کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
Sad 
سلام به دوستان من امسال سال سومم بود ولی بازم برنده نشدم ولی به پیشنهاد من داییهام هم ثبت نام کردن که یکی دوره اول برنده شد و الان تو تگزاس حالشو میبره و یکیشم دوره سوم یعنی امسال برنده شد و... البته من خودم به جفتشون خیلی کمک کردم و میکنم... منم به همه برنده ها تبریک میگم Cool
تشکر کنندگان: syrene1685
(2015-05-11 ساعت 21:22)s azmoun نوشته:  سلام به دوستان من امسال سال سومم بود ولی بازم برنده نشدم ولی به پیشنهاد من داییهام هم ثبت نام کردن که یکی دوره اول برنده شد و الان تو تگزاس حالشو میبره و یکیشم دوره سوم یعنی امسال برنده شد و... البته من خودم به جفتشون خیلی کمک کردم و میکنم... منم به همه برنده ها تبریک میگم

منم بار سوم بودم که برنده نشدم متاسفانه ولی عجب دایی های خوش شانسی دارید که دوتاشون برنده شدند.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 21:31)Hadi_20 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 21:22)s azmoun نوشته:  سلام به دوستان من امسال سال سومم بود ولی بازم برنده نشدم ولی به پیشنهاد من داییهام هم ثبت نام کردن که یکی دوره اول برنده شد و الان تو تگزاس حالشو میبره و یکیشم دوره سوم یعنی امسال برنده شد و... البته من خودم به جفتشون خیلی کمک کردم و میکنم... منم به همه برنده ها تبریک میگم

منم بار سوم بودم که برنده نشدم متاسفانه ولی عجب دایی های خوش شانسی دارید که دوتاشون برنده شدند.

آره... خدایی بدجور خوش شانسن... اگه بدونی چقدر تلاش میکنم برم... واسه خودم پروفسور اطلاعات شدم ولی چه فایده... ولی هیچوقت نا امید نمیشم و بازم شرکت میکنم
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، puryapurya ، malekan
(2015-05-11 ساعت 20:15)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 20:08)ostokhan نوشته:  بعد ۱ هفته با اینجا برگشتم. میبینم که سلکت شده ها به تکاپو افتادن و بازارشون داغه داغه.
امسال هم قسمت من نبود که بیام همانند سالهای پیش.
دیگه به لاتری اصلا اهمیتی نمیدم چون واقعا شانست میل به صفر میکنه یا حداقل برای من اینطوره.
دوستان قبول شده بهتون تبریک میگم و امیدوارم ویزای یه ضرب رو اکثریتتون بگیرید و از این جهنم زودتر بیرون بنید
یا حق

اوه اوه استخوان خیلی توپت پره ها !
غصه نخور خودم با ویزای تحصیلی می برمت البته یه ۸- ۹ سالی طول میکشه که من گرین خانوادگی بگیرم یه یه سالی هم طول میکشه که واست ویزای دانشجویی بگیرم اون موقع می برمت
البته بذار ببینم اون موقع چند سالته ۱۰ سال دیگه ، من که خودم اون موقع پیر شدم
شما هم فکر کنم یه کمی اون موقع سنت بالاست میتونی بری دانشگاه مثلا طرفای سال 2025-26؟

چرا هر کی آنلاین میشه زودی میره انگار سرخوشتون منم فقط ؟!!!

بخدا معذرت می خوام ولی همتون دیوونه اید ، بخاطر هیچ !!!!!
خوب معلومه وقتی به قول خودتون کلا 14 میلیون توی کل دنیا ثبت نام میکنن از این 14 تا بیش از ۱۰ درصد شرکت کننده از ایران هست شانسی واسه من و شما نمی مون 2000000 به 2000 یعنی هیچ به هیچچچچچچچچچچچچ
پس بی خیال شید چون فرهنگ مردم ایران عوض بشو نیست به قول معروف مفت باشه .................

با اصرارهای شما هم که بابا لطفا کیلویی ثبت نام نکنید هیچی عوض نمیشه هر سال هم وضع بدتر از سال قبله و شانس پایینتر البته باز هم خواست خداست و هیچ چیز بعید نیست حتی غیرممکنها یک روزی ممکن میشن

میدونید معذرت می خوام به قشر خاصی هم برنخوره ولی لاتاری رو همین کافینتیها خراب کردن واسه درامد بیشتر توی یکماه چنان تبلیغاتی راه می اندازن بیلبورد نصب میکنن تابلو میزنن و انگار خخدا بهشون داده و کیلو کیلو هر کیو ثبت نام می کنن هر کی هم نمیدونست لاتاری چیه دیگه با این سطح وسیع تبلیغات توی هر شهری آدمهای بیسواد هم فهمیدن لاتاری چیه بی انصافها اینقد بیرحمن که شرایط رو هم واسه طرف توضیح نمیدن و فقط بخاطر درآمد بیشتر ثبت نام میکنن حتی اونهایی رو که صلاحیتشو ندارن!!!!
اگر کافینتها این کار رو نمی کردن لاتاری در سطح خونواده هایی بود که در مورد اون تحقیق کرده بودن و با فهم و درک لاتاری رو از توی خونه هاشون ثبت نام می کردن اینجوری کمتر حقی ضایع می شد .
من نمیدونم چرا دولت جلوی این کار رو نمی گیره آمریکا که جیزه پس چرا تبلیغات واسه ثبت نام لاتاریش آزاده
هر چند اگه یه روزی هم بخواد جلوی این تبلیغات خیابانی و بروشورها و کافینتها گرفته بشه مردم ایرانی خوب راهشو بلدن و همان آش و همان کاسه !

دیگه برگشتن به روزهای خوش گذشته که کسی نمی دونست لاتاری چیه تمام شد به نظر من لاتاری از ۲۰۱۲ به بعد خراب شد مقصر اصلی کافینتهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
لطفا به خودتون بیاین این راه رو از کسانی که واقعا لیاقتشو دارن ولی نه آنچنان پولدارن که با ویزای سرمایه گذاری برن و همچنین دانشجویی نگیرین بذارین کسانی برن که واقعا وقت گذاشتن آگاهن فهمیده هستن مسایل روز رو درک می کنن لطفا کافینتها یه خودتون بیاین بخاطر درآمد بیشتر این کارها رو نکنید بخدا این پول برکت نداره چون ادمهای ناراضی و مخالف کار شما خیلی زیاده شما ۱میلیون و پانصد هزار ثبت نام میکنی 1500 تا قبول میشن وراضی ببخشیدادتازه اگه فهم اینوداشته باشن که برن نتایج و چک کنن و اون بلیطهای برنده سوخت نشه !!!! ولی اون 500 تای واقعی که خودشون ثبت نام کردن وکمتر از 500 نفرقبولی میدن آه و نفرین اون 450000 تای باقیمونده دنبال شماست چون ریسک قبولیشو از ۱ به 100 آوردی به۱ به 500

واقعا این آماری که میگید درسته؟یعنی نزدیک 1.5 میلیون شرکت کننده داشتیم از ایران؟از این تعداد چه تعداد قبولی داشتیم.1500؟Sad
ای بابا نمی دونم چرا نوبت ما میشه همه چی خراب میشهSad
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 19:37)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 19:28)sonnnna نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 19:16)2014families lottery winners نوشته:  وای sonnna جونم فدات شم خوش اومدی چه خبرا؟ شما چقد احتمال میدی دور دومی در کار باشه؟
سلام عزیز دلم مرسی قربونت برم.من فکر میکنم 80 درصد تو اکتبر دوباره قرعه کشی بشه و الان میرم روی تابلو کائناتم مینویسم که امسال نوبت تو سوناBig GrinWinkSmileTongue

خوشم اومد نه بابا راه افتادی Smile با کائنات شوخی نکن که شوخی بردار نیست Rolleyes میدونم اطلاعاتت در این زمینه زیاده شما استاد من هستی Winkعزیزم یکم در مورد علم متافیزیک مطالعه تو بیشتر کنی بد نیست اکثر فیزیکدانان و دانشمندان تاییدش می کنن .پس شوخی با کائنات آ آ ، جیزه ، اوکی
باریکلا نه باریکللللاااا نههههههههههههههههههه باریکلللللللللللللللللللللللللللللااااااااااااااااا
لاتاری اینبار واس ماسسسسسسس
تشکر کنندگان:
آقایون الکی جو سازی نکنین درسته عده ای از جوونها فهمیدن لاتاری چیه ولی همچین خبرهایی هم نیست که این همه شرکت کننده باشه از 100 تا جوون آنلاین 2 نفر بیشتر نمیدونن که اصلا لاتاری چیه، تازه ما خودمون مقصریم که میریم پیش هرکسی سفره دلمونو باز میکنیم که قبول نشدیم و لاتاری رو لو میدیم ولی بازم نگران نباشین شرایط ثبت نام اونقدر گنگ هست که هر کی نیاد... فقط تبلیغات نکنین تا حق اونایی که واقعا واسه برنده شدن تو لاتاری برنامه دارن ضایع نشه. ممنونCool
تشکر کنندگان: hameddjj ، puryapurya
(2015-05-11 ساعت 21:44)s azmoun نوشته:  آقایون الکی جو سازی نکنین درسته عده ای از جوونها فهمیدن لاتاری چیه ولی همچین خبرهایی هم نیست که این همه شرکت کننده باشه از 100 تا جوون آنلاین ۲ نفر بیشتر نمیدونن که اصلا لاتاری چیه، تازه ما خودمون مقصریم که میریم پیش هرکسی سفره دلمونو باز میکنیم که قبول نشدیم و لاتاری رو لو میدیم ولی بازم نگران نباشین شرایط ثبت نام اونقدر گنگ هست که هر کی نیاد... فقط تبلیغات نکنین تا حق اونایی که واقعا واسه برنده شدن تو لاتاری برنامه دارن ضایع نشه. ممنونCool
اتفاقا باید همه بدونن تا اونایی که واقعا لازم دارن برن شرکت کنن شاید برنده بشن من فکر نمی کنم تو لاتاری که همش شانسه کسی جای کسه دیگه رو تنگ کنه بخصوص که ممکنه نپالیها و بقیه اسیا کیسهای پایین رو بگیرن
تشکر کنندگان: aaraam ، armanrn
(2015-05-11 ساعت 21:38)Hadi_20 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 20:15)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 20:08)ostokhan نوشته:  بعد ۱ هفته با اینجا برگشتم. میبینم که سلکت شده ها به تکاپو افتادن و بازارشون داغه داغه.
امسال هم قسمت من نبود که بیام همانند سالهای پیش.
دیگه به لاتری اصلا اهمیتی نمیدم چون واقعا شانست میل به صفر میکنه یا حداقل برای من اینطوره.
دوستان قبول شده بهتون تبریک میگم و امیدوارم ویزای یه ضرب رو اکثریتتون بگیرید و از این جهنم زودتر بیرون بنید
یا حق

اوه اوه استخوان خیلی توپت پره ها !
غصه نخور خودم با ویزای تحصیلی می برمت البته یه ۸- ۹ سالی طول میکشه که من گرین خانوادگی بگیرم یه یه سالی هم طول میکشه که واست ویزای دانشجویی بگیرم اون موقع می برمت
البته بذار ببینم اون موقع چند سالته ۱۰ سال دیگه ، من که خودم اون موقع پیر شدم
شما هم فکر کنم یه کمی اون موقع سنت بالاست میتونی بری دانشگاه مثلا طرفای سال 2025-26؟

چرا هر کی آنلاین میشه زودی میره انگار سرخوشتون منم فقط ؟!!!

بخدا معذرت می خوام ولی همتون دیوونه اید ، بخاطر هیچ !!!!!
خوب معلومه وقتی به قول خودتون کلا 14 میلیون توی کل دنیا ثبت نام میکنن از این 14 تا بیش از ۱۰ درصد شرکت کننده از ایران هست شانسی واسه من و شما نمی مون 2000000 به 2000 یعنی هیچ به هیچچچچچچچچچچچچ
پس بی خیال شید چون فرهنگ مردم ایران عوض بشو نیست به قول معروف مفت باشه .................

با اصرارهای شما هم که بابا لطفا کیلویی ثبت نام نکنید هیچی عوض نمیشه هر سال هم وضع بدتر از سال قبله و شانس پایینتر البته باز هم خواست خداست و هیچ چیز بعید نیست حتی غیرممکنها یک روزی ممکن میشن

میدونید معذرت می خوام به قشر خاصی هم برنخوره ولی لاتاری رو همین کافینتیها خراب کردن واسه درامد بیشتر توی یکماه چنان تبلیغاتی راه می اندازن بیلبورد نصب میکنن تابلو میزنن و انگار خخدا بهشون داده و کیلو کیلو هر کیو ثبت نام می کنن هر کی هم نمیدونست لاتاری چیه دیگه با این سطح وسیع تبلیغات توی هر شهری آدمهای بیسواد هم فهمیدن لاتاری چیه بی انصافها اینقد بیرحمن که شرایط رو هم واسه طرف توضیح نمیدن و فقط بخاطر درآمد بیشتر ثبت نام میکنن حتی اونهایی رو که صلاحیتشو ندارن!!!!
اگر کافینتها این کار رو نمی کردن لاتاری در سطح خونواده هایی بود که در مورد اون تحقیق کرده بودن و با فهم و درک لاتاری رو از توی خونه هاشون ثبت نام می کردن اینجوری کمتر حقی ضایع می شد .
من نمیدونم چرا دولت جلوی این کار رو نمی گیره آمریکا که جیزه پس چرا تبلیغات واسه ثبت نام لاتاریش آزاده
هر چند اگه یه روزی هم بخواد جلوی این تبلیغات خیابانی و بروشورها و کافینتها گرفته بشه مردم ایرانی خوب راهشو بلدن و همان آش و همان کاسه !

دیگه برگشتن به روزهای خوش گذشته که کسی نمی دونست لاتاری چیه تمام شد به نظر من لاتاری از ۲۰۱۲ به بعد خراب شد مقصر اصلی کافینتهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
لطفا به خودتون بیاین این راه رو از کسانی که واقعا لیاقتشو دارن ولی نه آنچنان پولدارن که با ویزای سرمایه گذاری برن و همچنین دانشجویی نگیرین بذارین کسانی برن که واقعا وقت گذاشتن آگاهن فهمیده هستن مسایل روز رو درک می کنن لطفا کافینتها یه خودتون بیاین بخاطر درآمد بیشتر این کارها رو نکنید بخدا این پول برکت نداره چون ادمهای ناراضی و مخالف کار شما خیلی زیاده شما ۱میلیون و پانصد هزار ثبت نام میکنی 1500 تا قبول میشن وراضی ببخشیدادتازه اگه فهم اینوداشته باشن که برن نتایج و چک کنن و اون بلیطهای برنده سوخت نشه !!!! ولی اون 500 تای واقعی که خودشون ثبت نام کردن وکمتر از 500 نفرقبولی میدن آه و نفرین اون 450000 تای باقیمونده دنبال شماست چون ریسک قبولیشو از ۱ به 100 آوردی به۱ به 500

واقعا این آماری که میگید درسته؟یعنی نزدیک ۱.۵ میلیون شرکت کننده داشتیم از ایران؟از این تعداد چه تعداد قبولی داشتیم.1500؟Sad
ای بابا نمی دونم چرا نوبت ما میشه همه چی خراب میشهSad
هنوز هیچ منبع رسما اماری اعلام نکرده , پارسال (2015)حدود 500000 بود
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 21:47)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 21:44)s azmoun نوشته:  آقایون الکی جو سازی نکنین درسته عده ای از جوونها فهمیدن لاتاری چیه ولی همچین خبرهایی هم نیست که این همه شرکت کننده باشه از 100 تا جوون آنلاین ۲ نفر بیشتر نمیدونن که اصلا لاتاری چیه، تازه ما خودمون مقصریم که میریم پیش هرکسی سفره دلمونو باز میکنیم که قبول نشدیم و لاتاری رو لو میدیم ولی بازم نگران نباشین شرایط ثبت نام اونقدر گنگ هست که هر کی نیاد... فقط تبلیغات نکنین تا حق اونایی که واقعا واسه برنده شدن تو لاتاری برنامه دارن ضایع نشه. ممنونCool
اتفاقا باید همه بدونن تا اونایی که واقعا لازم دارن برن شرکت کنن شاید برنده بشن من فکر نمی کنم تو لاتاری که همش شانسه کسی جای کسه دیگه رو تنگ کنه بخصوص که ممکنه نپالیها و بقیه اسیا کیسهای پایین رو بگیرن

اصلا موافق نیستم تو اصلا به اینجاش فکر کردی که اونایی که باخبر میشن و میرن ثبت نام میکنن شانس ویگران مثلا من و تو رو کم میکنن؟ تازه خیلی از اونها قبول میشن ولی ادامه نمیدن به هر دلیل... و اینکه عده ای هم حتی پاشون تا آمریکا میرسه ولی چون نمیتونم با شرایط کارگری اونجا خودشونو وقف بدن بر میگردن ایران، این حرفهام همشون از رو سند هست و این اشخاص فقط جوگیر میشن و میام شرکت میکنن و وقتی میبینن بابا زندگی تو آمریکا همچین کشکیم واسشون نیست ... خلاصه اینکه موضوع رفتن به آمریکا نیست و موضوع اینه که با چه هدفی میخوای بری... پس به حق اونایی که زندگی و پیشرفت تو آمریکا با همه مشکلات و سختیهاش واسشون مثل پرستش هست ارزش قائل بشیم و الکی اجازه ندیم یه سری آدم بیاد بره اونجا و آبروی رفته ها و موفق هارو هم ببره.کلام آخر ... اونایی که دل دارن بیان جلو نه جوگیرها
تشکر کنندگان: alirezanz
پاسخ به پرسش های برندگان لاتاری

امروز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت، سارا گرو از وزارت امور خارجه آمریکا در برنامه روی خط از ساعت ده شب تا یازده شب به وقت ایران (یک و نیم بعدازظهر واشنگتن) به پرسش های شما در باره نحوه پیگری لاتاری تا رسیدن به زمان مصاحبه و دریافت ویزا پاسخ خواهد داد.
تشکر کنندگان: َalikh
(2015-05-11 ساعت 21:59)calm نوشته:  پاسخ به پرسش های برندگان لاتاری

امروز دوشنبه ۲۱ اردیبهشت، سارا گرو از وزارت امور خارجه آمریکا در برنامه روی خط از ساعت ده شب تا یازده شب به وقت ایران (یک و نیم بعدازظهر واشنگتن) به پرسش های شما در باره نحوه پیگری لاتاری تا رسیدن به زمان مصاحبه و دریافت ویزا پاسخ خواهد داد.

اهههههه کاشکی منم قبول می شدم می نشستم اینو می دیدیم ولی از بسکی پستای سال پیشو خوندم از سارا گرو بیشتر میدونمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin:TongueTongueTongueTongueTongue
‎ -1شماره کیس:--------------
‎-‎2 تاریخ رویت قبولی: ---------‎‎
3 - کنسولگری: ---------------‎
4 - تعداد افراد منظور در کیس: ‎4
5 - ارسال فرمهای سری اول: --------------‎
6 - کارنت شدن کیس: --------‎‎
7 - نامه دوم: ----------
‎8- مصاحبه:--------
9-صدور ویزا:
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 21:59)calm نوشته:  پاسخ به پرسش های برندگان لاتاری

VOA اکثر جاها نمیگیره شما اگه دیدی اهم مطالبو لطفا بزار
تشکر کنندگان:
تا وقتی فرهنگ نباشه .. لاتاری گله ای ثبت نام می کنند و شانس ما صفر می شه
و تا وقتی نظر و حکمت خداوند بر برنده شدن نباشه ادم برنده نمی شه حالا 200تا گاو هم قربونی کنی در راه خدا.. خدا اونی که به صلاحته رو برات مقدر می کنه
مثل بردن رو می زاره دفعه های بعد یا دفعه اول و.........
خلاصه خیلی هایی می برند واجد شرایط نیستند واقعا شاید خدا دوست نداشته باشه ما وارد بلاد کفر شویم
تشکر کنندگان: keivin ، martin2016
دلم تا کی نشیند.......اهنگه قشنگه ها...خدایی
تشکر کنندگان: َalikh ، alirezanz
مطالب voa بی زحمت مختصر بگید مال ما نمی گیره انتن ما رو بردن......
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان