کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
(2016-12-01 ساعت 04:32)ktt نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 03:44)مهر٢٠١٧ نوشته:  نامه مصاحبه رو دريافت كردمD:

مبارک اتون باشه...خیلی خبر خوشحال کننده ای بود؛امیدوارم باز هم خوش خبر باشین و دست راست اتون زیر سر همه منتظران:ی
فقط بنظرم شما وقتی مصاحبه میروید هنوز چک اف بی ای تموم نشده و احتمالا بعد از مصاحبه باید منتظر بمانید؛ چون تقریبا ۲۵ روز بعد از انجام بایومتریک اتان نامه مصاحبه اتون اومده:یا اینکه خیلی خوش شانس بودین و ۲۵ روزه چک شدین و نامه امده؛

معمولا جقدر طول ميكشه تا جواب اف بي آي جك بياد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-01 ساعت 10:17)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 04:32)ktt نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 03:44)مهر٢٠١٧ نوشته:  نامه مصاحبه رو دريافت كردمD:

مبارک اتون باشه...خیلی خبر خوشحال کننده ای بود؛امیدوارم باز هم خوش خبر باشین و دست راست اتون زیر سر همه منتظران:ی
فقط بنظرم شما وقتی مصاحبه میروید هنوز چک اف بی ای تموم نشده و احتمالا بعد از مصاحبه باید منتظر بمانید؛ چون تقریبا ۲۵ روز بعد از انجام بایومتریک اتان نامه مصاحبه اتون اومده:یا اینکه خیلی خوش شانس بودین و ۲۵ روزه چک شدین و نامه امده؛

بین ۲ماه تا ۴ ماه معمول سالهای پیش بوده؛ ولی مثلا پارسال هم بودن اشخاصی که فاصله بایومتریک تا رسیدن گرین کارتش ون ۸ ماه بوده یا ۴۵ روز بوده..که امیدوارم شما هم جز گروه دومی باشین؛
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧ ، saeidsh ، pishtaz611
(2016-12-01 ساعت 10:40)ktt نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 04:32)ktt نوشته:  مبارک اتون باشه...خیلی خبر خوشحال کننده ای بود؛امیدوارم باز هم خوش خبر باشین و دست راست اتون زیر سر همه منتظران:ی

بین ۲ماه تا ۴ ماه معمول سالهای پیش بوده؛ ولی مثلا پارسال هم بودن اشخاصی که فاصله بایومتریک تا رسیدن گرین کارتش ون  ۸ ماه بوده یا ۴۵ روز بوده..که امیدوارم شما هم جز  گروه  دومی باشین؛

اميدوارم. ممنون از توضيحتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-01 ساعت 10:40)ktt نوشته:  
(2016-12-01 ساعت 04:32)ktt نوشته:  مبارک اتون باشه...خیلی خبر خوشحال کننده ای بود؛امیدوارم باز هم خوش خبر باشین و دست راست اتون زیر سر همه منتظران:ی

بین ۲ماه تا ۴ ماه معمول سالهای پیش بوده؛ ولی مثلا پارسال هم بودن اشخاصی که فاصله بایومتریک تا رسیدن گرین کارتش ون  ۸ ماه بوده یا ۴۵ روز بوده..که امیدوارم شما هم جز  گروه  دومی باشین؛

اميدوارم. ممنون از توضيحتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان تازه وارد به آمریکا/. با سلام . من ساکن وودلندهیلز ایالت کالیفرنیا هستم اگر کسی از دوستان نیاز به کمک یا راهنمایی داشتن می تونن به من پیغام بدن. خوشحال می شم که بتونم کمکی بکنم
پاسخ
تشکر کنندگان: مهر٢٠١٧ ، darabi ، Paniz888 ، sabmn ، saeidsh ، atm849 ، pishtaz611 ، dv2017
(2016-12-02 ساعت 08:59)مریم4748 نوشته:  دوستان تازه وارد به آمریکا/. با سلام . من ساکن وودلندهیلز ایالت کالیفرنیا هستم اگر کسی از دوستان نیاز به کمک یا راهنمایی داشتن می تونن به من پیغام بدن. خوشحال می شم که بتونم کمکی بکنم

دوست عزيز اين قسمت مربوط به كساني هست كه سالهاست با ويزاهاي مختلف امريكا زندكي ميكنن و امسال لاتاري برنده شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-12-02 ساعت 08:59)مریم4748 نوشته:  دوستان تازه وارد به آمریکا/. با سلام . من ساکن وودلندهیلز ایالت کالیفرنیا هستم اگر کسی از دوستان نیاز به کمک یا راهنمایی داشتن می تونن به من پیغام بدن. خوشحال می شم که بتونم کمکی بکنم

دوست عزیز سلام
تشکر از لطف فراوان شما
مهم حسن نیت شما است که قابل تقدیر هست
هر جا هستید پیروز و سلامت باشید.
3  may  :  ?
c/n :   +6000
ds_260 : 20 may
Resubmit : 09  nov
Current : April
Interview : 16 jun
Embassy : ank >>>abudhabi
Status : in transit
نتیجه :  رشته ای بر گردنم افکنده دوست. میکشد هرجا که خاطرخواه اوست. رشته برگردن نه از بی مهری است. رشته عشق است و برگردن نکوست.
«خدایا بهترین ها رو به  همه ببخش ، به من هم ببخش
ای بخشاینده مهربان.
پاسخ
تشکر کنندگان: dv2017 ، soruosh
سلام دوستان من امروز رفتم مصاحبه خدارو شكر همه چيز عالي بود گفتند تا دو روز ديگه يه نامه براي تاييديه ويزا ميگيرم و تا دو هفته بعد گرين كارت? اميدوارم همه موفق و پيروز باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidsh ، atm849 ، mrticoen ، Bboys_s ، pishtaz611 ، soruosh
سلام دوستان هنوز نامه اي به دستم نرسيده!☹️
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-31 ساعت 03:43)مهر٢٠١٧ نوشته:  سلام دوستان من امروز رفتم مصاحبه خدارو شكر همه چيز عالي بود گفتند تا دو روز ديگه يه نامه براي تاييديه ويزا ميگيرم و تا دو هفته بعد گرين كارت? اميدوارم همه موفق و پيروز باشيد
مبارک اتون باشه؛ مسیر بسیار پراسترس و سختی را به سلامتی و با موفقیت عبور کردید؛ خسته نباشین ..به امید شادی ها و موفقیت های اینده اتون...و به امید ۴ سال اینده و سیتیزن شیپی و خبر خوشحالی گرفتن پاسپورت اتون...
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2017-01-20 ساعت 13:02)ktt نوشته:  
(2016-12-31 ساعت 03:43)مهر٢٠١٧ نوشته:  سلام دوستان من امروز رفتم مصاحبه خدارو شكر همه چيز عالي بود گفتند تا دو روز ديگه يه نامه براي تاييديه ويزا ميگيرم و تا دو هفته بعد گرين كارت? اميدوارم همه موفق و پيروز باشيد
مبارک اتون باشه؛ مسیر بسیار پراسترس و سختی را به سلامتی و با موفقیت عبور کردید؛ خسته نباشین ..به امید شادی ها و موفقیت های اینده اتون...و به امید ۴ سال اینده و سیتیزن شیپی و خبر خوشحالی گرفتن پاسپورت اتون...

سلام
مبارکتون باشه موفق و پیروز باشید.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، soruosh
سلام دوست عزیز تبریک میگم. من قبلا هم پیام نوشتم اما ثبت نشده. شماره من کارنت شده برای ماه می. اما فیلد آفیس میگه تا ۶ ماه باید توو صف مصاحبه بمونیم. برای شما چقدر طول کشید و خبر دارین نوبت مصاحبه کیس های لاتاری با بقیه ی تغییر وضعیت ها فرق داره یا نه. اگر راهنمایی کنید ممنون میشم چون خیلی نگران این موضوع هستیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-14 ساعت 22:44)MahsaNia نوشته:  
سلام دوست عزیز تبریک میگم. من قبلا هم پیام نوشتم اما ثبت نشده. شماره من کارنت شده برای ماه می. اما فیلد آفیس میگه تا ۶ ماه باید توو صف مصاحبه بمونیم. برای شما چقدر طول کشید و خبر دارین نوبت مصاحبه کیس های لاتاری با بقیه ی تغییر وضعیت ها فرق داره یا نه.     اگر راهنمایی کنید ممنون میشم چون خیلی نگران این موضوع هستیم.

دوست عزيز من از ٣٠ ديسمبر هنوز كارتم رو نگرفتم!!!! دوبار اينفو پس و يه بار اينكوايري ولي هنوز خبري نيست! هر دوبار تو اينفوپس آفيسر گفت بدون دليل ويزاي منو ريليس نكردن . ولي خيلي از دوستان تو فروم ديگه بعد از من رفتن و گرفتن! من سانتا آنا رفتم و متاسفانه فكر كنم سرشون خيلي شلوغه چون روز مصاحبه به من تبريك گفتن و اطمينان دادن كه همه چيز كامله و تا دو روز اگه تماسي نگرفتن يعني كسري نبوده و تو همون دو روز ويزا ريليس ميشه حتي جلوي خودم ايميلشو زد و گفت بين دو دقيقه تا دو روز طول مي كشه و بعد تا دو هفته كارت مياد.ولي هنوز نيومده
پاسخ
تشکر کنندگان:
اين قسمت رو به خاطر دوستان احتمالي سال بعد كامل مي كنم، با تمام دير شدنها من روز ٣ اپريل ايميل قبولي رو دريافت كردم و هفتم نامه خوش آمد را گرفتم. تنها چيزي كه آزار دهنده بود بي صبري و كم طاقتي من بود. موفق باشيد.
پاسخ
تشکر کنندگان: KIKIPOLY ، atm849
(2016-07-03 ساعت 00:53)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 22:02)atm849 نوشته:  
(2016-07-02 ساعت 09:12)مهر٢٠١٧ نوشته:  معمولا اين پروسه براي افرادي كه امريكا حضور دارن چند ماه زمان ميبره؟
این طور که من جدول های مربوط به سوال های گذشته را چک کردن. اگر یک ماه و نیم بعد از کارنت شدن شروع کنید. تا دو ماه بعد از کارنت شدن طول میکشه.
جدول اطلاعات افراد برای پروسه adjustment of status در سال های قبل:

۲۰۱۱

۲۰۱۲

۲۰۱۳

۲۰۱۴

۲۰۱۵

۲۰۱۶

من دقيقا متوجه نشدم يعني تا دو ماه بعد از كارنت شدن ويزا صادر ميشه و ميتونيم براي گرين كارد اقدام كنيم؟

سلام. من سال 2018 رو قبول شدم و دانشچو هستم آمریکا. راستش من اصلا از اکسل سر در نیاوردم البته از بعضی اصطلاحاتش. مثل NOA letter date. ممکنه براتون یه لینک جدید براس افراد داخل آمریکا واسه امسال باز کنین و یه کم توضیح بدین این واژه ها رو. ممنونم
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان