کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اقدامات احتمالی ترامپ جهت محدودیت ورود ایرانیان به آمریکا
(2017-03-29 ساعت 17:19)arezoo dream نوشته:  با سلام و تبريك خدمت دوستان نامه دومي
آقاي مصطفي فكر ميكنم يه بار گفته بودين در صورتي كه استيناف چهارم به نفع ما نباشه فرمان باز هم به خاطر دادگاه هاوايي معلق ميمونه
ميشه لطفا منبعشو بزاريد
فردا مهلت لغو موقتي فرمان از طرف دادگاه هاوايي تمام ميشه و ظاهرا امروز يه جلسه ي hearing توي دادگاه هاوايي هست(اينو از منبع politico خوندم) ولي گفته نشده بود تكليف استيناف نهم چي ميشه!!!

سلام. بله درسته. الان دقیق خاطرم نیست کدوم مقاله بود. اگه پیدا کردم حتمن معرفی میکنم. ولی تو پستهای قبلی خودم بهش اشاره کرده بودم. حقیقتش 2-3 تا مقاله خونده بودم خواستم خلاصه اونا رو اینجا بذارم. حواسم سرجاش اومد پست میکنم. مثل اینکه حوزه نهم دولت تو آب نمک نگه داشته(که طبق گفته مقاله بازم به ضرر دولت خواهد بود). آخرین مقاله قشنگ توضیح داده بود (این که در هر دو حوزه وزنه لیبرالها بیشتر سنگینی میکنه که به نفع دولت نیست) حالا پیدا میکنم ایشالله میذارم اینجا.

انرژی مثبت یادتون نره
شماره کیس:         2017AS*5**
تعداد نفرات:           یک نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، bah90 ، sayhoon ، Ehsan-3ehsan ، m_baghaei
(2017-03-29 ساعت 17:34)Hadi_20 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 17:19)mostafa2017 نوشته:  فکر کنم باید جمله "انرژی مثبت یادتون نره" رو پرینت بگیرم بزنم روی دیوار اتاقم. اعصابم خرابه، ببخشید.

زنگ زدم kcc و درباره تاریخ مصاحبه ام پرسیدم چون هنوز نامه دوم رو دریافت نکردم. اپراتور گفت تا مارچ موفق نشدند که تاریخ مصاحبه برام تنظیم کنند و باید دوباره 15 آپریل چک کنم. گفتم یعنی تو ماه جون مصاحبه ام میوفته ؟ که گفت آره.......

نمیدونم چی بگم. الان دیگه بریدم. چون واقعن فکر نمیکردم مصاحبه ام بخواد عقب بیوفته. من چون مالزی هستم، مالزی رو هم انتخاب کرده بودم، پس نگرانی از بابت پربودن وقت سفارت و یا AP هم نداشتم. چون همه چیزم واضح و مشخصه. خدا صبببببر بده فقط ........

دوستان شاید چند روزی نیام اینجا تا حالم کمی بهتر بشه (چند تا مقاله save کرده بودم ترجمه کنم بذارم ابنجا، حال اونم ازم گرفتن). نمیدونم اصلن چرا اینو گفتم ....ولی گفتم در هر صورت .... Sad

دوستانی هم که نامه دومشون اومد و یا آپدیت خوردند هم شادیهاتون مستدام .....

ایشالله زودتر وضعیتمون روشن بشه ....

بارم میگم، هرچند ..... بی خیال .......

برای منم دعا کنید ......

انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره انرژی مثبت یادتون نره

اونایی که کیس بالاتر از شما داشتند گرفتند.شما چطور نگرفتید.امیدوارم شماهم مثل سایر بچه ها نامه تونو بگیرید و زمان مصاحبه تون مشخص بشه.شما خیلی به سایر بچه ها روحیه دادید و خیلی هارو با پست های مفیدتون از نگرانی درآوردید امیدوارم کار شما هم روبراه بشه و پایان شیرینی داشته باشید و همچنین سایر بچه های مهاجرسرا که تو این چند هفته استرس زیاد کشیدند.

ممنونم. لطف دارین. راستش منم شوکه شدم. زنگ که زدم گفتند پروسه چک من اواسط مارچ تموم شد و وقتی برای مشخص کردن مصاحبه نبود. برای همینم دیگه احتمال زیاد مصاحبه ام جون بیوفته......تنها امیدم اینه از اون طرف بعد مصاحبه زود کلیر بشم.....

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، Hadi_20 ، bah90 ، m_baghaei
(2017-03-29 ساعت 18:02)mosa10dei نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 17:19)arezoo dream نوشته:  با سلام و تبريك خدمت دوستان نامه دومي
آقاي مصطفي فكر ميكنم يه بار گفته بودين در صورتي كه استيناف چهارم به نفع ما نباشه فرمان باز هم به خاطر دادگاه هاوايي معلق ميمونه
ميشه لطفا منبعشو بزاريد
فردا مهلت لغو موقتي فرمان از طرف دادگاه هاوايي تمام ميشه و ظاهرا امروز يه جلسه ي hearing توي دادگاه هاوايي هست(اينو از منبع politico خوندم) ولي گفته نشده بود تكليف استيناف نهم چي ميشه!!!

تا اون جا که من می دونم دادگاه هاوایی مثل مریلند و واشنگتن تعلیق موقت رو تا زمان حکم نهایی دادن و نه یک تاریخ مشخص شده. بنابراین مهلت هم ندارن، مگه همون دادگاه در حکم قطعی نظرش عوض بشه یا دادگاه بالاتر نقضش کنه.

درسته

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، mosa10dei
(2017-03-29 ساعت 19:36)arezoo dream نوشته:  ببخشيد من پستشما رو بعد از ارسال پست خودمديدم
اميدوارم تاخير چند روزه ي مصاحبه ي شما واستون خير و خوبي داشته باشه و هيچ مشكلي پيش نياد
گاهي بعضي اتفاقات كه فكر ميكنيم به ضرر ما هستن در كمال تعجب به نفعمون تمام ميشن... اميدوارم براي شما همينجوري باشه

خواهش میکنم. انشالله. منم تنها امیدم به همین قضیه هستش.

انرژی مثبت یادتون نره
پاسخ
تشکر کنندگان: Pooya ، bhb32 ، bah90 ، victor2017
(2017-03-29 ساعت 19:57)mostafa2017 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:36)arezoo dream نوشته:  ببخشيد من پستشما رو بعد از ارسال پست خودمديدم
اميدوارم تاخير چند روزه ي مصاحبه ي شما واستون خير و خوبي داشته باشه و هيچ مشكلي پيش نياد
گاهي بعضي اتفاقات كه فكر ميكنيم به ضرر ما هستن در كمال تعجب به نفعمون تمام ميشن... اميدوارم براي شما همينجوري باشه

خواهش میکنم. انشالله. منم تنها امیدم به همین قضیه هستش.

انرژی مثبت یادتون نره
به اميد خدا يه ضرب ويزاتونو ميگيرين
مطمئن باشين دعاي همه كسايي كه بهشون اميد دادين باهاتونه
متقاضي ويزاي نامزدي
تاريخ مصاحبه: ٢٩نوامبر ارمنستان
نتيجه: AP
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32 ، bah90 ، mostafa2017
(2017-03-29 ساعت 19:30)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:23)shahin41 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 18:01)farzadmohajer نوشته:  این سایت برای چه کاری هست ؟؟

منم باید ثبت نام کنم ؟؟

با سلام
وارد فروم پیکاپ پاسپورت /انتخاب شعبه پستی بشوید. در آنجا دوستان تمام مراحل را با جزئیات توضیح دادند. من هم با استفاده از توضیحات مذکور به راحتی ثبت نام کردم.
البته فقط در صورت ویزای یک ضرب،  نیاز به برگه ثبت نام اداره پست دارید.  ولی اگر AP بخورید،  بعداً هم میتونید ثبت نام کنید.
به هر حال قبل مصاحبه ثبت نام کنید.
اول نفر برنده،  در صفحات بعدی مشخصات همراهان را وارد کنید.
در آخر پرینت از تاییدیه ثبت نام یادتان نرود.

ممنون از اطلاعی که دادید ... منم بعدا ثبت نام میکنم . راستی اگه کسی یکضرب بگیره ،
باید بره از خود سفارت پاسپورت رو دریافت کنه ؟؟

و اینکه برخی دوستان اینجا گفتند که در این تاپیک ، از حکم ترامپ صحبت کنید و حرفای متفرقه نزنید .

اما بنظر من از این به بعد راجب مسائل لاتاری و مدارک و مصاحبه و سفارت صحبت کنیم .
چون دیگه خبری از این حکم مضحک نیست و نخواهد شد ... به خاطره ها پیوست .....

چند ماه دیگه همین موقع داریم از خاطرات ویزا گرفتنمون صحبت میکنیم و به این روزا میخندیم ...

ای کاش بجای وقت تلف کردن یکم زبان کار میکردیم ... این حکم ترامپ یه ضربه های پنهانی هم زد .

Alan ke goftan bishtar bayad check beshan afradi ke az 6 ta keshvar mian. Dige emkan visaye yek zarbam hast?
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 22:56)HamidHu نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:23)shahin41 نوشته:  با سلام
وارد فروم پیکاپ پاسپورت /انتخاب شعبه پستی بشوید. در آنجا دوستان تمام مراحل را با جزئیات توضیح دادند. من هم با استفاده از توضیحات مذکور به راحتی ثبت نام کردم.
البته فقط در صورت ویزای یک ضرب،  نیاز به برگه ثبت نام اداره پست دارید.  ولی اگر AP بخورید،  بعداً هم میتونید ثبت نام کنید.

ممنون از اطلاعی که دادید ... منم بعدا ثبت نام میکنم . راستی اگه کسی یکضرب بگیره ،

و اینکه برخی دوستان اینجا گفتند که در این تاپیک ، از حکم ترامپ صحبت کنید و حرفای متفرقه نزنید .

اما بنظر من از این به بعد راجب مسائل لاتاری و مدارک و مصاحبه و سفارت صحبت کنیم .

چند ماه دیگه همین موقع داریم از خاطرات ویزا گرفتنمون صحبت میکنیم و به این روزا میخندیم ...

ای کاش بجای وقت تلف کردن یکم زبان کار میکردیم ... این حکم ترامپ یه ضربه های پنهانی هم زد .

Alan ke goftan bishtar bayad check beshan afradi ke az 6 ta keshvar mian. Dige emkan visaye yek zarbam hast?

اتفاقا تو این مدت من همش میشنوم که بیشتر دوستان یکضرب میگیرن ...
کیس نامبر: ‎62XX‎

مشخصات:  یک نفر / ۲۳ ساله / فارغ التحصیل ۳ ماه قبل از مصاحبه

بدون کار دولتی و خصوصی

ارائه مدارک به صورت کامل در روز مصاحبه

تاریخ مشاهده قبولی:4MAY
تاریخ ارسال فرم: ‎24MAY‎

محل مصاحبه در نامه اول : آنکارا

دریافت نامه دوم:  28 March

تاریخ و محل جدید مصاحبه : ایروان 30 May

نتیجه : یکضرب

دریافت ویزا  May 31

هر اتفاقی در جریان زندگیه شما ، داستان زندگیه شماست ...
پس خودتان را دست سرنوشت بسپارید و نه زور و اجبار ...

هر کار خوبی کنید ، همان انرژی مثبت به شما خواهد برگشت ...
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-03-29 ساعت 23:01)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 22:56)HamidHu نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:30)farzadmohajer نوشته:  ممنون از اطلاعی که دادید ... منم بعدا ثبت نام میکنم . راستی اگه کسی یکضرب بگیره ،

Yani badaz 17 march?
پاسخ
تشکر کنندگان:
MAN YE CHIZI PEIDA KARDAM KE KHEILY MITOONE MOHEM BASHE. GHAZIYE DADGAHE VIRGINA HOKMI KE BA NAFE TRUMP DADE GOFTE KE OON BANDI KE TO GHANOON NEVESHTE SHODE KE AFRAD BAR ASASE NATIONALITY VA JENSIAT NEMITOONAN BAN BESHAN VASE IMMIGRANT VISA HA HASTESH . YANI TO OON BANDE GHANOON NEVESHTE SHODE IMMIGRANT VISAS NA HAMEYE VISAHA. LINKESHAM BARATOON PAREN GOZASHTAM.

https://www.theatlantic.com/politics/arc...ld/520995/
پاسخ
تشکر کنندگان: bah90 ، mohajer20176
(2017-03-29 ساعت 23:03)HamidHu نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 23:01)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 22:56)HamidHu نوشته:  Alan ke goftan bishtar bayad check beshan afradi ke az 6 ta keshvar mian. Dige emkan visaye yek zarbam hast?

Yani badaz 17 march?

دوستان هیچ فرقی با گذشته نکرده .. هم یه ضرب میگیرن هم چک میخورن ..روال فرق نکرده ما حساس شدیم زیادی، هر اتفاقی میوفته فکر میکنم مال دستوره.. این قضیه چک ها همیشه بوده برای ایران سخترین حالت ممکن هم بوده و حالت بدتری وجود نداره..بدترش میشه صادر نکردن ویزا. تا وقتی ویزا صادر شه روال حداقل برای ایران مثل گذشته س
پاسخ
تشکر کنندگان: mohajer20176 ، zamini1975 ، mosa10dei ، bhb32
(2017-03-29 ساعت 19:23)shahin41 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 18:01)farzadmohajer نوشته:  این سایت برای چه کاری هست ؟؟

منم باید ثبت نام کنم ؟؟

با سلام

نه پر کنید و پرینتش رو هم با خودتون ببرین اگه قرار باشه ویزای یک ضرب بگرین به اون پستی که انتخاب کردین میفرستن و اگه پرینت همراهتون نباشه به مشکل میخورین .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: bhb32
(2017-03-29 ساعت 23:44)zamini1975 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:23)shahin41 نوشته:  با سلام

نه پر کنید و پرینتش رو هم با خودتون ببرین اگه قرار باشه ویزای یک ضرب بگرین به اون پستی که انتخاب کردین میفرستن و اگه پرینت همراهتون نباشه به مشکل میخورین .

آدرس هتلی رو بدم که اقامت دارم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
(2017-03-29 ساعت 23:57)farzadmohajer نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 23:44)zamini1975 نوشته:  
(2017-03-29 ساعت 19:30)farzadmohajer نوشته:  ممنون از اطلاعی که دادید ... منم بعدا ثبت نام میکنم . راستی اگه کسی یکضرب بگیره ،

آدرس هتلی رو بدم که اقامت دارم ؟ مشکلی پیش نمیاد ؟

نه بعد از ثبت نام تو اون سایت در آخر شعبه پستی رو انتخاب میکنین و بعد اینکه شعبه پستی رو انتخاب و تایید کردین به شما امکان پرینت میده که تو اون آدرس پستی رو که انتخاب کردین هست . فقط شعبه پستی رو انتخاب بکنین که به هتل تون نزدیک باشه . چون پاستون رو به اونجا میفرستن و باید از اونجا تحویل بگیرین .
Category : ‎CR1
Embassy : Ankara
Priority Date : 23JUL2015
Case Created : 14DEC2015
Interview : 26SEP2016
Ceac Update : 29SEP , 12DEC 2016
(26JUL , 29SEP , 19DEC 2017 (2Khati
22FEB (OR) , 14,22,26,30MAR ,3,4 APRIL 2018
پاسخ
دوستان بحثای مربوط به هتل و سفر رو در قسمت مربوط به خودش پیگیری کنید
بیشتر این مسایلی که دغدغه یه سری دوستان هست به صورت خیلی دقیق توی سفرنامه ها و صفحات مرتبط پیدا میشه بهتره وقت بزارین مطالعه کنین
استرسی که دارین به دلیل مطالعه نکردن صفحات گذشتس وقت بزارین بخونین اگر سوالی بود که دغدغه خیلیا بود اونوقت مطرح کنین
دوستمون فرزااد فک کنم حتی یه صفحه از فرومای گذشترو نخونده واینقدر استرس داره
کیس نامبر: ‎2017AS60**‎
تاریخ رویت قبولی: هفته اول MAY‎
تعداد اعضای کیس: 2
مصاحبه 18 می ایروان
وضعیت ap
آپدیت (همسر):19،23 ، 25 ،30 ,31می، 1، 2 ،5 و 6.,12 و 20 جون
آپدیت خودم : 19،23 و 25 می،5و 6و 20 جون
پاسخ
تشکر کنندگان: mosa10dei ، bah90
(2017-03-30 ساعت 00:27)rainyday نوشته:  دوستان بحثای مربوط به هتل و سفر رو در قسمت مربوط به خودش پیگیری کنید
بیشتر این مسایلی که دغدغه یه سری دوستان هست به صورت خیلی دقیق توی سفرنامه ها و صفحات مرتبط پیدا میشه بهتره وقت بزارین مطالعه کنین
استرسی که دارین به دلیل مطالعه نکردن صفحات گذشتس وقت بزارین بخونین اگر سوالی بود که دغدغه خیلیا بود اونوقت مطرح کنین
دوستمون فرزااد فک کنم حتی یه صفحه از فرومای گذشترو نخونده واینقدر استرس داره

من راستش کلی گشتم و متاسفانه چیز خاصی پیدا نکردم .
بحث هایی هم که شده بود برای گذشته هست و آپدیت شده نیست .

قضیه حکم هم که دیگه به خاطره ها پیوست و تو این تاپیک حرفی برای گفتن نگذاشته ...

فقط بحثی که میشه کرد ، در مورد مصاحبه و مدیکال و اینا هست ...

خواهشا انقدر قضیه حکم رو پررنگ نکنید . خود ترامپ هم قول میدم دیگه چیزی یادش نمیاد .

دیگه همه متوجه شدن که ارائه هر حکم غیر منطقی ، عاقبتی جز لغو و باطل شدن نداره ...

هزار بار هم حکم این مدلی بده ، آخرش = لغو

در تاریخ آمریکا ، کسی نتونسته با قوانین مهاجرتی در بیوفته . چه برسه اینکه سر تفاوت مذهب باشه .

من فقط نگران kcc و سفارت ها بودم که خداروشکر متوجه شدیم به روال سابق برگشتن ...

ما که نامه دوم خودمون رو گرفتیم . دوستانی هم که نگرفتن نهایت تا ماه بعدی همه گرفتن و خلاص ...

خدارو هزار مرتبه شکر قضیه بخیر گذشت ... ولی ما با برندگان سال قبل یه تفاوت بزرگ داریم :

لاتاریه ما ، با ارزش تر از دوستان سال های قبل هست چون ، اونا یکبار برنده لاتاری شدن ولی ما صد بار ...

یجورایی برای ما شیرین تر شده ... چون فکر و مغزمون براش عرق ریختن ...

بدون کار دولتی و خصوصی

دریافت ویزا  May 31

پاسخ
تشکر کنندگان: limbo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان