاپیکش برای 2015 نبود)
2.بعد از گرفتن گرین کارد محدودیت زمانی وجود داره برای خروج از آمریکا؟
1- بله. اگر شما برنده اصلی هستین خانم شما می تونن بعد از شما وارد آمریکا بشن. این مدت زمان بستگی به تاریخ اعتبار ویزای ایشون داره که در اکثر موارد 6 ماه بعد از مدیکال هست.
2- متوجه این سئوالتون نشدم. گرین کارت به شما میدن که داخل آمریکا بمونین. منظورتون از محدودیت زمانی برای خروج چی هست؟
تشکر کنندگان: j@vad
مهاجرسرا در نظر دارد اولین گردهمایی برندگان 2015 را در تاریخ جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار نماید.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: vazaghz ، علی عقیلی
(2014-05-04 ساعت 18:02)mohsenmb نوشته:  
(2014-05-04 ساعت 17:51)mandikhanum نوشته:  دوستان من موقع ثبت نام مجرد بودم اما دوست پسر داشتم و الان تا 19 می هم امکان ازدواجمون نیست. میشه راهنمایی کنید تا چه زمانی وقت هست تا ازدواج کنم و اطلاعاتم رو اپدیت کنم تا بتونیم با هم واسه مصاحبه و مراحل بعدی اقدام کنیم.چون شنیدم اگه من ویزا گرفتم و ازش استفاده کردم و بعد ازدواج کنم پرسه همسرم 3-4 سال طول میکشه.

ضمن تبریک به شما. میتونید اول ازدواج کنید و فرمها رو با تاخیر بفرستید. تسریع در ارسال مدارک به منزله تسریع در وقت مصاحبه خواهد بود. اگر از ازدواجتون مطمئن هستید اول ازدواج کنید و از محضردار بخواهید عقدنامه رو زودتر بهتون بده. تو این مدت هم مابقی کارها رو انجام بدین. بعدش به همراه فرمها ارسال کنید.
دوستان توجه کنند تا قبل از مدت کارنت شدن(بستگی به کیس نامبر) میتونند ازدواج کنند و فرمها رو آپدیت کنند و به همراه ترجمه جدید شناسنامه ها و عقدنامه به kcc ارسال کنند. موفق باشید
مرسی از راهنماییتون.اما به نظرتون این که 4-5 ماه فرمامو دیرتر بفرستم ریسک نیس بهتر نیس اول فرمارو بدم بعد آپدیت کنم؟ویزا ها تموم نشن؟Smile
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان: r.bazargan ، j@vad
ممنون از راهنمایی دوستان.
اگر بخوام دقیقتر بگم اینه که عقد هستیم اما بصورت خانوادگی. رسمون خانواده اینه که چیزی شبیه نامزد بودن اما عقد میکنن تا 1 سال بعد محضریش میکنن. من فکر نمیکردم که اطلاعات باید ثبت محضری باشه دیروز که سایتشون رو میخوندم دیدم فقط ثبت محضری رو قبول دارند. کلا چه روندی رو در پیش بگیرم بهتره ؟
ممنون از دوستان
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من 90 روز از مصاحبه ام میگذره و کلیرنس خوردم 5 روز پیش به سفارت ایمیل زدم میخواهم ازدواج کنم و میخواهم همسرم با هم بریم اونها جواب دادند که مدارک همسرم رو به سفارت بفرستم و یه وقت مصاحبه به همسرم میدن و در صورت صدور ویزا من با هم میتونیم بریم
2014AS29xySmile
1نفر / ایروان / d.interview 29.1.2014 / وضعیت : برگه ابی / مقصد:دالاس یا هوستون
بعد از 132 روز کلیر شدم چهارشنبه 2014/6/11
تشکر کنندگان: j@vad ، r.bazargan ، mahdibashoma
با سلام
من و دوستم قصد ازدواج داریم ایشون برنده شدند راستش کسی به خوبی راهنمایی نکرد مارو در موارد زیر
1 اگه ایشون فرم 260 رو سینگل پر کنن باز میتونیم زمان مصاحبه در یک روز داشته باشیم؟یا اینکه کارو سخت میکنه
2 اگه پر کردن فرم رو به تاویق بندازیم تا عقد کنیم اینکار روند مصاحبه مارو به تاخیر میندازه؟
لطفا راهنمایی کنید
تشکر کنندگان: tapartoor600
(2014-05-05 ساعت 22:02)arash723 نوشته:  با سلام
من و دوستم قصد ازدواج داریم ایشون برنده شدند راستش کسی به خوبی راهنمایی نکرد مارو در موارد زیر
1 اگه ایشون فرم 260 رو سینگل پر کنن باز میتونیم زمان مصاحبه در یک روز داشته باشیم؟یا اینکه کارو سخت میکنه
2 اگه پر کردن فرم رو به تاویق بندازیم تا عقد کنیم اینکار روند مصاحبه مارو به تاخیر میندازه؟
لطفا راهنمایی کنید
1- اگر الان شرایط ازدواج رو ندارین و ایشون کیس نامبرش پایین هست فرم 260 رو سینگل پر کنه بفرسته. اگر شما تا زمان مصاحبه ازدواج کردین که فرم رو آپدیت می کنین و با هم میرین مصاحبه. اگر نه ایشون تنها میره مصاحبه. بعد از مصاحبه اگر تا پایان برنامه لاتاری 2015 ازدواج کردین به سفارت اطلاع میدین و با هم میرین مصاحبه. اگر ازدواج نکردین و برنامه تموم شد ایشون تنها میاد آمریکا. ازدواج که کردین کیس ازدواجی تشکیل میده و شما حداقل یک سال تا یک سال و نیم بعد به ایشون ملحق میشین.
2- بستگی به کیس نامبر ایشون داره. اگر کیس نامبرشون پایین باشه بله باعث تاخیر در مصاحبه خواهد شد. اگر کیس نامبرشون بالاست و حالا حالاها کارنت نمیشن تاخیری در پروسه ویزاتون به وجود نمیاد.
تشکر کنندگان: tapartoor600 ، arash723 ، aghaghia ، r.bazargan ، pari pariaaa
(2014-05-06 ساعت 03:11)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-05 ساعت 22:02)arash723 نوشته:  با سلام
لطفا راهنمایی کنید
1- اگر الان شرایط ازدواج رو ندارین و ایشون کیس نامبرش پایین هست فرم 260 رو سینگل پر کنه بفرسته. اگر شما تا زمان مصاحبه ازدواج کردین که فرم رو آپدیت می کنین و با هم میرین مصاحبه. اگر نه ایشون تنها میره مصاحبه. بعد از مصاحبه اگر تا پایان برنامه لاتاری 2015 ازدواج کردین به سفارت اطلاع میدین و با هم میرین مصاحبه. اگر ازدواج نکردین و برنامه تموم شد ایشون تنها میاد آمریکا. ازدواج که کردین کیس ازدواجی تشکیل میده و شما حداقل یک سال تا یک سال و نیم بعد به ایشون ملحق میشین.
2- بستگی به کیس نامبر ایشون داره. اگر کیس نامبرشون پایین باشه بله باعث تاخیر در مصاحبه خواهد شد. اگر کیس نامبرشون بالاست و حالا حالاها کارنت نمیشن تاخیری در پروسه ویزاتون به وجود نمیاد.
ممنونم
شماره شون حدود 1700 هست فکر میکنید با این شماره چقدر میتونیم 260 رو به تعویق بندازیم
تشکر کنندگان: r.bazargan ، pari pariaaa
(2014-05-06 ساعت 11:37)arash723 نوشته:  شماره شون حدود 1700 هست فکر میکنید با این شماره چقدر میتونیم 260 رو به تعویق بندازیم
کیس نامبرش پائینه. اگر مثل امسال باشه (2014) ماه اول (اکتبر) میره مصاحبه. به نظر من فرم 260 رو سینگل پر کنن و بفرستن. اگر تا پیش از مصاحبه ازدواج کردین فرم رو آپدیت کنین و با هم برین. اگرم نه که یک مصاحبه دوم بهتون واجب میشه.
تشکر کنندگان: arash723 ، pari pariaaa ، mohsenmb
سلام به مدیر محترم و دوستان
خواهرم برنده شده. موقع ثبت نام مجرد بوده اما سه ماه پیش عقد کرده ( یعنی قبل اعلام نتایج عقد کرده )... حالا باید چیکار کنه؟!
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: Abdorrezaa
دوستان عزیز سلام

امروز با یکی از دوستان تیم ایمیگرنجل تهران که صحبت می کردم پرسیدم آیا مطمئناً شما دسترسی به فرم DS-260 از حالا دارید که روز گردهمایی بتونید برای دوستان بازش کنید و نحوه ی تکمیلش رو آموزش دهید و در جواب این Screen Shot رو دریافت کردم که مطمئن شدم دسترسی دارند و روز گردهمایی می تونند آنلاین فرم رو به شما آموزش بدند.

[عکس: 36880058332518728760.jpg]

اولین گردهمایی برندگان 2015 : جمعه 26 اردیبهشت 93 برابر با 16 می 2014 با موضوع نحوه تکمیل فرم های اولیه برندگان لاتاری برگزار می گردد.

از علاقمندان به شرکت در گردهمایی خواهشمندیم پیامکی با فرمت :

خط اول نام کاربری مهاجرسرا
خط دوم نام و نام خانوادگی
خط سوم شماره حدودی کیس نامبر
خط چهارم شهر محل سکونت

به شماره 10006671477153 پیامک نمایید تا در سامانه پیامکی ما ثبت نام شوید و متعاقب آن دعوتنامه شرکت در گردهمایی ها برای شما ارسال گردد.
تشکر کنندگان: r.bazargan
(2014-05-07 ساعت 08:49)alireza_guitar نوشته:   سلام به مدیر محترم و دوستان
خواهرم برنده شده. موقع ثبت نام مجرد بوده اما سه ماه پیش عقد کرده ( یعنی قبل اعلام نتایج عقد کرده )... حالا باید چیکار کنه؟!

هیچ مشکلی نیست دوست عزیز. داخل فرم اعلام کنه که متاهله و مشخصات همسرشو وارد کنه وتمام...
In the United States I will feel as if I were alive again
تشکر کنندگان: r.bazargan ، alireza_guitar ، amirrrrrrr
با سلام
مدارک ازدواج بعد از لاتاری رو کجا باید بفرستیم من به KCC ایمیل زدم واضح جواب نداد که چیکار کنیم
سوال دومم دارم ما سعی میکنیم قبل از 19 می ازدواج کنیم کیس نامبر نامزد من 1700 هست اگه یک یا دو هفته عقب بیفته ایرادی داره؟
سوم اینکه اگه ایشون فرمو متاهلی پر کنه و بعد از اون قبل از مصاحبه ازدواج کنیم اشکال داره؟ البته فکر کنم تاریخا همه چیو نشون بدن و اشکال داشته باشه

ممنون از همگی
تشکر کنندگان:
(2014-05-07 ساعت 15:54)arash723 نوشته:  با سلام
مدارک ازدواج بعد از لاتاری رو کجا باید بفرستیم من به KCC ایمیل زدم واضح جواب نداد که چیکار کنیم
سوال دومم دارم ما سعی میکنیم قبل از 19 می ازدواج کنیم کیس نامبر نامزد من 1700 هست اگه یک یا دو هفته عقب بیفته ایرادی داره؟
سوم اینکه اگه ایشون فرمو متاهلی پر کنه و بعد از اون قبل از مصاحبه ازدواج کنیم اشکال داره؟ البته فکر کنم تاریخا همه چیو نشون بدن و اشکال داشته باشه

ممنون از همگی
1.مدارک رو باید همراه فرمها به کی سی سی بفرستید
2.شما بهتره تا قبل از اول اکتبر مدارک رو بفرستید ولی حتی اگه دیرتر هم بفرستید مشکلی پیش نمیاد فقط احتمالا مصاحبتون دیرتر انجام می شه.یعنی 2 هفته اینور آنور مشکلی نداره و مهم تر درست پر کردن فرمها و صداقت در جوابهاست.
3.به هیچ وجه این کارو نکنید مشکل ایجاد می کنه.
تشکر کنندگان: arash723 ، Saeedv13 ، azadeh2014
سلام دوستان عزیز

(درخواست من مجرد بود و الان تصمیم به ازدواج دارم)

تمام کامنت‌ها رو به دقت و چند بر خوندم، اما سر این موضوع موندم که: بنا به گفت دوستان باید عقد نامه و شناسنامه‌ها رو بد از ترجمه کردن به ک س س ارسال کنم، این مدارک به چه صورت و به چه آدرسی باید ارسال بشه؟

و آیا به صورت آنلاین باید پست بشه و یا با پست باید ارسال کنم ؟؟

لطفا دقیق برام توضیح بدین، خیلی‌ متشکرم.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان