کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2016-10-14 ساعت 16:05)Mehran11 نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 18:41)Nasirighartavol نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 18:32)Mehran11 نوشته:  تلگرام اگر منظورتونه من توی تلگرام نیستم من همه اطلاعات از سایت گرفتم

نه منظورم تو همین سایت مهاجرسراست.

ok
شما با مشاور یا وکیل صحبت کردید چقدر احتمال دادن واسه ویزا

بله صحبت کردم، بهم گفتن که خیلی لب مرزیه کیس نامبرت. ولی بهر حال منکه دیگه کاری از دستم بر نمیاد، دارم سعیمو می کنم تمام مدارک رو بی نقص آماده کنم برای روز مصاحبه. امیدم به خداست.
شما چی؟ با کسی صحبت کردید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-15 ساعت 02:46)Nasirighartavol نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 18:41)Nasirighartavol نوشته:  نه منظورم تو همین سایت مهاجرسراست.

ok

بله صحبت کردم، بهم گفتن که خیلی لب مرزیه کیس نامبرت. ولی بهر حال منکه دیگه کاری از دستم بر نمیاد، دارم سعیمو می کنم تمام مدارک رو بی نقص آماده کنم برای روز مصاحبه. امیدم به خداست.
شما چی؟ با کسی صحبت کردید؟

شما دقیق 8 هزار و خورده ای هستین ؟ از تهرانید
من نه چون همه چی بستگی داره چطور کارنت کنن اگه بیشتر که خیلی خوبه - الان معلوم نیست یکی دو سه ماه دیگه معلوم میشه از روی کارنتی ها

فعلا جای نگرانی نیس چون معلوم نیست چطوری کارنت کنن احتمال زیاد کارنت های بعدی سرعت میگیره ما نفریبا مبخوریم july یا aguest برای مصاحبه .
من فک کنم مشکلی نباشه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-13 ساعت 18:41)Nasirighartavol نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 18:32)Mehran11 نوشته:  تلگرام اگر منظورتونه من توی تلگرام نیستم من همه اطلاعات از سایت گرفتم

نه منظورم تو همین سایت مهاجرسراست.

ok

سلام دوستان ،
تازه سه ماه رو اعلام کردند و بعضی ها که کیس بالا دارند ناامید هستند در صورتیکه اینطور نیست ، ‎3500‎ شماره برای کل آسیا که حدود 38 کشور هست اعلام کردند و سهمیه هر کشور 7% کل سهمیه (50000تا ویزا ) هست برای همینه که در سال ‎3741‎ ، ‎2013‎ ویزا برای ایرانیها صادر کردند و در 20 سپتامبر اعلام کردند سهمیه ایرانیها پر شده که دیگه ویزا برای ایرانیها ویزا صادر نمیشه و در کل سفارت دنیا قطع کردند برای ما هم که پاس مون تو سفارت بود ویزا صادر نشد و پاس بدون ویزا بما برگردوندند- کل ویزای آسیا در ‎9480 - 2013‎ ویزا بود . در سال ‎2014‎ کل ویزا برای آسیا ‎8193‎ ویزا و برای ایرانیها ‎2326‎ ویزا - در سال ‎2015‎ برای آسیا ‎7377‎ تا و برای ایرانیها ‎2627‎ ویزا که تا روز آخر ویزا صادر شد- برای ‎2016‎ چون هنوز سال تمام نشده هنوز آمار اعلام نکردند . ضمن اینکه برای امسال تا الان که ‎3500‎ شماره اعلام شده ممکنه بعضی ها اصلا پشیمان شده باشند و ادامه ندن و ممکنه بین ‎3500‎ شماره بعضی ها خالی باشه مثلا شماره کیس 2111 اصلا وجود نداشته باشه و یا اون شماره اصلا فرم ‎260‎ پر نکرده باشه .
پس همه امیدوار باشیم و مثبت فکر کنیم . زبان بخونید که حداقل چیزی از دست نمیدید.
عزت زیاد.
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، Paniz888 ، matin.sh ، mohammadrabi ، milad.abadani
(2016-10-16 ساعت 15:50)soruosh نوشته:  
(2016-10-13 ساعت 18:41)Nasirighartavol نوشته:  نه منظورم تو همین سایت مهاجرسراست.

ok

سلام دوستان ،
تازه سه ماه رو اعلام کردند و بعضی ها که کیس بالا دارند ناامید هستند در صورتیکه اینطور نیست ، ‎3500‎ شماره برای کل آسیا که حدود 38 کشور هست  اعلام کردند و سهمیه هر کشور 7% کل سهمیه (50000تا ویزا ) هست برای همینه که در سال ‎3741‎ ، ‎2013‎ ویزا برای ایرانیها صادر کردند و در 20 سپتامبر اعلام کردند سهمیه ایرانیها پر شده که دیگه ویزا برای ایرانیها ویزا صادر نمیشه و در کل سفارت دنیا قطع کردند برای ما هم که پاس مون تو سفارت بود ویزا صادر نشد و پاس بدون ویزا بما برگردوندند- کل ویزای آسیا در ‎9480 - 2013‎ ویزا بود . در سال ‎2014‎ کل ویزا برای آسیا ‎8193‎ ویزا و برای ایرانیها ‎2326‎ ویزا - در سال ‎2015‎ برای آسیا ‎7377‎ تا و برای ایرانیها ‎2627‎ ویزا که تا روز آخر ویزا صادر شد- برای ‎2016‎ چون هنوز سال تمام نشده هنوز آمار اعلام نکردند . ضمن اینکه برای امسال تا الان که ‎3500‎ شماره اعلام شده ممکنه بعضی ها اصلا پشیمان شده باشند و ادامه ندن و ممکنه بین ‎3500‎ شماره بعضی ها خالی باشه و یا اون شماره اصلا فرم ‎260‎ پر نکرده باشه .
پس همه امیدوار باشیم و مثبت فکر کنیم . زبان بخونید که حداقل چیزی از دست نمیدید.
عزت زیاد.
کی
دوست عزیز جناب سروش یعنی شما از 2012 سه بار در لاتاری برنده شدید اگه اینطوره که واقعا خوش شانسید بهتون تبریک میگه به امید خدا امسال حتما ویزا خواهید گرفت اگه تو مصاحبه بگید سه بار برنده شدید قطعا ویزای یک ضرب خواهید گرفت جرا که سرنوشت شما ادامه زندگی در آمریکاست انشاع ا...
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh ، mohammadrabi
(2016-10-14 ساعت 22:32)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 22:24)h.mgh نوشته:  یه سوال الان ما ap خوردیم باید بازم تو همون سایت usvisa ثبت نام کنیم؟؟ آخه تو مواردش موردیکه بعد مصاحبه باشه نداره چجوری ثبت نام کنم اصلا لازمه؟؟؟

همه باید ثبت نامه کنن، چون دیگه تحویل پاسپورت به سفارت برای گرفتن ویزا و پس گرفتن پاسپورت ویزا خورده مستقیم از طریق سفارت انجام نمیشه. پست این کار رو انجام میده. هم ایروان هم آنکارا و هم ابوظبی. این سایت در حقیقت کار ثبت نام برای تحویل پاسپورت به پست و انتقال به سفارت و بعد برگردوندن پاسپورت از طریق پست رو انجام میده.
بچه ها با فرض اینکه یه ضرب میگیرن عجله دارن زود ثبت نام کنن.. شما ایشاللا وقتی کلیر شدی باید اینجا ثبت نام کنی و پاسپورت رو همراه پرینت ثبت نام این سایتببری بدی پست ایروان اون دفتری که ته همین صفحه ثبت نام مشخص کرده یا بدی برات پیک آپ کنن تا اونجا..
تا جایی هم که میدونم و تاپیک ارمنستان سال قبل رو بخونی توضیح دادن که همون گزینه یک که وقت مصاحبه دارید رو باید انتخاب کنید و.. ولی شما که مصاحبه رفتین و AP خوردین از الان زوده و عجله لازم نیست به نظرم.

سلام
ببخشید یک سوال داشتم . سایت usvisa که رفتم میگه باید فرم 160 پر بشه و هزینه پرداخت بشه آیا لازمه در این سایت ثبت نام کنیم بعد میشه لطفا آدرس سایت رو بذارید شاید من دارم جای اشتباهی میرم .بسیار سپاسگزارم .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-17 ساعت 22:29)mkb نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 22:32)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 22:24)h.mgh نوشته:  یه سوال الان ما ap خوردیم باید بازم تو همون سایت usvisa ثبت نام کنیم؟؟ آخه تو مواردش موردیکه بعد مصاحبه باشه نداره چجوری ثبت نام کنم اصلا لازمه؟؟؟

همه باید ثبت نامه کنن، چون دیگه تحویل پاسپورت به سفارت برای گرفتن ویزا و پس گرفتن پاسپورت ویزا خورده مستقیم از طریق سفارت انجام نمیشه. پست این کار رو انجام میده. هم ایروان هم آنکارا و هم ابوظبی. این سایت در حقیقت کار ثبت نام برای تحویل پاسپورت به پست و انتقال به سفارت و بعد برگردوندن پاسپورت از طریق پست رو انجام میده.
بچه ها با فرض اینکه یه ضرب میگیرن عجله دارن زود ثبت نام کنن.. شما ایشاللا وقتی کلیر شدی باید اینجا ثبت نام کنی و پاسپورت رو همراه پرینت ثبت نام این سایتببری بدی پست ایروان اون دفتری که ته همین صفحه ثبت نام مشخص کرده یا بدی برات پیک آپ کنن تا اونجا..
تا جایی هم که میدونم و تاپیک ارمنستان سال قبل رو بخونی توضیح دادن که همون گزینه یک که وقت مصاحبه دارید رو باید انتخاب کنید و.. ولی شما که مصاحبه رفتین و AP خوردین از الان زوده و عجله لازم نیست به نظرم.

سلام
ببخشید یک سوال داشتم . سایت usvisa  که رفتم میگه باید فرم 160 پر بشه و هزینه پرداخت بشه آیا لازمه در این سایت ثبت نام کنیم بعد میشه لطفا آدرس سایت رو بذارید شاید من دارم جای اشتباهی میرم .بسیار سپاسگزارم .

۱۶۰ دلار رو که تا جایی که میدونم باید بعد دریافت ویزا قبل از ورود به آمریکا پرداخت کنید و مشخصات رسیدش رو از طریق همین سایت وارد کنید.. جزییاتش رو از تاپیک سالهای قبل ببینید.
از طریق این آدرس https://ais.usvisa-info.com/ میتونید برید پست رو انتخاب کنید و اون کارهای مربوط به تحویل پاسپورت برای زدن ویزا تو پاسپورت و برگردوندنش به پست.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888
(2016-10-17 ساعت 23:21)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 22:29)mkb نوشته:  
(2016-10-14 ساعت 22:32)TiredAdmin نوشته:  همه باید ثبت نامه کنن، چون دیگه تحویل پاسپورت به سفارت برای گرفتن ویزا و پس گرفتن پاسپورت ویزا خورده مستقیم از طریق سفارت انجام نمیشه. پست این کار رو انجام میده. هم ایروان هم آنکارا و هم ابوظبی. این سایت در حقیقت کار ثبت نام برای تحویل پاسپورت به پست و انتقال به سفارت و بعد برگردوندن پاسپورت از طریق پست رو انجام میده.

سلام
ببخشید یک سوال داشتم . سایت usvisa  که رفتم میگه باید فرم 160 پر بشه و هزینه پرداخت بشه آیا لازمه در این سایت ثبت نام کنیم بعد میشه لطفا آدرس سایت رو بذارید شاید من دارم جای اشتباهی میرم .بسیار سپاسگزارم .

۱۶۰ دلار رو که تا جایی که میدونم باید بعد دریافت ویزا قبل از ورود به آمریکا پرداخت کنید و  مشخصات رسیدش رو از طریق همین سایت وارد کنید.. جزییاتش رو از تاپیک سالهای قبل ببینید.
از طریق این آدرس https://ais.usvisa-info.com/ میتونید برید پست رو انتخاب کنید و اون کارهای مربوط به تحویل پاسپورت برای زدن ویزا تو پاسپورت و برگردوندنش به پست.

خیلی ممنون از پاسختون
ولی طبق راهنمای سال قبل بعد از انتخاب کشور ، انتخاب حساب هست ولی برای امسال میگه اگه تا حالا از این سایت استفاده نشده باید فرم 160 رو کامل کنید .
شماره کیس:   **2017AS000 زیر صد (3 نفر)
دیدن قبولی:   20 می
ارسال فرم:    29 می
تاریخ نام دوم:   14 اکتبر 
تاریخ مصاحبه:   5 دسامبر
محل مصاحبه:    آنکارا
نتیجه:    AP
آپدیت ها :   9 دسامبر ، 30 مارچ ،13 جون - دو خطی  ، 19 جون بخاطر ایمیل تعویض پاسپورت ، 20 جون OR  و نامه کلیری، 28 جون ، 6 جولای ، 7 جولای

پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadrabi
(2016-10-17 ساعت 23:28)mkb نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 23:21)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-17 ساعت 22:29)mkb نوشته:  سلام

۱۶۰ دلار رو که تا جایی که میدونم باید بعد دریافت ویزا قبل از ورود به آمریکا پرداخت کنید و  مشخصات رسیدش رو از طریق همین سایت وارد کنید.. جزییاتش رو از تاپیک سالهای قبل ببینید.

خیلی ممنون از پاسختون
ولی طبق راهنمای سال قبل بعد از انتخاب کشور ، انتخاب حساب هست ولی برای امسال میگه اگه تا حالا از این سایت استفاده نشده باید فرم 160 رو کامل کنید .

من خودم هنوز ثبت نام نکردم و به نظرم هم عجله ای نیست. ایمیلی هم به سفارت برای یه موضوع دیگه زدم و در سوال دوم اینو مطرح کردم که لازمه از الان تو این سایت ثبت نام کنیم و اصلا به این سوالم جواب ندادن.. حالا به هر حال با مراحل ثبت نامش آشنا نیستم.. ولی تاپیک کلیرنس ۲۰۱۶ رو ببینی اون آخرهاش ملت زیاد در مورد مراحل ثبت نام تو این سایت بحث کردن. اونها رو بخونید.
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست Ap خورده باشه؟ یعنی تا ژانویه هیچ اقدامی رو این پرونده ها نمیکنن؟؟ چون تو سایت سیس از ژانویه شماره های 2017 رو میشناسه الان میزنه شماره نامعتبره
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-18 ساعت 16:49)h.mgh نوشته:  دوستان کسی هست Ap  خورده باشه؟ یعنی تا ژانویه هیچ اقدامی رو این پرونده ها نمیکنن؟؟ چون تو سایت سیس از ژانویه شماره های  2017 رو میشناسه الان میزنه شماره نامعتبره

چرا.. تعداد کمی از AP ها ده روزه یکماهه دوماهه و .. کلیر میشن.. ربطی به سایت ceac نداره. به لحاظ فنی اون سایت از ژانویه شروع به کار میکنه. شما میتونید وضعیت کلیرنس ارمنستان رو از این آدرس https://armenia.usembassy.gov/casenumber.html چک کنید و این لیست هر وقت کیس جدیدی کلیر بشه آپدیت میشه. با ceac میشه جزییات و آپدیت هایی که پرونده میخوره رو فهمید و درنهایت کلیر و ایشو و.. ولی آدرسی که دادم فقط به درد این میخوره که بفهمید کیستون کلیر شده و اومده تو این لیست.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، h.mgh
(2016-10-18 ساعت 16:49)h.mgh نوشته:  دوستان کسی هست Ap  خورده باشه؟ یعنی تا ژانویه هیچ اقدامی رو این پرونده ها نمیکنن؟؟ چون تو سایت سیس از ژانویه شماره های  2017 رو میشناسه الان میزنه شماره نامعتبره

دوست عزیز شما که مصاحبتون انجام دادین لطف میکنین تو یه پست جداگونه تجربه مصاحبتونو با بقیه به اشتراک بذارید. سوالاتی که آفیسر پرسید و .....

ممنون
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: soruosh
(2016-10-18 ساعت 17:57)mostafa2017 نوشته:  

دوست عزیز شما که مصاحبتون انجام دادین لطف میکنین تو یه پست جداگونه تجربه مصاحبتونو با بقیه به اشتراک بذارید. سوالاتی که آفیسر پرسید و .....

ممنون

سفرنامه گذاشتن پایین امضاشون
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان:
کیس های پایین خوب مدت انتظارشون کمتره برای مصاحبه ولی ممنکه ونه حتما کلیرنس اونها طول بکشه کیس های بالا باید یک سال کم و بیش صبر کنند برای مصاحبه و تقریبا اواخر میرسن به مصاحبه و چون سفارت در ماهای اخر باید ویزاهایی که بهش دادن بعنوان سهمیه اون سفارت خانه صادر کنه تا تموم شه و نمونه سعی میکنن کلیرنس را سریعتر جوابشو بگیرن و دیگه اینکه متقاضی توی کیس بالا کمتر شده و سرشون خلوته مبتونن سریعتر کلیر کنن

امبدوارم همه موفق باشن و ویزاشون رو بدون هیچ استرس بگیرن
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017
(2016-10-18 ساعت 18:35)TiredAdmin نوشته:  
(2016-10-18 ساعت 17:57)mostafa2017 نوشته:  

ممنون

سفرنامه گذاشتن پایین امضاشون

ههههههه. ممنونم. پایین بود ، ندیدم Big Grin
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان:
شماره کیس:**2017AS8
تعدادنفرات:3
تاریخ مصاحبه:21oct
محل مصاحبه :آنکارا

دوستان سلام،
من امروز مصاحبه داشتم،همه چیز خوب پیشرفت ولی ap خوردیم،یک خانم دانشجو و یک آقای جوان که ایشون بیکار بودن و دانشجو نبودن ویزا گرفتن.
اینطور که بنده متوجه شدم تمام افرادی که دارای تحصیلات و شغل هستن،ap,میخورن و تقریبا افراد دانشجو و بیکار بدون مشکل ویزا میگیرن.
درخصوص سربازی هم باید بگم بنده معاف بودم ولی ویزا ندادن بهم یک ضرب،پس نگران نباشید و با امید پیش برید.
شماره کیس: ‎2017ASXXX               ‎
تاریخ رویت قبولی:         ‎2016 - may 5‎
تعداد افراد کیس:            3
نظام وظیفه:                خرید خدمت
کنسولگری:                  آنکارا
اولین تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 - may 13
آخرین تاریخ ارسال فرم:  ‎2016 - may 18‎
کارنت شدن کیس:        ‎2016 - agu 14
تاریخ دریافت نامه دوم:   ‎2016 - agu 22            
تاریخ مصاحبه:               ‎2016 - oct 21
نتیجه:AP
آپدیتها:12دسامبر،11و15و16 می توسط سیس.
7فوریه، 7مارچ توسط ایمیل
دریافت ایمیل کلیرنس:16می
ایشود: 31می
پاسخ
تشکر کنندگان: TiredAdmin ، sabmn ، h.mgh ، farid993 ، Paniz888 ، soruosh ، m0na ، س.ح

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان