کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو های مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی ۲۰۱۶
خوب دوستان گل
به پایان آمد این دفتر حکایت همچنان باقیست
همه شما رو به خدا می سپرم انشالله سال دیگه سال توفیق برای همتون باشه
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: ali0854 ، vashahri ، puryapurya ، amir_ebrahimi99 ، alirezanz
خواهر سارا گرووووو چی گفت
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 20:54)ostokhan نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 20:46)arminqt نوشته:  امروز متوجه شدم تو قرعه کشی امسال یک پسر 15 ساله اسمش در اومده که انفرادی ثبت نام کرده بوده
جالبه پدرش ۵ روز تو کل فامیل پخش کرده پسرش میره آمریکا الان متوجه شده که چی شده
امیدوارم سایر برندگان البته از این جنس نباشن

دولت آمریکا باید این پسر 15 ساله و خانوادشو تو بلک لیست قرار بده و از هیچ طریقی به آمریکا راهشون ندن. کسی که از روی سرخوشی و تفنن میاد شانس دیگران رو کم و حقشون رو ضایع میکنه باید باهاش چنین برخوردی شه
شور و ممعرفت هم خوب چیزیه. لا اله الا الله. آخه بچه 15 ساله ......
SadSadSadSad

بعضی ها تنها راهشون رفتنه ضجه میزنن قبول نمیشن بعد این پسر 15 ساله از سر مشنگی قبول شده واقعا مسخره است. کاش تو فرم ثبت نام اولیه یه گزینه بذارن که هدفت از ثبت نام ورفتن به u.s چیه.4جوابی هم نباشه تا معلوم شه تو کله بعضی ها چی میگذره.سر این گزینه نصف ایران رد میشن چون هردمبیلی ثبت نام میکنن.

(2015-05-11 ساعت 22:57)saeed78 نوشته:  مطالب voa بی زحمت مختصر بگید مال ما نمی گیره انتن ما رو بردن......

راستش اگه یه نفر رو از همین مهاجر سرا می آوردند بهتر جواب می داد مخصوصن مجری برنامه و بعضی از شنوندگان سوالات بی ربط می کردند مثلن : دونفر زنگ زدند پرسیدند من 2016 برنده شدم می تونم سگم رو هم بیارم؟! .. ولی در کل گفت امسال تعداد برندگان هیچ تغییری نکرده تعداد و سهمیه ویزای ایران مثل سالهای قبل همون 3500 نفر است . (وقتی بولتن ویزا منتشر بشه مشخص میشه چرند گفته) در ضمن گفت کلیرینس ربطی به اف بی آی نداره و خودمون انجام می دیم و مخصوصن در آگوست تا سپتامبر روی کلیرینس سرعت می دیم . در ضمن ایشون اطلاعاتش در حدی نیست که بشه بر اساس اطلاعات ایشون ریسک کنید . به نظرم اول سایت travel.state.gov دوم همین مهاجرسرای خودمون
تشکر کنندگان: ali0854 ، hameddjj ، saeed78 ، aydin-j ، tabim4 ، kaamiran ، we are one ، Soheilhd ، alirezanz
چبزه خاصی نگفت ....

وقتی که غورباقه ها هفتیرکشن بهم حق انقدر زود پیر بشم......امان از روزی که دو زاریم پیش خودش فک کنه تراوله  Wink            ///////      سایه ها همیشه دروغ میگن!     //////
تشکر کنندگان: NEURON
کل برنامه چیزه مفیدی نگفت.به نظرم ما بهتر میتونستیم
راهنمایی کنیم
تشکر کنندگان: aydin-j ، Siamak ، alirezanz
(2015-05-11 ساعت 23:16)calm نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:57)saeed78 نوشته:  مطالب voa بی زحمت مختصر بگید مال ما نمی گیره انتن ما رو بردن......

راستش اگه یه نفر رو از همین مهاجر سرا می آوردند بهتر جواب می داد مخصوصن مجری برنامه و بعضی از شنوندگان سوالات بی ربط می کردند مثلن : دونفر زنگ زدند پرسیدند من ۲۰۱۶ برنده شدم می تونم سگم رو هم بیارم؟! .. ولی در کل گفت امسال تعداد برندگان هیچ تغییری نکرده تعداد و سهمیه ویزای ایران مثل سالهای قبل همون 3500 نفر است . (وقتی بولتن ویزا منتشر بشه مشخص میشه چرند گفته) در ضمن گفت کلیرینس ربطی به اف بی آی نداره و خودمون انجام می دیم و مخصوصن در آگوست تا سپتامبر روی کلیرینس سرعت می دیم .
خخخخخخخ مگه به سگم ویزا می دن ؟؟؟؟؟
خوشبهحال سگه زندگیش از منم بهترهSadSadSadSad
‎ -1شماره کیس:--------------
‎-‎2 تاریخ رویت قبولی: ---------‎‎
3 - کنسولگری: ---------------‎
4 - تعداد افراد منظور در کیس: ‎4
5 - ارسال فرمهای سری اول: --------------‎
6 - کارنت شدن کیس: --------‎‎
7 - نامه دوم: ----------
‎8- مصاحبه:--------
9-صدور ویزا:
تشکر کنندگان: calm ، farrokh33 ، lighter ، tabim4 ، Gl@diator ، darabi
(2015-05-11 ساعت 23:22)ali0854 نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 23:16)calm نوشته:  

راستش اگه یه نفر رو از همین مهاجر سرا می آوردند بهتر جواب می داد مخصوصن مجری برنامه و بعضی از شنوندگان سوالات بی ربط می کردند مثلن : دونفر زنگ زدند پرسیدند من ۲۰۱۶ برنده شدم می تونم سگم رو هم بیارم؟! .. ولی در کل گفت امسال تعداد برندگان هیچ تغییری نکرده تعداد و سهمیه ویزای ایران مثل سالهای قبل همون 3500 نفر است . (وقتی بولتن ویزا منتشر بشه مشخص میشه چرند گفته) در ضمن گفت کلیرینس ربطی به اف بی آی نداره و خودمون انجام می دیم و مخصوصن در آگوست تا سپتامبر روی کلیرینس سرعت می دیم .
خخخخخخخ مگه به سگم ویزا می دن ؟؟؟؟؟
خوشبهحال سگه زندگیش از منم بهترهSadSadSadSad

سگه هم رفت هنوز من نرفتمSad

تشکر کنندگان: ali0854 ، 2014families lottery winners ، lighter ، syrene1685 ، moxtar88 ، Gl@diator ، idn ، alirezanz ، sheghi
(2015-05-11 ساعت 19:22)hamed.fa نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 17:15)faryas نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 14:53)msr839 نوشته:  چرا خدا هیچ وقت لطفش رو شامل من نمیکنه؟
پس کی شانس به من هم رو میکنه؟

امروز وقتی فهمیدم پیرزن پیرمرد ۷۰ ساله برنده لاتاری شدن ...شماحسابشو بکن...

وقتی ثبت نام مفتی هر کورو کچلی اسم مینویسه ..شرط میبندم امسال ۳۰ درصد اصلا فرم ۲۶۰ پر نمیکنند....
ایرانی همینه

دوست من شما خودتم انشاالله یه روز 70 ساله میشی.... این که بگی دیگران چون سنشون بالاست یا هر مشکل دیگه ای دارن شرکت نکنن تا شانس شما بیشتر بشه واقعا خودخواهیه.
هیچ کسی حق شما رو ضایع نکرده اسمش روشه دیگه بخت آزمایی
و فکر نمیکنم بقیه جاها هم فرق داشته باشه حالا شاید ایران یکم بیشنر باشه.

به نظر من امریکا باید به همه ی 80-70 ساله ها اقامت افتخاری بده. یک فرد مسن خیلی بیشتر از ما جوون ها بدبختی کشیده و واقعا حق داره که 20-10 سال پایانی عمرش را در شرایطی بهتر سپری کند. به خصوص که نیازش به دوا و دکتر بیشتر از جوون ها خواهد بود.
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، ali0854 ، lighter ، hamed.fa ، puryapurya ، kaamiran
واقا که چه کسایی قبول میشن . این ادما چطور می خوان تو امریکا زندگی کنن.منظورم اون خانم با سگش
تشکر کنندگان: Gl@diator ، aminba ، alirezanz
کی صد در صد معلوم میشه دور دوم هست یا نه؟؟؟!!
مستر سیمون چیز جدیدی نگفته؟
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: sonnnna ، farrokh33 ، tabim4
من
براش پیغام گذاشتم گفت تو اکتبر به احتمال خیلی زیاد
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، farrokh33 ، tabim4 ، puryapurya ، shahin2737
[/quote]

به نظر من آمریکا باید به همه ی 80-70 ساله ها اقامت افتخاری بده. یک فرد مسن خیلی بیشتر از ما جوون ها بدبختی کشیده و واقعا حق داره که 20-۱۰ سال پایانی عمرش را در شرایطی بهتر سپری کند. به خصوص که نیازش به دوا و دکتر بیشتر از جوون ها خواهد بود.
[/quote]

هر کسی در هر سنی حق حیات داره و حق داره از زندگیش لذت ببره

اما اونجا حلوا خیرات نمیکنن به شرطی واسش خوب که پول داشته باشه زندگی کنه اونجا ! وگرنه کسی که 70 ، 80 سالش باشه کار نمیتونه بکنه !!! کسانی که لاتاری واسشون در میاد اونجا که مجانی مداواشون نمیکنن !!!!
تشکر کنندگان: tabim4 ، aaraam ، Siamak
(2015-05-11 ساعت 23:34)us345 نوشته:  من
براش پیغام گذاشتم گفت تو اکتبر به احتمال خیلی زیاد

وای چه قد حال می ده قبول شمRolleyesRolleyesRolleyes
‎ -1شماره کیس:--------------
‎-‎2 تاریخ رویت قبولی: ---------‎‎
3 - کنسولگری: ---------------‎
4 - تعداد افراد منظور در کیس: ‎4
5 - ارسال فرمهای سری اول: --------------‎
6 - کارنت شدن کیس: --------‎‎
7 - نامه دوم: ----------
‎8- مصاحبه:--------
9-صدور ویزا:
تشکر کنندگان: 2014families lottery winners ، Ali94

به نظر من آمریکا باید به همه ی 80-70 ساله ها اقامت افتخاری بده. یک فرد مسن خیلی بیشتر از ما جوون ها بدبختی کشیده و واقعا حق داره که 20-۱۰ سال پایانی عمرش را در شرایطی بهتر سپری کند. به خصوص که نیازش به دوا و دکتر بیشتر از جوون ها خواهد بود.
[/quote]

هر کسی در هر سنی حق حیات داره و حق داره از زندگیش لذت ببره

اما اونجا حلوا خیرات نمیکنن به شرطی واسش خوب که پول داشته باشه زندگی کنه اونجا ! وگرنه کسی که 70 ، 80 سالش باشه کار نمیتونه بکنه !!! کسانی که لاتاری واسشون در میاد اونجا که مجانی مداواشون نمیکنن !!!!
[/quote]

بله مثلا مامان بابای من کار نمی کنن و ما ماهیانه واسشون پول می فرستیم (کرایه خانه و خوردو خوراک) تقریبا ماهی 6000 تا 6500 دلار ؛ یعنی واقعا باید کسی باشه که تامینشون کنه از ایران البته دولت به سیتیزنهای 65 به بالا حقوق میده اما سیتیزن ! اما بهداشت و درمان هم واسه گرین کارد و هم واسه سیتیزنیها رایگان هست واسه 65 به بالا
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان