کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تغییر وضعیت ساکنان آمریکا (Adjustment of Status)
Notice of action letter
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزيز فرم Ds-260رو هر چه سريعتر پر كنيد.ميتونيد از لينكي كه دوستان گذاشتن به immigration forum بريد.
http://forums.immigration.com/threads/dv...ly.331328/
پاسخ
تشکر کنندگان:
بعد از پر كردن فرم يه ايميل دريافت مي كنيد . براي من خيلي زود اومد ولي مال بعضي از. دوستان ديرتر
پاسخ
تشکر کنندگان:
برای من هم خیلی زود ایمیل اومد فقط نمیدونم اینکه نوشته با local USCIS تماس بگیرید منظورش چیه؟
Case#: 201829xx
seen: 2nd May
DS260 : 5th May
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-01-20 ساعت 13:02)ktt نوشته:  
(2016-12-31 ساعت 03:43)مهر٢٠١٧ نوشته:  سلام دوستان من امروز رفتم مصاحبه خدارو شكر همه چيز عالي بود گفتند تا دو روز ديگه يه نامه براي تاييديه ويزا ميگيرم و تا دو هفته بعد گرين كارت? اميدوارم همه موفق و پيروز باشيد
مبارک اتون باشه؛ مسیر بسیار پراسترس و سختی را به سلامتی و با موفقیت عبور کردید؛ خسته نباشین ..به امید شادی ها و موفقیت های اینده اتون...و به امید ۴ سال اینده و سیتیزن شیپی و خبر خوشحالی گرفتن پاسپورت اتون...

(2017-05-08 ساعت 05:13)مهر٢٠١٧ نوشته:  بعد از پر كردن فرم يه ايميل دريافت مي كنيد . براي من خيلي زود اومد ولي مال بعضي از. دوستان ديرتر

سلام. من شنیدم همه کلیرنس میخورن درسته؟ شما انگار نخوردین
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 06:33)akijoon نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 13:02)ktt نوشته:  
(2016-12-31 ساعت 03:43)مهر٢٠١٧ نوشته:  سلام دوستان من امروز رفتم مصاحبه خدارو شكر همه چيز عالي بود گفتند تا دو روز ديگه يه نامه براي تاييديه ويزا ميگيرم و تا دو هفته بعد گرين كارت? اميدوارم همه موفق و پيروز باشيد
مبارک اتون باشه؛ مسیر بسیار پراسترس و سختی را به سلامتی و با موفقیت عبور کردید؛ خسته نباشین ..به امید شادی ها و موفقیت های اینده اتون...و به امید ۴ سال اینده و سیتیزن شیپی و خبر خوشحالی گرفتن پاسپورت اتون...

(2017-05-08 ساعت 05:13)مهر٢٠١٧ نوشته:  بعد از پر كردن فرم يه ايميل دريافت مي كنيد . براي من خيلي زود اومد ولي مال بعضي از. دوستان ديرتر

من شماره ام ٢٩٠٠ بود تقريبا همه كارا خيلي زود انجام شد فقط بين مصاحبه و گرين كارت يه كم طولاني تر از معمول شد كه بعدا توضيح دادن بخاطر جابه جايي رييس جمهور و قوانين جديد هر روز بوده. من ٣ ساله كه اينجام و خيلي زود بك گراند چكم اومد روز مصاحبه بهم گفتن اومده و همه مداركم آماده بود. خيلي هم همكاري كردن من ديپلمم رو نداشتم ولي مدارك بالاترم رو به جاش قبول كردن حتي روز مصاحبه برده بودم و چند بارم گفتم اگه چيزي لازمه بدم البته مستقيم اشاره نكردم كه گفت نه من همه چيزو چند بار چك كردم و تبريك گفت. من سانتا آنا رفتم براي مصاحبه. بدترين زمانش دير شدن گرين كارت بود.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 06:31)akijoon نوشته:  برای من هم خیلی زود ایمیل اومد فقط نمیدونم اینکه نوشته با local USCIS  تماس بگیرید منظورش چیه؟

شما از اينجا به بعد ديگه پروسه تون مثل بقيه قبوليا به كنتاكي مربوط نميشه. بايد فيلدآفيس نزديك محل زندگيتون رو انتخاب كنيدو توي فرم بزنيد. ميتونيد حضوري بريد فرم ها رو از همونجا بگيريد منم اين كارو كردم البته اينقد غلط نوشتم صد بار آنلاين پرينت گرفتم. ميتونيد هم از اول خودتون آنلاين پرينت بگيريد. الان منتظر نامه دوم باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 11:30)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 06:33)akijoon نوشته:  
(2017-01-20 ساعت 13:02)ktt نوشته:  مبارک اتون باشه؛ مسیر بسیار پراسترس و سختی را به سلامتی و با موفقیت عبور کردید؛ خسته نباشین ..به امید شادی ها و موفقیت های اینده اتون...و به امید ۴ سال اینده و سیتیزن شیپی و خبر خوشحالی گرفتن پاسپورت اتون...

من شماره ام ٢٩٠٠ بود تقريبا همه كارا خيلي زود انجام شد فقط بين مصاحبه و گرين كارت يه كم طولاني تر از معمول شد كه بعدا توضيح دادن بخاطر جابه جايي رييس جمهور و قوانين جديد هر روز بوده. من ٣ ساله كه اينجام و خيلي زود بك گراند چكم اومد روز مصاحبه بهم گفتن اومده و همه مداركم آماده بود.  خيلي هم همكاري كردن من ديپلمم رو نداشتم ولي مدارك بالاترم رو به جاش قبول كردن حتي روز مصاحبه برده بودم و چند بارم گفتم اگه چيزي لازمه بدم البته مستقيم اشاره نكردم كه گفت نه من همه چيزو چند بار چك كردم و تبريك گفت. من سانتا آنا رفتم براي مصاحبه. بدترين زمانش دير شدن گرين كارت بود.

من هم کیس نامبرم 2900 هستش. شما تجربه خوبی هستشن من اگه اشکالینداره مزاحمتون میشم واسه راهنمایی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 11:34)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 06:31)akijoon نوشته:  برای من هم خیلی زود ایمیل اومد فقط نمیدونم اینکه نوشته با local USCIS  تماس بگیرید منظورش چیه؟

شما از اينجا به بعد ديگه پروسه تون مثل بقيه قبوليا به كنتاكي مربوط نميشه. بايد فيلدآفيس نزديك محل زندگيتون رو انتخاب كنيدو توي فرم بزنيد. ميتونيد حضوري بريد فرم ها رو از همونجا بگيريد منم اين كارو كردم البته اينقد غلط نوشتم صد بار آنلاين پرينت گرفتم. ميتونيد هم از اول خودتون آنلاين پرينت بگيريد. الان منتظر نامه دوم باشيد

من فقط تا الان کانفرمیشن رو گرفتم فکر کنم اشتباهی متوجه شده بودم. بعد این نامه اول میاد؟ فیلد آفیس رو توی فرم 260 باید میزدیم؟ اخه جایی نداشت واسش. فکر کنم منظورتون توی فرم های بعدی هستش.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 22:36)akijoon نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 11:34)مهر٢٠١٧ نوشته:  

من فقط تا الان کانفرمیشن رو گرفتم فکر کنم اشتباهی متوجه شده بودم. بعد این نامه اول میاد؟ فیلد آفیس رو توی فرم 260 باید میزدیم؟ اخه جایی نداشت واسش. فکر کنم منظورتون توی فرم های بعدی هستش.

https://travel.state.gov/content/visas/e...tment.html
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-08 ساعت 20:03)akijoon نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 11:30)مهر٢٠١٧ نوشته:  
(2017-05-08 ساعت 06:33)akijoon نوشته:  سلام. من شنیدم همه کلیرنس میخورن درسته؟ شما انگار نخوردین
من شماره ام ٢٩٠٠ بود تقريبا همه كارا خيلي زود انجام شد فقط بين مصاحبه و گرين كارت يه كم طولاني تر از معمول شد كه بعدا توضيح دادن بخاطر جابه جايي رييس جمهور و قوانين جديد هر روز بوده. من ٣ ساله كه اينجام و خيلي زود بك گراند چكم اومد روز مصاحبه بهم گفتن اومده و همه مداركم آماده بود.  خيلي هم همكاري كردن من ديپلمم رو نداشتم ولي مدارك بالاترم رو به جاش قبول كردن حتي روز مصاحبه برده بودم و چند بارم گفتم اگه چيزي لازمه بدم البته مستقيم اشاره نكردم كه گفت نه من همه چيزو چند بار چك كردم و تبريك گفت. من سانتا آنا رفتم براي مصاحبه. بدترين زمانش دير شدن گرين كارت بود.

من هم کیس نامبرم 2900 هستش. شما تجربه خوبی هستشن من اگه اشکالینداره مزاحمتون میشم واسه راهنمایی
خوشحال ميشم بتونم كاري بكنم براتون ولي پيشنهاد مي كنم همين چند صفحه رو اينجا حتما بخونيد چون من تمام مراحلم رو اينجا پله پله نوشتم و خيلي زياد فروم ايميگريشن رو بهتون پيشنهاد مي كنم از رو جدول اون گروه كاملا بي دغدغه ميتونيد جلو بريد بهترين سورس اطلاعاتي هست اونجا.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-02 ساعت 05:25)atm849 نوشته:  تو این مدت جستجو کردم که اطلاعات راجع به پروسه adjustment of status پیدا کنم.(AOS)
مراحل کلی رو اینجا مینویسم
۱- بررسی وضعیت قبولی (سایت لاتاری)
۲-پر کردن فرم DS 260
۳- دریافت نامه از KCC به عنوان تائيدیه که قصد انجام پروسه adjustment of status را دارید
۴- پرداخت ۳۳۰ دلار هزینه اداری (administrative fee) به Department of State )DOS) به صورت cashier check یا money order (ارسال از طریق پست)
۵-دریافت رسید پرداخت هزینه اداری (administrative fee) از طریق پست
۶- آماده کردن پکیج AOS و انجام آزمایش های پزشکی
۷- منتظر ماندن تا کارنت شدن شماره در ویزا بولتن.
۸- وقتی ویزا بولتن ماه آینده اعلام شد و شماره شما در قسمت ماه آینده اعلام شد(یعنی ۶ هفته قبل از ماه کارنت شدن) پکیج AOS را برای Chicago Lockbox ارسال کنید: مثال: ۱۵ ژانویه ویزا بولتن فوریه منتشر میشود و در ویزا بولتن فوریه مشخص شده که چه کسانی فوریه و چه کسانی مارچ کارنت شده اند. اگر شماره شما جز کارنتی های مارچ هست میتوانید ۱۵ ژانویه پکیج را ارسال کنید.
۹- دریافت رسید پکیج
۱۰-استفاده از شماره رسید برای چک کردن وضعیت در سایت
۱۱- دریافت نامه دعوت به بیومتریک (عکس و انگشت نگاری)
۱۲-انجام بیومتریک (عکس و انگشت نگاری)
۱۳- دریافت نامه دعوت به مصاحبه
۱۴- رفتن به مصاحبه
۱۵- چک کردن وضعیت در سایت
۱۶- دریافت نامه خوشامدگویی Welcome Letter
۱۷- دریافت گرین کارت

مرجع: فایل کامل به زبان انگلیسی

salam dooste aziz mishe lotfan file englisie ke amade kardin man ham access dashte basham?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-09 ساعت 08:07)atm849 نوشته:  
(2016-07-09 ساعت 07:17)مهر٢٠١٧ نوشته:  چرا تو بخش واكسيناسيون اين گروه همه گفتن ٦ ماه طول ميكشه؟ امروز به من گفتن ديگه تموم شد فقط براي چك TBبايد دوشنبه برم

براي كساني ديگه CP(consular process) هستن با كساني كه AOS هستن تفاوت داره. دكترها داخل آمريكا لازم نميدونن همه واكسن ها زده بشه. يك سري واكسن ها دوره اي هست و بايد تو فواصل ماهيانه زده بشه دليل طول كشيدن اين موضوع هست. اينجا از يكي از دوستان  آزمايش خون هم نگرفتن.

salam, bebakhshid, Vacsine Hepatit ham lazem bood? Akhe 6 mah tool dore dare.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام. دوستان میشه جواب من رو بدین لطفا. من دانشجو هستم در امریکا و درر فرم DS260 برای شغلم که پرسیده بود نیاز به آموزش داره زدم خیر. آیا اشتباه بوده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-13 ساعت 10:32)akijoon نوشته:  سلام. دوستان میشه جواب من رو بدین لطفا. من دانشجو هستم در آمریکا و درر فرم DS260 برای شغلم که پرسیده بود نیاز به آموزش داره زدم خیر. آیا اشتباه بوده؟

درست نوشتی چون شما دیپلم به بالا هسی اون واسه کسایی هس که با امتیاز شغل میخان اقدام کنن و زیر دیپلم هستم
کیس:‎2017AS42XX ‎  رویت قبولی: 14 می 2016 تعداد افراد: 2  نظام وظیفه:معافیت  سفارت: ایروان  اولین ارسال: 28 می 2016  کارنت:10 ژانویه2017  نامه دوم:20 ژانویه2017  مصاحبه: 16مارچ 2017  نتیجه:AP  اپدیتها: 15، 16 و 17 دریافت ایمیل 6 سوال، 21 ارسال جوابها، 24 مارچ  دو خطی شدن همسر در CEAC و 27، 28مارچ  آپدیت طلایی دوخطی: 10 اگوست2017، 11 اگوست or شدیم و کلیر، انتظار 145روز
ایشود: عصر روز 6 سپتامبر، بونافاید: جاب افر شرکت کامپیوتری
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان