کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-02-22 ساعت 15:54)خوش لحن نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 15:01)mojtaba01 نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 13:57)vanima نوشته:  اي بابا خب مگه زورشون كردن؟ ته دلشون همين و ميخواستن ديگه، ناراحتي نداره كه... خودشون خواستن به اميد يه زندگي تازه مهاجرت كنن.. غصه نداره كه . همه چيز و كه نميشه باهم داشت . دوري از عزيزات سخته ولي اينم يه بخشه زندگيه ديگه

نمی دونم چرا با دیدن این عکسا یهو هوری دلم ریخت؟!!
من فقط اینو می دونم که ادم با امید زنده و بس. امید، خونواده و فردای روشن هستند که به ما جرات میدن.
ولی بابا جان بخندید. اخم چرا آخه؟؟؟؟؟؟؟ خواهش می کنم.
خدایا به امید تو

بايد بپذيريم كه مهاجرت سخته، مخصوصا اوايلش ،

نمي دوني وارد چه فضايي ميشي ، شغلت قراره چي باشه ، درآمدت چقدره ، قراره كجا سكونت داشته باشي ،اصلا غم غربت يعني چي؟

همه اينها باعث نگراني ميشن و من خودم رو واسه همه اينها آماده كردم مطمئنم كه از پس همه اينها بر ميام شما هم مطمئن باش.

من به يه ضرب المثل قديمي خيلي اعتقاد دارم

ميگن گرفتن شير مشكله ولي وقتي گرفتي ميگي شير گرفتم

پر كردن فاصله ي فرهنگ و آداب زندگي يه جهان سومي با كشورهاي توسعه يافته خيلي سخته، ولي وقتي همت كردي و انجامش دادي، خودت و نسلهاي بعدت تا سالها به راحتي زندگي مي كنيد.

اوباما،‌ ترامپ، جابز  و .... همشون نسل قبليشون مهاجر بودن الان ببين با تلاش و پشتكار به كجا رسيدن

من و شما هم مي تونيم برسيم اگه همتش رو داشته باشيم

موفق و پيروز باشيد

بچه ها خیلی ممنون که این همه انرژی مثبت میدید
کیس نامبر:**62 2017AS0000
تاریخ رویت قبولی:9May
ارسال فرم:18may
تعداد:3 نفر
محل مصاحبه:فعلا آنکارا(تغییر به ایروان توسط kcc)
تاریخ مصاحبه: 23 may
وضعیت دریافت ویزا:
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزيز من امروز ٢٢ فوريه ١ آپديت اتوي سايت سيس داشتم البته هفته پيش ايميل داده بودم وجواب ايميل هم برام اومد گفتم شايد خوشحال بشين به هر حال داره روي پرونده هاا كار ميشه
كيس نامبر زير ١٠٠٠
تاريخ مصاحبه ١٠ اكتبر
وضعيت: ap
محل مصاحبه ابوظبي
خانم تنها يك نفر
ليسانس الكترونيك و كارمند غير دولت و مجرد
درسايت سفارت اپديت درتاريخ ١١ اكتبر و در سايت سيس اپديت در تاريخ ١٨ اكتبرو آپديت دوم ٢٢ فوريه بعد از زدن ايميل در ١١ فوريه،
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، ََAfra ، ََAfra ، ekhveh ، mrticoen ، V_B
(2017-02-22 ساعت 11:20)h.mgh نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 11:16)Alirezania نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 11:08)h.mgh نوشته:  دوستان سفارت ها دیگه هم انقدر تو کلییر کردن کند عمل میکنن؟ ارمنستان تو این هفته اصلا کلییر نکرد هفته پیش یه دونه کلییر کرد چرا این جورین؟Sad((((((

ما هم از ۱۹ اکتبر منتظریم ما آنکارا بودیم! فردا هم که خدا می دونه چی میشه! امیدوارم حداقل بگه کسایی که تو ای پی هستن کارشون انجام میشه و بعد از ۳ هم همه کارشون انجام میشه

نمی دونم ولی به نظرم میشه شکایت کرد اگه یه وکیل اونجا پیدا کنیم یه دادخواست تنظیم کنن که لاتاری یه برنامه از پیش تعیین شده بوده و ما برای این کار هزینه کردیم و مصاحبه رفتیم یا قراره بریم نمیشه که وسط کار قطعش کنن قانونی نیست نمیدونم یه وکیل بهتر میدونه لاتاری رو خودشون برگزار کردن نمیتونن وسط کار برش دارن.

فکر نکم بشه شکایت کرد. قبلا هم گفته بودم اینا روزی صدها بمب رو سر مردم سوریه و عراق و یمن میریزن با پهباد از نوادا تو یمن و افغانستان آدم می کشن حالا بیان دلشون برای یه عده که لاتاری بردن و پول ََو وقت خرج کردن بسوزه،؟
نه بابا اینجوری ها هم نیستن حقوق بشر خودشون از همه بدتره
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 19:57)Alirezania نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 11:20)h.mgh نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 11:16)Alirezania نوشته:  ما هم از ۱۹ اکتبر منتظریم ما آنکارا بودیم! فردا هم که خدا می دونه چی میشه! امیدوارم حداقل بگه کسایی که تو ای پی هستن کارشون انجام میشه و بعد از ۳ هم همه کارشون انجام میشه

نمی دونم ولی به نظرم میشه شکایت کرد اگه یه وکیل اونجا پیدا کنیم یه دادخواست تنظیم کنن که لاتاری یه برنامه از پیش تعیین شده بوده و ما برای این کار هزینه کردیم و مصاحبه رفتیم یا قراره بریم نمیشه که وسط کار قطعش کنن قانونی نیست نمیدونم یه وکیل بهتر میدونه لاتاری رو خودشون برگزار کردن نمیتونن وسط کار برش دارن.

فکر نکم بشه شکایت کرد. قبلا هم گفته بودم اینا روزی صدها بمب رو سر مردم سوریه و عراق و یمن میریزن با پهباد از نوادا تو یمن و افغانستان آدم می کشن حالا بیان دلشون برای یه عده که لاتاری بردن و پول ََو وقت خرج کردن بسوزه،؟

دوستان روزهای سخت و پر استرسی داریم، قبلا استرسمون این بود که آیا کارنت زود میشیم یانه، ایا چک میخوریم یا نه ولی الان فکرمون این هست که آیا اصلا به مصاحبه میرسیم یا نه؟؟ Sad Sad
ولی من وقت خودم رو با کارم، گهگاهی زبان خوندن، خوندن دلنوشته های شما دوستان عزیز و هفته ای یکبار خلاصه وضعیت کیس های سفارت ترکیه پر میکنم. امیدوارم که انشاالله همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه.
دوستان اگر خواستین تحلیل 21 فوریه ترکیه رو داشته باشید به لینک زیر مراجع کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread...tpost.html
راستی دلیل ناراحتی دوستانی که تو عکس بودند به هرحال غم دوری که خیلی سخته
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 20:11)sayhoon نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 19:57)Alirezania نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 11:20)h.mgh نوشته:  نمی دونم ولی به نظرم میشه شکایت کرد اگه یه وکیل اونجا پیدا کنیم یه دادخواست تنظیم کنن که لاتاری یه برنامه از پیش تعیین شده بوده و ما برای این کار هزینه کردیم و مصاحبه رفتیم یا قراره بریم نمیشه که وسط کار قطعش کنن قانونی نیست نمیدونم یه وکیل بهتر میدونه لاتاری رو خودشون برگزار کردن نمیتونن وسط کار برش دارن.

دوستان روزهای سخت و پر استرسی داریم، قبلا استرسمون این بود که آیا کارنت زود میشیم یانه، ایا چک میخوریم یا نه ولی الان فکرمون این هست که آیا اصلا به مصاحبه میرسیم یا نه؟؟ Sad  Sad
ولی من وقت خودم رو با کارم، گهگاهی زبان خوندن، خوندن دلنوشته های شما دوستان عزیز و هفته ای یکبار خلاصه وضعیت کیس های سفارت ترکیه پر میکنم. امیدوارم که انشاالله همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه.

لینک کار نکرد که!
پاسخ
تشکر کنندگان:
آقا ما الان لاگ این کردم به سیس من همیشه همون بالا آپدیت و نگاه می کردم ولی امروز کلیک کردم رو نفر دوم و سوم یه readyنوشته براشون و دیدم که ۱۰ فبریه آپدیت داشتن یعنی ۱۲ روزه پیش!!! یعنی یه نفروارد کیسشون شده که آپدیت خوردن آیا کسانی کا جلو اسمشون ready نوشته هم ۲ خطی میشن؟ چون متنش با کسانی که ap هستن فرق می کنه!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 22:01)Alirezania نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 20:11)sayhoon نوشته:  
(2017-02-22 ساعت 19:57)Alirezania نوشته:  فکر نکم بشه شکایت کرد. قبلا هم گفته بودم اینا روزی صدها بمب رو سر مردم سوریه و عراق و یمن میریزن با پهباد از نوادا تو یمن و افغانستان آدم می کشن حالا بیان دلشون برای یه عده که لاتاری بردن و پول ََو وقت خرج کردن بسوزه،؟

دوستان روزهای سخت و پر استرسی داریم، قبلا استرسمون این بود که آیا کارنت زود میشیم یانه، ایا چک میخوریم یا نه ولی الان فکرمون این هست که آیا اصلا به مصاحبه میرسیم یا نه؟؟ Sad  Sad

لینک کار نکرد که!
لطفا کلیک کنید
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania
سلام خدمت همگي
ظاهرا سفارت آنكارا كلير انجام نمي ده يا به كندي انجام ميشه . پروسه همسرم از اكتبر تو مراحل اداري هست و فقط يه آپديت داشتيم و از دو خطي و or خبري نيست من و پسرام هم كه دو هفته پيش وارد آمريكا شديم اميدوارم قوانين جديد مشكلي براي هيچ كسي پيش نياره خصوصا خانواده هايي كه مثل ما از هم جدا هستن و به اميد كلير شدن دوستان لطفا هر كس كلير شد اطلاع بده تا از وضع همديگر خبر داشته باشيم به اميد خبرهاي خوب
قبولی 2017
مصاحبه : اکتبر
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975 ، saeidsh
Case 2629 دوخطی شده!!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 10:28)Alirezania نوشته:  Case 2629 دوخطی شده!!!!

من این کیس زدم 3 نفر ap بودند
ولی با روشهایی که اموزش داده بودند 2 خطی نبودند
امیدوارم من اشتباه کرده باشم
فقط فرقش با قبل یک نوشته کد مانند کوتاه برنگ قرمز در اول خطه
میشه لطفا اشکال منو برطرف کنید
ایا کیس اینه 2017as2629
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 05:27)mari2 نوشته:  سلام خدمت همگي
ظاهرا سفارت آنكارا كلير انجام نمي ده  يا به كندي انجام ميشه . پروسه همسرم از اكتبر تو مراحل اداري هست و فقط يه آپديت داشتيم و از دو خطي و or خبري نيست من و پسرام هم كه  دو هفته  پيش  وارد آمريكا شديم  اميدوارم قوانين جديد مشكلي براي هيچ كسي پيش نياره خصوصا خانواده هايي كه مثل ما از هم جدا هستن و به اميد كلير شدن دوستان لطفا هر كس كلير شد اطلاع بده تا از وضع همديگر خبر داشته باشيم به اميد خبرهاي خوب

بله بنظر انکارا یا کند عمل میکنه یا اخبارش به ما نمیرسه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 13:49)FFF1234 نوشته:  
ظاهرا سفارت آنكارا كلير انجام نمي ده  يا به كندي انجام ميشه . پروسه همسرم از اكتبر تو مراحل اداري هست و فقط يه آپديت داشتيم و از دو خطي و or خبري نيست من و پسرام هم كه  دو هفته  پيش  وارد آمريكا شديم  اميدوارم قوانين جديد مشكلي براي هيچ كسي پيش نياره خصوصا خانواده هايي كه مثل ما از هم جدا هستن و به اميد كلير شدن دوستان لطفا هر كس كلير شد اطلاع بده تا از وضع همديگر خبر داشته باشيم به اميد خبرهاي خوب

امیدوارم زودتر مشکل شما و همه حل بشه
خیلی زیاد خوندم که عملکرد سفارتها مثل همه و
یکسان هستند
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-22 ساعت 15:11)AbbasHTC نوشته:  دوستان به نظرتون آینده ما 2017 ایها چی میشه...؟؟؟خیلی شرایط سختیه.....

یکی بیاد و یه امیدی بده نو رو خدا.........

اینده ما با کمی استرس بیشتر و شرایط خاص به لطف خدا ویزا میگیریم
چون ما همه شهروندان معمولی و عاشق امریکا هستیم
اینو خودمون میدونیم ولی اونها بعد از برسی متوجه میشن
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، onasiss ، AbbasHTC ، فافافا
Sad 
(2017-02-23 ساعت 13:53)FFF1234 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 13:49)FFF1234 نوشته:  

یکسان هستند

سفارت ارمنستان هم همینه این هفته که هیچ خبری نبود فکر کنم دست نگه داشتن تا ببینن حکم ترامپ چی میشه.
کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-02-23 ساعت 14:07)h.mgh نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 13:53)FFF1234 نوشته:  
(2017-02-23 ساعت 13:49)FFF1234 نوشته:  بله بنظر انکارا یا کند عمل میکنه یا اخبارش به ما نمیرسه

یکسان هستند

سفارت ارمنستان هم همینه این هفته که هیچ خبری نبود فکر کنم دست نگه داشتن تا ببینن حکم ترامپ چی میشه.

بله اينطور كه من فهميدم هر سه سفارت خيلي كند پيش ميرن، ولي بايد بگم كه فقط تو سفارت ارمنستان هست كه ميشه تغييرات همه رو ديد كه تو اين هفته يه كيس غير لاتاري كلير شد و چندتا كيس ديگه لاتاري و غير لاتاري از تو ليست حذف شد، به اين معنا ست كه اون عزيزان ويزاشون رو دريافت كردند
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، a_cute65

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان