کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان به موضوع تاپیک دقت کنید ، "اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا"
ممنون میشم هر موضوعی تو بخش خودش باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، m_baghaei ، shahin41 ، bhb32 ، mulan1979 ، Bboys_s ، bah90 ، mosa10dei ، eblis_67 ، fb2016
(2017-03-29 ساعت 16:21)kits نوشته:  دوستان به موضوع تاپیک دقت کنید ، "اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا"
ممنون میشم هر موضوعی تو بخش خودش باشه

من خیلی تو مهاجرسرا گشتم . اما درمورد این مسائل کسی صحبتی نکرده ... گفتم همینجا بگم . مجبور شدم
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
فکر کنم باید جمله "انرژی مثبت یادتون نره" رو پرینت بگیرم بزنم روی دیوار اتاقم. اعصابم خرابه، ببخشید.

زنگ زدم kcc و درباره تاریخ مصاحبه ام پرسیدم چون هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. اپراتور گفت تا مارچ موفق نشدند که تاریخ مصاحبه برام تنظیم کنند و باید دوباره 15 آپریل چک کنم. گفتم یعنی تو ماه جون مصاحبه ام میوفته ؟ که گفت آره.......

نمیدونم چی بگم. الان دیگه بریدم. چون واقعن فکر نمیکردم مصاحبه ام بخواد عقب بیوفته. من چون مالزی هستم، مالزی رو هم انتخاب کرده بودم، پس نگرانی از بابت پربودن وقت سفارت و یا AP هم نداشتم. چون همه چیزم واضح و مشخصه. خدا صبببببر بده فقط ........

دوستان شاید چند روزی نیام اینجا تا حالم کمی بهتر بشه (چند تا مقاله save کرده بودم ترجمه کنم بذارم ابنجا، حال اونم ازم گرفتن). نمیدونم اصلن چرا اینو گفتم ....ولی گفتم در هر صورت .... Sad

دوستانی هم که نامه دومشون اومد و یا آپدیت خوردند هم شادیهاتون مستدام .....

ایشالله زودتر وضعیتمون روشن بشه ....

بارم میگم، هرچند ..... بی خیال .......

برای منم دعا کنید ......

انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، Hadi_20 ، Moh.Bahrami1989 ، onasiss ، bhb32 ، hsh85 ، Plus ، victor2017 ، V_B ، m_baghaei
با سلام و تبريك خدمت دوستان نامه دومي
آقاي مصطفي فكر ميكنم يه بار گفته بودين در صورتي كه استيناف چهارم به نفع ما نباشه فرمان باز هم به خاطر دادگاه هاوايي معلق ميمونه
ميشه لطفا منبعشو بزاريد
فردا مهلت لغو موقتي فرمان از طرف دادگاه هاوايي تمام ميشه و ظاهرا امروز يه جلسه ي hearing توي دادگاه هاوايي هست(اينو از منبع politico خوندم) ولي گفته نشده بود تكليف استيناف نهم چي ميشه!!!
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، mostafa2017
(2017-03-28 ساعت 14:06)tabangigs نوشته:  
(2017-03-28 ساعت 13:08)bah90 نوشته:  بچه ها اگر كسي قبلا يكبار ويزاي امريكا گرفته باشه، اين تاثيري در كاهش مدت كليرنسش داره يانه برعكس ممكنه طولاني تر بشه؟
من قبل فکر میکردم تاثیر داره اما چهار یا پنج نفر از دوستان رو دیدم که علیرغم سفر به آمریکا در گذشته ۶ ماه و ۷ ماه تو پروسه کلیر بودن ظاهرا پروسه ویزای مهاجرتی کلا فرق داره

اگر قبلا سفری به امریکا داشته اید روند کلیر شدن را به تاخیر میندازه. چون در این حالت از تمامی ایالت ها در مورد پیشینه شما سوال میشه و باید منتظر پاسخ تمامی ایالت ها باشند.
کیس افرادی که سفر نداشتند خیلی سریع تر جواب میده.
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-03-29 ساعت 17:19)mostafa2017 نوشته:  فکر کنم باید جمله "انرژی مثبت یادتون نره" رو پرینت بگیرم بزنم روی دیوار اتاقم. اعصابم خرابه، ببخشید.

زنگ زدم kcc و درباره تاریخ مصاحبه ام پرسیدم چون هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. اپراتور گفت تا مارچ موفق نشدند که تاریخ مصاحبه برام تنظیم کنند و باید دوباره 15 آپریل چک کنم. گفتم یعنی تو ماه جون مصاحبه ام میوفته ؟ که گفت آره.......

نمیدونم چی بگم. الان دیگه بریدم. چون واقعن فکر نمیکردم مصاحبه ام بخواد عقب بیوفته. من چون مالزی هستم، مالزی رو هم انتخاب کرده بودم، پس نگرانی از بابت پربودن وقت سفارت و یا AP هم نداشتم. چون همه چیزم واضح و مشخصه. خدا صبببببر بده فقط ........

دوستان شاید چند روزی نیام اینجا تا حالم کمی بهتر بشه (چند تا مقاله save کرده بودم ترجمه کنم بذارم ابنجا، حال اونم ازم گرفتن). نمیدونم اصلن چرا اینو گفتم ....ولی گفتم در هر صورت .... Sad

برای منم دعا کنید ......

انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره

اونایی که کیس بالاتر از شما داشتند گرفتند.شما چطور نگرفتید.امیدوارم شماهم مثل سایر بچه ها نامه تونو بگیرید و زمان مصاحبه تون مشخص بشه.شما خیلی به سایر بچه ها روحیه دادید و خیلی هارو با پست های مفیدتون از نگرانی درآوردید امیدوارم کار شما هم روبراه بشه و پایان شیرینی داشته باشید و همچنین سایر بچه های مهاجرسرا که تو این چند هفته استرس زیاد کشیدند.
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، bhb32 ، mostafa2017 ، victor2017 ، sayhoon
بچه ها میدونم الان زمان و مکان مناسبی واسه پرسیدن این سوال نیست اما من برای صبت نام توی ais.usvisa برای ایروان اقدام کردم منتها اینجاش رو گیر کردم لطف میکنید کمکم کنید من کدوم رو باید انتخاب کنم؟

‎1. I need to register an Immigrant Visa appointment‎
2.I ‎have received a letter from the consular section with instructions to schedule an immigrant visa appointment.‎
3.I ‎have received a letter from the consular section with instructions to register or schedule a K visa appointment.‎
4.I ‎am a Returning Resident outside the U.S. for less than one year with an expired, lost or stolen permanent resident card‎
5.I ‎am a Returning Resident outside the U.S. for longer than one year‎

ممنون مجددا
دریافت نامه دوم: 28 مارس
تاریخ مصاحبه: 30 می
محل مصاحبه: تغییر از انکارا به ایروان توسط KCC
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 17:47)Moh.Bahrami1989 نوشته:  بچه ها میدونم الان زمان و مکان مناسبی واسه پرسیدن این سوال نیست اما من برای صبت نام توی ais.usvisa برای ایروان اقدام کردم منتها اینجاش رو گیر کردم لطف میکنید کمکم کنید من کدوم رو باید انتخاب کنم؟

2.I ‎have received a letter from the consular section with instructions to schedule an immigrant visa appointment.‎
3.I ‎have received a letter from the consular section with instructions to register or schedule a K visa appointment.‎
4.I ‎am a Returning Resident outside the U.S. for less than one year with an expired, lost or stolen permanent resident card‎

ممنون مجددا

این سایت برای چه کاری هست ؟؟

منم باید ثبت نام کنم ؟؟

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 17:19)arezoo dream نوشته:  با سلام و تبريك خدمت دوستان نامه دومي
آقاي مصطفي فكر ميكنم يه بار گفته بودين در صورتي كه استيناف چهارم به نفع ما نباشه فرمان باز هم به خاطر دادگاه هاوايي معلق ميمونه
ميشه لطفا منبعشو بزاريد
فردا مهلت لغو موقتي فرمان از طرف دادگاه هاوايي تمام ميشه و ظاهرا امروز يه جلسه ي hearing توي دادگاه هاوايي هست(اينو از منبع politico خوندم) ولي گفته نشده بود تكليف استيناف نهم چي ميشه!!!

تا اون جا که من می دونم دادگاه هاوایی مثل مریلند و واشنگتن تعلیق موقت رو تا زمان حکم نهایی دادن و نه یک تاریخ مشخص شده. بنابراین مهلت هم ندارن، مگه همون دادگاه در حکم قطعی نظرش عوض بشه یا دادگاه بالاتر نقضش کنه.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، mostafa2017
(2017-03-29 ساعت 17:19)mostafa2017 نوشته:  فکر کنم باید جمله "انرژی مثبت یادتون نره" رو پرینت بگیرم بزنم روی دیوار اتاقم. اعصابم خرابه، ببخشید.

برای منم دعا کنید ......

اگه دادگاه حوزه چهار به خیر بگذره ـ که احتمال زیاد هم مشکلی پیش نمیاد ـ مطمئن باشید کارتون خیلی زود درست می شه.
‎ANK2010XXXXXX‎
نوع ویزا: F4
اولین اقدام:  ‎APR 2004‎
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت ‎ ‎JAN 2016‎ ‎:NVC‎ ‎Welcome letter‎‎
تاریخ تکمیل فرم ‎    AUG 2016 : DS-260  ‎
نامه کامپلیت: ‎DEC 2016‎ ‎
تاریخ کارنت شدن: ‎MAR 2017‎
تاریخ مصاحبه: MAY 2017
فرم 5535: OCT 2018
ایمیل ویور: OCT 2018
شغل: غیردولتی
سربازی: نیروی انتظامی ، درجه سرباز
تحصیلات: فوق لیسانس
نتیجه: AP
تاریخ کلیرینس ‎: -‎ ‎...‎ ؟
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2017-03-29 ساعت 13:56)mohajer20176 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 13:46)farzadmohajer نوشته:  راستی دوستان یه مشکلی برام پیش اومده :

من کل هزینه سفرم رو برای این مصاحبه حساب کردم ، شد نزدیک ۱۰ میلیون تومن ...
هتل و هواپیما و مدیکال و .... البته برای ۱۰ شب حساب کردم . خواهرم هم با من میاد .

گفتم شاید اگر خداکنه که ویزا یکضرب بگیرم ، ممکنه ۱۰ روز اونجا بمونم . بنظر شما :

این مقدار هزینه برای ۲ نفر منطقیه یا من زیاد حساب کردم ... نمیخوام هزینه انقدر بشه ...

تو تاپیک مهاجرسرا ، بخش ایروان رفتم تحقیق کنم اما چیزی دستگیرم نشد . گفتم شاید
شما اطلاعاتی در این رابطه داشته باشید .

ممنونم ...

عزیزم فکر کنم 2 برابر بیشتر حساب کردی. هتلتو خودت از booking رزرو کن. ایروان خیلیییی ارزونه. واسه 10 روز میشه 1 میلیون تومن.400 دلار هزینه دکترت هست و خورد و خوراک ایروان میگن خیلییی ارزونه. کل هزینت با پروازت میشه 5 تومن 2 نفری. نترس عزیز. همه چی اوکی هست و نگران نباش.

هزينه مديكال ٦٠ هزار درام يا حدود ١٣٠ دلار ميشه و ٣٣٠ دلار هم مصاحبه و همونطور كه شما فرموديد هتل و خورد خوراك خيلي ارزونه
پيشنهاد من هم به فرزاد عزيز اينه كه درسته كه به انرژي مثبت يكضرب ميري ولي بهتره كه براي همون ٦-٥ روز هتل و بليط رو بگيري البته بليط رو حتما از خود ملهان بگير كه بتوني سريع تاريخش رو عوض كني و اونجا من ٢ تا دفتر ماهان ديدم و هتل هم هر وقت خواستي ميتوني براي روزهاي بيشتر از هتل درخواست اكستند بدي
شماره کیس: ‎2017AS15XX‎
تاریخ رویت قبولی 10 ‎MAY‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان
تاریخ ارسال فرم: 24 May ‎‎
تاریخ مصاحبه: هفته اول ‎Nov
وضعيت: AP
آپديت:كيس اصلي ٦ فبريه و ٨ مي بوسيله ايميل، ٩ مي آپديت از kcc ١٠ مي آپديت از سمت سفارت و تبديل به or و بعد از چند ساعت كلير و دوباره ١٦ مي، ٢٦ مي بوسيله ايميل، تحويل پاسپورت به پست ٣١ مي، ١و ٢ ژوئن و در آخر ٥ ژوئن ٢٠١٧ ويزا ايشود (٢١٠ روز)
كيس همسرم آپديتها ١٠ مي، ١٦ مي، ٢٦ مي، ١ ژوئن، ٢ ژوئن، ٥ ژوئن، ٢٠ ژوئن با ايميل، ٢١ ژوئن تبديل به اور، ٢٢ ژوئن كلير ?????? و بعد از ٢٣٣ روز بالاخره همسر عزيزم هم ويزاش ايشود شد در تاريخ ٢٨ ژوئن ٢٠١٧
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer
(2017-03-29 ساعت 18:51)onasiss نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 13:56)mohajer20176 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 13:46)farzadmohajer نوشته:  راستی دوستان یه مشکلی برام پیش اومده :

من کل هزینه سفرم رو برای این مصاحبه حساب کردم ، شد نزدیک ۱۰ میلیون تومن ...
هتل و هواپیما و مدیکال و .... البته برای ۱۰ شب حساب کردم . خواهرم هم با من میاد .

گفتم شاید اگر خداکنه که ویزا یکضرب بگیرم ، ممکنه ۱۰ روز اونجا بمونم . بنظر شما :

این مقدار هزینه برای ۲ نفر منطقیه یا من زیاد حساب کردم ... نمیخوام هزینه انقدر بشه ...

تو تاپیک مهاجرسرا ، بخش ایروان رفتم تحقیق کنم اما چیزی دستگیرم نشد . گفتم شاید
شما اطلاعاتی در این رابطه داشته باشید .

ممنونم ...

عزیزم فکر کنم 2 برابر بیشتر حساب کردی. هتلتو خودت از booking رزرو کن. ایروان خیلیییی ارزونه. واسه 10 روز میشه 1 میلیون تومن.400 دلار هزینه دکترت هست و خورد و خوراک ایروان میگن خیلییی ارزونه. کل هزینت با پروازت میشه 5 تومن 2 نفری. نترس عزیز. همه چی اوکی هست و نگران نباش.

هزينه مديكال ٦٠ هزار درام يا حدود ١٣٠ دلار ميشه و ٣٣٠ دلار هم مصاحبه و همونطور كه شما فرموديد هتل و خورد خوراك خيلي ارزونه
پيشنهاد من هم به فرزاد عزيز اينه كه درسته كه به انرژي مثبت يكضرب ميري ولي بهتره كه براي همون ٦-٥ روز هتل و بليط رو بگيري البته بليط رو حتما از خود ملهان بگير كه بتوني سريع تاريخش رو عوض كني و اونجا من ٢ تا دفتر ماهان ديدم و هتل هم هر وقت خواستي ميتوني براي روزهاي بيشتر از هتل درخواست اكستند بدي

بسیار ممنون ... منم تصمیم گرفتم همین کارو کنم ...

راستی از booking چطور میشه هتل رزرو کرد ؟؟ به ریال قیمت هارو زده ؟؟

تشکر ?

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 18:01)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 17:47)Moh.Bahrami1989 نوشته:  بچه ها میدونم الان زمان و مکان مناسبی واسه پرسیدن این سوال نیست اما من برای صبت نام توی ais.usvisa برای ایروان اقدام کردم منتها اینجاش رو گیر کردم لطف میکنید کمکم کنید من کدوم رو باید انتخاب کنم؟

ممنون مجددا

منم باید ثبت نام کنم ؟؟

با سلام
وارد فروم پیکاپ پاسپورت /انتخاب شعبه پستی بشوید. در آنجا دوستان تمام مراحل را با جزئیات توضیح دادند. من هم با استفاده از توضیحات مذکور به راحتی ثبت نام کردم.
البته فقط در صورت ویزای یک ضرب، نیاز به برگه ثبت نام اداره پست دارید. ولی اگر AP بخورید، بعداً هم میتونید ثبت نام کنید.
به هر حال قبل مصاحبه ثبت نام کنید.
اول نفر برنده، در صفحات بعدی مشخصات همراهان را وارد کنید.
در آخر پرینت از تاییدیه ثبت نام یادتان نرود.
کیس نامبر: 2017AS3xxx
تعداد نفرات کیس 3
برنده اصلی: خانم
رویت نامه قبولی: 4 May
تکمیل فرم 260: 4 May
نامه دوم :دسامبر
تاریخ مصاحبه: 21 فوریه
محل مصاحبه: ايروان ( تغییر از آنکارا به ايروان توسط KCC)
آپدیت دو خطی برنده اصلی و فرزند: 12 جون
کلیر برنده اصلی و دخترم : 14 جون
وضعیت بنده: همچنان AP
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer
(2017-03-29 ساعت 19:23)shahin41 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 18:01)farzadmohajer نوشته:  

ممنون مجددا

منم باید ثبت نام کنم ؟؟

با سلام
وارد فروم پیکاپ پاسپورت /انتخاب شعبه پستی بشوید. در آنجا دوستان تمام مراحل را با جزئیات توضیح دادند. من هم با استفاده از توضیحات مذکور به راحتی ثبت نام کردم.
البته فقط در صورت ویزای یک ضرب،  نیاز به برگه ثبت نام اداره پست دارید.  ولی اگر AP بخورید،  بعداً هم میتونید ثبت نام کنید.
به هر حال قبل مصاحبه ثبت نام کنید.
اول نفر برنده،  در صفحات بعدی مشخصات همراهان را وارد کنید.
در آخر پرینت از تاییدیه ثبت نام یادتان نرود.

ممنون از اطلاعی که دادید ... منم بعدا ثبت نام میکنم . راستی اگه کسی یکضرب بگیره ،
باید بره از خود سفارت پاسپورت رو دریافت کنه ؟؟

و اینکه برخی دوستان اینجا گفتند که در این تاپیک ، از حکم ترامپ صحبت کنید و حرفای متفرقه نزنید .

اما بنظر من از این به بعد راجب مسائل لاتاری و مدارک و مصاحبه و سفارت صحبت کنیم .
چون دیگه خبری از این حکم مضحک نیست و نخواهد شد ... به خاطره ها پیوست .....

چند ماه دیگه همین موقع داریم از خاطرات ویزا گرفتنمون صحبت میکنیم و به این روزا میخندیم ...

ای کاش بجای وقت تلف کردن یکم زبان کار میکردیم ... این حکم ترامپ یه ضربه های پنهانی هم زد .

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد من پستشما رو بعد از ارسال پست خودمديدم
اميدوارم تاخير چند روزه ي مصاحبه ي شما واستون خير و خوبي داشته باشه و هيچ مشكلي پيش نياد
گاهي بعضي اتفاقات كه فكر ميكنيم به ضرر ما هستن در كمال تعجب به نفعمون تمام ميشن... اميدوارم براي شما همينجوري باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: farzadmohajer ، mostafa2017 ، bhb32

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان