کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
دوستان عزيز همه ماها باور كنيد كه ازنامه هاي دوم بارگذاري شده خوشحاليم چون خودش يه نشونه مثبته ولي يكم فقط يكم رعايت كنيم و در هر فروم مخصوص به سوالات پيش امده دنبال سوالاتتون بگردين فقط يكم وقت ميخواد همين اينجا به غير از ما لاتاريا دوستان ديگه اي هم هستن رعايت حال اونارو هم بكنيم ??????
تعداد افراد خودم  Big Grin
رویت قبولی :3may
ارسال فرمها :30 may
کیس نامبر 2017AS000020xx
محل مصاحبه : انکاراتغيير توسط خود kcc به ابوظبي

نامه دوم : ١٤ اكتبر
تاريخ مصاحبه :٨ دسامبر
نتيجه مصاحبه :جانم AP

بقیه اش هم با خداااااااااااااا  Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: bah90 ، Pooya ، yvahid ، shahin.za ، Bboys_s ، zamini1975 ، limbo ، POUA
(2017-03-30 ساعت 01:00)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 00:27)rainyday نوشته:  دوستان بحثای مربوط به هتل و سفر رو در قسمت مربوط به خودش پیگیری کنید
بیشتر این مسایلی که دغدغه یه سری دوستان هست به صورت خیلی دقیق توی سفرنامه ها و صفحات مرتبط پیدا میشه بهتره وقت بزارین مطالعه کنین
استرسی که دارین به دلیل مطالعه نکردن صفحات گذشتس وقت بزارین بخونین اگر سوالی بود که دغدغه خیلیا بود اونوقت مطرح کنین
دوستمون فرزااد فک کنم حتی یه صفحه از فرومای گذشترو نخونده واینقدر استرس داره

من راستش کلی گشتم و متاسفانه چیز خاصی پیدا نکردم .
بحث هایی هم که شده بود برای گذشته هست و آپدیت شده نیست .

قضیه حکم هم که دیگه به خاطره ها پیوست و تو این تاپیک حرفی برای گفتن نگذاشته ...

فقط بحثی که میشه کرد ، در مورد مصاحبه و مدیکال و اینا هست ...

خواهشا انقدر قضیه حکم رو پررنگ نکنید . خود ترامپ هم قول میدم دیگه چیزی یادش نمیاد .

دیگه همه متوجه شدن که ارائه هر حکم غیر منطقی ، عاقبتی جز لغو و باطل شدن نداره ...

هزار بار هم حکم این مدلی بده ، آخرش = لغو

در تاریخ آمریکا ، کسی نتونسته با قوانین مهاجرتی در بیوفته . چه برسه اینکه سر تفاوت مذهب باشه .

من فقط نگران kcc و سفارت ها بودم که خداروشکر متوجه شدیم به روال سابق برگشتن ...

ما که نامه دوم خودمون رو گرفتیم . دوستانی هم که نگرفتن نهایت تا ماه بعدی همه گرفتن و خلاص ...

خدارو هزار مرتبه شکر قضیه بخیر گذشت ... ولی ما با برندگان سال قبل یه تفاوت بزرگ داریم :

لاتاریه ما ، با ارزش تر از دوستان سال های قبل هست چون ، اونا یکبار برنده لاتاری شدن ولی ما صد بار ...

یجورایی برای ما شیرین تر شده ... چون فکر و مغزمون براش عرق ریختن ...

دوست عزیز خواهشا اینقدر خودخواه نباشیم، دیگه خرما از پل گذشت .... دوست عزیز موضوع این تاپیک مشخصه .
تو همین سایت برو تو تاپیک برندگان لاتاری 2015 یا 2016 یا 2017 باور کنید اطلاعات بسیار کاملی اونجا داره.
بعلاوه مشکل تا زمانیکه ترامپ ول کن ماجرا نیست تموم نشده. بنابراین اگر فعلا در مورد بن خبری نیست بهتره بریم تو فروم های اختصاصی و به کارهامون برسیم.
آرزوی موفقیت برای همه دوستان متقاضی مهاجرت
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: bah90 ، zamini1975 ، m_baghaei ، POUA
(2017-03-29 ساعت 14:49)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 14:12)محبوبه. 68 نوشته:  [quote='farzadmohajer' pid='748334' dateline='1490778978']
راستی دوستان یه مشکلی برام پیش اومده :

من کل هزینه سفرم رو برای این مصاحبه حساب کردم ، شد نزدیک ۱۰ میلیون تومن ...
هتل و هواپیما و مدیکال و .... البته برای ۱۰ شب حساب کردم . خواهرم هم با من میاد .

گفتم شاید اگر خداکنه که ویزا یکضرب بگیرم ، ممکنه ۱۰ روز اونجا بمونم . بنظر شما :
این مقدار هزینه برای ۲ نفر منطقیه یا من زیاد حساب کردم ... نمیخوام هزینه انقدر بشه ...

اگر شما بودید چقدر براتون هزینه برمیداشت حدودا ؟؟؟ من زیاد وارد نیستم راستش ...

تو تاپیک مهاجرسرا ، بخش ایروان رفتم تحقیق کنم اما چیزی دستگیرم نشد . گفتم شاید
شما اطلاعاتی در این رابطه داشته باشید .

دوستان سال گذشته من ايروان بودم ١٠ شب اونجا بودم غذا و تفريح حمل و نقل ام شد ١/٥ ميليون ، خونه بسيار تميز و مبله نزديك به مركز شهر شبى ٥٠ دلار بود

مگه کجا دارید میرید  Sad !!!!!!!!!!!! 10 ت!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! دوست من با شوهرش زمینی 5 شب رفتن ایروان( سفر تفریحی ) همشم تو بار و پاساز و این جور جاها و گرون ترین رستوران ها شد نفری 1 ت! شما چجوری حساب کردین ینی !

خداکنه برای ۱۰ شب زیاد نشه واسه ما ۲ نفر ...

از صبح دارم به این آژانس های مسافرتی زنگ میزنم . همشون از بالای ۵ تومن صحبت کردند

شاید اونا دارن زیاد میگن . نمیدونم راستش ...
برنده :2016.  3 May
 برنده خودم ١ نَفَر

سربازي: معافيت
••Case: 54
Interview page: 28 March
Interview time: 11 May

Interview place: Armenia- Yerevan
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 17:19)mostafa2017 نوشته:  فکر کنم باید جمله "انرژی مثبت یادتون نره" رو پرینت بگیرم بزنم روی دیوار اتاقم. اعصابم خرابه، ببخشید.

زنگ زدم kcc و درباره تاریخ مصاحبه ام پرسیدم چون هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. اپراتور گفت تا مارچ موفق نشدند که تاریخ مصاحبه برام تنظیم کنند و باید دوباره 15 آپریل چک کنم. گفتم یعنی تو ماه جون مصاحبه ام میوفته ؟ که گفت آره.......

نمیدونم چی بگم. الان دیگه بریدم. چون واقعن فکر نمیکردم مصاحبه ام بخواد عقب بیوفته. من چون مالزی هستم، مالزی رو هم انتخاب کرده بودم، پس نگرانی از بابت پربودن وقت سفارت و یا AP هم نداشتم. چون همه چیزم واضح و مشخصه. خدا صبببببر بده فقط ........

دوستان شاید چند روزی نیام اینجا تا حالم کمی بهتر بشه (چند تا مقاله save کرده بودم ترجمه کنم بذارم ابنجا، حال اونم ازم گرفتن). نمیدونم اصلن چرا اینو گفتم ....ولی گفتم در هر صورت .... Sad

دوستانی هم که نامه دومشون اومد و یا آپدیت خوردند هم شادیهاتون مستدام .....

ایشالله زودتر وضعیتمون روشن بشه ....

بارم میگم، هرچند ..... بی خیال .......

برای منم دعا کنید ......

انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره

آقا مصطفی انشالله تو سری جدید نامه دومت بیاد و ویزای یکضرب بگیرین، بازم ممنون از شما و دیگر دوستانی که با خبررسانی بموقع ما رو امیدوار نگه داشتند.
انرژی مثبت یادتون نره
Case Number....: 2017as5600
Case Members...: 2 Adult+1 child
Status...: Military Excemption, Private company employer
ds260.............: 15MAY 2016
Last submit......: 28JAN 2017
Embassy: Ankara-->Abu Dabi(Changed by Kcc)
Interview: 10MAY یک ضرب
Status: Current 18MAR-->Second Email 28MAR-->In Transit 28 MAR-->Ready 4 APR-->Issued 11 MAY
Destination: California
راهنمای پرکردن فرم DS260
آموزش تصویری انتخاب شعبه پستی
سفرنامه از اول تا گرفتن ویزا
پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، bhb32 ، m_baghaei ، limbo ، POUA ، محبوبه. 68
(2017-03-30 ساعت 01:52)sayhoon نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 00:27)rainyday نوشته:  دوستان بحثای مربوط به هتل و سفر رو در قسمت مربوط به خودش پیگیری کنید
بیشتر این مسایلی که دغدغه یه سری دوستان هست به صورت خیلی دقیق توی سفرنامه ها و صفحات مرتبط پیدا میشه بهتره وقت بزارین مطالعه کنین
استرسی که دارین به دلیل مطالعه نکردن صفحات گذشتس وقت بزارین بخونین اگر سوالی بود که دغدغه خیلیا بود اونوقت مطرح کنین

خواهشا انقدر قضیه حکم رو پررنگ نکنید . خود ترامپ هم قول میدم دیگه چیزی یادش نمیاد .

دیگه همه متوجه شدن که ارائه هر حکم غیر منطقی ، عاقبتی جز لغو و باطل شدن نداره ...

در تاریخ آمریکا ، کسی نتونسته با قوانین مهاجرتی در بیوفته . چه برسه اینکه سر تفاوت مذهب باشه .

ما که نامه دوم خودمون رو گرفتیم . دوستانی هم که نگرفتن نهایت تا ماه بعدی همه گرفتن و خلاص ...

خدارو هزار مرتبه شکر قضیه بخیر گذشت ... ولی ما با برندگان سال قبل یه تفاوت بزرگ داریم :

لاتاریه ما ، با ارزش تر از دوستان سال های قبل هست چون ، اونا یکبار برنده لاتاری شدن ولی ما صد بار ...

دوست عزیز خواهشا اینقدر خودخواه نباشیم، دیگه خرما از پل گذشت .... دوست عزیز موضوع این تاپیک مشخصه .
تو همین سایت برو تو تاپیک برندگان لاتاری 2015 یا 2016 یا 2017 باور کنید اطلاعات بسیار کاملی اونجا داره.
بعلاوه مشکل تا زمانیکه ترامپ ول کن ماجرا نیست تموم نشده. بنابراین اگر فعلا در مورد بن خبری نیست بهتره بریم تو فروم های اختصاصی و به کارهامون برسیم.

سلام به همه دوستان
به همه بچه هایی که نامه دوم رو دریافت کردن صمیمانه تبریک میگم.
در مورد آقا مصطفی عزیز هم باید عرض کنم که حتما و حتما کارتون به بهترین شکل ممکن پیش خواهد رفت توکلت به خدا باشه.
بودن دوستانی که تو اکتبر جز نفرات اول رفتن مصاحبه ولی هنوز ویزا نگرفتن و دوستانی هم بودن مثله همین کیس اخیر تو ایروان که فوریه مصاحبه داشته و الان کلیر شده.
پس توکلتون به خدا باشه من با تمام وجودم دعا میکنم که بهترین ها برای شما پیش بیاد.
این رو هم عرض کنم به دوستان مخصوصا این جوان آقا فرزاد
تو این مدت انقدر تو حاشیه بودیم که اصل کار رو فراموش کردیم.
من تو پیام خصوصی هم به شما توضیح دادم و باز هم عرض میکنم که حتما تاپیک مربوط به سفرنامه ایروان رو مطالعه کنید هر چند که همه چیز رو هم قبلا گفتم
فقط این رو به دوستان بگم که حتما برید از پاستور کارت زرد واکسن رو بگیرید و در CSC یا همون usvisa _ info ثبت نام کنید.
برای اطلاعات بیشتر برید تاپیک مربوطه.
تو مهاجرسرا همه چیز هست و زحمت بکشید پیداش کنبد.
در آخر اینکه واقعا برای همدیگه دعا کنیم نه فقط اینکه بگیم ما که رفتیم مصاحبه ...... دیگران
ما باهم روزای سختی رو گذروندیم. از تک تک شما ممنونم. و خدا رو شکر میکنم که مشکلات رو از سر راه ما بر میداره.
آقا مصطفی عزیز مطمینم که ویزاتو میگیری و بی صبرانه منتظر روزی هستم که بیای و بگی هوراااااااااا گرفتم.
ای دل ار سیل فنا بنیاد هستی برکند
چون ترا نوح است کشتی بان ز طوفان غم مخور
یا حق
Case number : 2017AS30**
رویت قبولی 4 May
ارسال فرم 6 Jun
کارنت  11 October
ایمیل از کی سی سی جهت نامه دوم  14 October
زمان مصاحبه 29 December
محل مصاحبه : آنکارا که به ایروان تغییر یافت
برنده : یک نفر
سربازی : ن ی ر و ی ا ن ت ظ ا م ی
مشغول در شرکت خصوصی
تحصیلات : کارشناسی
نتیجه  AP
دریافت ویزا 23 jun

ما و می و زاهدان و تقوا.          تا یار سر کدام دارد

پاسخ
تشکر کنندگان: mostafa2017 ، bhb32 ، zamini1975 ، m_baghaei ، victor2017
(2017-03-30 ساعت 01:52)sayhoon نوشته:  

خیلی تند رفتی دوست عزیز ... الان یجورایی به من تهمت خودخواهی و خر از پل گذشتن زدی ...

چرا برخی دوستان کامنت هارو با دقت نمیخونن و زود قضاوت میکنن ...

من اگه خودم برام مهم بود ، دیگه اینجا نمیومدم و میرفتم عشق و حال .. من اینجام بخاطر دوستان ...

در ضمن کی گفته که کار من الان اوکی شده ؟؟ تازه اول بدبختیم شروع شده و کلی کار ...

من تا ۱۰ صفحه قبل این تاپیک رو خوندم .. چیزی جز خبر های متفرقه و حاشیه ای ندیدم ...

اگر من اینجا بحث رو عوض نکنم ، خدا میدونه یسری دوستان با این خبرها چقدر نگرانی ایجاد میکنن ...

فقط و فقط ، خبر های نامبر وان و سطح یک رو اینجا بزارید ... خبر هایی که دنیا رو تکون میده ...
مثل امضا کردن حکم اول و دوم .. یا لغو حکم ها ...

خبر هایی مثل تاریخ استیناف و مخالفت چند قاضی و ایالت فقط باعث جو منفی تو این تاپیک میشه ...

تنها مشکل ، kcc و سفارت ها بودن که اونم اوکی شد ... نمیدونم چرا بدبینی انقدر زیاد شده ...

داشتن انرژی مثبت و تصور آینده ی روشن خیلی کار سختیه ؟؟ چرا تفکرات انقدر متشوش و ترسناکه ..!!

تموم شد رفت ... قضیه حکم ترامپ رو فقط باید از کتاب تاریخ های آینده ببینید ...

هیچ احد الناسی زورش به قوانین مهاجرتی نمیرسه و نخواهد رسید ...

من ویزا رو تو پاسپورت همه شماها به روشنی دارم میبینم ...

وقتی میگم دلم روشنه بخاطر دلداری دادن نیست .
چون واقعا احساس سبکی دارم نسبت به کار خودم و دوستان ...

خواهشا دیگه حرص و جوش نخوریم ... واقعا تموم شد ...

ای کاش عنوان این تاپیک رو میشد به " نجات یافتگان حکم " تغییر داد .

سال بعد همین موقع دلتنگ ایران خواهید شد ... چون تو یه خاک دیگه ای هستید ... ایالات متحده آمریکا ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان: zamini1975

آقاي محترم اعضاي اين فروم فقط لاتاريا نيستن كه بخوايم راجع به لاتاري حرف بزنيم ؟
لطفا رعايت كنين همه ماها كه تو AP هستيم رفتيم اين مصاحبه رو همه رو هم از رو فروم هاي مربوطه خونديم
نميشه كه كل حرفا فقط از هتل گرفتن شما باشه
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bah90 ، kits ، raminsha ، mohajer20176 ، POUA
(2017-03-30 ساعت 02:29)fb2016 نوشته:  

آقاي محترم اعضاي اين فروم فقط لاتاريا نيستن كه بخوايم راجع به لاتاري حرف بزنيم ؟
لطفا رعايت كنين همه ماها كه تو AP هستيم رفتيم اين مصاحبه رو همه رو هم از رو فروم هاي مربوطه خونديم
نميشه كه كل حرفا فقط از هتل گرفتن شما باشه

من مگه گفتم فقط راجب لاتاریا صحبت کنیم ؟؟؟ یعنی اینکه من نگران شما نیستم ؟؟؟

چی در مورد من فکر میکنید ... مثلا اومدیم با عوض کردن بحث جو منفی رو کمرنگ کنیم ...

حیف که نمیشه آدم هارو از دنیای مجازی قضاوت کرد و اگر نه متوجه میشدید که من .. بیخیال ..

موفق باشید ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان:
الان فقط این خبر خوب رو بدم. بقیه تفسیرها رو میذارم پست بعدی:

دادگاه هاوایی حکم اولیه خودشو تمدید کرد. یعنی همچنان صدور ویزا انجام خواهد شد.

منبع خبر

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
راستش داشتم متن رو با خلاصه ای از مقالات قبلی آماده میکردم و منتظر نظر دادگاه هاوایی و قاضی واتسن در مورد تمدید حکم اولیه اش بودم که دیدم حکمشو صادر کرد (تفسیر حکم در ادامه مطلب). با تشکر از دوستانی که با پیامهای پرمهرشون به بنده لطف داشتند. من هم امیدوارم این ماجرا انشالله ختم به خیر بشه. راستش دیشب نوشتم شاید چند روزی نتونم بیام. اما حقیقتش، امروز صبح کمی آرومتر شدم ، نصفه شب هم که طبق روال معمول خبرهای این محدودیت دوباره بولد شد، تصمیم گرفتم دوباره ادامه بدم. پس اجازه میخوام چند تا نکته عرض کنم:

1- در جواب یکی از دوستان دیشب "به اشتباه" گفته بودم که قاضی واتسن دادگاه هاوایی حکم اولیه اش محدودیت نداره. در صورتی که دادگاه هاوایی همان طور که دوستمون هم گفته بودند دیروز به اتمام میرسید چون موقتی یا TRO بود و قاضی واتسن دوباره تصمیم گرفت که اون رو بدون محدودیت تمدید کنه (پست قبلی، اینجا هم میتونین خبر رو بخونین). اما حکم دادگاه مریلند از نوع موقتی یا TRO نیست و از نوع PI (بدون محدودیت) هست تا دادگاه استیناف به اون رسیدگی کنه (منبع خبر). این اشتباه رو هم بذارین به حساب ناراحتی شدید دیشب من و حواس پرتی.

2- یکی از دوستان در پستهای قبلی گفته بودند که طبق قانون رئیس جمهور نمیتونه ویزای "مهاجرتی" رو بر اساس سن و نژاد و مذهب و ... محدود و یا ممنوع کنه که درست گفتند. من قبلن در 1-2 پست دیگه هم به همین موضوع اشاره کرده بودم. بر این اساس هم بود که در حکم دوم دارندگان گرین کارت از این حکم معاف شدند. چون در تبصره قانون مورد نظر گفته شده بود "دارندگان ویزای مهاجرتی" و "دارندگان گرین کارت" . نکته ای هم که برام مبهم بود اینه که دوستانی که "ویزا"ی مهاجرتی هم میگیرن (نه توریستی، نه دانشجویی، نه تجارتی) شامل اون تبصره میشوند یا نه که هنوز جوابی برای اون پیدا نکردم (نظر شخصی خودم اینه که همون ویزای مهاجرتی هم حساب میشه، چون به روشنی در قانون توضیح داده شده که موارد گفته شده در بالا دلیلی بر صادر نکردن "ویزای مهاجرتی" نمیشه). اینجا به خوبی این مطلب توضیح داده شده.

3- این مقاله هم دیروز چاپ شده. نگاهی جالب داره به تعداد شکایتهای ثبت شده در سراسر امریکا علیه دستور اجرایی. بیش از 50 شکایت در سراسر کشور (منبع خبر).

تفسیر تمدید حکم دادگاه هاوایی:

وقتی که شکات از دادگاه درخواست کردند که حکم موقت به حکم نامحدود تمدید بشه، وکلای دولت از قاضی واتسن خواستند که حداقل در دستور جدید، فقط صدور ویزا مهاجرتی تمدید بشه و ورود پناهجویان ممنوع بشه. نظر آنها این بود که از 2010 تا کنون ایالت هاوایی فقط 20 پناهجو گرفته. پس ممنوعیت ورود پناهجویان ضربه ای به اقتصاد هاوایی نمیزنه. پاسخ قاضی جالب بود. اول به این قضیه اشاره که که مگه ضرب و تقسیمه؟ بعد اضافه کرد و پرسید حضور چند پناهجو در هاوایی مد نظر دولته اگه 20 نفر کافی نیست.

در مورد بعدی هم جالب بود. این چند روز بحث جدی در مدیا رخ داده بود پیرامون این موضوع که دادگاه فقط باید به مدارک موجود بپردازه و نه سخن و گفته و نقل قول. دادگاه این بار با دلیل قویتری این رو رد کرد. او گفته که روشنه دستور دولت از قول و قرار قبل انتخابات میاد. همچنین وکلا گفتند که نظر شکات در مورد ضرر به دانشگاه هاوایی هم مبهمه و این طور نیست. قاضی واتسن از وکلای دولت خواستار ارائه مدرک در مورد ادعاشون شد که وکلا گفتند در حال حاضر ندارند. قاضی گفت شما الان ادعایی مطرح میکنین و نمیتونین مدرکی برای اون ارائه بدین؟؟؟!!! قاضی واتسن در حکم جدیدش به این موارد هم اشاره ای محکم داشت (محدودیت بر اساس مذهب). مواردی که وکلا در توئیتر اون رو جشن گرفتند و  این حکم جدید رو شکست بزرگ دیگری برای دولت دونستند (جاتون خالی).

پ.ن: اگه دوستان مشکلی با تفسیرهای من دارند لطفن بهم بگین تا در اون صورت دیگه این جور خبرها و تفسیرها رو پست نکنم. چون برای چندمین باره میبینم برخی دوستان "مثل اینکه" ناراحت از تفسیرها هستند و حکم رو تمام شده دونسته و خواستار پست کردن خبرهای دسته اول مثل دستور اجرایی 1، دستور اجرایی 2، مسدود شدن دستور اجرایی و ... بدون تفسیر و یا خبری دیگه در این مورد هستند.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
خيلي هم عاليه
ممنون از زماني كه ميذاري مصطفي جان
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، mostafa2017
(2017-03-30 ساعت 08:52)mostafa2017 نوشته:  راستش داشتم متن رو با خلاصه ای از مقالات قبلی آماده میکردم و منتظر نظر دادگاه هاوایی و قاضی واتسن در مورد تمدید حکم اولیه اش بودم که دیدم حکمشو صادر کرد (تفسیر حکم در ادامه مطلب). با تشکر از دوستانی که با پیامهای پرمهرشون به بنده لطف داشتند. من هم امیدوارم این ماجرا انشالله ختم به خیر بشه. راستش دیشب نوشتم شاید چند روزی نتونم بیام. اما حقیقتش، امروز صبح کمی آرومتر شدم ، نصفه شب هم که طبق روال معمول خبرهای این محدودیت دوباره بولد شد، تصمیم گرفتم دوباره ادامه بدم. پس اجازه میخوام چند تا نکته عرض کنم:

1- در جواب یکی از دوستان دیشب "به اشتباه" گفته بودم که قاضی واتسن دادگاه هاوایی حکم اولیه اش محدودیت نداره. در صورتی که دادگاه هاوایی همان طور که دوستمون هم گفته بودند دیروز به اتمام میرسید چون موقتی یا TRO بود و قاضی واتسن دوباره تصمیم گرفت که اون رو بدون محدودیت تمدید کنه

پ.ن: اگه دوستان مشکلی با تفسیرهای من دارند لطفن بهم بگین تا در اون صورت دیگه این جور خبرها و تفسیرها رو پست نکنم. چون برای چندمین باره میبینم برخی دوستان "مثل اینکه" ناراحت از تفسیرها هستند و حکم رو تمام شده دونسته و خواستار پست کردن خبرهای دسته اول مثل دستور اجرایی 1، دستور اجرایی 2، مسدود شدن دستور اجرایی و ... بدون تفسیر و یا خبری دیگه در این مورد هستند.

انرژی مثبت یادتون نره

اول اینکه امیدوارم بزودی نامه دوم شما هم بیاد و حتما میاد  Smile
دوم ممنون از نوشته هات و لطفا ادامه بده.  Smile
اون دوستمون فرزاد عزیز هم پسر بسیار خوبیه. ایشون هم نظراتشو میگه که اشکالی نداره چون آزادی بیان داریم.  Cool
آخر هم اینکه اگه کسی جواب سوال منو میدونه که تو تاپیک های دیگه پرسیدم لطفا اونجا جواب بده  Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، m_baghaei ، V_B ، farzadmohajer ، mostafa2017
اقا مصطفی عزیز به امید خدا همه مشکلات یکی پس از دیگری حل میشه و به امید خدا نامه دوم شما هم میاد . برای بقیه دوستان هم که مثل ما هنوز کارنت نشدن همین ارزو رو دارم . در مورد مطالبی که پست می کنید خیلی ازتون ممنون هستیم و امیدوار هستیم که همچنان با اخبار و تفسیرهای دقیقی که تا به امروز داشتید به دیگران و دوستان کمک کنید . در ضمن در مورد فرزاد عزیز هم میگم که نظرات ایشون هم یه جورایی برای من انرژی مثبت داشته و با خوندن مطالبش انرژی مثبت می گیرم . از فرزاد عزیز هم ممنون هستم . با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: m_baghaei ، bhb32 ، farzadmohajer ، mostafa2017 ، Ehsan-3ehsan ، mosa10dei
لایحه ای در مجلس نمایندگان ایالات متحده آمریکا توسط Justin Amash نماینده جمهوری خواه از ناحیه ۳ ایالت میشیگان با نام H.R.4380 - Equal Protection in Travel Act of 2016 تنظیم شده است که اصلاحیه H.R.158 ای است که در سال ۲۰۱۶ در میان لایحه بودجه توسط پرزیدنت اوباما امضا شد و شهروندان دو تابعیتی شامل برنامه Visa Waiver که تابعیت یکی از کشورهای سوریه ، عراق ، ایران ، یمن ، لیبی ، سودان و سومالی را از امتیاز سفر بدون دریافت ویزا منع می کرد.

لایحه جدید برای حذف محدودیت نیاز به اخذ ویزا برای این افراد است که در حال حاظر علیرغم داشتن تابعیت کشوری که نیاز به اخذ ویزا برای ورود به ایالات متحده ندارد بدلیل داشتن تابعیت یکی از این ۷ کشور مجبور به اخذ ویزا برای ورود به آمریکا هستند.

امید است با تصویب این لایحه دست دولت فدرال برای اعمال محدودیت های مسافرتی برای شهروندان این کشورها بسته تر شود.
@ParizTravel
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: Nooshin1361 ، bah90 ، mulan1979 ، شهرادلیلا ، zamini1975 ، limbo ، V_B ، gozargah ، hsh85 ، mosa10dei ، eblis_67
(2017-03-30 ساعت 09:46)modichan نوشته:  
(2017-03-30 ساعت 08:52)mostafa2017 نوشته:  راستش داشتم متن رو با خلاصه ای از مقالات قبلی آماده میکردم و منتظر نظر دادگاه هاوایی و قاضی واتسن در مورد تمدید حکم اولیه اش بودم که دیدم حکمشو صادر کرد (تفسیر حکم در ادامه مطلب). با تشکر از دوستانی که با پیامهای پرمهرشون به بنده لطف داشتند. من هم امیدوارم این ماجرا انشالله ختم به خیر بشه. راستش دیشب نوشتم شاید چند روزی نتونم بیام. اما حقیقتش، امروز صبح کمی آرومتر شدم ، نصفه شب هم که طبق روال معمول خبرهای این محدودیت دوباره بولد شد، تصمیم گرفتم دوباره ادامه بدم. پس اجازه میخوام چند تا نکته عرض کنم:

1- در جواب یکی از دوستان دیشب "به اشتباه" گفته بودم که قاضی واتسن دادگاه هاوایی حکم اولیه اش محدودیت نداره. در صورتی که دادگاه هاوایی همان طور که دوستمون هم گفته بودند دیروز به اتمام میرسید چون موقتی یا TRO بود و قاضی واتسن دوباره تصمیم گرفت که اون رو بدون محدودیت تمدید کنه

انرژی مثبت یادتون نره

اول اینکه امیدوارم بزودی نامه دوم شما هم بیاد و حتما میاد  Smile
دوم ممنون از نوشته هات و لطفا ادامه بده.  Smile
اون دوستمون فرزاد عزیز هم پسر بسیار خوبیه. ایشون هم نظراتشو میگه که اشکالی نداره چون آزادی بیان داریم.  Cool
آخر هم اینکه اگه کسی جواب سوال منو میدونه که تو تاپیک های دیگه پرسیدم لطفا اونجا جواب بده  Big Grin

ای کاش همه مثل شما انقدر روشن فکر و مهربون بودند ?

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: armehraboon ، modichan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان