کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-05-25 ساعت 03:31)Alirezania نوشته:  بچه هاما ۲ خطی شدیم، آپدیت از آمریکا بوده نه از سفارت آمریکا تو آنکارا، تقریبا ساعت ۳ بعد از به وقت کالیفرنیا آپدیت شدیم که می شه ۲ و نیم بامداد ایران و ۱ و نیم ترکیه

برای اینکه سر در گم نشید مثل من کارهاتونو شروع کنید
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania
حالا باید تو کدام قسمت کوچ کنیم که مزاحم نباشیم
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
به امید کلیری برای همه عزیزان برنده 2017
(2017-05-25 ساعت 08:49)FFF1234 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 03:31)Alirezania نوشته:  بچه هاما ۲ خطی شدیم، آپدیت از آمریکا بوده نه از سفارت آمریکا تو آنکارا، تقریبا ساعت ۳ بعد از به وقت کالیفرنیا آپدیت شدیم که می شه ۲ و نیم بامداد ایران و ۱ و نیم ترکیه

خیلی خوشحال شدم خودتونو کلیر فرض کن برای ما بعد از 6 روز ایمیل اومد
من برای شما خیلی دعا کردم
خدا یا همه بچه‌ها که قبول شدنو کلیر کن
امیدوارم همه موفق باشن
پاسخ
تشکر کنندگان: mahzi ، mahdis932
ایروان کلیر کرد
2017AS2516. 27.JUN.2017
2017AS1612. 27.JUN.2017
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85 ، soruosh ، onasiss ، V_B ، فافافا ، shahin41 ، fn_glor ، Paniz888 ، mahdis932
(2017-05-25 ساعت 11:13)sabmn نوشته:  ایروان کلیر کرد
2017AS2516.  27.JUN.2017
2017AS1612.  27.JUN.2017

بازم لاتاريييي اي خدا س ما چي
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح
(2017-05-24 ساعت 20:17)majj نوشته:  سلام دوست عزیز
اول از اینکه هنوز اطلاعات امضابم پر نشده پوزش میخوام چون هنوز بلد نشده ام
من مطابق دستورات شما بجای آنکارا رقتم تو لینک سقارت ایروان و در آنجا اکثر کیس ها لیست شده اند ولی شماره من اصلا انجا نبود!!!! شماره کیس ما سه قمی هست و اوکتیر 2016 رقتیم مصاحبه , تا بحال هم آپ دیت نشده ایم , فقط 6 می برای ایمیل!! اگر شماره ما در لیست نباشد چه معنی دارد , یعنی فراموش شده ایم ؟؟ کاری هم میتوانیم انجام دهیم ؟؟؟
ممتون اگر راهنمایی کتید.

سلام این فایل فقط برای آنکارا موجود هست و شما در واقع دارید فایل آنکارا رو می‌بینید و به همین دلیل کیس شما در لیست نیست اگر چندتا از کیس های فایل رو در سایت سیس چک کنید متوجه میشید که همه برای آنکاراست. ارمنستان فقط کیس هایی که کلیر شدن رو در سایت خودش میزنه، دلیل اینکه شما تونستید با آدرس ارمنستان فایل رو بگیرید اینه که این سایت ها و نرم افزار مدیریت محتواشون یکی است و روی یه سرور هستن و مکان فیزیکیشون یکی هست اما آدرس دامنه ها متفاوته بنابراین چنین فایلی به ازای هر دامنه متفاوت نخواهد بود.
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:

خيلي خوبه تبريك ميگم البته بايد درنظر داشته باشيد كه آپديت kcc رو به وقت واشنگتون بايد حساب كنيد كه ٨:٣٠ از ما عقب ترند
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 13:05)Winter 1395 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 11:12)mah_2017 نوشته:  سلام دوست عزيز.
ممكنه متن ايميلي كه زديد اينجا بزارين.
منم ابوظبي مصاحبه داشتم اما هنوز هيچ خبري نيست.

Man ham abu dhabi bodam, alan 7 mahe ke montazeram, email ham mizanam javab nemide???

دوستان نگران نباشيد ،حتما همين روزا خبراي خوب ميشنويد ، ما هم ١٣نوامبرمصاحبه داشتيم ايميل كليري ما هم اومده وگفتن بريم براي مديكال مجدد و فرستادن پاس به سفارت براي ويزا
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، hsh85 ، h.bootimar ، fn_glor ، Paniz888 ، س.ح
(2017-05-25 ساعت 11:15)vanima نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 11:13)sabmn نوشته:  ایروان کلیر کرد
2017AS2516.  27.JUN.2017
2017AS1612.  27.JUN.2017

بازم لاتاريييي اي خدا س ما چي

دلیل فشار روحی بچه های لاتاری محدودیت زمان هست و الا من به نوبه خودم امیدوارم هر چه زودتر انتظار همه کیسها با پایان خوش کلییری همراه بشه و به قول آقا مصطفی انرژی مثبت یادتون نره . البته این رو هم بگم نمی دونم این انتظارها چرا در آینده طعم شیرینتری داره.؟ به زوایای دیگه زندگی هم نگاه کنید همیشه اینطوری هست که با گذشت زمان انتظار یک لذت از خود لذت شیرین تر است. مثلا دوران نامزدی رو با بعد از ازدواج مقایسه کنید. در دوره نامزدی همش به وصل فکر می کنی و دوست داری زود این دوران تموم بشه ولی تا ازدواج کردی و رفتی سر خونه زندگیت تازه رسیدی به اول خط. و به همین خاطر بدون تردید از هر کسی می پرسی بهترین خاطرات مربوط به چه موقع هست میگه زمان نامزدی!! این موضوع رو به همه موارد می تونید بسط بدید!مطمئن هستم در آینده زمانی میرسه که همین فروم ها رو بالا پایین می کنید و حسرت همین لحظات رو می خورید. >>> متحد باشیم و هوای همدیگرو داشته باشیم حتما پیروزیم<<<

IN GOD WE TRUST
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، hsh85 ، fn_glor ، zamini1975 ، V_B ، س.ح ، vanima
(2017-05-25 ساعت 11:19)hsh85 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 20:17)majj نوشته:  سلام دوست عزیز
اول از اینکه هنوز اطلاعات امضابم پر نشده پوزش میخوام چون هنوز بلد نشده ام
من مطابق دستورات شما بجای آنکارا رقتم تو لینک سقارت ایروان و در آنجا اکثر کیس ها لیست شده اند ولی شماره من اصلا انجا نبود!!!! شماره کیس ما سه قمی هست و اوکتیر 2016 رقتیم مصاحبه , تا بحال هم آپ دیت نشده ایم , فقط 6 می برای ایمیل!! اگر شماره ما در لیست نباشد چه معنی دارد , یعنی فراموش شده ایم ؟؟ کاری هم میتوانیم انجام دهیم ؟؟؟
ممتون اگر راهنمایی کتید.

سلام این فایل فقط برای آنکارا موجود هست و شما در واقع دارید فایل آنکارا رو می‌بینید و به همین دلیل کیس شما در لیست نیست اگر چندتا از کیس های فایل رو در سایت سیس چک کنید متوجه میشید که همه برای آنکاراست. ارمنستان فقط کیس هایی که کلیر شدن رو در سایت خودش میزنه، دلیل اینکه شما تونستید با آدرس ارمنستان فایل رو بگیرید اینه که این سایت ها و نرم افزار مدیریت محتواشون یکی است و روی یه سرور هستن و مکان فیزیکیشون یکی هست اما آدرس دامنه ها متفاوته بنابراین چنین فایلی به ازای هر دامنه متفاوت نخواهد بود.

با سلام و تشکر از راهنمایی شما
کاملاگ صحیح قرمودید , چک کردم یدیم کیس نامبر ها همه مال انکاراست. با اینکه از آدرس زیر استقاده کردم
https://am.usembassy.gov/wp-content/uplo...us-xml.txt
برای ارمنستان راهی وجود نداره که متوجه بشویم پرونده ما در چه وضعیتی قرار دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟
بک دنیا تشکر از کمک شما.
به امید موفقیت شما ودیگر دوستان درگروه که انرژی های مثبت مبدهند.
پاسخ
تشکر کنندگان: hsh85
دوستان ما هم کلیرنس خوردیم منتها از همین اول دو خطی هست.. معنی خاصی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
دوخطی یعنی چی؟
چی نوشته شده دقیقا تو دوخطی؟
کيس نامبر: ‎2017AS7###‎
تعداد افراد: 2
سفارت: Abudhabi
مشاهده قبولی: 2 Oct
ارسال فرم: 18 Oct
نامه دوم: 24 May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-25 ساعت 22:57)minaz00 نوشته:  دوستان ما هم کلیرنس خوردیم منتها از همین اول دو خطی هست.. معنی خاصی داره؟

تبریک فراوان

من بودم به وجهه مثبتش فکر میکردم تا منفیش. به نظر من که خیلی خوبه از اول دوخطی. ولی تا الان ندیده بودم دوستان بعد مصاحبه این طور سریع دو خطی بشن (شایدم کسی تا حالا چک نکرده بود اینقدر سریع). 1-2 هفته صبر کنین، شاید کلیر هستین و داره کارهای پایانیتون انجام میشه.
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya
اینم برای دوستانی که اول میان اینجا و بعد میرن فروم مربوط به دستور اجرایی

دادگاه ناحیه 4 همچنان بلاک بودن دستور اجرایی رو تایید کرد. خبر بسیار خوبی هست. برای اطلاعات بیشتر برای اینکه نظم این فروم به هم نخوره به فروم مربوطه مراجعه کنین.

انرژی ++++++++ یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: س.ح ، onasiss ، soruosh
؟ سلام دوستان. کلییر شدن ارتباطی با شلوغ بودن یا نبودن سفارت داره
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان