کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-06-01 ساعت 15:13)خوش لحن نوشته:  سلام دوستان
امروز داشتم با حسین آقای معروف تو دبی صحبت میکردم میگفت تعداد زیادی از ایرانی ها کلیر شدن میگفت هر روز تعداد زیادی از ایرانی ها میان برای گرفتن ویزا.  
خواستم این خبر خوش رو بهتون بدم که زیاد نگران نباشید و روزهای انتظار رو به پایانه

انرژی مثبت یادتون نره

تشکر از شما
این که مسلمه ، اما در عجبم که چرا حالا که بی خبر میان میخونن و میرن و مصاحبه میشن و کلیر میشن و راهی اون بلاد میشن چرا نمیان بگن اینجا لااقل هوا تو ا م ر ی ک ا چطوره ؟
دم همه اونهایی که لحظات شیرین و حتی تلخ خودشون رو اینجا به اشتراک گذاشتن گرم
دم همه اونهایی که حد اقل یه امضا داشتن که بدونی کارشون کجاست گرم
دم همه اونایی که تو گرفتاری گرفتن یا نگرفتن ویزا سفرنامه تقدیم کردن خیلی گرم
دم همه اونهایی که باقی عزیزان رو راهنمایی درست می کنن خیلی خیلی گرم
همشون هر جا هستن دعای خیر ما ها رو همراه دارن
دم همه اونهایی که چراغ خاموش میان و میرن هم گرم
همه اینها میگذره ، دنیا که استپ نداره
پیروز باشید.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: h.hed ، خوش لحن ، sabmn ، فافافا ، V_B ، Pegah123 ، shahin41 ، metigor ، mostafa2017 ، Ali--usa ، m_baghaei ، mkb
سلام یک کیس بالای 4000 که 16 مارچ مصاحبه داشته ایروان در 31 می اپدیت داشته
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 19:05)sabmn نوشته:  سلام یک کیس بالای 4000 که 16 مارچ مصاحبه داشته ایروان در 31 می اپدیت داشته

از کجا متوجه شدین؟
شماره کیس: ‎##46‎-----تاریخ رویت قبولی: MAY 12-----تعداد اعضا: 3------ارسال فرم: 10 JUN
محل مصاحبه: ارمنستان----تاریخ کارنت: JAN 12----تاریخ نامه دوم: 20 JAN
تاریخ مصاحبه: MAR 23- AP
تاریخ update کیس اصلی: 28-27-24 MAR و  2 MAY و 25,28 AUG
تاریخ update بقیه اعضاء: 27-24 MAR و AUG 28
تاریخ کلییرنس:   AUG 28 بدون بنافاید
دریافت ویزا:  *
ورود به آمریکا:  *
مقصد:  *
تاریخ دریافت گرین کارت:  *   <<انتظار>>
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 19:14)فافافا نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 19:05)sabmn نوشته:  سلام یک کیس بالای 4000 که 16 مارچ مصاحبه داشته ایروان در 31 می اپدیت داشته

از کجا متوجه شدین؟
با ما مصاحبه داشتن عصر امروز اطلاع دادن
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-31 ساعت 11:19)mah_2017 نوشته:  
(2017-05-31 ساعت 00:05)rahghozar نوشته:  دوستان سلام ما هفته پیش یه ایمیل به سفارت زدیم و امشب همسرم که برنده اصلی است یه آپدیت داشت. این آپدیت نتیجه ایمیل است یا میشه به فال نیک گرفت؟

منم ديروز به سفارت ايميل زدم از اين مسير :

http://www.abudhabiivo.net/

قسمت CONTACT US .

شما هم همينجوري ايميل ميزنين به سفارت ؟ آخه عين همون ايميلي كه فرستاده بودم برام اومد به ايميل خودم.
حالا نميدونم درست ارسال شده يا نه ؟

اگر نه ممكنه آدرسي كه ايميل ميزنيدو اينجا بگين .

ممنون
سلام مسیر درست رو انتخاب کردید. وقتی ایمیل میزنید همون رو برمیگردونن به این معنی که ایمیل شما دریافت شد. ولی جواب درست درمونی که به درد ما بخوره نمیاد. فقط در نهایت بعد چند روز یه آپدیت میخورید که نتیجه اون ایمیله. در نهایت باید منتظر باشیم و توکل به خدا کنیم. سبز باشید.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-01 ساعت 19:49)sabmn نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 19:14)فافافا نوشته:  

از کجا متوجه شدین؟
با ما مصاحبه داشتن عصر امروز اطلاع دادن
سلام
ما هم دوبار آپدیت داشتیم
کیس نامبر:2017as00004xxx
تعداد نفرات :4نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم وآقا فوق لیسانس
ارسال فرم :  3august
سفارت:  ابوظبی
کارنت  :  10march
نامه دوم :  28march
تاریخ مصاحبه :  17may
نتیجه :ap
آپدیتها  : 18,20jul,jun6,15 ,29,30 may
وضعیت:دوخطی تبدیل به 18jul or
کلییر : 24 jul
ارسال ایمیل کلییر: 27jul
تحویل پاسپورت به سفارت :30jul
ایشود: 2 aug
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn ، hsh85 ، eblis_67 ، Ebrahimikia
سلام
ما امروز مصاحبه داشتيم ، خانمم و بچه ها رو موافقت كرديد كه ويزا شؤون صادر بشه و برأى من گفتند تا آگوست برأى شما هم صادر ميشه .پيشنهاد شؤون اين بود كه در همين حالت ويزا رو بگيريد .
امروز يك كيس كه مادر و دو فرزند بودند و همچنين دو نَفَر مجرد هم ويزا ي يك ضرب گرفتند .
به اميد اينكه ويزا همه دوستان صادر بشه و از حالت استرس و بالتكليف در بيايد.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، hsh85 ، mohajer1360 ، V_B ، mahzi ، mostafa2017 ، خوش لحن ، sabmn ، rainyday ، farhhad ، onasiss ، TiredAdmin ، metigor ، Tilda ، eblis_67
2017as2****  
مصاحبه ١٤ دسامبر
ابوظبي
به من  برنده اصلي و  فرزندم ويزا دادن اما همسرم  ap شد يك بار هم ايميل  زدم به  سفارت اما فايده اي نداشته و همچنان تاريخ اپديت همون ١٤ دسامبره  كسي به تازگي كلير شده ؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-06-02 ساعت 00:40)soruosh نوشته:  سلام
ما امروز مصاحبه داشتيم ، خانمم و بچه ها رو موافقت كرديد كه ويزا شؤون صادر بشه و برأى من گفتند تا آگوست برأى شما هم صادر ميشه .پيشنهاد شؤون اين بود كه در همين حالت ويزا رو بگيريد .
امروز يك كيس كه  مادر و دو فرزند بودند و همچنين دو نَفَر مجرد هم ويزا ي يك ضرب گرفتند .

سروش عزیز
واقعا تبریک عرض میکنم خدمتتون. قدر این ویزا رو شما بیشتر از هر کس دیگه ای میدونی چون از 2013 تا الان روزهای سختی رو گذروندی. روزهایی که حتی تصورش هم برای من مشکله.

بهت تبریک میگم و امیدوارم بزودی به همسفران چهار سال پیشت بپیوندی.

بالاخره حق به حق دار رسید.

پاسخ
تشکر کنندگان: onasiss ، metigor ، soruosh ، mahii ، eblis_67 ، علیا
چرا هیچکس جواب منو نمیده از کجا باید بفهمیم کلیر شدیم ؟من راهنمای ceas رو خوندم اما نمیدونم از کجا بفهمم کلیر شدم
[
Case ‎Number‎  :2500
تعداد افراد منظور در کیس  :   2نفر

مشاهده قبولی   :    2 ‎Of May‎

تاریخ ارسال فرم  : نمیدونم

سفارت   : ابوظبی

تاریخ نامه دعوت به مصاحبه :14 اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
امروز يك كيس كه  مادر و دو فرزند بودند و همچنين دو نَفَر مجرد هم ويزا ي يك ضرب گرفتند .

سلام و درود همچنین تبریک فراوان
امید و تلاش بازهم قدرت خودش و نشون داد. آقا سروش ما منتظر سفرنامه خوب شما هستیم.
امیدوارم ویزا شما و همه دوستانی که در انتظار هستند به زودی صادر بشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، eblis_67
(2017-06-02 ساعت 11:59)naz s نوشته:  چرا هیچکس جواب منو نمیده از کجا باید بفهمیم کلیر شدیم ؟من راهنمای ceas رو خوندم اما نمیدونم از کجا بفهمم کلیر شدم
[
از راهنمای این تاپیک ( بحث و تبادل نظر پیرامون آمار و اطلاعات CEAC ۲۰۱۶) استفاده کنید
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7237.html
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، naz s
Wink 

دوست عزیز واقعا تبریک میگم خیلی خوشحالم که این دفعه بد شانسی نیومد سراغتون،امیدوارم روزهای خوب و خوشی در انتظارتان باشد، موفق باشید Shy
پاسخ
تشکر کنندگان: shrhana ، س.ح ، soruosh ، eblis_67
(2017-06-01 ساعت 16:03)Paniz888 نوشته:  
(2017-06-01 ساعت 15:13)خوش لحن نوشته:  سلام دوستان
امروز داشتم با حسین آقای معروف تو دبی صحبت میکردم میگفت تعداد زیادی از ایرانی ها کلیر شدن میگفت هر روز تعداد زیادی از ایرانی ها میان برای گرفتن ویزا.  
خواستم این خبر خوش رو بهتون بدم که زیاد نگران نباشید و روزهای انتظار رو به پایانه

انرژی مثبت یادتون نره

تشکر از شما
این که مسلمه ، اما در عجبم که چرا حالا که بی خبر میان میخونن و میرن و مصاحبه میشن و کلیر میشن و راهی اون بلاد میشن چرا نمیان بگن اینجا لااقل هوا تو ا م ر ی ک ا چطوره ؟
دم همه اونهایی که لحظات شیرین و حتی تلخ خودشون رو اینجا به اشتراک گذاشتن گرم
دم همه اونهایی که حد اقل یه امضا داشتن که بدونی کارشون کجاست گرم
دم همه اونایی که تو گرفتاری گرفتن یا نگرفتن ویزا سفرنامه تقدیم کردن خیلی گرم
دم همه اونهایی که باقی عزیزان رو راهنمایی درست می کنن خیلی خیلی گرم
همشون هر جا هستن دعای خیر ما ها رو همراه دارن
دم همه اونهایی که چراغ خاموش میان و میرن هم گرم
همه اینها میگذره ، دنیا که استپ نداره
پیروز باشید.

دم شما دوست عزیز با این همه محبت و مهربونی و آرزوهای خوب برای دیگران هم گرم ، ان شاءالله موفق و پیروز و سلامت باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، soruosh ، Pegah123 ، mahii ، نرگس2017 ، ََAfra ، ََAfra
بعد از ٧ ماه و ١٥ روز منم كليير شدم ،انكارا ،ان شا الله همه به زودي كليير بشن،،،،،
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، hsh85 ، shahin41 ، farhhad ، soruosh ، hesgan ، Pegah123 ، sabmn ، mahii ، mostafa2017 ، onasiss ، س.ح ، eblis_67 ، ََAfra

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان