کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

(2017-03-17 ساعت 03:57)Alirezania نوشته:  ما شدیم ۱۴۷ روزه!

با آرزوی بهترینها برای شما
چه خبر خوبی
واقعا میتونم حال و حستونو بفهمم امیدوارم این اتفاق خوب برای ماهم خیلی زود بیوفته و زود کلیر بشیم و همه کلیر بشن
شما اولین اکتبری هستید.
کیس نامبر: ***2017as
تعداد نفرات: 3
تاریخ رویت: 6may
ارسال فرم: may نیمه دوم
مصاحبه: انکارا. نیمه دوم اکتبر
آپدیت: دسامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-17 ساعت 13:37)FFF1234 نوشته:  

چه خبر خوبی
واقعا میتونم حال و حستونو بفهمم امیدوارم این اتفاق خوب برای ماهم خیلی زود بیوفته و زود کلیر بشیم و همه کلیر بشن
شما اولین اکتبری هستید.

سلام
با آرزوی موفقیت برای همه
ولی فکر کنم این دوستمون منظورش اینه که ۱۴۷ روز هست که منتظر کلیر شدن هستن
نه اینکه بعد ۱۴۷ روز کلیر شدن
به هر حال به امید روزهای خوب برای همه ما
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania
(2017-03-17 ساعت 13:56)Paniz888 نوشته:  
(2017-03-17 ساعت 13:37)FFF1234 نوشته:  

چه خبر خوبی
شما اولین اکتبری هستید.

سلام
با آرزوی موفقیت برای همه
ولی فکر کنم این دوستمون منظورش اینه که ۱۴۷ روز هست که منتظر کلیر شدن هستن
نه اینکه بعد ۱۴۷ روز کلیر شدن
به هر حال به امید روزهای خوب برای همه ما

درسته منظورم اینه که ۱۴۸ روز شد و کلیر نشدیم
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei
سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، milad.abadani
(2017-03-16 ساعت 20:37)sabmn نوشته:  سلام ما امروز 16 مارچ مصاحبه داشتیم ساعت یک ونیم ولی سه ونیم انجام شد مصاحبه  ap خوردم من بخاطر شغل هیأت علمی دانشگاه ازاد و افیسر گفت یه فرم سوال بهت فردا ایمیل میزنیم خیلی زود جوابش رو بفرست به همون ایمیل تا پروسه اداری رو زود شروع کنیم

امروز عصر همه ای پی خوردن فقط صبح یک خانوم یکضرب گرفت و شوهرش هم ای پی شد

سلام قربان.خسته نباشین.همونطور که تو انجمن هم نوشتم وضعیت من هم مثل شماست.(دریافت ایمیل و پاسخ سوالات به سفارت بوسیله ایمیل).میخاستم بپرسم هنوز ایروان هستین؟واینکه نتیجه ایمیلتون چی شد جسارتا؟چون من جمعه شب جوابهارو فرستادم و تا دوشنبه جوابی بهم نمیدن.
CN:2017AS3500~4000
MEMBERS:2
DS260:AUG
EMBASSY:YEREVAN
2NDL:JAN
INTERVIEW:14 MARCH
RESULT:برنده اصلی همسرم-ویزای یکضرب
خودمAP
شرایط:شغل خصوصی-مربوط به نفت وگاز-سربازی معاف
دریافت ایمیل6 سوالی وارسال سریع پاسخ
اپدیتها:21 مارچ-4 می
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، milad.abadani
(2017-03-18 ساعت 20:25)BAFFLE نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 20:37)sabmn نوشته:  سلام ما امروز 16 مارچ مصاحبه داشتیم ساعت یک ونیم ولی سه ونیم انجام شد مصاحبه  ap خوردم من بخاطر شغل هیأت علمی دانشگاه ازاد و افیسر گفت یه فرم سوال بهت فردا ایمیل میزنیم خیلی زود جوابش رو بفرست به همون ایمیل تا پروسه اداری رو زود شروع کنیم

امروز عصر همه ای پی خوردن فقط صبح یک خانوم یکضرب گرفت و شوهرش هم ای پی شد

سلام قربان.خسته نباشین.همونطور که تو انجمن هم نوشتم وضعیت من هم مثل شماست.(دریافت ایمیل و پاسخ سوالات به سفارت بوسیله ایمیل).میخاستم بپرسم هنوز ایروان هستین؟واینکه نتیجه ایمیلتون چی شد جسارتا؟چون من جمعه شب جوابهارو فرستادم و تا دوشنبه جوابی بهم نمیدن.

سلام من 17 مارچ برگشتم ایران هنوز به سوالات ایمیل جواب ندادم مال شما هم 6 تا سوال بود؟ شمارم رو بهتون پیام خصوصی میدم تگه مشگلی ندارید صحبت کنیم
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-18 ساعت 19:46)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.
همزمان با ایشو شدن ویزای همسرم،یه ایمیل برامن امد از سفارت که درخواست کرده ادرس شبکه های اجتماعی و cv وجواب چنتا سوالو بفرستم(احتمالا با ایمیل.چون ‎noreply‎ نبود)میخاستم نظرتونو بدونم؟

سلام دوستان
من و همسرم هم ١٤ مارچ ابوظبي مصاحبه داشتيم
جفتمون AP خورديم
خيلي ساده ٢ تا سوال كرد و در حد ١ دقيقه برگ AP رو داد و گفت همه چي خيلي خوب و كامل و گفت از ٣ تا٤ ماه ديگه سايت رو چك كنين
من سربازي وزارت دفاع رفتم
كارم هم تو يه شركت خصوصي مربوط به حوزه حمل و نقل شهري كار ميكنم و ليسانس كامپيوتر هستم
خانمم هم فوق ليسانس فرانسه داره و تو موسسه زبان تدريس ميكنه
جالبه برام كه خانم چرا AP خورده؟
كلاً هم تو ٣ روز اول ٣ تا آپديت خورديم
نميدونم واقعاً اميدي هست يا نه
حس خوبي ندارم نميدونم چرا

پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، V_B ، فرناز٥٧ ، milad.abadani
(2017-03-19 ساعت 00:11)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-18 ساعت 19:46)BAFFLE نوشته:  سلام به همگی بچه ها.ما ۱۴مارچ مصاحبه داشتیم ایروان.بخاطر کمبود وقت روز قبل از مصاحبه رفتیم مدیکال.روز مصاحبه موقع تحویل مدارک سوالات زیادی پرسید.مصاحبمونم خیلی طول کشید.همسرم که خانه داره ویزای یکضرب گرفت که جمعه به پست نرسید.ایشالا دوشنبه میگیریم.توی سایت ‎issued‎ شده.منم بخاطر کارم که خصوصی نفتیه ap شدم.

سلام دوستان
جفتمون AP خورديم
خيلي ساده ٢ تا سوال كرد و در حد ١ دقيقه برگ AP رو داد و گفت همه چي خيلي خوب و كامل و گفت از ٣ تا٤ ماه ديگه سايت رو چك كنين
كارم هم تو يه شركت خصوصي مربوط به حوزه حمل و نقل شهري كار ميكنم و ليسانس كامپيوتر هستم

تشکر از توضیحات شما
انسان با امید زنده است ، انرژی مثبت داشته باشید +++++++++++++++++++++++++++
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، فرناز٥٧ ، Ali--usa ، milad.abadani
(2017-03-19 ساعت 00:11)Ali--usa نوشته:  

سلام دوستان
جفتمون AP خورديم
سلام دوست عزیز
خیلی هم عالی....بهتون تبریک میگم.
حس خوب هم داشته باش.
خداروشکر که مصاحبه موفقی داشتید و حالا این اتفاق رو به فال نیک بگیر و مقدمات سفر رو محیا کن.
ان شالله در بهترین زمان کلیر خواهید شد.
توکل به خدا
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، Ali--usa ، milad.abadani
سلام به همه دوستان. ما چهار ماه از مصاحبه مون رو سپری کردیم و همچنان در برزخ کلیر شدن و انتظار سخت این روزها. نه آپدیتی و نه تغییری در کیس مون ایجاد شده. تنها یک بار کیس دخترم دو خطی شد و والسلام. یک بار هم به سفارت ایمیل زدم ولی هیچ جوابی نیومد. یواش یواش دارم قاطی میکنم. البته قاطی هم بکنم باز فکر نمی کنم خبری بشه. خدا به دادمون برسه.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888 ، Alirezania ، Sudeh ، ََAfra ، milad.abadani
(2017-03-20 ساعت 02:18)rahghozar نوشته:  سلام به همه دوستان. ما چهار ماه از مصاحبه مون رو سپری کردیم و همچنان در برزخ کلیر شدن و انتظار سخت این روزها. نه آپدیتی و نه تغییری در کیس مون ایجاد شده. تنها یک بار کیس دخترم دو خطی شد و والسلام. یک بار هم به سفارت ایمیل زدم ولی هیچ جوابی نیومد. یواش یواش دارم قاطی میکنم. البته قاطی هم بکنم باز فکر نمی کنم خبری بشه. خدا به دادمون برسه.

متأسفانه دوران خيلي سختي رو ميگذرونيم
كساني كه هنوز به مصاحبه نرفتن در انتظار وقت مصاحبه ن ، بعد از اينكه مصاحبه ميرن در انتظار كليرنس كه اين دوران هم سخته
خلاصه داستانيه
از وقتي ترامپ اومده فكر نميكنم حتي يك نفر كلير شده باشه
فكر كنم اگه زورش به اينور نرسه از اون ور جلوي كلير كردن رو گرفته باشه
البته بازم اينا همش حدس و گمانه انشالله به قول دوستمون از ٢١ مارچ كلير شدنها آغاز ميشه
نااميدي بدترين حس دنياست
آدميزاد به اميد زنده ست
تا چند ساعت ديگه سال تحويل ميشه
همه از خدا بخوايم هرچي خير داره برامون اتفاق بيفته?

پاسخ
تشکر کنندگان: Sudeh ، m_baghaei ، V_B ، Paniz888
(2017-03-20 ساعت 12:00)Ali--usa نوشته:  
(2017-03-20 ساعت 02:18)rahghozar نوشته:  سلام به همه دوستان. ما چهار ماه از مصاحبه مون رو سپری کردیم و همچنان در برزخ کلیر شدن و انتظار سخت این روزها. نه آپدیتی و نه تغییری در کیس مون ایجاد شده. تنها یک بار کیس دخترم دو خطی شد و والسلام. یک بار هم به سفارت ایمیل زدم ولی هیچ جوابی نیومد. یواش یواش دارم قاطی میکنم. البته قاطی هم بکنم باز فکر نمی کنم خبری بشه. خدا به دادمون برسه.

متأسفانه دوران خيلي سختي رو ميگذرونيم
كساني كه هنوز به مصاحبه نرفتن در انتظار وقت مصاحبه ن ، بعد از اينكه مصاحبه ميرن در انتظار كليرنس كه اين دوران هم سخته
خلاصه داستانيه
البته بازم اينا همش حدس و گمانه انشالله به قول دوستمون از ٢١ مارچ كلير شدنها آغاز ميشه
نااميدي بدترين حس دنياست
آدميزاد به اميد زنده ست

نه دوست عزیز. اشتباه فکر میکنین. تو این مدت بودند دوستانی که هم ویزای توریستی گرفتند و هم خانوادگی. پس زیاد نگران نباشید. برای کیسهای ایران تا 3-4 ماه AP طبیعی هستش. حتا اگه کسی سربازی نرفته باشه یا کار دولتی نداشته باشه. چون سیستم ثابتی برای AP تعریف نشده و بسته به هرکیس متفاوت هستش. پس زیاد ناامید نباشید. شماها که تو مرحله AP هستین باید نگرانیتون کمتر از دوستانی باشه که هنوزم کارنت نشدند، وگرنه اون دوستان باید چی بگن. چون حداقل شما مصاحبه رفتین و کار شما داره انجام میشه. پس ناشکر نباشید و منتظر باشید تا کلیر بشید. امیدوارم امسال عیدی خوبی همه بچه های "جدی" جویای مهاجرت بگیرند.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: V_B ، Sudeh ، zamini1975 ، daria ، ََAfra ، milad.abadani
(2017-03-20 ساعت 13:46)mostafa2017 نوشته:  
(2017-03-20 ساعت 12:00)Ali--usa نوشته:  متأسفانه دوران خيلي سختي رو ميگذرونيم
خلاصه داستانيه
نااميدي بدترين حس دنياست
آدميزاد به اميد زنده ست
نه دوست عزیز. اشتباه فکر میکنین. تو این مدت بودند دوستانی که هم ویزای توریستی گرفتند و هم خانوادگی. پس زیاد نگران نباشید. برای کیسهای ایران تا 3-4 ماه AP طبیعی هستش. حتا اگه کسی سربازی نرفته باشه یا کار دولتی نداشته باشه. چون سیستم ثابتی برای AP تعریف نشده و بسته به هرکیس متفاوت هستش. پس زیاد ناامید نباشید. شماها که تو مرحله AP هستین باید نگرانیتون کمتر از دوستانی باشه که هنوزم کارنت نشدند، وگرنه اون دوستان باید چی بگن. چون حداقل شما مصاحبه رفتین و کار شما داره انجام میشه. پس ناشکر نباشید و منتظر باشید تا کلیر بشید. امیدوارم امسال عیدی خوبی همه بچه های "جدی" جویای مهاجرت بگیرند.

انرژی مثبت یادتون نره
ممنونم از شما آقا مصطفي عزيز
وجود شما نعمت بزرگيه براي بچه هاي مهاجرسرا
با پستهاي معتبر و پراميد شما
انشالله تو اين سال جديد هروز در كنار شما عزيزان شادي و سرور رو تجربه كنيم

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، m_baghaei ، V_B ، Sudeh ، milad.abadani
سپاس از دوستان. سال جدیده و امیدمون به خدا که تغییرات جدید مثبت باشه برای همه. راضی به رضای خدا هستیم. انشاالله برای همه دوستان هر چی خیر و صلاحه مقدر بشه.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، milad.abadani

سلام دوست عزيز ، ما هم شرايطمون دقيقا مثل شماست ما هم ١٣ نوامبر مصاحبه رفتيم ابوظبي و از اون موقع فقط همسرم يك اپديت تو سايت سيس ٢٧ فوريه داشت من و دخترم هيچ اپديتي نداشتيم هنوز هم منتظر ، نمي دونم كي اين وضعيت تموم ميشه
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي