کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

براساس آخرین فایل سفارت آنکارا(2 جون) از تاریخ 23 می تا 2 جون, 4 کیس دیگه کلیر شدن که بهشون تبریک میگم. به امید کلیر شدن همه دوستان.

2017AS1063
2017AS212
2017AS566
2017AS672
شماره کیس: ‎2017AS48XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 may 4‎
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016  may 17
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016  may 21
کارنت شدن کیس: ‎2017  feb 8
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎2017  March 28
تاریخ و محل مصاحبه: ‎2017  may 3 ANKARA
آپدیت ها: 29 مارچ,10 ,11 ,13 آپریل, 5,4,3 می
نتیجه: AP
کلیرنس : 15 آگوست - صدور ویزا 25 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، shahin41 ، Pegah123 ، sabmn ، Paniz888 ، fn_glor ، mostafa2017 ، onasiss ، س.ح ، eblis_67
بچه سلام من داشتم تو اينترنت اخبار جهان رو ميخوندم يه خبر جديد خوندم كه بازم منو واسه سومين بار نگران كرد.انشاالله اين كار جديد ترامپ هم به سنگ بخوره . متن اخبارو براتون ميزارم???

دولت آمریکا از دیوان عالی خواسته تا طرح ترامپ را برای منع سفر شهروندان شش کشور اجرا شود
ترامپ با ارائه دو دادخواست از عالی ترین مرجع قضایی آمریکا خواسته است دو حکم دادگاه‌های استیناف را لغو و فرمان اجرایی او را دوباره احیا کند
وکلای دولت از دادگاه خواستند در مورد تصمیم دادگاه استیناف ایالات متحده آمریکا در تعلیق این طرح طرح تجدید نظر شود
دولت دونالد ترامپ از دیوان عالی ایالات متحده خواسته است تا طرح او برای منع ورود شهروندان شش کشور عمدتاً مسلمان را تایید کند.

ترامپ با ارائه دو دادخواست به ۹ قاضی دیوان عالی از عالی ترین مرجع قضایی آمریکا خواسته است تا دو حکم دادگاه‌های استیناف را لغو و فرمان اجرایی او را دوباره احیا کند.
وکیلان دولت از دادگاه خواستند که در مورد تصمیم دادگاه استیناف حوزه چهارم ایالات متحده آمریکا در تعلیق ممنوعیت  مورد نظر رئیس جمهوری  تجدید نظر کند.
حکم ۱۰ نفر به سه نفر هفته پیش در مورد این فرمان، از دیگر شکست‌های قانونی برای دولت ترامپ بود.
واشنگتن پست نوشته است قاضیان سرتاسر کشور می‌گویند ادعای ترامپ برای حفاظت از آمریکایی‌ها فقط پوششی برای ممنوعیت ورود مسلمانان به آمریکاست.
رئیس دادگاه شعبه چهارم گفته‌ است زبان فرمان ترامپ مبهم است. او از واژه امنیت ملی استفاده می‌کند اما  فرمان ترامپ در واقع غرض‌ورزانه و تبعیض‌آمیز است.
دولت ترامپ فرمان اجرایی او را در راه اهداف و منافع ملی می‌داند و آن را راهی برای محافظت از کشور در برابر تروریسم توصیف می‌کند.
وکیلان دولت در دادخواست خود چنین نوشته‌اند: «دادگاه عالی هرگز تصمیماتی که به مذهب افراد ربط نداشته است را به ظن انگیزه‌های ذهنی برگرفته از گفته‌های کاندیداهای سیاسی در کمپین‌هایشان نقض نکرده است.»
فرمان منع ورود مهاجران شش کشور مسلمان به خاک آمریکا یکی از بحث‌برانگیز‌ترین و مورد مناقشه‌ترین  موضوعات دولت ترامپ است.
این فرمان ابتدا اتباع هفت کشور عمدتاً مسلمان ایران، عراق، سوریه، لیبی، سودان، سومالی و یمن را از ورود به آمریکا منع می کرد اما در نسخه بعدی آن عراق از این لیست حذف شد و شمار این کشورها به شش کشور کاهش یافت.
پس از اجرای این فرمان آشفتگی و بی‌نظمی زیادی در فرودگاه‌های سراسر جهان رخ داد و افراد زیادی در خارج و داخل آمریکا به این فرمان اعتراض کردند.
ترامپ تصمیم دادگاه‌ها برای توقف منع ورود را یک حمله بی‌سابقه توصیف کرده است که در برابر وظیفه  خطیر او برای امنیت کشور ایستاده است

اين قبولي من تو لاتري ٢٠١٧ باعث شد من كه داشتم ميرفتم المان واسه ادامه تحصيل قيدشو بزنم تمركزمو بزارم واسه امريكا ولي انقدر از بعد مصاحبم استرس كشيدم كه واقعا خسته شدم و اينم اخريش
انشاالله سريعتر كلير هممون بياد و از اين استرس خلاص بشيم.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، KORYO
دوستان من یه سوالی برام ایجاد شده.. روند اعلام کلیری های لاتاری بر اساس شماره کیس اعلام میشه ؟ یعنی به فرض اگه یه کیس با شماره بالا زود کار اداریش تموم بشه اون رو اعلام نمیکنند تا شماره های زیریش اعلام بشه؟ چرا اکثر شماره های کلیر شده نزدیک همن و یک شماره پرت بینشون نیست؟ همیشه همینطور بوده؟
من به فاصله کمی بعد مصاحبه و بعد چند بار یک خطی دو خطی شدن، دوخطی شدم و بعد or شدم اما تا حالا ندیدم یک شماره چندهزار تا بالاتر لا به لای کلیری ها اعلام بشه ..الان دروبر هزار اعلام میشه تک و توک . روند چه طوریه اساتید اهل فن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 22:16)minaz00 نوشته:  دوستان من یه سوالی برام ایجاد شده.. روند اعلام کلیری های لاتاری بر اساس شماره کیس اعلام میشه ؟ یعنی به فرض اگه یه کیس با شماره بالا زود کار اداریش تموم بشه اون رو اعلام نمیکنند تا شماره های زیریش اعلام بشه؟ چرا اکثر شماره های کلیر شده نزدیک همن و یک شماره پرت بینشون نیست؟  همیشه همینطور بوده؟
من به فاصله کمی بعد مصاحبه و بعد چند بار یک خطی دو خطی شدن، دوخطی شدم و بعد or شدم اما تا حالا ندیدم یک شماره چندهزار تا بالاتر لا به لای کلیری ها اعلام بشه ..الان دروبر هزار اعلام میشه تک و توک . روند چه طوریه اساتید اهل فن.

سلام
فکر میکنم به ترتیب تاریخ مصاحبه باشه. به هر حال روند مصاحبه ها تقریبا براساس کیس نامبرهاست. مگر اینکه یه کیس خیلی دیر فرم ۲۶۰ را فرستاده باشه.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 20:13)rahghozar نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 11:19)mah_2017 نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 00:05)rahghozar نوشته:  دوستان سلام ما هفته پیش یه ایمیل به سفارت زدیم و امشب همسرم که برنده اصلی است یه آپدیت داشت. این آپدیت نتیجه ایمیل است یا میشه به فال نیک گرفت؟

منم ديروز به سفارت ايميل زدم از اين مسير :

http://www.abudhabiivo.net/

قسمت CONTACT US .

شما هم همينجوري ايميل ميزنين به سفارت ؟ آخه عين همون ايميلي كه فرستاده بودم برام اومد به ايميل خودم.
حالا نميدونم درست ارسال شده يا نه ؟

اگر نه ممكنه آدرسي كه ايميل ميزنيدو اينجا بگين .

ممنون
سلام مسیر درست رو انتخاب کردید. وقتی ایمیل میزنید همون رو برمیگردونن به این معنی که ایمیل شما دریافت شد. ولی جواب درست درمونی که به درد ما بخوره نمیاد. فقط در نهایت بعد چند روز یه آپدیت میخورید که نتیجه اون ایمیله. در نهایت باید منتظر باشیم و توکل به خدا کنیم. سبز باشید.

سلام. بعد از ايميل كيس اصلي ما توي سيس آپديت خورد اما تو سايت سفارت نه !
شما هم با ايميل تو سايت سيس آپديت خوردين؟
كيس نامبر :
**2017as44
مصاحيه :
مارچ 2017
مكان مصاحيه :
ابوظبي
تعداد كيس :
2 نفر
وضعيت :
ap
آپديت :
18 جولاي- 10 اگوست - 11 اگوست زير مجموعه-17آگوست اور شدن زير مجموعه-25 آگوست آپديت كيس اصلي
ايشود : 10sep
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-03 ساعت 10:25)mah_2017 نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 20:13)rahghozar نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 11:19)mah_2017 نوشته:  منم ديروز به سفارت ايميل زدم از اين مسير :

http://www.abudhabiivo.net/

قسمت CONTACT US .

شما هم همينجوري ايميل ميزنين به سفارت ؟ آخه عين همون ايميلي كه فرستاده بودم برام اومد به ايميل خودم.
حالا نميدونم درست ارسال شده يا نه ؟

اگر نه ممكنه آدرسي كه ايميل ميزنيدو اينجا بگين .

ممنون
سلام مسیر درست رو انتخاب کردید. وقتی ایمیل میزنید همون رو برمیگردونن به این معنی که ایمیل شما دریافت شد. ولی جواب درست درمونی که به درد ما بخوره نمیاد. فقط در نهایت بعد چند روز یه آپدیت میخورید که نتیجه اون ایمیله. در نهایت باید منتظر باشیم و توکل به خدا کنیم. سبز باشید.

سلام. بعد از ايميل كيس اصلي ما توي سيس آپديت خورد اما تو سايت سفارت نه !
شما هم با ايميل تو سايت سيس آپديت خوردين؟
سلام بله بعد از ایمیل معمولا کیس اصلی تو سایت سیس آپدیت می خوره که ارزش معنایی نداره چون نتیجه ایمیله.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، MOZHDEHHHHHH
(2017-05-24 ساعت 23:28)mahzi نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 21:24)bahareh75 نوشته:  دوستان عزيز بعد از گذشتن ٧ماه و خورده اي منم كليير شدم.١٦ مي آپديت سفارت ١٧مي ساعت ٢١ آپديت دوخطي از آمريكا ١٨ مي آپديت او آر از سفارت ١٩ و ٢٠ مي سفارت تعطيل بود و سرانجااام ٢١ مي ساعت ١٤ سايت سفارت كليير كرد.
اميدوارم همگي كليير بشين و از خدا ميخوام كسي از لاتاري هاي ٢٠١٧ جا نمونه??

تبریک میگم ، ابوظبی بودین ؟؟ ایمیل اومد وقتی کلییر شدین ؟

بله ابوظبی بودم در سایت ابوظبی کلییر شدم و ایمیلی دریافت نکردم
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: Ebrahimikia ، mahzi ، alexino11 ، soruosh ، KORYO ، MOZHDEHHHHHH
دوستان ابوظبی بجز موارد تک و توک انگار کلیر کلی اصلا نزده نه؟
EMBASSY: ABUDHABI
CN: 2017AS4XXX
CREATED
Oct-21-2015
UPDATES
MAY 11
15 MAY
16 May

INTERVIEW
MAY 11
STATUS
AP
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان:
[quote='mfaz66' pid='759550' dateline='1496412652']
بعد از ٧ ماه و ١٥ روز منم كليير شدم ،انكارا ،ان شا الله همه به زودي كليير بشن،،،،،

هورررررررررا
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، onasiss ، خوش لحن ، فافافا ، mostafa2017 ، Paniz888 ، metigor ، alexino11 ، ََAfra
(2017-06-04 ساعت 11:12)soruosh نوشته:  
(2017-06-02 ساعت 18:40)mfaz66 نوشته:  بعد از ٧ ماه و ١٥ روز منم كليير شدم ،انكارا ،ان شا الله همه به زودي كليير بشن،،،،،

هورررررررررا
سلام
سروش عزیز خیلی مبارکه
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، soruosh
(2017-06-04 ساعت 00:20)bahareh75 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 23:28)mahzi نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 21:24)bahareh75 نوشته:  دوستان عزيز بعد از گذشتن ٧ماه و خورده اي منم كليير شدم.١٦ مي آپديت سفارت ١٧مي ساعت ٢١ آپديت دوخطي از آمريكا ١٨ مي آپديت او آر از سفارت ١٩ و ٢٠ مي سفارت تعطيل بود و سرانجااام ٢١ مي ساعت ١٤ سايت سفارت كليير كرد.
اميدوارم همگي كليير بشين و از خدا ميخوام كسي از لاتاري هاي ٢٠١٧ جا نمونه??

تبریک میگم ، ابوظبی بودین ؟؟ ایمیل اومد وقتی کلییر شدین ؟

تبریک عرض می کنم و ایشالا خبرهای خوب از کیلیر شدن دوستان را بشنویم
کیس نامبر: ‎2017AS30XX‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول ‎MAY‎
تعداد اعضای کیس: 3
تاریخ شروع فرم: اواسط ‎MAY‎
تاریخ اولین ارسال فرم: ‎26-05-2016‎
تاریخ آخرین ارسال فرم: ‎13-06-2016‎
محل مصاحبه : ایروان 08-12-2016
نتیجه مصاحبه : نقص مدارک AP
Just Do It
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamid9195 ، ترنم هستی ، MOZHDEHHHHHH
(2017-06-04 ساعت 11:28)KORYO نوشته:  
(2017-06-04 ساعت 00:20)bahareh75 نوشته:  
(2017-05-24 ساعت 23:28)mahzi نوشته:  تبریک میگم ، ابوظبی بودین ؟؟ ایمیل اومد وقتی کلییر شدین ؟

تبریک عرض می کنم و ایشالا خبرهای خوب از کیلیر شدن دوستان را بشنویم
سلام ماهم ابوظبی بود مصاحبه مون میشه ادرس سایتی که توش کلیر شدید رو بگید ممنون
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: KORYO ، MOZHDEHHHHHH
دوستان اگه بخوایم ایمیل به سفارت ابوظبی بزنیم تا از وضعیت کیسمون باخبر شیم باید به چه ادرسی ایمیل بزنیم وچه متنی بفرستیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه کلیر شدنمونو به ادرس ایمیلی که موقع پر کردن فرم 260 دادیم میفرستن یا ادرس ایمیلی که برای رجیستر کردن دادیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
یه سوال دیگه کلیر شدنمونو به ادرس ایمیلی که موقع پر کردن فرم 260 دادیم میفرستن یا ادرس ایمیلی که برای رجیستر کردن دادیم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان