کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

دوستان من دو خطي شدم ولي آپديت ها هيچ تغييري نكرده همون ١ روز بعد مصاحبه در ستيت سفارت ابوظبي و ١٨ اكتبر در سايت سيس ، ولي ١ هفته هست ٢ خطي شدم ؟؟ مشكلي هست ؟ ممكنه ٢ خطي نباشم ؟?
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: anita56 ، okhtapos ، hesgan ، Paniz888 ، a_cute65
سلام دوستان و همراهان عزیر
کیس من و پسرم امروز دو خطی شد
ولی همسرم که برنده بود هنوز تک خطیه!!!!
راستی بین نقطه و In هنوز فاصله هست و کلمه In addition هم به خط دوم نرفته!!
Case: 2017AS2***
DS260: 14 May
Interview: 07 Nov.
Case Status: AP  Cool   
Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان: hesgan ، AbbasHTC ، Paniz888 ، a_cute65
(2017-01-22 ساعت 19:58)erasmus1 نوشته:  از همه دوستان بابت تبریک شون ممنونم. من مصاحبه ام 7 نوامبر سفارت ابوظبی بود. کارشناس ارشد فیزیک دارم، کار دولتی ندارم، و چون تک فرزندم سربازی هم معاف بودم و مجردم. در واقع حدودا سه ماه پیش بود مصاحبه بنده و نمی دونم چرا دوباره مدیکال می خوان ازم. الان باید پاشم دوباره برم ابوظبی مدیکال بدم و حضوری برم سفارت؟ یا مدیکالم می شه تحویل پست داد؟

????????????
سلام، تبريك ميگم بهتون كيس من خيلي شبيه شماست، من يك روز بعد از شما رفتم سفارت مصاحبه (البته ايروان) يعني ٨ نوامبر و ١٧ نوامبر يك دونه آپديت خوردم كارمند شركت خصوصي هستم و سربازي بخاطر كفالت معاف ولي من و همسرم هردو ap خورديم و تا همين الان هم منتظريم، من فكر ميكنم سفارت ابوظبي سرعت بيشتري داره كه برام جاي سوال داره چون همه كيس ها تا جايي كه ميدونم از سمت kcc كلير ميشن و ويزا صادر ميشه، به هر حال بايد صبر كرد براي ما هم دعا كنيد كه زودتر كلير شيم و ويزامون رو بگيريم ????????????????
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، erasmus1 ، MOZHDEHHHHHH ، bahareh75 ، hesgan ، AbbasHTC ، Paniz888 ، a_cute65
(2017-01-23 ساعت 21:42)pegkh نوشته:  erasmus1 دوست عزيز تبريك ميگم شما ويزاتون اماده هست و ميتونين پاسپورتتون رو بفرستين براي ويزا مياركتون باشه ، براي ما هم دعاا كنين ، فقط ميشه لطفا آپديتتون رو بگين فقط همون روز مصاحبه بوده ؟در سيس چطور ؟؟

ممنونم دوست عزیز، من دو روز بعد از مصاحبه اپدیت داشتم که ازم درخواست CV کرده بود، دیگه اپدیتی نداشتم تا این آپدیت اخیر که نوشته ویزات آماده صدوره و مراحل اداریت تموم شده. سایت سفارت فقط این پیام هست و سایت تغییرش فقط همون قضیه دوخطی و or هست وگرنه همچنان نوشته در حال مراحل اداری.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-23 ساعت 23:01)anita56 نوشته:  سلام دوستان و همراهان عزیر

سلام..برای شما و پسرتون ready زده تو سایت؟
پاسخ
تشکر کنندگان: okhtapos ، Paniz888 ، a_cute65
(2017-01-24 ساعت 07:41)AbbasHTC نوشته:  

سلام
ما ایروان بودیم و ایروان سایتی برای چک کردن وضعیت کیس نداره. فقط میشه فهمید کلیر شدی یا نه Sad
Case: 2017AS2***
DS260: 14 May
Interview: 07 Nov.
Case Status: AP  Cool   
Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان: AbbasHTC ، onasiss ، a_cute65
دوستان عزیز با تجربه
کسی میدونه اینکه در سایت سیس برام تاریخ آپدیت زده 20 ژانویه ولی در سایت سفارت ابوظبی هنوز زده 19 ژانویه چرا همچین حالتی داره؟
no sign
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-24 ساعت 19:43)anita56 نوشته:  
(2017-01-24 ساعت 07:41)AbbasHTC نوشته:  

سلام
ما ایروان بودیم و ایروان سایتی برای چک کردن وضعیت کیس نداره. فقط میشه فهمید کلیر شدی یا نه Sad

تو سایت سیس رو عرض میکنم..نه تو سایت سفارت...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-23 ساعت 01:31)hesgan نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 21:48)bahareh75 نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 20:42)hesgan نوشته:  روز مصاحبه بهتون نگفتن حدوداً از چه مدت به بعد سایت رو چک کنین؟ معمولاً یک حدودی رو اعلام می کنن. اگر از اون مقدار گذشته حتماً ایمیل بزنین و پیگیری کنین  Smile

گفت دو الي سه ماه آينده ويزات مياد!!دوستاني كه ابوظبي مصاحبه داشتن كسي هست كه با آفيسر خانم مصاحبه كرده باشه؟

ما 29 نوامبر ابوظبی با یک آفیسر خانوم که نسبتاً جوون و خیلی هم خوش اخلاق بود مصاحبه داشتیم  Cool

ما هم 22 توامبر با یه خانوم مصاحبه داشتیم که گفت دو تا سه ماه دیگه سایت رو چک کنید.
شماره کیس :      2017AS23XX
رویت قبولی : می 2016
تعداد نفرات: دو نفر (برنده اصلی خانم ، آقا معاف از سربازی)
شغل : غیر دولتی
محل مصاحبه : ابوظبی
تاریخ مصاحبه :         22 نوامبر
آپدیتها :        23 نوامبر سفارت ، 29 نوامبر و 15 می سایت سیس
نتیجه : AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-25 ساعت 02:20)mahzi نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 01:31)hesgan نوشته:  
(2017-01-22 ساعت 21:48)bahareh75 نوشته:  گفت دو الي سه ماه آينده ويزات مياد!!دوستاني كه ابوظبي مصاحبه داشتن كسي هست كه با آفيسر خانم مصاحبه كرده باشه؟

ما 29 نوامبر ابوظبی با یک آفیسر خانوم که نسبتاً جوون و خیلی هم خوش اخلاق بود مصاحبه داشتیم  Cool

ما هم 22 توامبر با یه خانوم مصاحبه داشتیم که گفت دو تا سه ماه دیگه سایت رو چک کنید.

زیاد به حرف های آفیسر دلخوش نباشید به من هم گفت 2 الی 3 ماه ولی 10 ماه طول کشید .
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
(2017-01-25 ساعت 02:43)Janan2017 نوشته:  
(2017-01-25 ساعت 02:20)mahzi نوشته:  
(2017-01-23 ساعت 01:31)hesgan نوشته:  ما 29 نوامبر ابوظبی با یک آفیسر خانوم که نسبتاً جوون و خیلی هم خوش اخلاق بود مصاحبه داشتیم  Cool

زیاد به حرف های آفیسر دلخوش نباشید به من هم گفت 2 الی 3 ماه ولی 10 ماه طول کشید .

شما كيستون لاتاري بود؟
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان عزیز
مهاجرت واقعا ریسک بالایی داره و دل و جرات می خواد هر چقدر هم که انگیزه داشته باشی تهش ریسک داره
من واقعا تصمیم گرفتم اگه خدایی نکرده ترامپ خرابکاری کرد واسه مهاجرت
حتما توی ایران شغلم رو عوض کنم و از کارمندی برم واسه خودم یه کاری راه بندازم قبلا می ترسیدم ولی حالا فکر می کنم خیلی ترسش کمتر از
مهاجرت هست بگذریم به امید رفتن و موفقیت همه
می خواستم بدوتم کسی هست که از یک ماه پیش هنوز سایت ابوظبی نشناسه کیس نامبرش رو ؟
کیس نامبر من رو هنوز نمی شناسه بنظرتون من کاری انجام بدم ؟
1 بار آپدیت البته توی سایت سیس داشتم
با تشکر از نظرات شما
کیس نامبر:2017AS10XX
تعداد کیس : 2نفر
مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه: 2017/DEC/14  
نتیجه :AP
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان نمیخوام امید واهی بدم ولی هنوز برای نا امیدی زوده همین امروز سفارت ارمنستان یه شماره کیس رو کلییر کرد من فکر میکنم بهتره مثبت فکر کنیم .
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، m_baghaei ، a_cute65
کیس: ‎2017AS**XX‎
نتیجه: 4 می
ارسال فرم: 20 می
نامه دوم: 15 سپتامبر
مصاحبه: هفته سوم oct، آنکارا/ ‎AP /‎ آپدیت12dec ceacو 19 jan سفارت
به من گفتن 4 ماه مراحل اداری طول میکشه.
الان حدود سه ماه نیم گذشته خبری نشده
به نظرتون کی اعلام می کنن؟همون 4 ماه یا بیشتر
پاسخ
تشکر کنندگان:
يعني بيچاره شديم رفت فرقي نداره الان ١ خطي باشيم ٢ خطي باشيم ايشو باشيم در هر صورت حتي با داشتن ويزاي امريكا چون ايراني هستيم از رفتن به ام ر ي ك ا محروم شديم ?????
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: gbtm

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان