کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

سلام دوستان
پرونده خانم‌و دخترم ۱۴ مارچ آپدیتداشتن به امید خبرهای خوب
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، milad.abadani
دوستان من به کمک فوری نیاز دارم.
کسی تو آنکارا آژانس مطمئن میشناسه برای پیکاپ؟
من فردا میخوام برم دنبال برگ خروج و پیکاپ.
ممنون میشم زود جوابمو بدین
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2017-03-12 ساعت 19:35)h.mgh نوشته:  دوستان من به سفارت ارمنستان ایمیل زدم در جوابم گفتند که سفارت ارمنستان بررسی پرونده ها و دادن زمان مصاحبه رو برای تمام پرونده ها انجام میده  و این پروسه بعد از 16 مارچ نیز ادامه خواهد داشت آیا منظورش اینه که بعد از اجرایی شدن حکم دوم آقای ترامپ همچنان ویزای لاتاری صادر میشه؟؟ یا اینکه تحقیقاتشون انجام میدن و بعد از سی روز ویزا میدن؟؟ خیلی مبهمه ایمیلاشون ولی فکر کنم یه کورسوی امیدی هست هر چند که آخر ایمیل گفته شما هنوز در مرحله اداری به سر میبرید بیشتر از 5 ماه گذشته و من نگران تاریخ انقضای مدیکالم هستم. یه سوال دیگه آیا باید قبل از انقضای مدیکال بریم و تمدید کنیم؟ یا اینکه هر موقع ویزا اومد بریم دوباره مدیکال؟؟

سلام دوست گرامی،
در صورت امکان و اگر نکته خصوصی وجود نداره متن ایمیل رو اینجا بگذارید! یکم برای من عجیبه که چرا باید مصاحبه ای باشه در حالی که قرار نیست ویزا بدن و کسی از دوستان هم نامه دوم رو دریافت نکرده!

پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh
(2017-03-15 ساعت 22:24)Tilda نوشته:  
(2017-03-12 ساعت 19:35)h.mgh نوشته:  دوستان من به سفارت ارمنستان ایمیل زدم در جوابم گفتند که سفارت ارمنستان بررسی پرونده ها و دادن زمان مصاحبه رو برای تمام پرونده ها انجام میده  و این پروسه بعد از 16 مارچ نیز ادامه خواهد داشت آیا منظورش اینه که بعد از اجرایی شدن حکم دوم آقای ترامپ همچنان ویزای لاتاری صادر میشه؟؟ یا اینکه تحقیقاتشون انجام میدن و بعد از سی روز ویزا میدن؟؟ خیلی مبهمه ایمیلاشون ولی فکر کنم یه کورسوی امیدی هست هر چند که آخر ایمیل گفته شما هنوز در مرحله اداری به سر میبرید بیشتر از 5 ماه گذشته و من نگران تاریخ انقضای مدیکالم هستم. یه سوال دیگه آیا باید قبل از انقضای مدیکال بریم و تمدید کنیم؟ یا اینکه هر موقع ویزا اومد بریم دوباره مدیکال؟؟

سلام دوست گرامی،
در صورت امکان و اگر نکته خصوصی وجود نداره متن ایمیل رو اینجا بگذارید! یکم برای من عجیبه که چرا باید مصاحبه ای باشه در حالی که قرار نیست ویزا بدن و کسی از دوستان هم نامه دوم رو دریافت نکرده!

من الان در آنکارا هستم و از بقیه مسافرانی که در هتل بودن شنیدم پریروز چند کیس ایرانی بدون بررسی در روز مصاحبه ریجکت شده و یک برگه دادن که بعدن دوباره میتونن اقدام کنن اما الان واجد صلاحیت نیستن.
البته من این رو از یکی از ریجکت شده ها شنیدم و مصاحبه خودم هفته قبل بود.
به نظرم اگر میتونین از کسایی که امروز و دیروز مصاحبه داشتن پرس و جو کنین چون اگر قراره ویزا ندن، رفتن فقط به هزینه هاتون اضافه میکنه.
F3
تعداد نفرات: 4 نفر
محل مصاحبه: آنکارا
اقدام اولیه: اکتبر 2001
تشکیل پرونده: آگوست 2008
مصاحبه: دسامبر 2016 (کنسل به دلیل برف سنگین!)
مصاحبه اصلی: 8 مارس 2017
نتیجه: ناقصی مدارک و پروسه اداری(AP)
صدور ویزا: 16 مارچ برای متقاضی اصلی و یک نفر از اعضای کیس(ورود به امریکا 7 می)
دو نفر دیگر: AP
پاسخ
دوستان عزيزم سلام گويا امروز قرار بوده دو جلسه رسيدگي راجع به نقض يا تاييد فرمان جديد ترامپ برگذار بشه اگه كسي اطلاعات جديدي به دست آورد لطفا اعلام كنه ممنون
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-16 ساعت 02:47)amirfarhan نوشته:  دوستان عزيزم سلام گويا امروز قرار بوده دو جلسه رسيدگي راجع به نقض يا تاييد فرمان جديد ترامپ برگذار بشه اگه كسي اطلاعات جديدي به دست آورد لطفا اعلام كنه ممنون

سلام درتایپیک زیر پیگیری کنید

https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid746976
❶ کيس نامبر: ‎2017AS75##‎
❷ تعداد افراد: دو نفر
❸ کنسولگری: ایروان
❹ نامه دوم: 22 می
❺ تاریخ مصاحبه: 11 جولای
❻ قبولی: ویزای یک ضرب ولی به دلیل قانون بن صادر نشد... امید ما هنوز همون دو روز آخره البته اگه مشکلی پیش نیاد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda_s_h ، milad.abadani
دوستان cnn اعلام كرد قاضي فدرال ايالت هاوايي حكم بر لغو فرمان ترامپ صادر كرد
شماره کیس:  2017as40XX
تعداد افراد منظور در کیس:3نفر
تاریخ رویت قبولی : اولین روز اعلام
تاریخ ارسال فرم:9 می
تاریخ انلاک و ارسال مجدد:october
کارنت:ژانويه
تاریخ دریافت نامه دوم:٢٠ژانويه
تاریخ مصاحبه:٦مارچ
محل مصاحبه:ابوظبي
نتیجه:AP
مقصد:انشالله florida
پاسخ
تشکر کنندگان: Alirezania ، فام مج ، V_B ، h.mgh ، milad.abadani
(2017-03-15 ساعت 22:24)Tilda نوشته:  

سلام دوست گرامی،

این ایمیل رو سفارت ارمنستان به من داد

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

کیس نامبر:2017as1xxx
رویت قبولی:3 ‎may‎
اعضای کیس: 2 نفر (برنده اصلی آقا)
شروع فرم: ‎4 may‎
ارسال فرم: ‎8 may‎
مصاحبه: انكارا بود كه تغيير دادم به ارمنستان
کارنتی اکتبر
وقت مصاحبه : 2016-oct-11
نتیجه مصاحبه :AP
سفرنامه
آپدیت :6 فوریه در اثر ارسال ایمیل
آپدیت: 10 مارچ در اثر ارسال ایمیل
آپدیت:16 می
کلییر :16 می
ایشود: 26 می
دریافت ویزا:26 می
پاسخ
(2017-03-16 ساعت 02:47)amirfarhan نوشته:  دوستان عزيزم سلام گويا امروز قرار بوده دو جلسه رسيدگي راجع به نقض يا تاييد فرمان جديد ترامپ برگذار بشه اگه كسي اطلاعات جديدي به دست آورد لطفا اعلام كنه ممنون

بازم لغو شد ولی چه فایده وقتی بدون حکم هم ویزایی صادر نمیشه همش وقته که داره هدر میشه کاش همون موقع اجرایی شده بود تا الان یک ماهش گذشته بود انقدر هم حرص نمیخوردیم
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، milad.abadani
(2017-03-16 ساعت 13:57)h.mgh نوشته:  

بازم لغو شد ولی چه فایده وقتی بدون حکم هم ویزایی صادر نمیشه همش وقته که داره هدر میشه کاش همون موقع اجرایی شده بود تا الان یک ماهش گذشته بود انقدر هم حرص نمیخوردیم
دوست عزیز سلام
اول اینکه ممکن بود اگر این حکم اجرا میشد دوباره تمدید میشد و هیچکس ویزا نمیگرفت.
دوم اینکه خداروشکر شما جز نفارات اولی هستید که به مصاحبه دعوت شدید و انشاالله حتما ویزا خواهید گرفت.
اما اون دسته از دوستانی که هنوز حتی کارنت هم نشدن چی؟
باید به اون ها هم فکر کرد. این حکم اگر اجرا بشه تعداد زیادی از دوستان که کیس نامبر بالایی دارند نمیتونند ویزا بگیرند.
حالا بماند اون عزیزانی که کیس ازدواج یا دانشجویی هستند.
امیدوارم این اتفاق طوری رقم بخوره که هیچکس متضرر نشه و توکل به خدا همه عزیزان ویزا دریافت کنند.
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: h.mgh ، zamini1975 ، a_cute65 ، milad.abadani
(2017-03-16 ساعت 14:18)V_B نوشته:  
(2017-03-16 ساعت 13:57)h.mgh نوشته:  

دوست عزیز سلام
اول اینکه ممکن بود اگر این حکم اجرا میشد دوباره تمدید میشد و هیچکس ویزا نمیگرفت.
دوم اینکه خداروشکر شما جز نفارات اولی هستید که به مصاحبه دعوت شدید و انشاالله حتما ویزا خواهید گرفت.
اما اون دسته از دوستانی که هنوز حتی کارنت هم نشدن چی؟
باید به اون ها هم فکر کرد. این حکم اگر اجرا بشه تعداد زیادی از دوستان که کیس نامبر بالایی دارند نمیتونند ویزا بگیرند.
حالا بماند اون عزیزانی که کیس ازدواج یا دانشجویی هستند.
امیدوارم این اتفاق طوری رقم بخوره که هیچکس متضرر نشه و توکل به خدا همه عزیزان ویزا دریافت کنند.

سلام البته که من برای همه نگرانم منظورم این نبود که حکم اجرا شه منظورم اینه اینا حکم هم ندارن بازم ویزایی صادر نمیکنن ما شدیم بازیچه انگار یه دستوری گرفتند ولی اعلام نمیکنن هر چی هم ایمیل میزنیم جواب درست نمیدن فقط بیخودی امیدواریم و هر روز سایت چک میکنیم
کارنتی اکتبر
سفرنامه
پاسخ
نمیدونم چقدر صحت داره ولی واقعا خوشحال کننده بود
گفتم شما رو هم شاد کنم
ظاهراً برای امروز و از جانب سفارت ارمنستان هست .
به امید روزهای خوب

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: خوش لحن ، a_cute65 ، milad.abadani
دوستان ماه قبل یه خانومی بودن که میگفتن یک ماهه دوخطی شدن، کلیر شدن؟ ویزا گرفتن؟ یا هنوز دو خطی هستن؟
چرا کیسهای لاتاری کسی کلیر نمیشه؟
کیس نامبر: 2017AS1xx
تعدادافراد کیس: 2 نفر
تاریخ رویت قبولی:3/May
تاریخ ارسال فرم 260:28/May
تاریخ کارنت:August
تاریخ دریافت نامه دوم:14/October
تاریخ مصاحبه: ِDecember5
وضعیت: AP
ویزا دریافت شد 15/Apr/2017
پاسخ
سلام ما امروز 16 مارچ مصاحبه داشتیم ساعت یک ونیم ولی سه ونیم انجام شد مصاحبه ap خوردم من بخاطر شغل هیأت علمی دانشگاه ازاد و افیسر گفت یه فرم سوال بهت فردا ایمیل میزنیم خیلی زود جوابش رو بفرست به همون ایمیل تا پروسه اداری رو زود شروع کنیم

امروز عصر همه ای پی خوردن فقط صبح یک خانوم یکضرب گرفت و شوهرش هم ای پی شد
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، amirdehghani20 ، zamini1975 ، MOZHDEHHHHHH ، elikad ، V_B ، Alirezania ، m_baghaei ، milad.abadani
ما شدیم ۱۴۷ روزه!
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان: FFF1234 ، milad.abadani

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان