کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس و پروسه اداری
پیگیری وضعیت کیسهای DV-2017 در سایت CEAC فعال شد.
برندگان لاتاری 2017 از امروز می توانند وضعیت کیس خود را علاوه بر سایت سفارت، از طریق CEAC پیگیری نمایند.

لینک مستقیم:
https://ceac.state.gov/CEACStatTracker/D...spx?App=IV

برای آشنایی با بخش پیگیری CEAC و نحوه استفاده، به پست زیر مراجعه کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/showth...#pid687182

برای بحث و گفتگو در این مورد می توانید از تاپیک زیر استفاده کنید:
https://www.mohajersara.org/forum/thread-7284.html

https://www.mohajersara.org/forum/thread...=Bahareh75
اينم لينكش چون با گوشي ام نشد تو امضام قرار بدم
کیس نامبر:حدود **15
وضعیت کیس:مجرد
ارسال فرم:12 می
نامه دوم:22 آکوست
مصاحبه:هفته دوم اکتبر تغيير از آنكار به ابوظبي توسطkcc
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: sabmn
(2016-11-12 ساعت 19:41)bahareh75 نوشته:  دوستان چرا بچه هاي لاتاري ٢٠١٧. انقدر تنبل تشريف دارن!پارسالي ها خيلي اكتيو بودن و همه ي كسايي كه مصاحبه رفته بودن و شامل مراحل اداري شدن بقيه دوستان رو از شرايط كيسشون مطلع ميكردن!! من مطمئنم خيلي از دوستان تا الان مصاحبه رفتن و شامل مراحل اداري شدن!دوستان فقط اين فروم جاي خوندن و رفتن نيستاا? يكم اكتيو باشين يكم اميد يكم دعاي خير!!پارسالي ها تو همچين تاريخي فقط ٢٠٠صفحه نوشتن و كل پروسه كلييري ٢٠١٦حدود ٦٠٠ صفحه اس اوضاع ما اينه!كجااايين دوستان اي پي خورده؟؟!!

دور از جون یک سری دوستان نازنین ،
ما ها مردمی هستیم که فقط تو ترافیک پشت هم هستیم
الان من اگه بگم ، میگن دوباره شروع کرد
دیگه زوری نیست که ، هر چیزی باید به خواست دل باشه نه به اجبار
ما عزیزانی داریم که مثل سالهای گذشته سفرنامه نوشتن باقلوا از سیر تا پیاز
دوستانی هم داریم که به سلامتی الان در حال چیدن لوازم تو منزلشون تو آمریکا هستن ولی تو اینجا فقط سوالاتشون هست ، اسم که مخفف ( خهنgfhi) ، امضاء که خدا نکنه
تازه وقتی میگی امضاء خودتون رو تکمیل کنید ، میگن ما که دیگه رفتیم و کاری نمونده یا ....
قربون خدا برم با همه بزرگیش ، بنده هاش هیچ وقت با بودنش تنها نیستن
اینجا نه کسی به کسی محتاجه نه مدیون
هر کی هر کار میکنه از بزرگ منش بودن خودشه
دست هر کی که به هر نحوی کمک میکنه رو خدا به بهترین ها برسونه
هر کس هم که فقط میاد و زود میره خدا به همراهش
فقط به نظر من انسان باید انقدر بزرگ باشه که از کمک کردن چیزی ازش کم نشه
با هم نبودن عامل انقراض و انزواست نه پیشرفت
سر شما بزرگواران رو درد آوردم ببخشید .
پیروز باشید
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: farid993 ، saeidsh ، farhhad ، فرناز٥٧ ، mostafa2017 ، h.mgh ، فافافا ، milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 20:08)Paniz888 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 19:41)bahareh75 نوشته:  دوستان چرا بچه هاي لاتاري ٢٠١٧. انقدر تنبل تشريف دارن!پارسالي ها خيلي اكتيو بودن و همه ي كسايي كه مصاحبه رفته بودن و شامل مراحل اداري شدن بقيه دوستان رو از شرايط كيسشون مطلع ميكردن!! من مطمئنم خيلي از دوستان تا الان مصاحبه رفتن و شامل مراحل اداري شدن!دوستان فقط اين فروم جاي خوندن و رفتن نيستاا? يكم اكتيو باشين يكم اميد يكم دعاي خير!!پارسالي ها تو همچين تاريخي فقط ٢٠٠صفحه نوشتن و كل پروسه كلييري ٢٠١٦حدود ٦٠٠ صفحه اس اوضاع ما اينه!كجااايين دوستان اي پي خورده؟؟!!

دیگه زوری نیست که ، هر چیزی باید به خواست دل  باشه نه به اجبار
دوستانی هم داریم که به سلامتی الان در حال چیدن لوازم تو منزلشون تو آمریکا هستن ولی تو اینجا فقط سوالاتشون هست ، اسم که مخفف ( خهنgfhi) ، امضاء که خدا نکنه
تازه وقتی میگی امضاء خودتون رو تکمیل کنید ، میگن ما که دیگه رفتیم و  کاری نمونده یا ....
پیروز باشید

بله موافقم.دوستان تبادل اطلاعات در اينجا به خدااا رو پروسه اداري تاثيري نداره هااا??
متاسفانه AP شامل من شد! ١١ اكتبر اولين آپديت سفارت!١٨ اكتبر سيس، ٧ مي آپديت سفارت به خاطر ارسال رزومه،١٦مي آپديت سفارت،١٧ مي آپديت دوخطي، ١٨ مي آپديت او آر، ٢١ مي كليير
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888 ، فرناز٥٧ ، milad.abadani
سلام به همه دوستان
امیدوارم در هر کجای این مرز و بوم هستید تندرست و موفق باشید. و در هر مرحله از سختی های شیرین داستان لاتاری ۲۰۱۷ هستید ختم به خیر بشه.
من با شماره 2017AS000031## بهمراه همسر و دو تا دخترم برنده شدیم. برنده اصلی خودم هستم و تاریخ چهاردهم دسامبر وقت مصاحبه در سفارت US ابوظبی داریم. چون یکی از دخترهای من ۷ سال داره زودتر به دبی میریم و تاریخ هشتم دسامبر وقت کلینیک داریم که بصورت اینترنتی وقت گرفتم.
هنوز نتوونستم امضای مهاجرسرا رو انجام بدم چون شاید پستهای زیادی نگذاشتم( شاید هم من بلد نیستم) اگه میشه راهنمایی کنید.
بهر حال اگه اطلاعاتی بیشتر بخواید براتون مینویسم.
به امید موفقیت همه دوستان
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، Paniz888 ، فرناز٥٧ ، milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 18:40)farid993 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:29)Mehran11 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:16)farid993 نوشته:  مبارکه ایشاله زود کلیر بشید
شرمنده شما لیسانس هستید با فوق لیسانس؟ (راستی حتما میدونید که کل مردم میگن متخصص تغذیه و فقط خود متخصص های تغذیه به خودشون میگن نوترشینیست دیگه؟ Big Grin )

امسال چرا انقدر همه رو دارن ap میکنن Sad دیگه خانوم ها معمولا ap نمیخوردن ولی هم اونا دارن میخورن هم اقایونی که سربازی نرفتن  Sad

چون کیس های پایین زیادن تعداد ap رفته بالا و ظاهرا معاف از سربازی امسال رکورد زدن

خانوم ها هم حتی به نظرم بیشتر شدن. قبلا اگه مجرد بودن که تقریبا توی اکثر موارد یک ضرب میشدن اگه متاهل هم بودن معمولا خودشون یک ضرب میشدن و فقط همسرشون ap میخورد. البته خب با دو سه تا کیس نمیشه حکم قطعی داد ولی باز یه جوری ناامید کننده اس Sad

امسال همه مورد بوده چه خانم چه اقا ویزای یک ضرب یا چک اخرش همه رو کلیر میکنن - برندگان هر سال یه فرق هایی دارند مثلا کیس پایین زیاده امسال تحصبلات بالا زیاد دارند - سربازی معاف شده ها بیشتر شدن و به این دلایل و ..... نمیشه قضاوت کردن دارن سخت میگیرن - اخرش همه میگیرند و کلیر میشن
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، MOZHDEHHHHHH ، milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 20:52)Mehran11 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:40)farid993 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:29)Mehran11 نوشته:  چون کیس های پایین زیادن تعداد ap رفته بالا و ظاهرا معاف از سربازی امسال رکورد زدن

خانوم ها هم حتی به نظرم بیشتر شدن. قبلا اگه مجرد بودن که تقریبا توی اکثر موارد یک ضرب میشدن اگه متاهل هم بودن معمولا خودشون یک ضرب میشدن و فقط همسرشون ap میخورد. البته خب با دو سه تا کیس نمیشه حکم قطعی داد ولی باز یه جوری ناامید کننده اس Sad

امسال همه مورد بوده چه خانم چه اقا ویزای یک ضرب یا چک اخرش همه رو کلیر میکنن - برندگان هر سال یه فرق هایی دارند مثلا کیس پایین زیاده امسال تحصبلات بالا زیاد دارند - سربازی معاف شده ها بیشتر شدن و به این دلایل و ..... نمیشه قضاوت کردن دارن سخت میگیرن  - اخرش همه میگیرند و کلیر میشن

ما که رفتیم مصاحبه همه ای پی خوردیم به جز دونفر یه خانم و اقایی بودن که آقا انگلیس تحصیل کرده بودن و هر دو ویزا گرفتن و یه خانم مسن
بقیه ای پی خوردیم
Sspsk Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان: MOZHDEHHHHHH ، farid993 ، milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 20:08)Paniz888 نوشته:  

دیگه زوری نیست که ، هر چیزی باید به خواست دل  باشه نه به اجبار
تازه وقتی میگی امضاء خودتون رو تکمیل کنید ، میگن ما که دیگه رفتیم و  کاری نمونده یا ....
پیروز باشید

درود بر شما
با حرفتون كاملن موافقم. كاش يكم سخاتمندانه تر بهم كمك ميكرديم.
شماره کیس: ‎2017AS32XX  ‎
تاریخ رویت قبولی:  ‎2016 ‎July 12‎
برنده اصلی: همسر (مرد)
تعداد افراد کیس:  2
کنسولگری:  آنکارا تغییر به ابوظبی توسط خودمون
تاریخ ارسال فرم:   ‎2016 ‎July 14
کارنت شدن کیس: 2016 9Nov‎
تاریخ دریافت نامه دوم: ‎20 Dec 2016
تاریخ مصاحبه: ‎2017 ‎Feb 12
نتیجه مصاحبه: AP‎
21 جولای دوخطی
23جولای آپدیت و تبدیل به یک خطی و OR
مقصد: هیوستون شاید هم دالاس
issued: 09.09.2017
visa: 09.14.2017
arrival to USA: 10.10.2017
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، فرناز٥٧ ، milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 20:19)afshin14753 نوشته:  سلام به همه دوستان
امیدوارم در هر کجای این مرز و بوم هستید تندرست و موفق باشید. و در هر مرحله از سختی های شیرین داستان لاتاری  ۲۰۱۷ هستید ختم به خیر بشه.
من با شماره 2017AS000031## بهمراه همسر و دو تا دخترم برنده شدیم. برنده اصلی خودم هستم و تاریخ چهاردهم دسامبر وقت مصاحبه در سفارت  US ابوظبی  داریم. چون یکی از دخترهای من ۷ سال داره زودتر به دبی میریم و تاریخ هشتم دسامبر وقت کلینیک داریم که بصورت اینترنتی وقت گرفتم.
هنوز نتوونستم امضای مهاجرسرا رو انجام بدم چون شاید پستهای زیادی نگذاشتم( شاید هم من بلد نیستم) اگه میشه راهنمایی کنید.

اميدوارم يكضرب بگيرين منتظر نتيجه ي شما هستيم.فقط لطف كنيد دوستاني را كه روز مصاحبه ميبينيد به اين فروم دعوت كنيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: فرناز٥٧ ، Paniz888 ، MOZHDEHHHHHH ، milad.abadani
خيلي جالبه تو اون تاپيكي كه شماره كيس وارد مي كنيد بريد كلي اسم هست من ديروز داشتم نگاه مي كردم ولي كلي از اونها اصلاً هيچ گونه سوالي و يا صحبتي نداشتن البته بايد به اين آدمها آفرين گفت كه نه سوالي داشتن نه اضطرابي چون بعد از اون كه شمارشون اعلام كردن هيچ فعاليتي تدارن
ولي به خدا اينجا شرايط هممون از لحاظ قبولي يكسانه و فقط شماره هامون متفاوته پس ترس چشم خوردن هم نداشته باشيد فقط اين گروه براي اينه كه با هم صحبت كنيم تا بتونيم اطلاهعاتمون و زياد كنيم و همينطور اين روزهاي پر استرس طي كنيم چون شرايطمون يكي هست من اگه بيام استرس هامو براي دوستم يا كس ديگه بگم شايد براش خنده دار باشه ولي اينجا اگه بيان بشه همتون درك مي كنيد پس خواهش مي كنم حداقل اون دوستاني كه خاموش مي ان و مي رن كمي فعال باشن بعضي وقتها در بعضي جا ها همين كه باشيم و گاه گاهي ابراز وجود مي كنيم كافي هست.
شماره كيس:2017AS54xx
تاريخ رويت قبولي:3may
تعداد اعضاي كيس:٣نفر
تاريخ ارسال فرم:23may
تاريخ دريافت نامه دوم:28march
محل مصاحبه:آنكارا تغير به أبوظبي توسط خودشان
تاريخ مصاحبه:7may
من و پسرم يكضرب و همسرم ap
پاسخ
تشکر کنندگان: pegkh ، mostafa2017 ، sahar2016 ، ssahar ، milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 22:18)grimfandango نوشته:  دوستان یه سوال!!!!

همین طور که اکثرا می دونین یه مورد مبهم پیش اومده بود که واسه 2 نفر چقدر تمکن لازمه؟

بر اساس جدول و رای اکثریت گفتیم برای 2 نفر بین 20 تا 25 هزار .

اما بعد یکی از دوستان تماس گرفته بود با پاریز تراول گویا بشون گفته بودن 40 هزار.

من به آقای سپهر پیام دادم و پرسیدم اما ایشون گفتن تلفن بزنم شرکت . منم گفتم من نمی تونم تماس بگیرم اگه ممکنه تو کانال و یا وب سایت پاسخ بدن . اما خوب به دلیل مشغله هنوز شاید فرصت نکردند.

اما نکته اینجاست که تا به امروز چند تن از دوستان دو نفره رفتن مصاحبه و تمکن بردن . میشه تجربیاتتون رو در این زمینه در اختیار سایرین هم قرار بدید لطفا؟! (این رو هم همه می دونیم کیس تا کیس متفاوته اما خوب تجربیات می تونه کمک حاله سایرین باشه)

پیشا پیش ممنون

سلام
مگه یک جدولی نبود که مدتی تو فروم سالهای قبل و امسال دوستان بهش اشاره میکردن و اون نشون میداد که یک نفر حدود 18 هزار تا و هر نفر اضافه حدود 5یا 6 هزار تا
عوض شده شرایط ؟
آقا به خدا نداریم Smile Tongue ، چرا زیادش میکنن ؟؟؟
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-11-12 ساعت 23:43)Paniz888 نوشته:  

همین طور که اکثرا می دونین یه مورد مبهم پیش اومده بود که واسه 2 نفر چقدر تمکن لازمه؟

اما بعد یکی از دوستان تماس گرفته بود با پاریز تراول گویا بشون گفته بودن 40 هزار.

من به آقای سپهر پیام دادم و پرسیدم اما ایشون گفتن تلفن بزنم شرکت . منم گفتم من نمی تونم تماس بگیرم اگه ممکنه تو کانال و یا وب سایت پاسخ بدن . اما خوب به دلیل مشغله هنوز شاید فرصت نکردند.

اما نکته اینجاست که تا به امروز چند تن از دوستان دو نفره رفتن مصاحبه و تمکن بردن . میشه تجربیاتتون رو در این زمینه در اختیار سایرین هم قرار بدید لطفا؟! (این رو هم همه می دونیم کیس تا کیس متفاوته اما خوب تجربیات می تونه کمک حاله سایرین باشه)

پیشا پیش ممنون

سلام
مگه یک جدولی نبود که مدتی تو فروم سالهای قبل و امسال دوستان بهش اشاره میکردن و اون نشون میداد که یک نفر حدود 18 هزار تا و هر نفر اضافه حدود 5یا 6 هزار تا
عوض شده شرایط ؟
آقا به خدا نداریم Smile  Tongue  ، چرا زیادش میکنن ؟؟؟
دوست عزيز من دقيقا اطلاع ندارم از ميزان تمكن دو نفر ولي يكي از دوستام با همسرشون برنده لاتاري ٢٠١٥ هر دو باهم ٧٠تومن تمكن برده بودن!خانم درجا و آقا كليير شد بعد مدتي!ولي شما به نظرم بين بازه ٨٠تا ١٢٠ بزارين كفايت ميكنه!تمكن كم و خيلي زياد شايد مشكل ساز بشه مثلا يهووو يك ميليارد برداري ببري آفيسر حق داره شك كنه!ولي شما اگه محدوديت داري همون بازه به نظرم كافيه دلهره تمكن نداشته باشين روز مصاحبه استرس انقدر زياده كه تمكن توش گم?فقط خواهش ميكنم مثل من استرسي نشين من خيلي پشيمونم كه نتونستم استرسم رو كنترل كنم!ايشالله مصاحبه اتون با ويزاي يكضرب همراه بشه
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، milad.abadani
(2016-11-13 ساعت 00:04)bahareh75 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:43)Paniz888 نوشته:  

پیشا پیش ممنون

سلام
عوض شده شرایط ؟
دوست عزيز من دقيقا اطلاع ندارم از ميزان تمكن دو نفر ولي يكي از دوستام با همسرشون برنده لاتاري ٢٠١٥ هر دو باهم ٧٠تومن تمكن برده بودن!خانم درجا و آقا كليير شد بعد مدتي!ولي شما به نظرم بين بازه ٨٠تا ١٢٠ بزارين كفايت ميكنه!تمكن كم و خيلي زياد شايد مشكل ساز بشه مثلا يهووو يك ميليارد برداري ببري آفيسر حق داره شك كنه!ولي شما اگه محدوديت داري همون بازه به نظرم كافيه دلهره تمكن  نداشته باشين روز مصاحبه استرس انقدر زياده كه تمكن توش گم?فقط خواهش ميكنم مثل من استرسي نشين من خيلي پشيمونم كه نتونستم استرسم رو كنترل كنم!ايشالله مصاحبه اتون با ويزاي يكضرب همراه بشه

از داخل سایتtravel.state.gov گرفتم،اخرین مبلغ منتشر شده هستش،توصیه ام به دوستان اینه که مطالعه کنن این سایت رو،برای همه چیز توضیح داده شده.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان: Paniz888 ، فرناز٥٧ ، milad.abadani
Can the immigrant visa applicant count assets that he or she owns that are outside the United States, such as real estate or personal property?
Yes, under the following conditions:

The assets must be convertible to cash within 12 months
The applicant must show that the assets can be removed from the country where they are located. Many countries have limits on cash or liquid assets that can removed from the country
The net value of assets is at least five times the difference between the sponsor's income and 125 percent of the poverty guideline for the household size
2017AS6200
سفارت: آنکارا> ایروان
ارسال فرم: 8May
کارنت: 9March
مصاحبه: 4may
نتیجه: AP
کلیر:15Aug

خوشا راهي! که پايانش تو باشي.

دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت آسمان دراز می شود.
‎‎
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 23:39)bahareh75 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 20:19)afshin14753 نوشته:  سلام به همه دوستان
امیدوارم در هر کجای این مرز و بوم هستید تندرست و موفق باشید. و در هر مرحله از سختی های شیرین داستان لاتاری  ۲۰۱۷ هستید ختم به خیر بشه.
من با شماره 2017AS000031## بهمراه همسر و دو تا دخترم برنده شدیم. برنده اصلی خودم هستم و تاریخ چهاردهم دسامبر وقت مصاحبه در سفارت  US ابوظبی  داریم. چون یکی از دخترهای من ۷ سال داره زودتر به دبی میریم و تاریخ هشتم دسامبر وقت کلینیک داریم که بصورت اینترنتی وقت گرفتم.

اميدوارم يكضرب بگيرين منتظر نتيجه ي شما هستيم.فقط لطف كنيد دوستاني را كه روز مصاحبه ميبينيد به اين فروم دعوت كنيد.

ممنونم.
امیدوارم که نتیجه شما هم زودتر معلوم بشه. بهر حال سفارت هر ساله در حال بهتر کردن شرایط و پروسه لاتاری هستش و هموون جوری که امسال طی دو مرحله برندگان رو مشخص کردن شاید تغییراتی در فرایند AP هم داشته باشند. بهر حال همه ما باید مثبت فکر کنیم.
Case Number: 2017AS31XX
Applicants: 4 persons
Submission Date: May 10, 2016
Current Date: October 14, 2016
Interview Date: December 14, 2016
U.S Embassy: Abu-Dhabi
Result: A.P.

پاسخ
(2016-11-13 ساعت 00:18)farhhad نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 00:04)bahareh75 نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:43)Paniz888 نوشته:  سلام
عوض شده شرایط ؟
دوست عزيز من دقيقا اطلاع ندارم از ميزان تمكن دو نفر ولي يكي از دوستام با همسرشون برنده لاتاري ٢٠١٥ هر دو باهم ٧٠تومن تمكن برده بودن!خانم درجا و آقا كليير شد بعد مدتي!ولي شما به نظرم بين بازه ٨٠تا ١٢٠ بزارين كفايت ميكنه!تمكن كم و خيلي زياد شايد مشكل ساز بشه مثلا يهووو يك ميليارد برداري ببري آفيسر حق داره شك كنه!ولي شما اگه محدوديت داري همون بازه به نظرم كافيه دلهره تمكن  نداشته باشين روز مصاحبه استرس انقدر زياده كه تمكن توش گم?فقط خواهش ميكنم مثل من استرسي نشين من خيلي پشيمونم كه نتونستم استرسم رو كنترل كنم!ايشالله مصاحبه اتون با ويزاي يكضرب همراه بشه

از داخل سایتtravel.state.gov گرفتم،اخرین مبلغ منتشر شده هستش،توصیه ام به دوستان اینه که مطالعه کنن این سایت رو،برای همه چیز توضیح داده شده.

تغییری نکرده ؟
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان