کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

پیش نویس طرح دستور اجرایی جدید که به دست خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده، وال استریت ژورنال هم این پیش نویس رو تایید کرده:

1- در دستور جدید دوباره همه هفت کشور قبلی دچار "محدودیت در سفر" به ایالات متحده میشوند.

2- افرادی که دارای گرین کارت هستند، افرادی که ویزای معتبر آمریکا رو دارند(حتا اگه هنوز وارد آمریکا نشده باشند) و افراد دو ملیتی از این قانون مستثنا خواهند شد.

‎****‎ گفته شده که این پیش نویس اولیه است و تا روز امضا امکان تغییراتی در آن خواهد بود.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

من اینو کپی کردم گفتم شاید بعضی از هم قطاران ندیده باشند
توی این روزها شاید ماها بیشتر هم دیگرو درک کنیم
شاید یک خبر کوچیک خوب حالمونو خوبتر کنه
به امید هرچه سریعتر کلییر شدن همگی
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، a_cute65 ، onasiss ، ََAfra ، zamini1975
(2017-02-20 ساعت 15:56)FFF1234 نوشته:  پیش نویس طرح دستور اجرایی جدید که به دست خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده، وال استریت ژورنال هم این پیش نویس رو تایید کرده:

1- در دستور جدید دوباره همه هفت کشور قبلی دچار "محدودیت در سفر" به ایالات متحده میشوند.

2- افرادی که دارای گرین کارت هستند، افرادی که ویزای معتبر آمریکا رو دارند(حتا اگه هنوز وارد آمریکا نشده باشند) و افراد دو ملیتی از این قانون مستثنا خواهند شد.

‎****‎ گفته شده که این پیش نویس اولیه است و تا روز امضا امکان تغییراتی در آن خواهد بود.

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

سلام وتشکر بابت اخبارتون
ماهایی که ap خوردیم که تو هیچکدوم از این دسته ها نیستیم وتکلیف ماها چی میشه ؟
کیس نامبر:زیر 400
تعداد نفرات :2نفر (خانم برنده )
تحصیلات: خانم فوق لیسانس وآقا فوق دیپلم
ارسال فرم :11جولای
تاریخ مصاحبه :2فوریه
نتیجه :کنسل مصاحبه 2فوریه
تاریخ مجدد:16فوریه
آپدیتها :16و21و22 فوریه و14مارچ ,17 آپریل(کیس اصلی ازطریق ایمیل )
نتیجه :ap
پاسخ
تشکر کنندگان: ََAfra ، zamini1975 ، a_cute65
(2017-02-20 ساعت 17:05)nabavim نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 15:56)FFF1234 نوشته:  پیش نویس طرح دستور اجرایی جدید که به دست خبرگزاری آسوشیتدپرس رسیده، وال استریت ژورنال هم این پیش نویس رو تایید کرده:

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

سلام وتشکر بابت اخبارتون
سوْال خوبيه اما من به ديد مثبت ميبينم ميدوني چرا؟؟؟ شايد با محدود شدن رفت و امد كاراي مارو سريع تَر انجام بدن يعني بيايم تَو الويت ( خواستم خيللليييي مثبت فكر كنم )
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان: a_cute65
(2017-02-20 ساعت 19:48)vanima نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 17:05)nabavim نوشته:  

لینک خبر

انرژی مثبت یادتون نره

سلام وتشکر بابت اخبارتون
سوْال خوبيه اما من به ديد مثبت ميبينم ميدوني چرا؟؟؟ شايد با محدود شدن رفت و امد كاراي مارو سريع تَر انجام بدن يعني بيايم تَو الويت ( خواستم خيللليييي مثبت فكر كنم )

خب ما شامل شماره 1 میشیم دیگه دفعه قبل هم محدودیت ایجاد کرده بود یعنی ویزا نمیدن امیدوار بودن خوبه ولی قرار نیست سر خودمونو کلاه بزاریم
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh
واقعا متاسفم
خبرگزاری آسوشیتد پرس گزارش داده که پیش‌نویس نسخه جدید فرمان مهاجرتی ترامپ از طریق منبعی به دست این خبرگزاری رسیده است.

بهمن کلباسی، خبرنگار بی‌بی‌سی، می‌گوید که این پیش‌نویس تفاوت چندانی با فرمان اولیه ندارد و حاوی نکات زیر است:

همان ٧ كشور هدف این فرمان هستند.
كسانى كه ويزا دارند می‌توانند به خاک آمریکا وارد شوند.
محدوديت عليه پناهجويان سورى کاهش یافته است.
بخش اصلى فرمان که توقف صدور و بررسى ویزا براى شهروندان ٧ کشور نام برده شده در فرمان اولیه است باقى مى‌ماند.
البته ممکن است نسخه نهایی که امضا می‌شود قدری با این پیش‌نویس متفاوت باشد.
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان گويا ١ سري از ماه اكتبر و نوامبر كليير شدن لطفا خبري شد به ما بگين تا خوشحال شيم و اميدواار???
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B
(2017-02-20 ساعت 20:24)hilla26 نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 19:48)vanima نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 17:05)nabavim نوشته:  سلام وتشکر بابت اخبارتون

خب ما شامل شماره 1 میشیم دیگه دفعه قبل هم محدودیت ایجاد کرده بود یعنی ویزا نمیدن امیدوار بودن خوبه ولی قرار نیست سر خودمونو کلاه بزاریم
ببخشيدا خيلي بي جا كرده ، به چه حق و به چه قانوني ميخواد جلوي اقدام ازدواجي و نامزدي و بگيره ؟؟؟!!! خود مزخرفش مهاجر غير قانوني امريكا بوده ، زن خودشم مهاجره ، نميتونه كه نذاره ولي شايد سخت تَر كنه شرايط رفتن و . به خدا قسم اگه به خاطر همسرم نبود حاضر نبودم حتي يه روز تَو اون مملكت باشم . اصلا زده شدم از رفتن
نوع ویزا: k1
ارسال مدارک: 2016-Jun-28
Nov-16-2016: Approve
Case Number: 09-Dec-2016
تاریخ دریافت ایمیل از سفارت : 2017-jan-09
سفارت ارمنستان-ایروان
وقت سفارت: 2-feb.2017
Status: وقت مصاحبه كنسل شد
وقت مصاحبه دوم : 09-Feb-2017
به علت نقص در فرم Ds-160 مصاحبه نهائي در تاريخ 10 فبريه انجام شد.
نتيجه مصاحبه :  AP
تاریخ های اپدیت در سایت سیس:  14 , 15 , 17 ,23 فبريه، 2 مارچ، 10 مي
تاريخ كلير:
تاريخ صدور ويزا:
ورود با امريكا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 23:29)vanima نوشته:  
(2017-02-20 ساعت 19:48)vanima نوشته:  سوْال خوبيه اما من به ديد مثبت ميبينم ميدوني چرا؟؟؟ شايد با محدود شدن رفت و امد كاراي مارو سريع تَر انجام بدن يعني بيايم تَو الويت ( خواستم خيللليييي مثبت فكر كنم )

ببخشيدا خيلي بي جا كرده ، به چه حق و به چه قانوني ميخواد جلوي اقدام ازدواجي و نامزدي و بگيره ؟؟؟!!! خود مزخرفش مهاجر غير قانوني امريكا بوده ، زن خودشم مهاجره ، نميتونه كه نذاره ولي شايد سخت تَر كنه شرايط رفتن و . به خدا قسم اگه به خاطر همسرم نبود حاضر نبودم حتي يه روز تَو اون مملكت باشم .  اصلا زده شدم از رفتن
چی بگم والا فعلا که اون سواره ما پیاده واسه خودش داره خدایی میکنه. خودمم قاطی کردم بخدا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 19:48)vanima نوشته:  سوْال خوبيه اما من به ديد مثبت ميبينم ميدوني چرا؟؟؟ شايد با محدود شدن رفت و امد كاراي مارو سريع تَر انجام بدن يعني بيايم تَو الويت ( خواستم خيللليييي مثبت فكر كنم )

ببخشيدا خيلي بي جا كرده ، به چه حق و به چه قانوني ميخواد جلوي اقدام ازدواجي و نامزدي و بگيره ؟؟؟!!! خود مزخرفش مهاجر غير قانوني امريكا بوده ، زن خودشم مهاجره ، نميتونه كه نذاره ولي شايد سخت تَر كنه شرايط رفتن و . به خدا قسم اگه به خاطر همسرم نبود حاضر نبودم حتي يه روز تَو اون مملكت باشم .  اصلا زده شدم از رفتن
سلام به همه دوستان عزیز
خانم ها و آقایون عزیز ما میریم امریکا هیچ کس هم نمیتونه مانع ما بشه.
یادمه چند هفته پیش که آقای هویج اون حکم رو صادر کرد همه ما کلی ناراحت بودیم و گله میکردیم و بعد دیدیم که چقدر راحت قضیه منتفی شد.
تو این اتفاق یاد گرفتم که نباید امیدم رو زود از دست بدم.
خدا همه چیز رو درست میکنه و به واقع هیچ چیزی نیست که خدا نتونه حلش کنه.
صد بار دیگه حکم بده صد بار دیگه باطل میشه.
امیدوار باشید
توکل به خدا
ما میریم آمریکا....
بنده پیر خراباتم که لطفش دایم است
ورنه لطف شیخ و زاهد گاه هست و گاه نیست
ان الله کل شی قدیر
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: hilla26 ، onasiss

کلا مردم‌تو سوریه و یمن دارن کشته میشن آمریکا به تخ.شم نیست! فکر کردین دلشون برای ما سوخته که نامزد داریم یا کلی خرج سفارت و آزمایش و مسافرت دادیم؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-20 ساعت 22:46)pegkh نوشته:  دوستان گويا ١ سري از ماه اكتبر و نوامبر كليير شدن لطفا خبري شد به ما بگين تا خوشحال شيم و اميدواار???

شما از کجا می دونین یه عده کلییر شدن؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
حالا یعنی چی میشه؟ بازم سه ماه تعلیق؟ یعنی فقط عقب افتادیم دوهفته... تاپیکهای پارسال همه پر از شادی کلییر شدن بوده تو این زمان ها اونوقت ما نشستیم اخبار نگاه میکنیم ببینیم ویزا میدن یا نه؟ عجب اوضاعی شده... این سفارت ها هم کلییر نمی کنن هفته ای یدونه کیس کلییر میکنن اونم به زور از اکتبری ها هم که اصلا خبری نیست. من دلم یه خبر خوش میخواد ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، ََAfra
(2017-02-21 ساعت 10:21)h.mgh نوشته:  حالا یعنی چی میشه؟ بازم سه ماه تعلیق؟ یعنی فقط عقب افتادیم دوهفته... تاپیکهای پارسال همه پر از شادی کلییر شدن بوده تو این زمان ها اونوقت ما نشستیم اخبار نگاه میکنیم ببینیم ویزا میدن یا نه؟ عجب اوضاعی شده... این سفارت ها هم کلییر نمی کنن هفته ای یدونه کیس کلییر میکنن اونم به زور از اکتبری ها هم که اصلا خبری نیست. من دلم یه خبر خوش میخواد ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

سلام امیدوارم خبر خوب برسه و همه رو شاد کنه
واقعا از ما بچه های لاتاری کاری بر نمیاد ،
نه ویزا داریم که عجله کنیم ، نه گرین کارت که بخوایم منتش رو سر دولت نارنجی بزاریم و نه هیچی ...و وقتی در زمینه ای کاری نمیتوان کرد ، چرا خودمون رو نابود کنیم
امیدوار به لطف خدا.

اي رفته به چوگان قضا همچون گو
چپ مي خور و راست مي رو و هيچ مگو
كانكس كه تو را فكنده اندر تك و پو
او داند و او داند و او داند و او
حكيم عمر خيام.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، ekhveh ، saeidsh
باسلام به دوستان گلم دوستم کیس ازدواجی بود که با ما همزمان مصاحبه داشت با ویزاش موافقت شده بود که بعد این جریانات بهش ویزا ندادن شنبه ویزا بدستش رسید و الانم ساعت 11:40صبح روز سه شنبه 3اسفند به شما میگم که تو هواپیما ترکیش نشسته و ساعت 7صبح از تهران به سمت ترکیه و بعد دو ساعت خدا بخاد بقصد هیوستون.دعا کنید بی دردسر برسه به شوهرش بعد از این دوره پراسترس دوری.خدا به هممون کمک کنه این دوره تلخ انتظار نامعلوم را خوب پشت سر بذاریم.آمین
شماره کیس: 2017AS34XXتاریخ رویت قبولی:4می تعداد افراد:3نفر کنسولگری:ایروان تاریخ ارسال فرم:27می کارنت شدن کیس:8نوامبر تاریخ دریافت نامه دوم:  22نوامبر  تاریخ مصاحبه: 17ژانویه وضعیت:ap آپدیت:23ژانویه  24ژانویه  مقصد:هیوستون تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: ekhveh ، JAVID2015 ، h.mgh ، V_B ، mrticoen ، a_cute65 ، Ali--usa ، ََAfra
سلام دوستان ، من آدرس ايميل سفارت ابوظبي رو مي خواستم اگر كسي ميدونه لطفا برام بزاريد ، ممنون ميشم
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي