کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سلام به همه
با امید به کلیر شدن همه دوستان ، چند تا سئوال دارم:
1- در زمانی که دوره Ap در جریان هست ، و وضعیت کاری عوض بشه ، مثلا در دانشگاهی ادامه تحصیل بدید، باید مجددا فرم DS260 را بروز کنید .
2- اگر جواب بله هست این روندش چطوریه چطور باید این کار رو کرد ؟
3- درسته که میگن بعد از یک سال دوباره باید مصاحبه داد ؟ یا این قضیه برای همه نیست ؟
ممنون از همه شما
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 20:13)rahghozar نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 11:19)mah_2017 نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 00:05)rahghozar نوشته:  دوستان سلام ما هفته پیش یه ایمیل به سفارت زدیم و امشب همسرم که برنده اصلی است یه آپدیت داشت. این آپدیت نتیجه ایمیل است یا میشه به فال نیک گرفت؟

منم ديروز به سفارت ايميل زدم از اين مسير :

http://www.abudhabiivo.net/

قسمت CONTACT US .

شما هم همينجوري ايميل ميزنين به سفارت ؟ آخه عين همون ايميلي كه فرستاده بودم برام اومد به ايميل خودم.
حالا نميدونم درست ارسال شده يا نه ؟

اگر نه ممكنه آدرسي كه ايميل ميزنيدو اينجا بگين .

ممنون
سلام مسیر درست رو انتخاب کردید. وقتی ایمیل میزنید همون رو برمیگردونن به این معنی که ایمیل شما دریافت شد. ولی جواب درست درمونی که به درد ما بخوره نمیاد. فقط در نهایت بعد چند روز یه آپدیت میخورید که نتیجه اون ایمیله. در نهایت باید منتظر باشیم و توکل به خدا کنیم. سبز باشید.

(2017-06-04 ساعت 13:50)A+R نوشته:  سلام به همه
با امید به کلیر شدن همه دوستان ، چند تا سئوال دارم:
1- در زمانی که دوره Ap در جریان هست ، و وضعیت کاری عوض بشه ، مثلا در دانشگاهی ادامه تحصیل بدید، باید مجددا فرم DS260 را بروز کنید .
2- اگر جواب بله هست این روندش چطوریه چطور باید این کار رو کرد ؟
3- درسته که میگن بعد از یک سال دوباره باید مصاحبه داد ؟ یا این قضیه برای همه نیست ؟
ممنون از همه شما

سلام به اميد كلير همه
نه من فكر نميكنم اينكارو بايد انجام داد چون اون مداركي كه به سفارت ارائه داديد كافيه و اگه چيز بيشتري بخوان خودشون يا زمان مصاحبه بهت ميگن يا اينكه ايميل ميزنن بنظر من اينكار پروسه AP  رو بيشتر ميكنه و همين يك مصاحبه رو انجام ميديد و مصاحبه ديگه وجود نداره و اگه كيستون لاتاري باشه تا ٣٠ سپتامبر بيشتر زمان نيست براي اينكه ويزا رو بگيريد بعد اون تاريخ ديگه هيچ ويزايي براي برندگان ٢٠١٧ صادر نميشه
به اميد كلير هاي گروهي و اينكه هركي مصاحبه رفته زمان گذاشته هزينه كرده و بيشتر از همه استرس كشيده ويزاش بياد???
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، soruosh
دوستان يه سوال داشتم
من ميخوام امضا رو كه نمايش مشخصاتمه كامل كنم وقتي رفتم قسمت كنترل پنل كاربري بايد كدام قسمت برم و اطلاعاتمو وارد كنم؟
اگه كسي ميدونه كمكم كنه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-05 ساعت 00:33)Hamid9195 نوشته:  دوستان يه سوال داشتم
من ميخوام امضا رو كه نمايش مشخصاتمه كامل كنم وقتي رفتم قسمت كنترل پنل كاربري بايد كدام قسمت برم و اطلاعاتمو وارد كنم؟
اگه كسي ميدونه كمكم كنه
ممنون

دوست عزیز قسمت امضا بعد از اینکه حداقل 10 پست ارسال کردید فعال میشه.
شماره کیس: ‎2017AS4XXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:          3 مي ‎ ‎2016‎  
تعداد افراد کیس:            2
کنسولگری:                   آنکارا
تاریخ ارسال فرم:            26 مي ‎ ‎2016‎
کارنت شدن کیس:         ‎8 فوریه ‎ ‎2017‎
تاریخ دریافت نامه دوم:   28 مارچ 2017
تاریخ مصاحبه:                 ‎ 04می 2017
نتیجه:                   خانم : یکضرب  آقا : Ap           
آپدیت :                   8 جون ( تبدیل به or )
نامه کلیر :                9 جون
ارسال پاسپورت (حضوری): 12 جون
صدور ویزا :  19 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
دوستان عزيزم
دوست دارم اين خبر خوب رو اول اينجا با شما همراهان گلم به اشتراك بگذارم و اميدوارم براي تك تك شما عزيزان بزوديِ زود پيش بياد و تجربه اش كنيد ❤️❤️❤️???
امروز بعد از ٢١٠ روز از زمان مصاحبه ويزاي من ايشود شد البته ويزاي همسر عزيزتر از جونم كماكان در مرحله AP هستش ? كه اميدوارم هرچه سريعتر ويزا ايشون هم آماده بشه
از خداي مهربونم رو روزي ١٠٠٠٠ بار شاكرم براي اين لطف بزرگ و اميدوارم ويزا همه شما دوستان گلم هم هرچه زودتر بياد و در امريكا شما رو ببينم ????????❤️❤️❤️❤️
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98 ، Hamid9195 ، sabmn ، KORYO ، shahin41 ، hsh85 ، hesgan ، V_B ، mostafa2017 ، soruosh ، ranaghg ، Paniz888 ، Pegah123
(2017-06-05 ساعت 10:51)onasiss نوشته:  دوستان عزيزم
دوست دارم اين خبر خوب رو اول اينجا با شما همراهان گلم به اشتراك بگذارم و اميدوارم براي تك تك شما عزيزان بزوديِ زود پيش بياد و تجربه اش كنيد ❤️❤️❤️???
امروز بعد از ٢١٠ روز از زمان مصاحبه ويزاي من ايشود شد البته ويزاي همسر عزيزتر از جونم كماكان در مرحله AP هستش ? كه اميدوارم هرچه سريعتر ويزا ايشون هم آماده بشه
از خداي مهربونم رو روزي ١٠٠٠٠ بار شاكرم براي اين لطف بزرگ و اميدوارم ويزا همه شما دوستان گلم هم هرچه زودتر بياد و در امريكا شما رو ببينم ????????❤️❤️❤️❤️
سلام با تبريك فراوان انشالله همسرتون هم به زودي كلير ميشن
يه سوال داشتم
وقتي پاسپورتو ارسال كرديد واسه سفارت و تحويل پست داديد چند روز بعد پاسپورتو همراه ويزا دريافت كرديد؟
ميخوام بدونم كه چندروز طول كشيد كه اگه كلير شدم واسه سفر به ارمنستان برنامه ريزي كنم
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، onasiss

سلام
مبارک باشه.امیدوترم همسر شما هم هرچه سریعتر کلییر بشه.
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، soruosh ، onasiss
(2017-06-05 ساعت 12:07)fn_glor نوشته:  

سلام
مبارک باشه.امیدوترم همسر شما هم هرچه سریعتر کلییر بشه.

سلام و یه عالمه تبریک امیدوارم بزودی خبرکلیر شدن همسرتون را اینجا ببینیم.موفق باشید و ممنون که ما را با این خبر خوبتون امیدوار کردید.
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، onasiss ، soruosh
ارمنستان یک کیس غیرلاتاری را کلییر کرد

YRV2016533012
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98 ، shahin41 ، soruosh
(2017-06-05 ساعت 11:25)Hamid9195 نوشته:  
يه سوال داشتم
وقتي پاسپورتو ارسال كرديد واسه سفارت و تحويل پست داديد چند روز بعد پاسپورتو همراه ويزا دريافت كرديد؟
ميخوام بدونم كه چندروز طول كشيد كه اگه كلير شدم واسه سفر به ارمنستان برنامه ريزي كنم

دوست عزيزم
حدودا ٣ روز كاري ولي چون شنبه و يكشنبه بينش بود كلا ٥ روز طول كشيد
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid9195 ، hamed98
(2017-06-05 ساعت 15:19)minaz00 نوشته:  ارمنستان یک کیس غیرلاتاری را کلییر کرد

YRV2016533012

دوست عزیز از کجا شما نگاه می کنید که متوجه کلیر شدن کیس های مختلف میشد؟
برای سفارت آنکارا هم در این مورد اطلاعاتی دارید؟
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-05 ساعت 15:39)hamed98 نوشته:  

YRV2016533012

متشکرم

سفارت ارمنستان یه جدولی تو سایتش داره که کلییر شده هارو میذاره توش و هر چند وقت یکبار لیستشو اضافه میکنه. کسایی که منتظر کلییرشدن هستن باید جدول رو چک کنند تا موقعی که شماره کیسیشون اونجا ثبت بشه.
اما گویا ابوظبی و انکارا هر کیس جداگانه مثل سایت سیس میتونه وضعیت کیس خودشو چک کنه و از بقیه بی خبره..
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98 ، soruosh
(2017-06-05 ساعت 15:45)minaz00 نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 15:39)hamed98 نوشته:  

YRV2016533012

متشکرم

سفارت ارمنستان یه جدولی تو سایتش داره که کلییر شده هارو میذاره توش و هر چند وقت یکبار لیستشو اضافه میکنه. کسایی که منتظر کلییرشدن هستن باید جدول رو چک کنند تا موقعی که شماره کیسیشون اونجا ثبت بشه.
اما گویا ابوظبی و انکارا هر کیس جداگانه مثل سایت سیس میتونه وضعیت کیس خودشو چک کنه و از بقیه بی خبره..

لینک جدول کارنتی ها در سفارت ارمنستان رو اگه امکان داره اینجا قرار بدید .
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-05 ساعت 11:25)Hamid9195 نوشته:  
يه سوال داشتم
ما پنج شنبه عصر مصاحبه داشتيم امروز پاسپورتهامون رو إيميل زدند كه پست كردند.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، Hamid9195 ، hamed98
(2017-06-05 ساعت 16:05)hamed98 نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 15:45)minaz00 نوشته:  
(2017-06-05 ساعت 15:39)hamed98 نوشته:  دوست عزیز از کجا شما نگاه می کنید که متوجه کلیر شدن کیس های مختلف میشد؟
متشکرم

لینک جدول کارنتی ها در سفارت ارمنستان رو اگه امکان داره اینجا قرار بدید .
متشکرم

https://am.usembassy.gov/visas/immigrant...pplicants/
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed98

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان