کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-01-22 ساعت 21:06)mkb نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 02:04)okhtapos نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 22:09)rahghozar نوشته:  دوستان سلام از آگاهان مطلب یه سوال دارم این قضیه دو خطی شدن رو میشه یه بار برام توضیح بدید؟ select all کردن و کلیک راست کردن و... لطف کنید برام توضیح بفرمایید. راستش ما 16 نوامبر مصاحبه داشتیم و AP خوردیم و تا حالا هم هیچ آپدیتی نداشتیم. البته بجز فردای مصاحبه که یه آپدیت کوچولو که دلمون خوش باشه. الان هم هنوز or نشدیم. ممنون میشم راهنمایی کنید. سبز باشید.

براحتی قابل تشخیص هست چون در این حالت داخل توضیحات ‎"mailed or availible"‎ نوشته شده
‎SL:‎ (اختصاری ‎Single Line)‎ در این حالت همه متن توضیحات در یک سطر نوشته شده
‎ML:‎ (اختصاری ‎Multi Line)‎ در این حالت متن توضیحات در چند سطر نوشته شده

اگه الان کیس ‎2483‎ رو بررسی کنید، عضو اول SL، عضو دوم ML و عضو سوم OR هست.
در ظاهر فرقی بین SL و ML نمیبینید ولی اگه بصورت فنی بررسی کنید متوجه میشید که در حالت ML، جمله آخر ‎(In addition...)‎ در سطر جدا قرار گرفته!
برای این کار (در Firefox)، قسمتی از متن توضیحات را انتخاب کرده و با راست کلیک روی آن، ‎View Selection Source‎ رو انتخاب کنید.
کپی شده از آمار و اطلاعات ceac سال 2016

سلام
من این کیسی رو که فرمودید همون دستورالعمل را پیاده کردم ولی هر سه نفر یک خطی بودن .
آیامن اشتباه می کنم ؟
سلام من امتحان نکردم این متن از پارسال کپی شده یعنی مال پارسال هست و کیس با ۲۰۱۶ شروع میشه احتمالا دیگه کلییر شدن
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، onasiss
(2017-01-22 ساعت 23:06)okhtapos نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 21:06)mkb نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 02:04)okhtapos نوشته:  براحتی قابل تشخیص هست چون در این حالت داخل توضیحات ‎"mailed or availible"‎ نوشته شده
‎SL:‎ (اختصاری ‎Single Line)‎ در این حالت همه متن توضیحات در یک سطر نوشته شده
‎ML:‎ (اختصاری ‎Multi Line)‎ در این حالت متن توضیحات در چند سطر نوشته شده

اگه الان کیس ‎2483‎ رو بررسی کنید، عضو اول SL، عضو دوم ML و عضو سوم OR هست.
در ظاهر فرقی بین SL و ML نمیبینید ولی اگه بصورت فنی بررسی کنید متوجه میشید که در حالت ML، جمله آخر ‎(In addition...)‎ در سطر جدا قرار گرفته!
برای این کار (در Firefox)، قسمتی از متن توضیحات را انتخاب کرده و با راست کلیک روی آن، ‎View Selection Source‎ رو انتخاب کنید.
کپی شده از آمار و اطلاعات ceac سال 2016

سلام
من این کیسی رو که فرمودید همون دستورالعمل را پیاده کردم ولی هر سه نفر یک خطی بودن .
آیامن اشتباه می کنم ؟
سلام من امتحان نکردم این متن از پارسال کپی شده یعنی مال پارسال هست و کیس با ۲۰۱۶ شروع میشه احتمالا دیگه کلییر شدن

سلام سپاس از توضیحتون اتفاقا امشب کیس دخترم دو خطی شد ولی کیس من و همسرم یه خطیه هنوز.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888 ، okhtapos ، m_baghaei ، AbbasHTC ، onasiss
(2017-01-22 ساعت 23:19)rahghozar نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 21:06)mkb نوشته:  سلام
آیامن اشتباه می کنم ؟

سلام سپاس از توضیحتون اتفاقا امشب کیس دخترم دو خطی شد ولی کیس من و همسرم یه خطیه هنوز.
تبریک چقدر خوب ، حداقل میدونیم که روی پرونده ها کار میشه Wink
شماره کیس: 2017AS2XXX
مصاحبه:1 نوامبر (AP)(ابوظبی)
تعداد:4
آپدیت ها:
10 می نفر دوم (دوخطی)
14 می تمام افراد(نفر دوم OR)
18 می نفر اصلی و نفرات سوم و چهارم (نفر اصلی دو خطی)
23 می همه ی افراد(نفر اصلیOR)
24 می متن کلییر در سایت
18 جون تحویل پاسپورت به سفارت
19 جون ایشود در سایت ceac
22 جون تحویل از سفارت
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، MOZHDEHHHHHH ، AbbasHTC
(2017-01-22 ساعت 21:48)bahareh75 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:42)hesgan نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:28)bahareh75 نوشته:  كلييريتون مبااااركتون باشه.ميشه لطف كنيد از تاريخ مصاحبه و كيستون اطلاع بدين.دوستاان كسي از ابوظبي كليير نشده ديگه؟به نظرتون با گذشت ١٠٥ روز ايميل بزنم بهشون؟

روز مصاحبه بهتون نگفتن حدوداً از چه مدت به بعد سایت رو چک کنین؟ معمولاً یک حدودی رو اعلام می کنن. اگر از اون مقدار گذشته حتماً ایمیل بزنین و پیگیری کنین  Smile

گفت دو الي سه ماه آينده ويزات مياد!!دوستاني كه ابوظبي مصاحبه داشتن كسي هست كه با آفيسر خانم مصاحبه كرده باشه؟

بله من با اون خانوم مصاحبه داشتم، به من هم گفت دو تا سه ماه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-22 ساعت 21:48)bahareh75 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:42)hesgan نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:28)bahareh75 نوشته:  كلييريتون مبااااركتون باشه.ميشه لطف كنيد از تاريخ مصاحبه و كيستون اطلاع بدين.دوستاان كسي از ابوظبي كليير نشده ديگه؟به نظرتون با گذشت ١٠٥ روز ايميل بزنم بهشون؟

روز مصاحبه بهتون نگفتن حدوداً از چه مدت به بعد سایت رو چک کنین؟ معمولاً یک حدودی رو اعلام می کنن. اگر از اون مقدار گذشته حتماً ایمیل بزنین و پیگیری کنین  Smile

گفت دو الي سه ماه آينده ويزات مياد!!دوستاني كه ابوظبي مصاحبه داشتن كسي هست كه با آفيسر خانم مصاحبه كرده باشه؟

ما 29 نوامبر ابوظبی با یک آفیسر خانوم که نسبتاً جوون و خیلی هم خوش اخلاق بود مصاحبه داشتیم Cool
پرونده: EB1
حرفه: فیلمساز
اپروو شدن پرونده: خرداد 95
ارسال مدارک هویتی به ان وی سی: مرداد 95
تاریخ مصاحبه: آذر 95
نتیجۀ مصاحبه: AP
سفرنامه
کلیرنس: ---
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، AbbasHTC
دوستان من یکبار این سوال رو پرسیدم ولی چون جوابی نگرفتم دوباره میپرسم الان سه ماه و نیم از روز مصاحبه ما میگذره ما یک آپدیت دو روز بعد از مصاحبه داشتیم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتیم به نظرتون ایمیل زدن به سفارت میتونه مفید باشه؟؟ بزنم یا نزنم؟؟
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، a_cute65
(2017-01-23 ساعت 10:25)h.mgh نوشته:  دوستان من یکبار این سوال رو پرسیدم ولی چون جوابی نگرفتم دوباره میپرسم الان سه ماه و نیم از روز مصاحبه ما میگذره ما یک آپدیت دو روز بعد از مصاحبه داشتیم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتیم به نظرتون ایمیل زدن به سفارت میتونه مفید باشه؟؟ بزنم یا نزنم؟؟

سلام
ایمیل بزنید و علت رو جویا بشید
مطمئن باشید ضرر که نداره هیچ ، مفید هم هست
فقط شرایط کیس و تاریخ ها رو براشون عنوان کنید
موفق باشید.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، MOZHDEHHHHHH ، a_cute65
(2017-01-23 ساعت 10:25)h.mgh نوشته:  دوستان من یکبار این سوال رو پرسیدم ولی چون جوابی نگرفتم دوباره میپرسم الان سه ماه و نیم از روز مصاحبه ما میگذره ما یک آپدیت دو روز بعد از مصاحبه داشتیم و تا الان هیچ آپدیتی نداشتیم به نظرتون ایمیل زدن به سفارت میتونه مفید باشه؟؟ بزنم یا نزنم؟؟

آفیسر بعد از مصاحبه حدوداً بهتون نگفت بعد از چه مدت منتظر کلیر شدن باشین؟ ظاهراً در اغلب موارد یه تاریخ حدودی رو ذکر می کنن. مثلاً به ما گفت بعد از دو ماه. اگر از چیزی که در اون روز بهتون گفتن بیشتر گذشته به نظر من ایمیل بزنین. هیچ ضرری نداره.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، a_cute65
(2017-01-23 ساعت 11:23)hesgan نوشته:  

آفیسر بعد از مصاحبه حدوداً بهتون نگفت بعد از چه مدت منتظر کلیر شدن باشین؟ ظاهراً در اغلب موارد یه تاریخ حدودی رو ذکر می کنن. مثلاً به ما گفت بعد از دو ماه. اگر از چیزی که در اون روز بهتون گفتن بیشتر گذشته به نظر من ایمیل بزنین. هیچ ضرری نداره.

چرا گفت شما تاریخ مصاحبتون زود بوده و کلی وقت خواهید داشت ولی گفت سه تا شش ماه دیگه بعدم گفت شما حتما در ماه مارچ امریکا خواهید بود. حالا نمیدونم یعنی تا مارچ صبر کنم؟؟؟
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-01-22 ساعت 21:06)mkb نوشته:  سلام
آیامن اشتباه می کنم ؟

کیس که دو خطی میشه آپدیت هم میخوره؟؟
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-01-23 ساعت 12:12)h.mgh نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 11:23)hesgan نوشته:  

چرا گفت شما تاریخ مصاحبتون زود بوده و کلی وقت خواهید داشت ولی گفت سه تا شش ماه دیگه بعدم گفت شما حتما در ماه مارچ آمریکا خواهید بود. حالا نمیدونم یعنی تا مارچ صبر کنم؟؟؟

پس در واقع شما تازه دو هفته اس وارد محدوده زمانی مورد نظر شدین. ایمیل زدن هیچ ضرری نداره اما اگر اینجوری گفتن تا مارچ هم صبر کنین خوبه. ایشالله که زودتر از این تاریخ کلیر می شین Smile
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، a_cute65
(2017-01-23 ساعت 12:16)h.mgh نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 23:06)okhtapos نوشته:  سلام من امتحان نکردم این متن از پارسال کپی شده یعنی مال پارسال هست و کیس با ۲۰۱۶ شروع میشه احتمالا دیگه کلییر شدن

کیس که دو خطی میشه آپدیت هم میخوره؟؟

هر تغییری آپدیت میخوره. اون دوخی شدن هم همراه یه آپدیته..
در مورد سوال قبلتون که نگرانید.. میتونید یه ایمیل به سفارت بزنید، منم زدم، یه جواب طولانی اتوماتیک دادن که دست ما نیست و فلان.. یه ساعت بعدش هم یه آپدیت خوردم به واسطه ایمیل. یعنی سوال و جواب اون مکاتبه من احتمالا تو سیستم سیس هم ثبت شد و آپدیت واسه همون بوده.
کیس: 2017AS15XX
نتیجه: ۶ می
ارسال فرم: ۲۶ می
کارنت: ۹ آگوست
نامه دوم: ۲۲ سپتامبر
مصاحبه: هفته اول نوامبر، ایروان/ AP / آپدیت سیس ۱۵ نوامبر / ۱۲ ژانویه بخاطر ایمیل، یه ایمیل تو فوریه، یه ایمیل هم ۲۱ مارچ همه جوابها تکراری  و منتظر باشید تا اعلام کنیم / آپدیت دو خطی و اولین آپدیت از سمت خودشون ۸ می/ کلیر ۱۰ می/آپدیت تحویل پاسپورت ۱۵ می/ تحویل مدیکال جدید ۱۷ می/ ۱۸ می صدور ویزا/ ۱۹ می تحویل پاسپورت از پست
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، okhtapos ، AbbasHTC ، Paniz888 ، a_cute65
(2017-01-22 ساعت 19:58)erasmus1 نوشته:  از همه دوستان بابت تبریک شون ممنونم. من مصاحبه ام 7 نوامبر سفارت ابوظبی بود. کارشناس ارشد فیزیک دارم، کار دولتی ندارم، و چون تک فرزندم سربازی هم معاف بودم و مجردم. در واقع حدودا سه ماه پیش بود مصاحبه بنده و نمی دونم چرا دوباره مدیکال می خوان ازم. الان باید پاشم دوباره برم ابوظبی مدیکال بدم و حضوری برم سفارت؟ یا مدیکالم می شه تحویل پست داد؟

ضمن تبريك مجدد.دوست عزيز اين ايميل صرفا به شما تذكر داده كه مدت اعتبار ويزاتون با اعتبار مديكالتون يكي هست.من فكر ميكنم حدود سه ماه از ٦ماه مديكالتون هنوز باقي مانده اگر قصد دارين در اين مدت(٣ماه باقي مانده از مديكالتون) برين آمريكا نيازي به تمديد مديكال نيست ولي اگر فكر ميكنيد بعد از ٣ماه ميخواين برين بايد مديكالتون رو تمديد كنيد.
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، erasmus1 ، okhtapos ، خوش لحن ، MOZHDEHHHHHH ، saeidsh ، pegkh ، m_baghaei ، AbbasHTC ، Paniz888 ، a_cute65
سلام دوستان
این متنی که نوشته من کلییر شدم وباید برای صدور ویزا باید برم سفارت یا پیکاپ کنم در سایت سفارت ابوظبی نوشته شده، ولی سایت سیس همچنان برای من نوشته در حال مراحل اداری! به نظر شما الان پاشم برم ابوظبی یا نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
erasmus1 دوست عزيز تبريك ميگم شما ويزاتون اماده هست و ميتونين پاسپورتتون رو بفرستين براي ويزا مياركتون باشه ، براي ما هم دعاا كنين ، فقط ميشه لطفا آپديتتون رو بگين فقط همون روز مصاحبه بوده ؟در سيس چطور ؟؟
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان