کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ازدواج بعد از قبول شدن در لاتاری
دوستان قدیمی و با تجربه راهنمایی کنن لطفاً:

من فرم ثبت نام رو متأهل پر کرده بودم در حالیکه مجرد بودم. و بعد از قبولی ازدواج کردم.

1- اگر تاریخ شناسنامه و عقدنامه رو درست کرده باشیم به مشکل بر نمیخوریم؟
2- آیا سفارت برای صحت مدارک از ثبت احوال استعلام می گیره؟

ممنون!
Case Number: 79** Applicant No.: 2 Embassy: Yerevan Interview: 9, July Status: Clearance Update: 10,11 July. + 25 July by email

Waiting for my VISA. Tongue Cool
تشکر کنندگان: samansaba
(2014-05-07 ساعت 23:34)آلیس-1980 نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 15:54)arash723 نوشته:  با سلام
مدارک ازدواج بعد از لاتاری رو کجا باید بفرستیم من به KCC ایمیل زدم واضح جواب نداد که چیکار کنیم
سوال دومم دارم ما سعی میکنیم قبل از 19 می ازدواج کنیم کیس نامبر نامزد من 1700 هست اگه یک یا دو هفته عقب بیفته ایرادی داره؟
سوم اینکه اگه ایشون فرمو متاهلی پر کنه و بعد از اون قبل از مصاحبه ازدواج کنیم اشکال داره؟ البته فکر کنم تاریخا همه چیو نشون بدن و اشکال داشته باشه

ممنون از همگی
1.مدارک رو باید همراه فرمها به کی سی سی بفرستید
2.شما بهتره تا قبل از اول اکتبر مدارک رو بفرستید ولی حتی اگه دیرتر هم بفرستید مشکلی پیش نمیاد فقط احتمالا مصاحبتون دیرتر انجام می شه.یعنی 2 هفته اینور آنور مشکلی نداره و مهم تر درست پر کردن فرمها و صداقت در جوابهاست.
3.به هیچ وجه این کارو نکنید مشکل ایجاد می کنه.
ممنون که کامل جواب دادید مشکل اینه که یکی از دوستانم که وکیل هم هست به من گفت حتما قبل از 19 می ازدواج کنید نمیدونم خیلی استرس به هر دوی ما داره وارد میشه ایشون میگن وقتی مجرد پر بشه کارتون سخت میشه نظر شما چیست؟
این فرم و مدارک ازدواج چیا هست که باید بفرستیم من تو سایت مهاجرت امریکا هیچ راهنمایی در مورد کیس خودم پیدا نکردم
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2014-05-08 ساعت 14:45)arash723 نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 23:34)آلیس-1980 نوشته:  
(2014-05-07 ساعت 15:54)arash723 نوشته:  با سلام
مدارک ازدواج بعد از لاتاری رو کجا باید بفرستیم من به KCC ایمیل زدم واضح جواب نداد که چیکار کنیم
سوال دومم دارم ما سعی میکنیم قبل از 19 می ازدواج کنیم کیس نامبر نامزد من 1700 هست اگه یک یا دو هفته عقب بیفته ایرادی داره؟
سوم اینکه اگه ایشون فرمو متاهلی پر کنه و بعد از اون قبل از مصاحبه ازدواج کنیم اشکال داره؟ البته فکر کنم تاریخا همه چیو نشون بدن و اشکال داشته باشه

ممنون از همگی
1.مدارک رو باید همراه فرمها به کی سی سی بفرستید
2.شما بهتره تا قبل از اول اکتبر مدارک رو بفرستید ولی حتی اگه دیرتر هم بفرستید مشکلی پیش نمیاد فقط احتمالا مصاحبتون دیرتر انجام می شه.یعنی 2 هفته اینور آنور مشکلی نداره و مهم تر درست پر کردن فرمها و صداقت در جوابهاست.
3.به هیچ وجه این کارو نکنید مشکل ایجاد می کنه.
ممنون که کامل جواب دادید مشکل اینه که یکی از دوستانم که وکیل هم هست به من گفت حتما قبل از 19 می ازدواج کنید نمیدونم خیلی استرس به هر دوی ما داره وارد میشه ایشون میگن وقتی مجرد پر بشه کارتون سخت میشه نظر شما چیست؟
این فرم و مدارک ازدواج چیا هست که باید بفرستیم من تو سایت مهاجرت آمریکا هیچ راهنمایی در مورد کیس خودم پیدا نکردم
دوست عزیز بهتون توصیه می کنم. قبل از هر اقدامی تاپیک مرتبط در سال 2014 و 2013 رو بخونید و با آرامش کارهاتون رو انجام بدین .ازدواج تا جایی که من می دونم تا مراحل آخر امکان پذیره. توی سایت dv لاتری هم می تونید مطالب مرتبط رو پیدا کنید. بهتره که برای فرستادن فرمها که از 19 می در سایت سیس فعال می شه عجله نکنید.اگر کیس نامبرتون بالاست که دیگه اصلا عجله نکنید. کارهاتون رو سر فرصت انجام بدین.
فرم DS-260 هست که اطلاعات هویتی ،تحصیلی،شغلی شما و افراد همراهتون رو می خواد که برای تمام افراد شامل کیس باید پر شه یعنی شما و همسرتون.و مدارک ازدواج ،قباله ازدواج است. به نظر من شما به خودتون لطفی کنید و توی این مدت اطلاعاتتون رو با خواندن تاپیک های مرتبط در مهاجرسرا بالا ببرید و بعد از آمادگی کامل فرمها رو پر کنید. مطمئن باشید که هیچ مشکلی نیست و فرصت زیادی دارین.نگران حرف وکلا نباشین. مهاجرسرا از شما وکیلی خبره می سازه.
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lighter
(2014-05-08 ساعت 10:58)Beowulf II نوشته:  دوستان قدیمی و با تجربه راهنمایی کنن لطفاً:

من فرم ثبت نام رو متأهل پر کرده بودم در حالیکه مجرد بودم. و بعد از قبولی ازدواج کردم.

1- اگر تاریخ شناسنامه و عقدنامه رو درست کرده باشیم به مشکل بر نمیخوریم؟
2- آیا سفارت برای صحت مدارک از ثبت احوال استعلام می گیره؟

ممنون!

اصلا هیچ چیز رو لارم نیست دستکاری کنید راستشو بگید خیلیها مورد مشابه بودند بگویید که رابطه جدی داشتید و بعدا رسمی کردیدش. و فرمهایی که بعد از قبولی میفرستید مهمند.
تشکر کنندگان: r.bazargan
دوستان من میخوام فرم 260 رو مجرد پر کنم چون معلوم نیست کی عقد کنم و کیس نامبرم بین 2000 و3000 هست اما بعد از عقد گفتن باید اپدیت کنم
سوالم اینه که بعد اپدیت باید مدارک عقدنامه رو به kcc ایمیل کنم یا همون اپدیت کافی هست؟؟
تشکر کنندگان: A_A
(2014-05-09 ساعت 13:30)r.bazargan نوشته:  دوستان من میخوام فرم 260 رو مجرد پر کنم چون معلوم نیست کی عقد کنم و کیس نامبرم بین 2000 و3000 هست اما بعد از عقد گفتن باید اپدیت کنم
سوالم اینه که بعد اپدیت باید مدارک عقدنامه رو به kcc ایمیل کنم یا همون اپدیت کافی هست؟؟
مدارک رو هم باید همراه فرمهای آپدیت شده بفرستید.
تشکر کنندگان: amirrrrrrr
با سلام من هم جز کسایی هستم که در شرف ازدواج هستم. چند تا سوال داشتم. اول این که از 19 می تا کی فرصت داریم که فرم ها رو بفرستیم. دوم این که من مالزی دانشجو هستم که میدونم باید گزارش عدم سو پیشینه اینجا رو داشته باشم و سوالم این که میتونم مالزی رو برای مصاحبه انتخاب کنم با توجه به اینکه نامزدم انگلیسی بلد نیست و ایران زندگی میکنه؟ ضمنا کیس نامبر 24xx تا کی زمان دارم
تشکر کنندگان: r.bazargan
یک سئوال..من دارای گرین کارت هستم و همسرم لاتاری برنده شدهه، ما قبل 19 می ازدواج می کنیم..همسرم موقغ ثبت نام فرم رو مجرد زده..به نظرتون چون من گرین کارت دارم و یا اینکه خانومم بعد از رویت قبولی ازدواج میکنه برای کیسمون مشکلی پیش نمیاید؟؟؟ ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان عزیزم

بنده سوالی خدمت شما بزرگان داشتم

بنده نامزدم قبول شده و امروز فهمیدیم 10 می متاسفانه !!! روز اول زد نشدید الان زده شدید :دی
حدود شماره ایشون هم 6000 تا 7000 هست در ضمن ایشون در زمان ثبت نام زدند مجرد.
حال ما تمایل داریم ازدواج کنیم اما خیلی زود زود نمیشه
میخاستم بدونم این فرم 19 می باز میشه تا کی زمان داریم پر کنیم 1 هفته ؟ 1 ماه ؟
و عرض بعدی به نظر شما قبل از چه تاریخی ما ازدواج کنیم بهتره ؟!
با سپاس از شما خوبان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: ابی22 ، tapartoor600
(2014-05-08 ساعت 14:45)arash723 نوشته:  ممنون که کامل جواب دادید مشکل اینه که یکی از دوستانم که وکیل هم هست به من گفت حتما قبل از 19 می ازدواج کنید نمیدونم خیلی استرس به هر دوی ما داره وارد میشه ایشون میگن وقتی مجرد پر بشه کارتون سخت میشه نظر شما چیست؟
این فرم و مدارک ازدواج چیا هست که باید بفرستیم من تو سایت مهاجرت آمریکا هیچ راهنمایی در مورد کیس خودم پیدا نکردم
آقا دوستت وکیل مهاجرتیه یا وکیل قضایی؟ احتمالاً وکیل قضاییه ولی اگر وکیل مهاجرتی بود با عرض معذرت سوادش کافی نیست. بهتره طرف مشورتت نباشه. یه چند تا پست قبل رو بخونی اوضاع و احوال دستت میاد.
تشکر کنندگان: mohsenmb ، r.bazargan ، arash723
(2014-05-10 ساعت 13:44)mehrsa.hashemi نوشته:  با سلام من هم جز کسایی هستم که در شرف ازدواج هستم. چند تا سوال داشتم. اول این که از 19 می تا کی فرصت داریم که فرم ها رو بفرستیم. دوم این که من مالزی دانشجو هستم که میدونم باید گزارش عدم سو پیشینه اینجا رو داشته باشم و سوالم این که میتونم مالزی رو برای مصاحبه انتخاب کنم با توجه به اینکه نامزدم انگلیسی بلد نیست و ایران زندگی میکنه؟ ضمنا کیس نامبر 24xx تا کی زمان دارم
شما به لحاظ اداری تا آخر سپتامبر 2015 فرصت داری که اطلاعاتت رو برای KCC بفرستی ولی در جریان باش که باید مدتی رو برای آماده شدن مصاحبه، مصاحبه، کلیرنس و بقیه موارد در نظر بگیری. هر چه مدت زمان بیشتری وقت تلف کنی خطر نگرفتن ویزا بیشتر میشه. شما هر جا زندگی می کنی همونجا هم میری مصاحبه. KCC وقتی ببینه شما ساکن مالزی هست سفارت آمریکا در کوالالامپور رو برات تعیین می کنه. در ضمن برای امنیت خودتون بعد از این کیس نامبر دقیق رو تو پست ها ننویسین. کیس نامبر جز مهم پرونده مهاجرتی شماست و هیچکس نباید کیس نامبر شما رو بدونه. تاپیک های مهاجرسرا که محیط عمومی هست و معلوم نیست که پست های شما رو می خونه.
تشکر کنندگان: mehrsa.hashemi
یک سئوال..من دارای گرین کارت هستم و همسرم لاتاری برنده شدهه، ما قبل 19 می ازدواج می کنیم..همسرم موقغ ثبت نام فرم رو مجرد زده..به نظرتون چون من گرین کارت دارم و یا اینکه خانومم بعد از رویت قبولی ازدواج میکنه برای کیسمون مشکلی پیش نمیاید؟؟؟ ممنون از پاسختون
تشکر کنندگان:
(2014-05-11 ساعت 00:27)hiboy نوشته:  یک سئوال..من دارای گرین کارت هستم و همسرم لاتاری برنده شدهه، ما قبل 19 می ازدواج می کنیم..همسرم موقغ ثبت نام فرم رو مجرد زده..به نظرتون چون من گرین کارت دارم و یا اینکه خانومم بعد از رویت قبولی ازدواج میکنه برای کیسمون مشکلی پیش نمیاید؟؟؟ ممنون از پاسختون
نه عزیزم. چه مشکلی؟ همه کارها رو درست انجام دادین. برو خدا رو شکر کن که ایشون لاتاری برنده شدن وگرنه با عقبگرد بولتن ویزا معلوم نبود کی به همدیگه می رسیدین. شما اگر بعد از 19 می هم ازدواج کنین هیچ مشکلی ندارین. موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2014-05-10 ساعت 19:38)kkr129 نوشته:  ... حدود شماره ایشون هم 6000 تا 7000 هست در ضمن ایشون در زمان ثبت نام زدند مجرد.
و عرض بعدی به نظر شما قبل از چه تاریخی ما ازدواج کنیم بهتره ؟! ...
اگر فرض کنیم کیس نامبر ایشون 6500 باشه و کارنت شدن کیس ها 2015 مثل امسال باشه کیس ایشون در فوریه 2015 (به عنوان اکتبر 2015) کارنت میشن. برای این که ایشون مصاحبه اش عقب نیفته فرض کنیم که دو ماه قبل از کارنت شدن هم فرم 260 رو برای KCC بفرسته. بنابراین به نظر من با یک تخمین نه چندان دقیق شما تا نیمه آذر ماه امسال فرصت دارید تا فرم 260 رو بفرستید بدون این که در مصاحبه شما تاخیری ایجاد بشه. اگر بعد از این تاریخ هم فرم 260 رو بفرستید مشکلی ایجاد نمیشه فقط ممکنه دیرتر از بقیه کیس نامبرهای اطراف 6500 برین مصاحبه. بنابراین هیچ عجله ای در کار نیست. به عوض این که عجله کنین و فرم رو با اطلاعات نادرست بفرستین بهتره که کمی دیرتر اقدام کنین ولی اطلاعاتتون کامل و صحیح باشه. در مورد تاریخ ازدواج هم بستگی به شرایط شما داره. ایشون حتی اگر ویزا هم بگیره ولی از ویزاش استفاده نکنه می تونه ازدواج کنه و یک بار دیگه با شما بره مصاحبه. فقط هزینه های شما در این حالت افزایش پیدا می کنه. ولی اگر تا قبل از مصاحبه اش ازدواج کنین با هم تشریف می برین سفارت و با هم ویزا می گیرین. موفق باشید. سعید
تشکر کنندگان: mohsenmb ، Mahmood129
(2014-05-11 ساعت 00:55)Saeedv13 نوشته:  
(2014-05-10 ساعت 19:38)kkr129 نوشته:  ... حدود شماره ایشون هم 6000 تا 7000 هست در ضمن ایشون در زمان ثبت نام زدند مجرد.
و عرض بعدی به نظر شما قبل از چه تاریخی ما ازدواج کنیم بهتره ؟! ...
اگر فرض کنیم کیس نامبر ایشون 6500 باشه و کارنت شدن کیس ها 2015 مثل امسال باشه ایشون در فوریه 2015 کارنت میشن. برای این که ایشون مصاحبه اش عقب نیفته فرض کنیم که دو ماه قبل از کارنت شدن هم فرم 260 رو برای KCC بفرسته. بنابراین به نظر من با یک تخمین نه چندان دقیق شما تا نیمه آذر ماه امسال فرصت دارید تا فرم 260 رو بفرستید بدون این که در مصاحبه شما تاخیری ایجاد بشه. اگر بعد از این تاریخ هم فرم 260 رو بفرستید مشکلی ایجاد نمیشه فقط ممکنه دیرتر از بقیه کیس نامبرهای اطراف 6500 برین مصاحبه. بنابراین هیچ عجله ای در کار نیست. به عوض این که عجله کنین و فرم رو با اطلاعات نادرست بفرستین بهتره که کمی دیرتر اقدام کنین ولی اطلاعاتتون کامل و صحیح باشه. در مورد تاریخ ازدواج هم بستگی به شرایط شما داره. ایشون حتی اگر ویزا هم بگیره ولی از ویزاش استفاده نکنه می تونه ازدواج کنه و یک بار دیگه با شما بره مصاحبه. فقط هزینه های شما در این حالت افزایش پیدا می کنه. ولی اگر تا قبل از مصاحبه اش ازدواج کنین با هم تشریف می برین سفارت و با هم ویزا می گیرین. موفق باشید. سعید

سعید عزیز یه دنیا ممنونم . پس شما اگر ما مثال تا برج 8 ( آبان ماه ) این فرم را پر نکنیم مشکلی پیش نمیات نه ؟
آحه من فکر میکردم این فرم که بیات 1 هفته یا 2 هفته ماکزیمم وقت داریم !!!

رو همین حساب می گفتم قبل 19 می باید حتما عقد کنیم !!!

پس اگر اینجوریه ما برج 6-7 هم عقد کنیم بعد فرم را برج 8 پرکنیم که ازدواج کردیم اتفاقی نمیفته نه ؟

ممنون میشم این 2 سوال برادر کوچکت را پاسخ بدی
سپاس از شما دوست عزیزم
ارادتمند همه دوستان Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: Saeedv13 ، r.bazargan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان