کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام
يه سوال از دوستاني كه ابوظبي مصاحبه دارن داشتم. آيا دكتر شوكولا بعدازظهر هم در nmc مديكال انجام ميدن؟ اگه جواب مثبته از چه ساعتي؟ من اگه بعدازظهر برم nmc، فرداي آن روز جواب مديكالم آماده ميشه؟ ممنون دوستان
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان:
(2016-04-29 ساعت 21:39)USIMMIGRANT نوشته:  سلام
يه سوال از دوستاني كه ابوظبي مصاحبه دارن داشتم. آيا دكتر شوكولا  بعدازظهر هم در nmc مديكال انجام ميدن؟ اگه جواب مثبته از چه ساعتي؟ من اگه بعدازظهر برم nmc، فرداي آن روز جواب مديكالم آماده ميشه؟ ممنون دوستان
سلام
بله دکتر شوکلا بعدازظهر ها هستن از ساعت 4 میتونید برید. اما اینکه جواب مدیکال روز بعد اماده بشه نمیدونم شاید اگه بهشون بگید اماده کنند چون پرستار ازتون تاریخ مصاحبه رو میپرسه ولی بازم مطمن نیستم
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: USIMMIGRANT
(2016-01-30 ساعت 13:44)mohajerat5536 نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 17:54)sosol نوشته:  سلام دوستان آیا دکتر شوکا تو دبی هست ؟ واین آدرس ایمیلشه برای نوبت؟ لطفا یکی تایید کنه..............

Email : appointmentdeiradxb@nmc.ae

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز بدلیل اینکه تعداد پست های من کمه نمیتونم جوابتونو به صورت خصوصی بدم امیدوارم ببینید البته اگر دیر نشده باشه
شما عصر شنبه که بری عصر یکشنبه جواب مدیکال رو میگیری من صبح شنبه رفتم و صبح یکشنبه جواب رو بهم دادن ازونجایی که در مدیکال تاریخ مصاحبه رو ازتون میپرسن خودشون سعی میکنن تا قبل از مصاحبه جواب رو بدن پس مشکلی ازین بابت نیست اگر هم احتمال 1% گفتن حاضر نمیشه که بعید میدونم یه پولی ازتون میگیرن که سریعتر کارتونو انجام میدن ازین بابت نگران نباشید ساده تر از اون چیزیه که شما فکر میکنید 
موفق باشی

به خود مرکز ایمیل بزنید واسه نوبت
hospitaldxb@nmc.ae
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
اولین ورود فرودگاه دالاس واشنگتون دی سی
ساکن وست ویرجینیا Chantilly
متفاوت باش،و قبل از صحبت کردن فکر کن، انسان رو قدرت تفکرش متفاوت کرد.
تشکر کنندگان: golia
سلام من برای نوبت مدیکال به بیمارستان ایمیل زدم نمونه ایمیل من در پایین
Hi I am living in Iran and on 23 May in Abu Dhabi Embassy'm interview. Please guide me that depending on which day of the weekend in the Emirates Medical appropriate. So I am planning my trip for that date
My interview : May 23 2016 08:00 AM
My Cace Number : 2016AS00000000
My interview plase : ABU DHAB
امروز پاسخ دادند

Dear Sir/Madam,

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.Please go through details,Which is mentioned below.

For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.

The applicant aged 141/2 yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (2) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later.
If you come with an appointment whole examination will take about 3-4 hours. No need of fasting.
Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable.

From 1st October 2013, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be 8-10 weeks later and urgent charges are non-refundable.

For the children between 2 yrs old - 14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday. If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.
The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original & Copy of Passport (3), 5 passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment Letter (1) , Present Address of Residence and Postal Code of Residence, Intended US City and State, Intended US Address and postal code and an Email address, Eyeglasses (if any).

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.
Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!
گفتن اگر سشنبه یا چهار شنبه یا پنج شنبه بیاید جواب یکشنبه اماده میشه
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
ادرس ایمیلشون هم این هست میتونید با ارسال ایمیل نوبت مدیکال بگیرید
appointmentdeiradxb@nmc.ae
کیس اصلی یک نفر مجرد
مکان مصاحبه Abu Dhabi
دوستان از نظر هزینه و سخت گیری دکتر ابوظبی بهتره یا دوبی ؟ چطوری باید وقت بگیرم ؟ باتشکر
تشکر کنندگان:
(2016-05-06 ساعت 21:38)amirrezat نوشته:  دوستان از نظر هزینه و سخت گیری دکتر ابوظبی بهتره یا دوبی ؟  چطوری باید وقت بگیرم ؟  باتشکر
اگه مدارکتون کامل باشه سختگیری نمیکنن

برای انجام مدیکال دبی لازم نیست وقت قبلی بگیرید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
با سلام
دوستان من مصاحبه رفتم و بعد از 4.5 ماه کلییر شدم الان که میخوام برم ویزا رو بگیرم بعضی دوستان گفتن اعتبار مدیکال سه ماهه بوده و از اول باید مدیکال داد در صورتی که نامه سفارت که برام اومد نوشته اعتبار مدیکال شما 6 ماه هست و در صورت نیاز به افزایش مدت ویزا مدیکال رو تمدید کنید
درصمن گفتن کسی حق نداره حضوری بره سفارت باید از پیک مخصوص سفارت استفاده کنید خواستم اگه کسی اطلاعی داره به منم اطلاع بده و ما رو از استرس نجات بده
[font=Tahoma] به نام اهورامزدا[/font]
تشکر کنندگان:
(2016-05-09 ساعت 11:54)shahram.mis1356 نوشته:  با سلام
دوستان من مصاحبه رفتم و بعد از 4.5 ماه کلییر شدم الان که میخوام برم ویزا رو بگیرم بعضی دوستان گفتن اعتبار مدیکال سه ماهه بوده و از اول باید مدیکال داد در صورتی که نامه سفارت که برام اومد نوشته اعتبار مدیکال شما 6 ماه هست و در صورت نیاز به افزایش مدت ویزا مدیکال رو تمدید کنید
درصمن گفتن کسی حق نداره حضوری بره سفارت باید از پیک مخصوص سفارت استفاده کنید خواستم اگه کسی اطلاعی داره به منم اطلاع بده و ما رو از استرس نجات بده

دوست عزیز مدیکال 6 ماه اعتبار دارد و در خصوص سوال دومتون برید قسمت مصاحبه و سفر به امارات در صفحات آخر دوستان به صورت کامل پاسخ دادن چطوری در پست register کنید با موفقیت
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
با سلام دوستان عزیز
میتونید به جهت جمع آوری اطلاعات از امضائ من سفرنامه رو دانلود کنید و در مورد آزمایشات اطلاعات مورد نیاز خود رو استفاده نمایید.
برای همتون آرزوی موفقیت دارم. همچنین نحوه وقت گرفتن و تعداد واکسن ها رو نیز در سفرنامه اعلام کردم.
دوستان زیاد مطالعه کنید فراموش نکنید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,458)
تشکر کنندگان:
با سلام دوستان چند روز طول میکشه تا وقت دکتر اونگان کانفرم بشه ؟
کیس نامبر : 7XXX / کنسولگری: ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : ۱ / ارسال فرمهای سری اول: 30 june / کارنت شدن کیس:  20 April / مصاحبه:  6 June
تشکر کنندگان:

سلام خدمت همه دوستان عزیز

سرانجام برنامه لاتاری 2016 با تمام اتفاقات خوب و بدش به پایان رسید .

به تمام دوستانی که موفق به دریافت ویزا شدند تبریک عرض میکنیم و خدمت دوستان عزیزی هم که به هر دلیلی موفق به دریافت ویزا نشدن پیشنهاد میکنیم که تسلیم نشن و از راههای دیگر برای رسیدن به هدف استفاده کنند .

تاپیکهای 2016 بسته خواهد شد .برندگان 2017 میتوانند از تاپیکهای DV-2017 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند و دوستانی که میخوان برای برنامه لاتاری 2018 ثبت نام کنند میتوانند از تاپیکهای DV-2018 برای تبادل اطلاعات استفاده کنند .

برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت داریم
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان