کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-05-26 ساعت 18:28)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 16:51)mostafa2017 نوشته:  آقا بالاخره منم به جمع شما پیوستم.  Big Grin

حالا دیگه هر روز میریم یک خطی و دو خطی رو چک میکنیم.  Smile  Smile

با امید به خدا امیدوارم همه دوستان منتظر در صف کلیر بشن.  Rolleyes

انرژی +++++++++یادتون نره

خوش اومدي مصطفي جان
من يه دو ماه و نيمي ميشه تو اين جمع صميمي هستم
يه سري گروه تلگرامي هست كه خيلي پرشعور و حرارت ساعت به ساعت گزارش ميدن
اگه خواستي لينكشو برات تو خصوصي بفرستم

ممنون علی جان، لطف میکنی
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، mahii
(2017-05-26 ساعت 14:31)minaz00 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 12:30)Mehran72 نوشته:  ما هم از اول دو خطی خوردیم فردای روز مصاحبه در ابوظبی
(2017-05-26 ساعت 01:37)mostafa2017 نوشته:  تبریک فراوان

من بودم به وجهه مثبتش فکر میکردم تا منفیش. به نظر من که خیلی خوبه از اول دوخطی. ولی تا الان ندیده بودم دوستان بعد مصاحبه این طور سریع دو خطی بشن (شایدم کسی تا حالا چک نکرده بود اینقدر سریع). 1-2 هفته صبر کنین، شاید کلیر هستین و داره کارهای پایانیتون انجام میشه.

کلیر شدین الان؟ چند وقت از مصاحبه می گذره؟

خیر کلیر نشدیم. 10 روز پیش مصاحبه شدیم
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO
(2017-05-26 ساعت 19:02)mostafa2017 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 18:28)Ali--usa نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 16:51)mostafa2017 نوشته:  آقا بالاخره منم به جمع شما پیوستم.  Big Grin

حالا دیگه هر روز میریم یک خطی و دو خطی رو چک میکنیم.  Smile  Smile

با امید به خدا امیدوارم همه دوستان منتظر در صف کلیر بشن.  Rolleyes

انرژی +++++++++یادتون نره

خوش اومدي مصطفي جان
من يه دو ماه و نيمي ميشه تو اين جمع صميمي هستم
يه سري گروه تلگرامي هست كه خيلي پرشعور و حرارت ساعت به ساعت گزارش ميدن
اگه خواستي لينكشو برات تو خصوصي بفرستم
بما هم لینک تلگرام رو مرحمت کنید ممنون خواهیم شد
ممنون علی جان، لطف میکنی
پاسخ
(2017-05-26 ساعت 14:31)minaz00 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 12:30)Mehran72 نوشته:  ما هم از اول دو خطی خوردیم فردای روز مصاحبه در ابوظبی
(2017-05-26 ساعت 01:37)mostafa2017 نوشته:  تبریک فراوان

من بودم به وجهه مثبتش فکر میکردم تا منفیش. به نظر من که خیلی خوبه از اول دوخطی. ولی تا الان ندیده بودم دوستان بعد مصاحبه این طور سریع دو خطی بشن (شایدم کسی تا حالا چک نکرده بود اینقدر سریع). 1-2 هفته صبر کنین، شاید کلیر هستین و داره کارهای پایانیتون انجام میشه.

کلیر شدین الان؟ چند وقت از مصاحبه می گذره؟

دوخطی بعد از مصاحبه روال هستش و چیز خاصی نیست..و متاسفانه نشونه کلییر شدن نیست..
پاسخ
(2017-05-26 ساعت 15:54)hsh85 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 18:07)majj نوشته:  با سلام و تشکر از راهنمایی شما
کاملاگ صحیح قرمودید , چک کردم یدیم کیس نامبر ها همه مال انکاراست. با اینکه از آدرس زیر استقاده کردم
https://am.usembassy.gov/wp-content/uplo...us-xml.txt
برای ارمنستان راهی وجود نداره که متوجه بشویم پرونده ما در چه وضعیتی قرار دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟
بک دنیا تشکر از کمک شما.
به امید موفقیت شما ودیگر دوستان درگروه که انرژی های مثبت مبدهند.

خیلی ممنونم، نه متاسفانه تا اونجایی که من میدونم راهی نیست، ولی با توجه به نحوه کلیری کلی سفارت ها شاید حدودی بتونید حدس بزنید که کی کلیر میشید یا دارید به کلیری نزدیک میشید، مثلا من که 48xx هستم احتمال میدم تا اواخر جولای و اوایل آگوست باید کلیر شم، همینطوری حدودی میشه حدس زد و اطلاعاتی که من هم میدم نمی‌تونه قطعی بگه کی کار تموم میشه، امیدوارم که شما و همه دوستان خیلی زودتر از اونی که فکر می‌کنم کلیر بشن.

سلام و نشکر مجدد
امیدوارم با توجه به حکم جدید دادگاه همه بزودی کلیر شوند.
من هنوز متوجه نشدم کجا مشحصات و یا امضا را میتوان اضافه کرد.
جهت اطلاع
شماره کیس 2017AS000009xx
برنده همسر
تعداد 3 نقز
مصاحبه ایروان 11 اکنیز 2016
آپ دیت 2 بار برای ایمیل و آخریش 16 می
مقصد اتشاله کالیفرنیا
پاسخ
(2017-05-26 ساعت 22:55)majj نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 15:54)hsh85 نوشته:  
(2017-05-25 ساعت 18:07)majj نوشته:  با سلام و تشکر از راهنمایی شما
کاملاگ صحیح قرمودید , چک کردم یدیم کیس نامبر ها همه مال انکاراست. با اینکه از آدرس زیر استقاده کردم
https://am.usembassy.gov/wp-content/uplo...us-xml.txt
برای ارمنستان راهی وجود نداره که متوجه بشویم پرونده ما در چه وضعیتی قرار دارد ؟؟؟؟؟؟؟؟
بک دنیا تشکر از کمک شما.
به امید موفقیت شما ودیگر دوستان درگروه که انرژی های مثبت مبدهند.

خیلی ممنونم، نه متاسفانه تا اونجایی که من میدونم راهی نیست، ولی با توجه به نحوه کلیری کلی سفارت ها شاید حدودی بتونید حدس بزنید که کی کلیر میشید یا دارید به کلیری نزدیک میشید، مثلا من که 48xx هستم احتمال میدم تا اواخر جولای و اوایل آگوست باید کلیر شم، همینطوری حدودی میشه حدس زد و اطلاعاتی که من هم میدم نمی‌تونه قطعی بگه کی کار تموم میشه، امیدوارم که شما و همه دوستان خیلی زودتر از اونی که فکر می‌کنم کلیر بشن.

سلام و نشکر مجدد
جهت اطلاع
شماره کیس 2017AS000009xx
برنده همسر
تعداد 3 نقز
آپ دیت 2 بار برای ایمیل و آخریش  16 می
مقصد اتشاله کالیفرنیا

سلام
بالای صفحه سمت راست:" کنترل پنل کاربر " را کلیک کنید، به صفحه مربوطه هدایت خواهید شد.
موفق باشید.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-24 ساعت 13:05)Winter 1395 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 11:12)mah_2017 نوشته:  سلام دوست عزيز.
ممكنه متن ايميلي كه زديد اينجا بزارين.
منم ابوظبي مصاحبه داشتم اما هنوز هيچ خبري نيست.

Man ham abu dhabi bodam, alan 7 mahe ke montazeram, email ham mizanam javab nemide???

سلام به دوستان pdf متن ایمیل رو پیوست کردم.

فایل‌های پیوست
.pdf   Dear Sir.pdf (اندازه 58.61 KB / تعداد دانلود: 212)
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: mah_2017 ، narimaun ، KORYO
دوست خوبم ممنونم از توضیح کاملتون. دلگرم کننده بود.
(2017-05-23 ساعت 15:14)خوش لحن نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 09:27)نرگس2017 نوشته:  دوستان ما کیس نامبرمون نزدیک 8000 هست و برای 20 جولای مصاحبه داریم. با توجه به اینکه شغل من و همسرم دولتی هست آیا احتمال داره ویزا بگیریم؟ منظورم اینه که فقط دو ماه زمان هست تا وضعیت  ap برامون بررسی بشه. آیا این زمان کافی هست یا میخوریم به آخر سپتامبر و دیگه این فرصت رو از دست میدیم؟
سلام دوست عزيز

من كيسي رو به ياد ميارم كه سال گذشته با داشتن كار دولتي و خدمت سربازي در ارتش، ظرف 21 روز كلير شد. در مجموع پروسه كليرنس زياد زمان نميبره مهم پيگيري از طرف سفارت هستش. اونطور كه خانم سارا گرو مي گفت وقتي كه حجم مصاحبه ها كم بشه سفارت خونه ها تمام وقتشون رو براي كليرنس ميزارن. كل كليرنس شامل چند تا استعلام از سازمان هاي امنيتي ، نظارتي و پولشوئي هستش.

بسته به اينكه شما شامل كدوم مراحل اداري بشيد از سازمان هاي زير ازتون استعلام مي كنند كه سوء پيشينه نداشته باشيد

اف بی آی، سازمان سیا، سازمان مبارزه با مواد مخدر، وزارت بازرگانی، دفتر کنترل دارایی های خارجی، اینترپل، پایگاه های داده اجرای کیفری و قانون ملی،
سازمان مبارزه با پولشويي و ...

ولي اين چك كردن هاي فقط در ديتا بيس هاي خود آ م ر ي ك ا انجام ميشه معمولا كسي دچار مشكل نميشه

دلتون قرص باشه و محكم بريد جلو

ولي خدايي دوران كليرنس خيلي سخته كاشكي ميشد يه جوري مي تونستيم اين روزها رو بزنيم برو جلو.
کیس نامبر 2017000007xxx
تاریخ مشاهده نتیجه شهریور 1395
برنده خودم
تعداد افراد خانواده 3 نفر
ارسال فرم 260 در شهریور 1395
محل مصاحبه ایروان
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer1360 ، farzadjoon123
سلام به دوستان خوبم با این دستور جدید در مورد صدور ویزا ، لطفا دوستان هر تغییری در روند پروسه اداری شون داشتند اطلاع رسانی کنن چه دوره ای شده این لاتاری 2017.من که دیگه کلا هنگ کردم تازه دیروز یه خرده نفس راحت کشیدیم والان دوباره استرس ها شروع شد.بقول آقا مصطفی انرژی مثبت یادتون نره.به امید لبخند زدن به این روزها و استرس هاش
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، فافافا ، نرگس2017 ، farzadjoon123
سلام دوستان

به نظر من نامه اي كه بمنظور سخت تر كردن صدور ويزا به سفارت خونه ها صادر شده خيلي تو فرآيند كاري ما تاثير نداره

تا الان مگه چطور بوده سخترين شرايط گرفتن گرفتن ويزا رو ما داشتيم تو تمام دنيا هر كي لاتاري برنده بشه ساكشو مي بنده و ميره ويزاشو ميگيره ولي ما سخت ترين كليرنس رو داشتيم. حالا چند تا مورد ديگه هم بهش اضافه شده

مثلا اگه شماره تلفن و مشخصات خواهر و برادر شما رو بخوان چه اتفاق جديدي مي افته

يا اگه اگانت شبكه هاي اجتماعي شما رو بخوان چي ميشه

بنظر من فقط مي خوان مطمئن بشن كه شما ت ر و ر ي س ت نيستين و پولشوئي نمي كنين.

نهايت نهايتش يه ايميل مياد كه مشخصات خواهر و بردار و همچنين اكانت شبكه هاي اجتماعيتون رو اعلام كنيد.

از نظر محدوديت زمان هم نگران نباشيد اين شخص نيست كه اكانت شبكه هاي اجتماعي شما رو چك مي كنه محاله سيستم امنيتي آ م ر ي ك ا اين كارو دستي انجام بده و از نرم افزار استفاده نكنه با استفاده از نرم افزار هم كه زياد زماني نميبره

پس دلتون قرص باشه و وقتتون رو بزاريد براي خوندن زبان و يادگيري مهارتهايي كه اونجا بدردتون بخوره

پاسخ
دوستان عزیز سلام
این دستور صادر شده جدید منبع خبری معتبری داره ؟ و از کی قابل اجرا هست ، جایی هست بشه بیشتر در مورد این دستور مطالعه کرد ؟
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-26 ساعت 23:29)shahin41 نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 22:55)majj نوشته:  
(2017-05-26 ساعت 15:54)hsh85 نوشته:  خیلی ممنونم، نه متاسفانه تا اونجایی که من میدونم راهی نیست، ولی با توجه به نحوه کلیری کلی سفارت ها شاید حدودی بتونید حدس بزنید که کی کلیر میشید یا دارید به کلیری نزدیک میشید، مثلا من که 48xx هستم احتمال میدم تا اواخر جولای و اوایل آگوست باید کلیر شم، همینطوری حدودی میشه حدس زد و اطلاعاتی که من هم میدم نمی‌تونه قطعی بگه کی کار تموم میشه، امیدوارم که شما و همه دوستان خیلی زودتر از اونی که فکر می‌کنم کلیر بشن.

سلام و نشکر مجدد
جهت اطلاع
شماره کیس 2017AS000009xx
برنده همسر
تعداد 3 نقز
آپ دیت 2 بار برای ایمیل و آخریش  16 می
مقصد اتشاله کالیفرنیا

سلام
بالای صفحه سمت راست:" کنترل پنل کاربر " را کلیک کنید، به صفحه مربوطه هدایت خواهید شد.
موفق باشید.
مرسی از راهتمایی من اطلاعاتم را در قسمت یادداشت گراشتم, انشاله درست میشه , منظورم اصل کاری است و برای همه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-27 ساعت 09:55)نرگس2017 نوشته:  دوست خوبم ممنونم از توضیح کاملتون. دلگرم کننده بود.
(2017-05-23 ساعت 15:14)خوش لحن نوشته:  
(2017-05-23 ساعت 09:27)نرگس2017 نوشته:  دوستان ما کیس نامبرمون نزدیک 8000 هست و برای 20 جولای مصاحبه داریم. با توجه به اینکه شغل من و همسرم دولتی هست آیا احتمال داره ویزا بگیریم؟ منظورم اینه که فقط دو ماه زمان هست تا وضعیت  ap برامون بررسی بشه. آیا این زمان کافی هست یا میخوریم به آخر سپتامبر و دیگه این فرصت رو از دست میدیم؟
سلام دوست عزيز

من كيسي رو به ياد ميارم كه سال گذشته با داشتن كار دولتي و خدمت سربازي در ارتش، ظرف 21 روز كلير شد. در مجموع پروسه كليرنس زياد زمان نميبره مهم پيگيري از طرف سفارت هستش. اونطور كه خانم سارا گرو مي گفت وقتي كه حجم مصاحبه ها كم بشه سفارت خونه ها تمام وقتشون رو براي كليرنس ميزارن. كل كليرنس شامل چند تا استعلام از سازمان هاي امنيتي ، نظارتي و پولشوئي هستش.

بسته به اينكه شما شامل كدوم مراحل اداري بشيد از سازمان هاي زير ازتون استعلام مي كنند كه سوء پيشينه نداشته باشيد

اف بی آی، سازمان سیا، سازمان مبارزه با مواد مخدر، وزارت بازرگانی، دفتر کنترل دارایی های خارجی، اینترپل، پایگاه های داده اجرای کیفری و قانون ملی،

ولي اين چك كردن هاي فقط در ديتا بيس هاي خود آ م ر ي ك ا انجام ميشه معمولا كسي دچار مشكل نميشه

ولي خدايي دوران كليرنس خيلي سخته كاشكي ميشد يه جوري مي تونستيم اين روزها رو بزنيم برو جلو.

سلام دوست عزیز
ما هم همچنان چشم به سایت دوخته ایم تا ببینیم کی کیلیرنس میشیم!
تقریباً 10 روز دیگه مدیکال ما منقضی میشه و باز باید بریم کلی هزینه بکنیم تا دوباره 6 ماه دیگه تمدید بشه. روند کیلیرنس تو ارمنستان خیلی کند پیش میره و خدا کنه که فکری بحال ما بکنند. در کل طبق آمار خودشان نسبت به سال قبل خیلی کم ویزا صادر کرده اند و.....
توکل به خدا
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
(2017-05-10 ساعت 11:42)Alirezania نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 11:14)FFF1234 نوشته:  
(2017-05-10 ساعت 11:12)FFF1234 نوشته:  تبریکککککک دوست عزیز امیدوارم تو همه مراحل موفق باشید ما هم در شادی شما شادیم
ایمیل هم اومده ؟

حالا چی بپوشیم Big Grin

ان شالله فردا هم آنکاراست بعد از ۶ ماه و ۲۲ روز

(2017-05-29 ساعت 17:56)KORYO نوشته:  
(2017-05-27 ساعت 09:55)نرگس2017 نوشته:  دوست خوبم ممنونم از توضیح کاملتون. دلگرم کننده بود.
(2017-05-23 ساعت 15:14)خوش لحن نوشته:  سلام دوست عزيز

سلام دوست عزیز
ما هم همچنان چشم به سایت دوخته ایم تا ببینیم کی کیلیرنس میشیم!
تقریباً 10 روز دیگه مدیکال ما منقضی میشه و باز باید بریم کلی هزینه بکنیم تا دوباره 6 ماه دیگه تمدید بشه. روند کیلیرنس تو ارمنستان خیلی کند پیش میره و خدا کنه که فکری بحال ما بکنند. در کل طبق آمار خودشان نسبت به سال قبل خیلی کم ویزا صادر کرده اند و.....
توکل به خدا
سلام
روزی که ما رفتیم برای مصاحبه چهار تا کیس قبل از من ( درمجموع هشت نفر) ویزای یه ضرب گرفتن، بنظر من روال کار زیاد فرقی نکرده بود و با سرعت معمول پیش میرفت.

اخباری که اخیرا از کلیرنس دوستان میرسه اخبار خوبیه و نشون میده که کار کلیرنس شتاب پیدا کرده

یقین دارم که همین روزها خبرهای خوبی میشنوید این حرفها رو رو هوا نمیزنم که دلگرم بشید من یه فایل اکسل درست کردم و تعدادی از بچه های لاتاري رو توی سیس چک میکنم اخیرا تعداد آپدیت ها خیلی زیاد شده و این نشون میده که یه اتفاقات مثبتی داره میوفته.

به امید اینکه لبخند دیدن نامه کلیر شدنتون، بروی لب هاتون بشینه، همچنین برای همه دوستان منتظر

پاسخ
سلام صبح بخیر چرا اینجا یهو مسکوت شده اینقد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟صفحه تکون نمیخوره 122 همش تکراریه.ای خدا
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان