کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم آنلاین DS-260
(2015-07-03 ساعت 16:27)ostaad نوشته:  با سلام
حدودا ۸ ماه پیش فرمها رو پرکردم و فرستادم فقط چون اون موقع اصل مدارکم رو مگرفته بودم و ترجمه نکرده بودم ، تاریخ اتمام لیسانسم رو 2007june نوشتم
الان که اصل مدارکم رو گرفتم و ترجمه کردم ، تاریخ اتمام لیسانسم رو 2007august نوشته
چون رتبه ام 8000 هست و ماه اخر برای مصاحبه میفتم ، نمیخوام درخواست اصلاح فرم بدم که شانسم عقب تر بیفته.
میخواستم ببینم این قضیه مشکلی برای من پیش میاره؟ یا حتما باید فرم رو اصلاح کنم؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند.

نه دوست عزیز. مشکلی پیش نمیاد.
فقط روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر بگید که این تغییر رو دارید.
میتونید اون قسمت فرم DS-260 تون رو که پر کردید پرینت کنید و با خودکار قرمز تصحیحی شده ش رو روش بنویسید و روز مصاحبه قبل از قسم خوردن به آفیسر بدید.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman
سلام دوستان عزیز ب امید ویزا گرفتن همه .یک سوال من چندتا اشتباه فاحش توی فرم اولیه ک۲۰۱۳ پر کردم داشتم اما در 260 همه رو اصلاح کردم و یکی از اشتباهات ک ماه تولدم بود و ایمیل زدم و در 260درستش کردم اما اشتباهای بعدی رو هم اینکه وقت گذشته بود متوجه شدم و نمیشد ایمیل بزنم اما با دقت کاملی که در پر کردن260 داشتم همه رو اصلاح کردم و البته تا چند ماه پیش نامه اولی رو چک نکردم ک ب اشتباهم پی ببرم و همش سهوی و ناخواسته بوده یکی دیگش کانتی رو ب اسم ایران پرکردم ک باید نام شهرمو پر میکردم البته نام استان و شهر من یکی هست بعدی که اشتباه نبود کد پستی پشت کارت ملی رو پر کردم اما چند ماه بعد دیدم کد پستی ما ۲ شماره تغییر کرده از 769 ب 771 عوض شده سه رقم اخرش من در 260 درستو نوشتم اما چون نامه اولو چک نکردم این تغییرو ندیدم البته کد پشت کارت ملی در نامه اول ثبت شده و کد جدید رو در 260 وارد کردم و برای این دو موضوع ایمیل نزدم حالا استرس دارم چه مشکلی پیش میاد ریجکت؟کلیرنس؟خواهششششششششششششششششششششششششششش میکنممممممممممممممممممممممممممممممممممممم راهنمایی کنید.
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان:
با سلام
من چتد روز پیش welcome letter از nvc دریافت کردم
با invoice ID و case numberam اقدام به choose of agent کنم
این پیغام می آد.. کسی میدونه این چیه؟
Please be advised that the case that you have attempted to access is not eligible for further processing by the National Visa Center at this time. Please contact the National Visa Center if you believe that you have received this message in error.

به nvc هم ایمیل زدم هنوز جواب ندادن..
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان من پر شده و ترجمه فارسي فرم DS 260 را از كجا ميتونم دريافت كنم؟
تشکر کنندگان:
[quote='MOHAJERSARA' pid='488327' dateline='1398888422']
[عکس: 70651057919020443813.png]

این تاپیک برای بحث و تبادل نظر درباره تکمیل فرم جدید و آنلاین DS-260 ایجاد شده و در صورت مشاهده پست غیرمرتبط با عنوان تاپیک حذف خواهد شد.

[size=large][u][color=#0000CD][b]دوستان گرامی از آنجاییکه سیستم تکمیل فرم های برندگان لاتاری تغییر کرده و تسلط بر فرم جدید که از اوایل ۲۰۱۴ برای کیس های خانوادگی مورد نیاز بود در تخصص تیم ایمیگرنجل می باشد و همچنین طبق آمار مهاجرسرا دقیق ، کامل ، جامع و درست تکمیل کردن فرم ها می تواند از متحمل شدن هزینه های اضافی تصحیح اشتباهات بکاهد و همچنین تاثیر مستقیم بر طولانی نشدن پروسه کلیرنس (FBI CHECK) دارد با توجه به خدمات ویژه و رایگان تیم Immigrangel که در اعلانات این انجمن توضیح مفصل آن داده شده است می توانید با شماره تلفن های تهران ۷-88805186-021 یا شماره همراه 1253557-0912 یا شماره رایگان آمریکا 85315315-021 تماس بگیرید تا ضمن

چگونه میشود سوالی مطرح کرد
متاسفانه سیستم از من ایراد می گیرد که 25 پست وارد کنم.
شرمنده
تازه واردم
تشکر کنندگان:
(2015-07-04 ساعت 14:03)MAHANeMAN نوشته:  چگونه میشود سوالی مطرح کرد
متاسفانه سیستم از من ایراد می گیرد که 25 پست وارد کنم.
شرمنده
تازه واردم

درود و خوش آمددد
دوست عزیز، شما به راحتی با کمی وقت صرف کردن میتونید تاپیک موردنظرتون رو پیدا کنید.
ابتدا تاپیک مربوطه رو مطالعه بفرمائید، چنانچه جواب تون رو نگرفتید انتهای همون تاپیک سوال تون رو مطرح کنید (با استفاده از گزینه ی افزودن پاسخ).
در ضمن نیازی به این نقل قول طولانی که در این پست انجام دادید نیست.
چنانچه سوال تون رو به درستی و در قسمت صحیح خودش بپرسید دوستان اینجا بی منت و بی دریغ راهنمایی خواهند کرد.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman
(2015-07-03 ساعت 20:49)Sam-90 نوشته:  سلام
دوستان من پر شده و ترجمه فارسي فرم DS 260 را از كجا ميتونم دريافت كنم؟

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...30da0e55cb

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...19b2246cb3

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...90b1b75800
تشکر کنندگان:
(dv 2016) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم 2016 پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 11:29)j.sh نوشته:  (dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�

به احتمال زیاد قبل از اتمام دسامبر به مصاحبه میروید ، خیلی نگران نباشید
سال 2015 تقریبا 5 ماه طول میکشید فاصله مصاحبه تا پر کردن فرم
امسال به احتمال فراوان سیستم مرتب تر شده و قطعا میرسید
شما که انقدر خروجتان حساس بود چرا زودتر فرم را نفرستادید
البته اگر میتوانید با هر روشی امکان خروجتان را یکماه بیشتر کنید ( البته اگر میشه )
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، ed2008
(2015-07-06 ساعت 13:43)Aghaman نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 11:29)j.sh نوشته:  (dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�

به احتمال زیاد قبل از اتمام دسامبر به مصاحبه میروید ، خیلی نگران نباشید
سال ۲۰۱۵ تقریبا ۵ ماه طول میکشید فاصله مصاحبه تا پر کردن فرم
امسال به احتمال فراوان سیستم مرتب تر شده و قطعا میرسید
شما که انقدر خروجتان حساس بود چرا زودتر فرم را نفرستادید
البته اگر میتوانید با هر روشی امکان خروجتان را یکماه بیشتر کنید ( البته اگر میشه )
حق با شماست آخه فکر نمیکردم زمان بر باشه پس به نظر شما می‌رسم به موقع ؟ آخه ساله قبلی فکر کردم بیشتر از پنج ماه بود
تشکر کنندگان: p00ya2001
سلام
من فرم ds-260 را تکمیل کردم و تاییدیه هم گرفتم و در انتها هم درخواست تاییه ارسال ایمیل از طریق ایمیل کردم ولی حدود ده روز است که ایمیلی برای من ارسال نشده است . باید چطوری ارز رسیدن فرمها مطمئن بشم
ممنونم
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-07-10 ساعت 13:22)esbluesky نوشته:  سلام
من فرم ds-260 را تکمیل کردم و تاییدیه هم گرفتم و در انتها هم درخواست تاییه ارسال ایمیل از طریق ایمیل کردم ولی حدود ده روز است که ایمیلی برای من ارسال نشده است . باید چطوری ارز رسیدن فرمها مطمئن بشم
ممنونم

درود
دوست من، اگه برای هر نفر یک Confirmation Number دریافت کردید مشکلی نیست (همون صفحه ای که دوتا بارکد داره، یکی کیس نامبرتون و یکی هم کانفیرمیشن نامبر)
در ضمن، پوشه اسپم ایمیل تون رو هم چک بفرمائید. ممکنه اونجا باشه.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان: Aghaman ، آزاده_امین ، p00ya2001 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان